Welling Utd 4-0 Carshalton: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Welling Utd 4–0 Carshalton (31 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.
Maç özeti
Welling Utd – Carshalton maçı 4-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: L. Majoyegbe 22', S. Smith 26', D. Anyadike 73' (pen.), N. Melvin-Lambert 82' (Welling Utd).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Welling Utd üstte · Carshalton altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 22' gol: L. Majoyegbe (Welling Utd)
- 26' gol: S. Smith (Welling Utd)
- 73' gol: D. Anyadike (Welling Utd)
- 82' gol: N. Melvin-Lambert (Welling Utd)
Maç olayları
- Welling UtdCarshalton
- Gol N. Melvin-Lambert 4–082'
- Penaltı golü D. Anyadike 3–0Penaltı73'
- Gol S. Smith 2–026'
- Gol L. Majoyegbe 1–022'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %75 12/16 | %100 9/9 |
| Beraberlik | %0 0/16 | %0 0/9 |
| Mağlubiyet | %25 4/16 | %0 0/9 |
| Toplam (17) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %47 8/17 | %44 4/9 |
| Beraberlik | %6 1/17 | %11 1/9 |
| Mağlubiyet | %47 8/17 | %44 4/9 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,12 (34 gol) | 2,56 (23 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (16 gol) | 0,33 (3 gol) |
| Toplam (17) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,59 (27 gol) | 1,78 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (34 gol) | 2,33 (21 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 6/16 | %22 2/9 |
| 1,5 Üst | %69 11/16 | %67 6/9 |
| 2,5 Üst | %56 9/16 | %44 4/9 |
| 3,5 Üst | %50 8/16 | %44 4/9 |
| Gol yememe | %56 9/16 | %78 7/9 |
| Toplam (17) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 9/17 | %67 6/9 |
| 1,5 Üst | %94 16/17 | %100 9/9 |
| 2,5 Üst | %76 13/17 | %89 8/9 |
| 3,5 Üst | %47 8/17 | %67 6/9 |
| Gol yememe | %18 3/17 | %11 1/9 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %56 9/16 | %78 7/9 |
| Berabere | %31 5/16 | %22 2/9 |
| Geride | %13 2/16 | %0 0/9 |
| Toplam (17) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 5/17 | %11 1/9 |
| Berabere | %24 4/17 | %33 3/9 |
| Geride | %47 8/17 | %56 5/9 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Welling Utd (16 maç)
Carshalton (17 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Welling Utd (16 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 0 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 4 | 4 |
| 46-60 | 6 | 1 |
| 61-75 | 10 | 4 |
| 76-90 | 6 | 4 |
Carshalton (16 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 7 |
| 16-30 | 3 | 6 |
| 31-45 | 5 | 3 |
| 46-60 | 5 | 5 |
| 61-75 | 5 | 5 |
| 76-90 | 5 | 4 |
Kartlar
Welling Utd
Sarı 1 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 0,1)
Carshalton
Sarı 1 · Kırmızı 1 (17 maç · maç başı sarı 0,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 168 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Welling Utd son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 6 gol yedi. Son 5 maçta Carshalton 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 6-11). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Welling Utd 1, Carshalton 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 24 Şubat 2026, Welling Utd 2-1 Carshalton.
- Sıralama
- 2. (30 p) – 8. (22 p)
- Form (son 5)
- GMGMG – MMBMM
- H2H (G-B-M)
- 1-0-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %38 – %88
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %75
- iddaa MS 1-0-2
- 1,51 – 3,66 – 3,99
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Welling Utd iç saha 8 maçta maç başına 2,38 gol attı, 0,38 gol yedi; Carshalton dış saha 8 maçta 2,00 attı, 2,12 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Welling Utd %38, Carshalton %88. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Welling Utd %25, Carshalton %75. İlk yarıyı önde kapatma: Welling Utd 6/8, Carshalton 1/8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,51, 0 – 3,66, 2 – 3,99. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,97, Üst 1,48. Karşılıklı Gol: Var 1,51, Yok 1,92.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 13:40 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Non League Premier - Isthmian puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Welling United | 16 | +18 | 36 |
| 2 | Enfield Town | 15 | +25 | 34 |
| 3 | Eastbourne Borough | 15 | +11 | 31 |
| 4 | Lewes | 16 | +6 | 30 |
| 5 | Dartford | 16 | +5 | 30 |
| 6 | Ramsgate | 15 | +14 | 25 |
| 7 | Carshalton Athletic | 17 | -7 | 25 |
| 8 | St Albans City | 13 | +6 | 23 |
| 9 | Chatham Town | 15 | +4 | 22 |
| 10 | Wingate & Finchley | 15 | -1 | 22 |
| 11 | Burgess Hill Town | 16 | -2 | 22 |
| 12 | Leatherhead | 13 | +6 | 21 |
| 13 | Whyteleafe | 16 | +1 | 21 |
| 14 | Dulwich Hamlet | 16 | -2 | 21 |
| 15 | Aveley | 16 | -3 | 20 |
| 16 | Maldon & Tiptree | 18 | -14 | 20 |
| 17 | Cheshunt | 16 | -8 | 18 |
| 18 | Brentwood Town | 15 | -3 | 16 |
| 19 | Cray Wanderers | 10 | +8 | 15 |
| 20 | Three Bridges | 15 | -15 | 10 |
| 21 | Stanway Rovers | 16 | -26 | 8 |
| 22 | Whitehawk | 16 | -23 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Welling United | 9 | +20 | 27 |
| 2 | Eastbourne Borough | 8 | +9 | 21 |
| 3 | Chatham Town | 7 | +8 | 16 |
| 4 | Ramsgate | 7 | +14 | 15 |
| 5 | Enfield Town | 8 | +8 | 15 |
| 6 | Burgess Hill Town | 8 | +3 | 15 |
| 7 | Dartford | 7 | +3 | 15 |
| 8 | Whyteleafe | 9 | +8 | 14 |
| 9 | Dulwich Hamlet | 8 | +6 | 14 |
| 10 | Wingate & Finchley | 8 | +3 | 14 |
| 11 | Lewes | 8 | +2 | 14 |
| 12 | Cheshunt | 7 | +5 | 13 |
| 13 | Aveley | 9 | -1 | 13 |
| 14 | St Albans City | 6 | +7 | 12 |
| 15 | Brentwood Town | 8 | +4 | 12 |
| 16 | Carshalton Athletic | 8 | -2 | 12 |
| 17 | Maldon & Tiptree | 10 | -5 | 10 |
| 18 | Cray Wanderers | 5 | +3 | 8 |
| 19 | Leatherhead | 6 | +3 | 7 |
| 20 | Three Bridges | 8 | -7 | 6 |
| 21 | Whitehawk | 7 | -8 | 5 |
| 22 | Stanway Rovers | 7 | -5 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Enfield Town | 7 | +17 | 19 |
| 2 | Lewes | 8 | +4 | 16 |
| 3 | Dartford | 9 | +2 | 15 |
| 4 | Leatherhead | 7 | +3 | 14 |
| 5 | Carshalton Athletic | 9 | -5 | 13 |
| 6 | St Albans City | 7 | -1 | 11 |
| 7 | Eastbourne Borough | 7 | +2 | 10 |
| 8 | Ramsgate | 8 | 0 | 10 |
| 9 | Maldon & Tiptree | 8 | -9 | 10 |
| 10 | Welling United | 7 | -2 | 9 |
| 11 | Wingate & Finchley | 7 | -4 | 8 |
| 12 | Cray Wanderers | 5 | +5 | 7 |
| 13 | Aveley | 7 | -2 | 7 |
| 14 | Burgess Hill Town | 8 | -5 | 7 |
| 15 | Whyteleafe | 7 | -7 | 7 |
| 16 | Dulwich Hamlet | 8 | -8 | 7 |
| 17 | Chatham Town | 8 | -4 | 6 |
| 18 | Cheshunt | 9 | -13 | 5 |
| 19 | Brentwood Town | 7 | -7 | 4 |
| 20 | Three Bridges | 7 | -8 | 4 |
| 21 | Stanway Rovers | 9 | -21 | 4 |
| 22 | Whitehawk | 9 | -15 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Non League Premier - Isthmian'da oynanan diğer maçlar
- 18:00 AFC Whyteleafe 4–2 Dulwich
- 18:00 Aveley FC 4–3 Dartford
- 18:00 Brentwood Town 1–4 Cray Wanderers
- 18:00 Burgess Hill 0–6 Enfield Town
- 18:00 Cheshunt FC 3–1 Chatham Town
- 18:00 Eastbourne Borough 2–0 Ramsgate
- 18:00 Leatherhead 7–2 Stanway Rovers
- 18:00 Lewes 2–2 Wingate&Finc
- 18:00 Maldon & Tiptree FC 3–1 Three Bridges
- 18:00 Whitehawk 1–3 Albans City
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
