Ümraniyespor 1-1 Sarıyer: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Ümraniyespor 1–1 Sarıyer (9 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.
Maç özeti
Ümraniyespor – Sarıyer maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.
Özet
Maç bilgileri
- Hakem
- Erdem Mertoğlu · bu sezon 4 maç, maç başı 4,75 sarı Ümraniyespor ile bu maçtan önce 3 maç (1 G, 2 B, 0 M), Sarıyer ile bu maçtan önce 2 maç (1 G, 0 B, 1 M).
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Ümraniyespor: T. Albayrak · Sarıyer: B. Bölükbaşı
- Yayıncı
- beIN SPORTS
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %36 5/14 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,17 (14 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,21 düşük | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,92 (11 gol)ligde 4.–6. · lig ortalamasından 0,46 düşük | 0,83 (5 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (15 gol)ligde 17.–18. · lig ortalamasından 0,31 düşük | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (19 gol)ligde 11. · lig ortalamasında | 1,33 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 6/12ligde 10.–13. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %33 4/12ligde 19. · lig ortalamasından 17 puan düşük | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14ligde 4.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %93 13/14 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %36 5/14ligde 17.–18. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,0 | 8,5 |
| 7,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %17 2/12 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %17 2/12 | %33 2/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,5 | 6,7 |
| 7,5 Üst | %43 6/14 | %17 1/6 |
| 8,5 Üst | %36 5/14 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %0 0/6 |
| 10,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %79 11/14 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %36 5/14 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %21 3/14 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,1 | 7,2 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %42 5/12 | %17 1/6 |
| 8,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 6,5 |
| 6,5 Üst | %64 9/14 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %17 1/6 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Berabere | %50 6/12 | %33 2/6 |
| Geride | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %0 0/6 |
| Berabere | %36 5/14 | %50 3/6 |
| Geride | %43 6/14 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Ümraniyespor (12 maç)
Sarıyer (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Ümraniyespor (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Sarıyer (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 5 | 5 |
| 76-90 | 4 | 3 |
Kartlar
Ümraniyespor
Sarı 20 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 1,7)
Sarıyer
Sarı 27 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 135 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Ümraniyespor: iç saha, 6 maç · Sarıyer: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma
Ümraniyespor istatistikleri → · Sarıyer istatistikleri → · İki takımı karşılaştır → · Türkiye · 1. Lig puan durumu ve istatistikleri →
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Türkiye · 1. Lig puan durumu · Lig A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 14 | +18 | 32 |
| 2 | Kayserispor | 13 | +23 | 30 |
| 3 | Iğdır FK | 14 | +8 | 28 |
| 4 | Mardin 1969 | 13 | +6 | 24 |
| 5 | Keçiörengücü | 14 | +8 | 23 |
| 6 | Batman Petrolspor | 13 | +3 | 23 |
| 7 | Antalyaspor | 14 | -1 | 20 |
| 8 | Bodrum FK | 13 | +4 | 18 |
| 9 | Erokspor | 14 | +2 | 18 |
| 10 | Muğlaspor | 14 | -7 | 18 |
| 11 | Sarıyer | 14 | -4 | 17 |
| 12 | Karagümrük | 13 | 0 | 16 |
| 13 | Vanspor FK | 14 | -6 | 16 |
| 14 | Bandırmaspor | 13 | +4 | 14 |
| 15 | Ümraniyespor | 12 | +3 | 14 |
| 16 | Pendikspor | 14 | -10 | 14 |
| 17 | Manisa F.K. | 14 | -3 | 13 |
| 18 | Sivasspor | 14 | -6 | 13 |
| 19 | İstanbulspor | 14 | -21 | 8 |
| 20 | Boluspor | 12 | -21 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Iğdır FK | 7 | +6 | 16 |
| 2 | Batman Petrolspor | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Kayserispor | 6 | +12 | 13 |
| 4 | Bursaspor | 6 | +9 | 13 |
| 5 | Mardin 1969 | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Sarıyer | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Vanspor FK | 8 | -4 | 10 |
| 9 | Bodrum FK | 7 | +1 | 9 |
| 10 | Karagümrük | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Muğlaspor | 7 | -1 | 9 |
| 12 | Bandırmaspor | 7 | +6 | 8 |
| 13 | Sivasspor | 7 | +2 | 8 |
| 14 | Manisa F.K. | 7 | +1 | 8 |
| 15 | Pendikspor | 7 | -2 | 7 |
| 16 | Erokspor | 6 | -3 | 7 |
| 17 | Antalyaspor | 8 | -4 | 7 |
| 18 | Ümraniyespor | 6 | +2 | 6 |
| 19 | İstanbulspor | 6 | -5 | 2 |
| 20 | Boluspor | 6 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 8 | +9 | 19 |
| 2 | Kayserispor | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Antalyaspor | 6 | +3 | 13 |
| 4 | Iğdır FK | 7 | +2 | 12 |
| 5 | Erokspor | 8 | +5 | 11 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +3 | 11 |
| 7 | Mardin 1969 | 7 | +2 | 11 |
| 8 | Bodrum FK | 6 | +3 | 9 |
| 9 | Muğlaspor | 7 | -6 | 9 |
| 10 | Ümraniyespor | 6 | +1 | 8 |
| 11 | Vanspor FK | 6 | -2 | 8 |
| 12 | Batman Petrolspor | 7 | -3 | 8 |
| 13 | Karagümrük | 6 | 0 | 7 |
| 14 | Pendikspor | 7 | -8 | 7 |
| 15 | Bandırmaspor | 6 | -2 | 6 |
| 16 | Sarıyer | 6 | -3 | 6 |
| 17 | İstanbulspor | 8 | -16 | 6 |
| 18 | Manisa F.K. | 7 | -4 | 5 |
| 19 | Sivasspor | 7 | -8 | 5 |
| 20 | Boluspor | 6 | -11 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 1. Lig'de oynanan diğer maçlar
- 17:00 Bodrum FK 0–2 Keçiörengücü
- 17:00 Sivasspor 4–1 Pendikspor
- 20:00 Vanspor FK 0–2 Bandırmaspor
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
