Antalyaspor 0-4 Kayserispor: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Antalyaspor 0–4 Kayserispor (14 Ekim 2026). İlk yarı 0–3. Şut 12–8, isabetli şut 1–7, topa sahip olma %60–%40, korner 5–1.
Maç özeti
Antalyaspor – Kayserispor maçı 0-4 sona erdi; ilk yarı 0-3 tamamlandı. Goller: Daniel Moreno 2', Taulant Seferi 24', 53', Manadi Camara 37' (Kayserispor). xG: Antalyaspor 1,0 – 2,8 Kayserispor.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Antalyaspor: O. Özköylü · Kayserispor: A. Gerin
- Yayıncı
- beIN SPORTS
Maç akışı
Antalyaspor üstte · Kayserispor altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 2' gol: Daniel Moreno (Kayserispor)
- 24' gol: Taulant Seferi (Kayserispor)
- 29' oyuncu değişikliği: G. Vural ↔ Mevlüt Şimşek (Antalyaspor)
- 37' gol: Manadi Camara (Kayserispor)
- 42' oyuncu değişikliği: Fotios Pseftis ↔ A. Yiğiter (Antalyaspor)
- 45' oyuncu değişikliği: S. Dikmen ↔ Jesper Ceesay (Antalyaspor)
- 45' oyuncu değişikliği: Manadi Camara ↔ E. Kemaloğlu (Kayserispor)
- 45+5' sarı kart: Manadi Camara (Kayserispor)
- 53' oyuncu değişikliği: D. Sinik ↔ Ahmet Sağat (Antalyaspor)
- 53' gol: Taulant Seferi (Kayserispor)
- 61' oyuncu değişikliği: B. Keser ↔ Florent Hasani (Kayserispor)
- 61' oyuncu değişikliği: G. Sağlam ↔ C. Akpınar (Kayserispor)
- 68' oyuncu değişikliği: Daniel Moreno ↔ O. Çağlayan (Kayserispor)
- 74' oyuncu değişikliği: Sander van de Streek ↔ Hasan Yakub İlçin (Antalyaspor)
- 74' oyuncu değişikliği: Pedrinho ↔ S. Yalçın (Antalyaspor)
- 74' oyuncu değişikliği: Sinan Kurt ↔ Marco Dulca (Kayserispor)
- 83' oyuncu değişikliği: Taulant Seferi ↔ Ataol Karapinar (Kayserispor)
Maç olayları
- AntalyasporKayserispor
- 83'Taulant Seferi ↔ Ataol KarapinarOyuncu değişikliği
- Sander van de Streek ↔ Hasan Yakub İlçinOyuncu değişikliği74'
- Pedrinho ↔ S. YalçınOyuncu değişikliği74'
- 74'Sinan Kurt ↔ Marco DulcaOyuncu değişikliği
- 68'Daniel Moreno ↔ O. ÇağlayanOyuncu değişikliği
- 61'B. Keser ↔ Florent HasaniOyuncu değişikliği
- 61'G. Sağlam ↔ C. AkpınarOyuncu değişikliği
- D. Sinik ↔ Ahmet SağatOyuncu değişikliği53'
- 53'Gol Taulant Seferi 0–4
- 45+5'Manadi CamaraSarı kart
- S. Dikmen ↔ Jesper CeesayOyuncu değişikliği45'
- 45'Manadi Camara ↔ E. KemaloğluOyuncu değişikliği
- Fotios Pseftis ↔ A. YiğiterOyuncu değişikliği42'
- 37'Gol Manadi Camara 0–3Asist: Jemal Tabidze
- G. Vural ↔ Mevlüt ŞimşekOyuncu değişikliği29'
- 24'Gol Taulant Seferi 0–2
- 2'Gol Daniel Moreno 0–1
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 6/14 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %63 5/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %69 9/13 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %8 1/13 | %0 0/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,43 (20 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasında | 1,62 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (21 gol)ligde 12. · lig ortalamasında | 2,12 (17 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,46 (32 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 1,08 yüksek | 2,00 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,69 (9 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,69 düşük | 0,43 (3 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 8/14ligde 8.–9. · lig ortalamasında | %75 6/8 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %100 8/8 |
| 2,5 Üst | %57 8/14ligde 6.–7. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %13 1/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 5/13ligde 18. · lig ortalamasından 16 puan düşük | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %62 8/13ligde 5. · lig ortalamasından 11 puan yüksek | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %62 8/13 | %71 5/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,7 | 7,6 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %50 4/8 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %7 1/14 | %13 1/8 |
| 10,5 Üst | %7 1/14 | %13 1/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 8,6 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %23 3/13 | %29 2/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,1 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %63 5/8 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %50 4/8 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %25 2/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %54 7/13 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,4 | 7,5 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %63 5/8 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %50 4/8 |
| 8,5 Üst | %21 3/14 | %25 2/8 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %25 2/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,2 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %31 4/13 | %14 1/7 |
| 9,5 Üst | %23 3/13 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %38 3/8 |
| Berabere | %29 4/14 | %25 2/8 |
| Geride | %36 5/14 | %38 3/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %62 8/13 | %43 3/7 |
| Berabere | %23 3/13 | %43 3/7 |
| Geride | %15 2/13 | %14 1/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Antalyaspor (14 maç)
Kayserispor (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Antalyaspor (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 7 | 4 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Kayserispor (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 7 | 0 |
| 46-60 | 5 | 2 |
| 61-75 | 4 | 0 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Kartlar
Antalyaspor
Sarı 28 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,0)
Kayserispor
Sarı 25 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 135 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Antalyaspor: iç saha, 8 maç · Kayserispor: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Antalyaspor – Kayserispor ilk 11'ler
Antalyaspor · 4-2-3-1
- 77F. PseftisK42' oyundan çıktı 42. dk
- 7B. BalcıD
- 4Bugra Tivsiz EnsarD
- 19S. KarakoçD
- 11G. VuralD29' oyundan çıktı 29. dk
- 6S. DikmenO45' oyundan çıktı 45. dk
- 14PedrinhoO74' oyundan çıktı 74. dk
- 17E. YeşilyurtO
- 22S. van de StreekO74' oyundan çıktı 74. dk
- 70D. SinikO53' oyundan çıktı 53. dk
- 9Nuno da CostaF
- 97M. ŞimşekO29' oyuna girdi 29. dk
- 15F. NzabaD
- 44Ismail ChehaimaO
- 35J. CeesayO45' oyuna girdi 45. dk
- 5Ö. BeyazO
- 89V. SarıD
- 23A. SağatF53' oyuna girdi 53. dk
- 18S. YalçınO74' oyuna girdi 74. dk
- 21A. YiğiterK42' oyuna girdi 42. dk
- 20Hasan Yakub İlçinO74' oyuna girdi 74. dk
Teknik direktör: O. Özköylü
Kayserispor · 4-2-3-1
- 35G. DeğirmenciK
- 7M. UçarD
- 5K. CihanD
- 3J. TabidzeD37' asist 37. dk
- 17M. GöçkanD
- 8S. KurtO74' oyundan çıktı 74. dk
- 61G. SağlamO61' oyundan çıktı 61. dk
- 10B. KeserO61' oyundan çıktı 61. dk
- 28Mamadi CamaráO37' gol 37. dk45' oyundan çıktı 45. dk45+5' sarı kart 45+5. dk
- 97T. SeferiO24' gol 24. dk53' gol 53. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 27D. MorenoF2' gol 2. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 20J. BrenetD
- 88M. DulcaO74' oyuna girdi 74. dk
- 16Deniz Eren DönmezerK
- 9F. HasaniF61' oyuna girdi 61. dk
- 19M. HayvaliD
- 38Ataol KarapinarO83' oyuna girdi 83. dk
- 11E. KemaloğluO45' oyuna girdi 45. dk
- 99T. SarıarslanF
- 71O. ÇağlayanF68' oyuna girdi 68. dk
- 6C. AkpınarO61' oyuna girdi 61. dk
Teknik direktör: A. Gerin
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Antalyaspor istatistikleri → · Kayserispor istatistikleri → · İki takımı karşılaştır → · Türkiye · 1. Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Antalyaspor için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 8, yenilen 3. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Kayserispor 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 12-3). Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 23 maçta galibiyetler Antalyaspor 7 – Kayserispor 9; 7 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Şubat 2026, Kayserispor 1-0 Antalyaspor.
- Sıralama
- 7. (15 p) – 1. (22 p)
- Form (son 5)
- GGGMG – GGGGB
- H2H (G-B-M)
- 7-7-9 (23 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %20
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %20
- Korner ort. (maç)
- 8,1
- iddaa MS 1-0-2
- 2,78 – 2,98 – 2,13
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Antalyaspor iç saha 5 maçta maç başına 2,20 gol attı, 2,00 gol yedi; Kayserispor dış saha 5 maçta 1,60 attı, 0,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Antalyaspor %100, Kayserispor %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Antalyaspor %80, Kayserispor %20. İlk yarıyı önde kapatma: Antalyaspor 3/5, Kayserispor 2/5.
Korner ve kart
Maç başına korner: Antalyaspor 6,0, Kayserispor 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,1. Maç başına kart: Antalyaspor 2,6, Kayserispor 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,78, 0 – 2,98, 2 – 2,13. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,67, Üst 1,77. Karşılıklı Gol: Var 1,59, Yok 1,87.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 8,1; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 6 gol yediler.
Veri: 14 Ekim 2026 18:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Türkiye · 1. Lig puan durumu · Lig A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 14 | +18 | 32 |
| 2 | Kayserispor | 13 | +23 | 30 |
| 3 | Iğdır FK | 14 | +8 | 28 |
| 4 | Mardin 1969 | 13 | +6 | 24 |
| 5 | Keçiörengücü | 14 | +8 | 23 |
| 6 | Batman Petrolspor | 13 | +3 | 23 |
| 7 | Antalyaspor | 14 | -1 | 20 |
| 8 | Bodrum FK | 13 | +4 | 18 |
| 9 | Erokspor | 14 | +2 | 18 |
| 10 | Muğlaspor | 14 | -7 | 18 |
| 11 | Sarıyer | 14 | -4 | 17 |
| 12 | Karagümrük | 13 | 0 | 16 |
| 13 | Vanspor FK | 14 | -6 | 16 |
| 14 | Bandırmaspor | 13 | +4 | 14 |
| 15 | Ümraniyespor | 12 | +3 | 14 |
| 16 | Pendikspor | 14 | -10 | 14 |
| 17 | Manisa F.K. | 14 | -3 | 13 |
| 18 | Sivasspor | 14 | -6 | 13 |
| 19 | İstanbulspor | 14 | -21 | 8 |
| 20 | Boluspor | 12 | -21 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Iğdır FK | 7 | +6 | 16 |
| 2 | Batman Petrolspor | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Kayserispor | 6 | +12 | 13 |
| 4 | Bursaspor | 6 | +9 | 13 |
| 5 | Mardin 1969 | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Sarıyer | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Vanspor FK | 8 | -4 | 10 |
| 9 | Bodrum FK | 7 | +1 | 9 |
| 10 | Karagümrük | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Muğlaspor | 7 | -1 | 9 |
| 12 | Bandırmaspor | 7 | +6 | 8 |
| 13 | Sivasspor | 7 | +2 | 8 |
| 14 | Manisa F.K. | 7 | +1 | 8 |
| 15 | Pendikspor | 7 | -2 | 7 |
| 16 | Erokspor | 6 | -3 | 7 |
| 17 | Antalyaspor | 8 | -4 | 7 |
| 18 | Ümraniyespor | 6 | +2 | 6 |
| 19 | İstanbulspor | 6 | -5 | 2 |
| 20 | Boluspor | 6 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 8 | +9 | 19 |
| 2 | Kayserispor | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Antalyaspor | 6 | +3 | 13 |
| 4 | Iğdır FK | 7 | +2 | 12 |
| 5 | Erokspor | 8 | +5 | 11 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +3 | 11 |
| 7 | Mardin 1969 | 7 | +2 | 11 |
| 8 | Bodrum FK | 6 | +3 | 9 |
| 9 | Muğlaspor | 7 | -6 | 9 |
| 10 | Ümraniyespor | 6 | +1 | 8 |
| 11 | Vanspor FK | 6 | -2 | 8 |
| 12 | Batman Petrolspor | 7 | -3 | 8 |
| 13 | Karagümrük | 6 | 0 | 7 |
| 14 | Pendikspor | 7 | -8 | 7 |
| 15 | Bandırmaspor | 6 | -2 | 6 |
| 16 | Sarıyer | 6 | -3 | 6 |
| 17 | İstanbulspor | 8 | -16 | 6 |
| 18 | Manisa F.K. | 7 | -4 | 5 |
| 19 | Sivasspor | 7 | -8 | 5 |
| 20 | Boluspor | 6 | -11 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 1. Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
