Muğlaspor Kulübü 0-3 Bursaspor: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Muğlaspor Kulübü 0–3 Bursaspor (15 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 7–14, isabetli şut 1–4, topa sahip olma %39–%61, korner 2–1.
Maç özeti
Muğlaspor Kulübü – Bursaspor maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Kelechi Iheanacho 58', 79', H. Maldar 83' (Bursaspor). xG: Muğlaspor Kulübü 0,5 – 2,1 Bursaspor.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Hakem
- İlker Yasin Avcı · bu sezon 3 maç, maç başı 2,67 sarı Bursaspor ile bu maçtan önce 1 maç (0 G, 0 B, 1 M).
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Muğlaspor Kulübü: Y. Koşukavak · Bursaspor: M. Er
- Yayıncı
- beIN SPORTS
Maç akışı
Muğlaspor Kulübü üstte · Bursaspor altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 35' sarı kart: E. Ersoy (Bursaspor)
- 35' sarı kart: Yasin Uzunoglu (Muğlaspor Kulübü)
- 45' oyuncu değişikliği: Yasin Uzunoglu ↔ Ibrahim Sissoko (Muğlaspor Kulübü)
- 52' sarı kart: Jurgen Çelhaka (Muğlaspor Kulübü)
- 58' gol: Kelechi Iheanacho (Bursaspor)
- 62' oyuncu değişikliği: Korede Osundina ↔ P. Yıldırım (Muğlaspor Kulübü)
- 64' oyuncu değişikliği: H. Akbunar ↔ H. Maldar (Bursaspor)
- 72' oyuncu değişikliği: Oguzhan Matur ↔ Driton Camaj (Muğlaspor Kulübü)
- 72' oyuncu değişikliği: Jurgen Çelhaka ↔ Daniel Avramovski (Muğlaspor Kulübü)
- 72' oyuncu değişikliği: A. Kazmaz ↔ B. Ceylan (Muğlaspor Kulübü)
- 74' oyuncu değişikliği: Amine Boutrah ↔ E. Gültekin (Bursaspor)
- 74' oyuncu değişikliği: E. Akcan ↔ Lewis Baker (Bursaspor)
- 79' gol: Kelechi Iheanacho (Bursaspor)
- 83' gol: H. Maldar (Bursaspor)
- 84' oyuncu değişikliği: R. Berişbek ↔ Z. Yavru (Bursaspor)
- 84' oyuncu değişikliği: Kelechi Iheanacho ↔ B. Başyiğit (Bursaspor)
- 90' sarı kart: Luis Mago (Muğlaspor Kulübü)
Maç olayları
- Muğlaspor KulübüBursaspor
- Luis MagoSarı kart90'
- 84'R. Berişbek ↔ Z. YavruOyuncu değişikliği
- 84'Kelechi Iheanacho ↔ B. BaşyiğitOyuncu değişikliği
- 83'Gol H. Maldar 0–3Asist: Kelechi Iheanacho
- 79'Gol Kelechi Iheanacho 0–2Asist: Juergen Elitim
- 74'Amine Boutrah ↔ E. GültekinOyuncu değişikliği
- 74'E. Akcan ↔ Lewis BakerOyuncu değişikliği
- Oguzhan Matur ↔ Driton CamajOyuncu değişikliği72'
- Jurgen Çelhaka ↔ Daniel AvramovskiOyuncu değişikliği72'
- A. Kazmaz ↔ B. CeylanOyuncu değişikliği72'
- 64'H. Akbunar ↔ H. MaldarOyuncu değişikliği
- Korede Osundina ↔ P. YıldırımOyuncu değişikliği62'
- 58'Gol Kelechi Iheanacho 0–1Asist: H. Akbunar
- Jurgen ÇelhakaSarı kart52'
- 51'Kelechi IheanachoVAR: gol iptal
- Yasin Uzunoglu ↔ Ibrahim SissokoOyuncu değişikliği45'
- 35'E. ErsoySarı kart
- Yasin UzunogluSarı kart35'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %71 10/14 | %75 6/8 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %14 2/14 | %13 1/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (18 gol)ligde 11. · lig ortalamasında | 1,57 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,79 (25 gol)ligde 17.–18. · lig ortalamasından 0,41 yüksek | 1,71 (12 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,14 (30 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,76 yüksek | 2,12 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,86 (12 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,52 düşük | 1,00 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 5/14ligde 19. · lig ortalamasından 19 puan düşük | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14ligde 8.–11. · lig ortalamasında | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 8/14ligde 8.–9. · lig ortalamasında | %75 6/8 |
| 1,5 Üst | %93 13/14 | %100 8/8 |
| 2,5 Üst | %71 10/14ligde 2. · lig ortalamasından 21 puan yüksek | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %13 1/8 |
| Gol yememe | %43 6/14 | %25 2/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,9 | 6,7 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 8,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| 10,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 8,5 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %38 3/8 |
| 10,5 Üst | %29 4/14 | %25 2/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 5,1 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %79 11/14 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %75 6/8 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %50 4/8 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %25 2/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 7,6 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %63 5/8 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %38 3/8 |
| 8,5 Üst | %29 4/14 | %13 1/8 |
| 9,5 Üst | %14 2/14 | %13 1/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Geride | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 6/14 | %13 1/8 |
| Berabere | %29 4/14 | %50 4/8 |
| Geride | %29 4/14 | %38 3/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Muğlaspor Kulübü (14 maç)
Bursaspor (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Muğlaspor Kulübü (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 3 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 7 | 5 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 3 | 5 |
Bursaspor (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 6 | 4 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 7 | 1 |
Kartlar
Muğlaspor Kulübü
Sarı 38 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 2,7)
Bursaspor
Sarı 29 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 135 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Muğlaspor Kulübü: iç saha, 7 maç · Bursaspor: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Muğlaspor Kulübü – Bursaspor ilk 11'ler
Muğlaspor Kulübü · 3-4-3
- 17E. KılıçarslanK
- 15O. NahırcıD
- 44L. Del PinoD90' sarı kart 90. dk
- 53Alihan KazmazD72' oyundan çıktı 72. dk
- 28A. EnginO
- 21J. ÇelhakaO52' sarı kart 52. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 23A. GünerenO
- 5O. MaturO72' oyundan çıktı 72. dk
- 11M. DiarraF
- 99Y. UzunogluF35' sarı kart 35. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 13K. OsundinaF62' oyundan çıktı 62. dk
- 10D. AvramovskiO72' oyuna girdi 72. dk
- 3A. BarakD
- 20B. BulutO
- 7D. CamajF72' oyuna girdi 72. dk
- 22B. CeylanD72' oyuna girdi 72. dk
- 91İ. FuratF
- 35Batıhan HanoğluK
- 27I. SissokoF45' oyuna girdi 45. dk
- 48O. SolO
- 9P. YıldırımF62' oyuna girdi 62. dk
Teknik direktör: Y. Koşukavak
Bursaspor · 4-4-2
- 98K. MatisliK
- 77R. BerişbekD84' oyundan çıktı 84. dk
- 4E. ErsoyD35' sarı kart 35. dk
- 5Emirhan BaşyiğitD
- 93B. GökD
- 7H. AkbunarO58' asist 58. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 34E. AkcanO74' oyundan çıktı 74. dk
- 6J. ElitimO79' asist 79. dk
- 73A. BoutrahO74' oyundan çıktı 74. dk
- 10LincolnF
- 14K. ỊheanachọF58' gol 58. dk79' gol 79. dk83' asist 83. dk+1
- 80I. ŠaranićF
- 57B. YayıkcıD
- 18Z. YavruD84' oyuna girdi 84. dk
- 66H. MaldarD64' oyuna girdi 64. dk83' gol 83. dk
- 39A. KıvançK
- 9E. GültekinF74' oyuna girdi 74. dk
- 20B. BaşyiğitF84' oyuna girdi 84. dk
- 27T. BayramovD
- 42L. BakerO74' oyuna girdi 74. dk
- 52T. AydoğanO
Teknik direktör: M. Er
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Muğlaspor Kulübü istatistikleri → · Bursaspor istatistikleri → · Türkiye · 1. Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Muğlaspor Kulübü için son 5 maçın dökümü: 1G 4B 0M, atılan 7, yenilen 6. Son 5 maçta Bursaspor 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 11-6). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: Muğlaspor Kulübü 0, Bursaspor 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 24 Eylül 2019, Muğlaspor Kulübü 1-3 Bursaspor.
- Sıralama
- 12. (12 p) – 3. (19 p)
- Form (son 5)
- BBBBG – MGBGG
- H2H (G-B-M)
- 0-0-1 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %80
- Korner ort. (maç)
- 8,6
- iddaa MS 1-0-2
- 4,66 – 3,57 – 1,49
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Muğlaspor Kulübü iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,00 gol yedi; Bursaspor dış saha 5 maçta 1,80 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Muğlaspor Kulübü %50, Bursaspor %80. İlk yarıyı önde kapatma: Muğlaspor Kulübü 1/4, Bursaspor 1/5.
Korner ve kart
Maç başına korner: Muğlaspor Kulübü 3,8, Bursaspor 5,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,6. Maç başına kart: Muğlaspor Kulübü 2,8, Bursaspor 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,66, 0 – 3,57, 2 – 1,49. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,75, Üst 1,68. Karşılıklı Gol: Var 1,71, Yok 1,72.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %65; KG var ortalaması %65; maç başına toplam korner ortalaması 8,6; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 15 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Türkiye · 1. Lig puan durumu · Lig A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 14 | +18 | 32 |
| 2 | Kayserispor | 13 | +23 | 30 |
| 3 | Iğdır FK | 14 | +8 | 28 |
| 4 | Mardin 1969 | 13 | +6 | 24 |
| 5 | Keçiörengücü | 14 | +8 | 23 |
| 6 | Batman Petrolspor | 13 | +3 | 23 |
| 7 | Antalyaspor | 14 | -1 | 20 |
| 8 | Bodrum FK | 13 | +4 | 18 |
| 9 | Erokspor | 14 | +2 | 18 |
| 10 | Muğlaspor | 14 | -7 | 18 |
| 11 | Sarıyer | 14 | -4 | 17 |
| 12 | Karagümrük | 13 | 0 | 16 |
| 13 | Vanspor FK | 14 | -6 | 16 |
| 14 | Bandırmaspor | 13 | +4 | 14 |
| 15 | Ümraniyespor | 12 | +3 | 14 |
| 16 | Pendikspor | 14 | -10 | 14 |
| 17 | Manisa F.K. | 14 | -3 | 13 |
| 18 | Sivasspor | 14 | -6 | 13 |
| 19 | İstanbulspor | 14 | -21 | 8 |
| 20 | Boluspor | 12 | -21 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Iğdır FK | 7 | +6 | 16 |
| 2 | Batman Petrolspor | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Kayserispor | 6 | +12 | 13 |
| 4 | Bursaspor | 6 | +9 | 13 |
| 5 | Mardin 1969 | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Sarıyer | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Vanspor FK | 8 | -4 | 10 |
| 9 | Bodrum FK | 7 | +1 | 9 |
| 10 | Karagümrük | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Muğlaspor | 7 | -1 | 9 |
| 12 | Bandırmaspor | 7 | +6 | 8 |
| 13 | Sivasspor | 7 | +2 | 8 |
| 14 | Manisa F.K. | 7 | +1 | 8 |
| 15 | Pendikspor | 7 | -2 | 7 |
| 16 | Erokspor | 6 | -3 | 7 |
| 17 | Antalyaspor | 8 | -4 | 7 |
| 18 | Ümraniyespor | 6 | +2 | 6 |
| 19 | İstanbulspor | 6 | -5 | 2 |
| 20 | Boluspor | 6 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 8 | +9 | 19 |
| 2 | Kayserispor | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Antalyaspor | 6 | +3 | 13 |
| 4 | Iğdır FK | 7 | +2 | 12 |
| 5 | Erokspor | 8 | +5 | 11 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +3 | 11 |
| 7 | Mardin 1969 | 7 | +2 | 11 |
| 8 | Bodrum FK | 6 | +3 | 9 |
| 9 | Muğlaspor | 7 | -6 | 9 |
| 10 | Ümraniyespor | 6 | +1 | 8 |
| 11 | Vanspor FK | 6 | -2 | 8 |
| 12 | Batman Petrolspor | 7 | -3 | 8 |
| 13 | Karagümrük | 6 | 0 | 7 |
| 14 | Pendikspor | 7 | -8 | 7 |
| 15 | Bandırmaspor | 6 | -2 | 6 |
| 16 | Sarıyer | 6 | -3 | 6 |
| 17 | İstanbulspor | 8 | -16 | 6 |
| 18 | Manisa F.K. | 7 | -4 | 5 |
| 19 | Sivasspor | 7 | -8 | 5 |
| 20 | Boluspor | 6 | -11 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 1. Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
