Carshalton 4-2 Cheshunt: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Carshalton 4–2 Cheshunt (7 Kasım 2026). İlk yarı 2–0.
Paylaş
Maç özeti
Carshalton – Cheshunt maçı 4-2 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: T. Hayles 14', N. Jones 45+2', Regis 49', J. Safa 90+8' (Carshalton); T. Wood 46', O. Onyeagwara 76' (Cheshunt).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Carshalton üstte · Cheshunt altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 14' gol: T. Hayles (Carshalton)
- 46' gol: T. Wood (Cheshunt)
- 45+2' gol: N. Jones (Carshalton)
- 49' gol: Regis (Carshalton)
- 76' gol: O. Onyeagwara (Cheshunt)
- 90+8' gol: J. Safa (Carshalton)
Maç olayları
- CarshaltonCheshunt
- Gol J. Safa 4–290+8'
- 76'Gol O. Onyeagwara 3–2
- Gol Regis 3–149'
- 46'Gol T. Wood 2–1
- Gol N. Jones 2–045+2'
- Gol T. Hayles 1–014'
Carshalton iç sahada (8 maç) · Cheshunt deplasmanda (9 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 11 maç (2019'dan beri)
6 Carshalton2 berabere3 Cheshunt
- Carshalton Athletic iç sahada 8 maçta 4 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
- Cheshunt deplasmanda 9 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
- Cheshunt, deplasman maçlarında 9 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%11).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (17) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %47 8/17 | %50 4/8 |
| Beraberlik | %6 1/17 | %0 0/8 |
| Mağlubiyet | %47 8/17 | %50 4/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 4/16 | %11 1/9 |
| Beraberlik | %38 6/16 | %22 2/9 |
| Mağlubiyet | %38 6/16 | %67 6/9 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (17) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,59 (27 gol) | 1,38 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (34 gol) | 1,62 (13 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,19 (19 gol) | 0,89 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,69 (27 gol) | 2,33 (21 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (17) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 9/17 | %38 3/8 |
| 1,5 Üst | %94 16/17 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %76 13/17 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %47 8/17 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %18 3/17 | %25 2/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 10/16 | %44 4/9 |
| 1,5 Üst | %88 14/16 | %89 8/9 |
| 2,5 Üst | %56 9/16 | %67 6/9 |
| 3,5 Üst | %31 5/16 | %33 3/9 |
| Gol yememe | %13 2/16 | %11 1/9 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (17) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 5/17 | %50 4/8 |
| Berabere | %24 4/17 | %13 1/8 |
| Geride | %47 8/17 | %38 3/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 2/16 | %11 1/9 |
| Berabere | %38 6/16 | %33 3/9 |
| Geride | %50 8/16 | %56 5/9 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Carshalton (17 maç)
Cheshunt (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Carshalton (16 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 7 |
| 16-30 | 3 | 6 |
| 31-45 | 5 | 3 |
| 46-60 | 5 | 5 |
| 61-75 | 5 | 5 |
| 76-90 | 5 | 4 |
Cheshunt (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 0 | 6 |
| 46-60 | 7 | 3 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 6 | 11 |
Kartlar
Carshalton
Sarı 1 · Kırmızı 1 (17 maç · maç başı sarı 0,1)
Cheshunt
Sarı 0 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 168 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiCarshalton
7. sıra · 25 puan · 17 maç · averaj -7
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBMMM
- 31.10 Welling United 4–0 Carshalton M
- 24.10 Aveley 2–1 Carshalton M
- 20.10 Wingate & Finchley 4–2 Carshalton M
- 17.10 Dulwich Hamlet 2–2 Carshalton B
- 12.10 Carshalton 1–2 Enfield Town M
Cheshunt
17. sıra · 18 puan · 16 maç · averaj -8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBMMG
- 31.10 Cheshunt 3–1 Chatham Town G
- 27.10 Brentwood Town 4–2 Cheshunt M
- 24.10 Stanway Rovers 3–0 Cheshunt M
- 17.10 Cheshunt 1–1 Whitehawk B
- 10.10 Leatherhead 1–2 Cheshunt G
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Non League Premier - Isthmian (İngiltere) 17. hafta programında Carshalton – Cheshunt maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 18:00 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 9. sırada (22 puan), konuk ekip 16. sırada (18 puan).
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Carshalton 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 6-14). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Cheshunt son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 9. (22 p) – 16. (18 p)
- Form (son 5)
- MMMBM – GMMBG
- H2H (G-B-M)
- 6-2-3 (11 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %62
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %29 – %38
- iddaa MS 1-0-2
- 2,05 – 3,33 – 2,46
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 11 kez karşılaştı: Carshalton 6, Cheshunt 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Mart 2026, Cheshunt 0-1 Carshalton.
Gol istatistikleri
Carshalton iç saha 7 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,57 gol yedi; Cheshunt dış saha 8 maçta 0,75 attı, 2,12 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Carshalton %57, Cheshunt %62. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Carshalton %29, Cheshunt %38. İlk yarıyı önde kapatma: Carshalton 3/7, Cheshunt 1/8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,05, 0 – 3,33, 2 – 2,46. Karşılıklı Gol: Var 1,32, Yok 2,26.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %33; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 24 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İngiltere · Non League Premier - Isthmian puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Welling United | 16 | +18 | 36 |
| 2 | Enfield Town | 15 | +25 | 34 |
| 3 | Eastbourne Borough | 15 | +11 | 31 |
| 4 | Lewes | 16 | +6 | 30 |
| 5 | Dartford | 16 | +5 | 30 |
| 6 | Ramsgate | 15 | +14 | 25 |
| 7 | Carshalton Athletic | 17 | -7 | 25 |
| 8 | St Albans City | 13 | +6 | 23 |
| 9 | Chatham Town | 15 | +4 | 22 |
| 10 | Wingate & Finchley | 15 | -1 | 22 |
| 11 | Burgess Hill Town | 16 | -2 | 22 |
| 12 | Leatherhead | 13 | +6 | 21 |
| 13 | Whyteleafe | 16 | +1 | 21 |
| 14 | Dulwich Hamlet | 16 | -2 | 21 |
| 15 | Aveley | 16 | -3 | 20 |
| 16 | Maldon & Tiptree | 18 | -14 | 20 |
| 17 | Cheshunt | 16 | -8 | 18 |
| 18 | Brentwood Town | 15 | -3 | 16 |
| 19 | Cray Wanderers | 10 | +8 | 15 |
| 20 | Three Bridges | 15 | -15 | 10 |
| 21 | Stanway Rovers | 16 | -26 | 8 |
| 22 | Whitehawk | 16 | -23 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Welling United | 9 | +20 | 27 |
| 2 | Eastbourne Borough | 8 | +9 | 21 |
| 3 | Chatham Town | 7 | +8 | 16 |
| 4 | Ramsgate | 7 | +14 | 15 |
| 5 | Enfield Town | 8 | +8 | 15 |
| 6 | Burgess Hill Town | 8 | +3 | 15 |
| 7 | Dartford | 7 | +3 | 15 |
| 8 | Whyteleafe | 9 | +8 | 14 |
| 9 | Dulwich Hamlet | 8 | +6 | 14 |
| 10 | Wingate & Finchley | 8 | +3 | 14 |
| 11 | Lewes | 8 | +2 | 14 |
| 12 | Cheshunt | 7 | +5 | 13 |
| 13 | Aveley | 9 | -1 | 13 |
| 14 | St Albans City | 6 | +7 | 12 |
| 15 | Brentwood Town | 8 | +4 | 12 |
| 16 | Carshalton Athletic | 8 | -2 | 12 |
| 17 | Maldon & Tiptree | 10 | -5 | 10 |
| 18 | Cray Wanderers | 5 | +3 | 8 |
| 19 | Leatherhead | 6 | +3 | 7 |
| 20 | Three Bridges | 8 | -7 | 6 |
| 21 | Whitehawk | 7 | -8 | 5 |
| 22 | Stanway Rovers | 7 | -5 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Enfield Town | 7 | +17 | 19 |
| 2 | Lewes | 8 | +4 | 16 |
| 3 | Dartford | 9 | +2 | 15 |
| 4 | Leatherhead | 7 | +3 | 14 |
| 5 | Carshalton Athletic | 9 | -5 | 13 |
| 6 | St Albans City | 7 | -1 | 11 |
| 7 | Eastbourne Borough | 7 | +2 | 10 |
| 8 | Ramsgate | 8 | 0 | 10 |
| 9 | Maldon & Tiptree | 8 | -9 | 10 |
| 10 | Welling United | 7 | -2 | 9 |
| 11 | Wingate & Finchley | 7 | -4 | 8 |
| 12 | Cray Wanderers | 5 | +5 | 7 |
| 13 | Aveley | 7 | -2 | 7 |
| 14 | Burgess Hill Town | 8 | -5 | 7 |
| 15 | Whyteleafe | 7 | -7 | 7 |
| 16 | Dulwich Hamlet | 8 | -8 | 7 |
| 17 | Chatham Town | 8 | -4 | 6 |
| 18 | Cheshunt | 9 | -13 | 5 |
| 19 | Brentwood Town | 7 | -7 | 4 |
| 20 | Three Bridges | 7 | -8 | 4 |
| 21 | Stanway Rovers | 9 | -21 | 4 |
| 22 | Whitehawk | 9 | -15 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Tüm marketler (6)
Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
Alt/Üst 3.5
Aynı gün Non League Premier - Isthmian'da oynanan diğer maçlar
- 18:00 Albans City 1–3 Welling Utd
- 18:00 Chatham Town 1–1 Burgess Hill
- 18:00 Dartford 4–1 Eastbourne Borough
- 18:00 Dulwich 2–3 Lewes
- 18:00 Enfield Town 0–2 AFC Whyteleafe
- 18:00 Ramsgate 4–0 Aveley FC
- 18:00 Stanway Rovers 0–0 Whitehawk
- 18:00 Three Bridges 1–1 Brentwood Town
- 18:00 Wingate&Finc 1–3 Maldon & Tiptree FC
