Kayserispor 2-2 Batman Petrolspor: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Kayserispor 2–2 Batman Petrolspor (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 19–7, isabetli şut 8–3, topa sahip olma %74–%26, korner 7–2.
Maç özeti
Kayserispor – Batman Petrolspor maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Florent Hasani 71' (pen.), 82' (Kayserispor); G. Altıparmak 2', Y. Subaşı 87' (Batman Petrolspor). xG: Kayserispor 2,8 – 1,4 Batman Petrolspor.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Hakem
- Asen Albayrak · bu sezon 3 maç, maç başı 3,50 sarı
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Kayserispor: A. Gerin · Batman Petrolspor: Selçuk Şahin
- Yayıncı
- beIN SPORTS
Maç akışı
Kayserispor üstte · Batman Petrolspor altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 2' gol: G. Altıparmak (Batman Petrolspor)
- 10' sarı kart: Bernardo Sousa (Batman Petrolspor)
- 45' oyuncu değişikliği: E. Kemaloğlu ↔ Florent Hasani (Kayserispor)
- 45' oyuncu değişikliği: B. Çağıran ↔ Y. Subaşı (Batman Petrolspor)
- 62' oyuncu değişikliği: Mert Göckan ↔ C. Akpınar (Kayserispor)
- 71' gol: Florent Hasani (Kayserispor)
- 75' oyuncu değişikliği: Ö. Artan ↔ Pedrinho (Batman Petrolspor)
- 82' gol: Florent Hasani (Kayserispor)
- 85' oyuncu değişikliği: B. Keser ↔ O. Çağlayan (Kayserispor)
- 85' oyuncu değişikliği: M. Uçar ↔ K. Cihan (Kayserispor)
- 86' oyuncu değişikliği: Mamadou Cissokho ↔ O. Gürbulak (Batman Petrolspor)
- 86' oyuncu değişikliği: Bernardo Sousa ↔ David Kaiki Flores da Silva (Batman Petrolspor)
- 87' gol: Y. Subaşı (Batman Petrolspor)
- 90+2' sarı kart: Jin-ho Jo (Batman Petrolspor)
- 90+6' oyuncu değişikliği: Jin-ho Jo ↔ E. Aydoğan (Batman Petrolspor)
Maç olayları
- KayserisporBatman Petrolspor
- 90+6'Jin-ho Jo ↔ E. AydoğanOyuncu değişikliği
- 90+2'Jin-ho JoSarı kart
- 87'Gol Y. Subaşı 2–2
- 86'Mamadou Cissokho ↔ O. GürbulakOyuncu değişikliği
- 86'Bernardo Sousa ↔ David Kaiki Flores da SilvaOyuncu değişikliği
- B. Keser ↔ O. ÇağlayanOyuncu değişikliği85'
- M. Uçar ↔ K. CihanOyuncu değişikliği85'
- Gol Florent Hasani 2–1Asist: Daniel Moreno82'
- 75'Ö. Artan ↔ PedrinhoOyuncu değişikliği
- Penaltı golü Florent Hasani 1–1Penaltı71'
- Florent HasaniVAR: penaltı onaylandı68'
- Mert Göckan ↔ C. AkpınarOyuncu değişikliği62'
- E. Kemaloğlu ↔ Florent HasaniOyuncu değişikliği45'
- 45'B. Çağıran ↔ Y. SubaşıOyuncu değişikliği
- 10'Bernardo SousaSarı kart
- 2'Gol G. Altıparmak 0–1Asist: Jin-ho Jo
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %69 9/13 | %67 4/6 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %8 1/13 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %54 7/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,46 (32 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 1,08 yüksek | 3,00 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,69 (9 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,69 düşük | 1,00 (6 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (26 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,62 yüksek | 1,43 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,77 (23 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,39 yüksek | 1,86 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 5/13ligde 18. · lig ortalamasından 16 puan düşük | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %62 8/13ligde 5. · lig ortalamasından 11 puan yüksek | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %62 8/13 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %77 10/13ligde 3. · lig ortalamasından 22 puan yüksek | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %100 13/13 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %85 11/13ligde 1. · lig ortalamasından 34 puan yüksek | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 8,1 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %29 2/7 |
| 10,5 Üst | %31 4/13 | %14 1/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %69 9/13 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,2 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %31 4/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,9 | 9,6 |
| 6,5 Üst | %92 12/13 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %62 8/13 | %83 5/6 |
| Berabere | %23 3/13 | %0 0/6 |
| Geride | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %62 8/13 | %57 4/7 |
| Berabere | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Geride | %23 3/13 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Kayserispor (13 maç)
Batman Petrolspor (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Kayserispor (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 7 | 0 |
| 46-60 | 5 | 2 |
| 61-75 | 4 | 0 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Batman Petrolspor (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 7 | 5 |
| 46-60 | 1 | 6 |
| 61-75 | 3 | 5 |
| 76-90 | 8 | 3 |
Kartlar
Kayserispor
Sarı 25 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 1,9)
Batman Petrolspor
Sarı 30 · Kırmızı 3 (13 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 135 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Kayserispor: iç saha, 6 maç · Batman Petrolspor: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Kayserispor – Batman Petrolspor ilk 11'ler
Kayserispor · 4-2-3-1
- 35G. DeğirmenciK
- 7M. UçarD85' oyundan çıktı 85. dk
- 4S. GülerD
- 3J. TabidzeD
- 17M. GöçkanD62' oyundan çıktı 62. dk
- 8S. KurtO
- 11E. KemaloğluO45' oyundan çıktı 45. dk
- 10B. KeserO85' oyundan çıktı 85. dk
- 61G. SağlamO
- 97T. SeferiO
- 27D. MorenoF82' asist 82. dk
- 18F. ÖzerD
- 88M. DulcaO
- 5K. CihanD85' oyuna girdi 85. dk
- 20J. BrenetD
- 6C. AkpınarO62' oyuna girdi 62. dk
- 16Deniz Eren DönmezerK
- 9F. HasaniF45' oyuna girdi 45. dk71' gol 71. dk82' gol 82. dk
- 38Ataol KarapinarO
- 99T. SarıarslanF
- 71O. ÇağlayanF85' oyuna girdi 85. dk
Teknik direktör: A. Gerin
Batman Petrolspor · 5-4-1
- 13B. TetikK
- 72P. YaldırD
- 27Ö. ArtanD75' oyundan çıktı 75. dk
- 4M. MertD
- 21DóriaD
- 77BennyD10' sarı kart 10. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 7M. BironO
- 34M. CissokhoO86' oyundan çıktı 86. dk
- 6Jo Jin-HoO2' asist 2. dk90+2' sarı kart 90+2. dk90+6' oyundan çıktı 90+6. dk
- 26B. ÇağıranO45' oyundan çıktı 45. dk
- 79G. AltıparmakF2' gol 2. dk
- 5E. AydoğanO90+6' oyuna girdi 90+6. dk
- 46Devran BozardicD
- 15DavidF86' oyuna girdi 86. dk
- 8O. GürbulakO86' oyuna girdi 86. dk
- 11O. ImeriF
- 17G. KaradenizO
- 10PedrinhoF75' oyuna girdi 75. dk
- 3Y. SubaşıD45' oyuna girdi 45. dk87' gol 87. dk
- 18Karan TopdemirF
- 25Ç. AkbabaK
Teknik direktör: Selçuk Şahin
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Kayserispor istatistikleri → · Batman Petrolspor istatistikleri → · İki takımı karşılaştır → · Türkiye · 1. Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Kayserispor 5 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 15-2). Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 4 maçta gol yemedi, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Batman Petrolspor 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 10-13). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Gol istatistikleri
Kayserispor iç saha 4 maçta maç başına 2,50 gol attı, 1,00 gol yedi; Batman Petrolspor dış saha 5 maçta 1,40 attı, 1,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Kayserispor %75, Batman Petrolspor %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kayserispor %50, Batman Petrolspor %60. İlk yarıyı önde kapatma: Kayserispor 4/4, Batman Petrolspor 3/5.
- Sıralama
- 1. (25 p) – 4. (19 p)
- Form (son 5)
- GGGGG – GMMMG
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %60
- Korner ort. (maç)
- 8,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,53 – 3,53 – 4,15
Devamını oku · Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Korner ve kart
Maç başına korner: Kayserispor 6,0, Batman Petrolspor 3,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,6. Maç başına kart: Kayserispor 2,8, Batman Petrolspor 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,53, 0 – 3,53, 2 – 4,15. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,87, Üst 1,57. Karşılıklı Gol: Var 1,57, Yok 1,86.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %78; KG var ortalaması %55; maç başına toplam korner ortalaması 8,6; son 5 maçta toplam 25 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Türkiye · 1. Lig puan durumu · Lig A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 14 | +18 | 32 |
| 2 | Kayserispor | 13 | +23 | 30 |
| 3 | Iğdır FK | 14 | +8 | 28 |
| 4 | Mardin 1969 | 13 | +6 | 24 |
| 5 | Keçiörengücü | 14 | +8 | 23 |
| 6 | Batman Petrolspor | 13 | +3 | 23 |
| 7 | Antalyaspor | 14 | -1 | 20 |
| 8 | Bodrum FK | 13 | +4 | 18 |
| 9 | Erokspor | 14 | +2 | 18 |
| 10 | Muğlaspor | 14 | -7 | 18 |
| 11 | Sarıyer | 14 | -4 | 17 |
| 12 | Karagümrük | 13 | 0 | 16 |
| 13 | Vanspor FK | 14 | -6 | 16 |
| 14 | Bandırmaspor | 13 | +4 | 14 |
| 15 | Ümraniyespor | 12 | +3 | 14 |
| 16 | Pendikspor | 14 | -10 | 14 |
| 17 | Manisa F.K. | 14 | -3 | 13 |
| 18 | Sivasspor | 14 | -6 | 13 |
| 19 | İstanbulspor | 14 | -21 | 8 |
| 20 | Boluspor | 12 | -21 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Iğdır FK | 7 | +6 | 16 |
| 2 | Batman Petrolspor | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Kayserispor | 6 | +12 | 13 |
| 4 | Bursaspor | 6 | +9 | 13 |
| 5 | Mardin 1969 | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Sarıyer | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Vanspor FK | 8 | -4 | 10 |
| 9 | Bodrum FK | 7 | +1 | 9 |
| 10 | Karagümrük | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Muğlaspor | 7 | -1 | 9 |
| 12 | Bandırmaspor | 7 | +6 | 8 |
| 13 | Sivasspor | 7 | +2 | 8 |
| 14 | Manisa F.K. | 7 | +1 | 8 |
| 15 | Pendikspor | 7 | -2 | 7 |
| 16 | Erokspor | 6 | -3 | 7 |
| 17 | Antalyaspor | 8 | -4 | 7 |
| 18 | Ümraniyespor | 6 | +2 | 6 |
| 19 | İstanbulspor | 6 | -5 | 2 |
| 20 | Boluspor | 6 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 8 | +9 | 19 |
| 2 | Kayserispor | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Antalyaspor | 6 | +3 | 13 |
| 4 | Iğdır FK | 7 | +2 | 12 |
| 5 | Erokspor | 8 | +5 | 11 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +3 | 11 |
| 7 | Mardin 1969 | 7 | +2 | 11 |
| 8 | Bodrum FK | 6 | +3 | 9 |
| 9 | Muğlaspor | 7 | -6 | 9 |
| 10 | Ümraniyespor | 6 | +1 | 8 |
| 11 | Vanspor FK | 6 | -2 | 8 |
| 12 | Batman Petrolspor | 7 | -3 | 8 |
| 13 | Karagümrük | 6 | 0 | 7 |
| 14 | Pendikspor | 7 | -8 | 7 |
| 15 | Bandırmaspor | 6 | -2 | 6 |
| 16 | Sarıyer | 6 | -3 | 6 |
| 17 | İstanbulspor | 8 | -16 | 6 |
| 18 | Manisa F.K. | 7 | -4 | 5 |
| 19 | Sivasspor | 7 | -8 | 5 |
| 20 | Boluspor | 6 | -11 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 1. Lig'de oynanan diğer maçlar
- 13:30 Iğdır FK 1–0 Boluspor
- 16:00 Vanspor FK 0–2 Ümraniyespor
- 19:00 İstanbulspor 0–2 Antalyaspor
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
