← Maçlar
İngiltere · Non League Premier - Isthmian · 10. hafta27 Ekim 2026 · 22:45 TSİ

Brentwood Town 4-2 Cheshunt FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Brentwood Town
4–2İY 3–0
Cheshunt FC
Maç sonu

Brentwood Town 4–2 Cheshunt FC (27 Ekim 2026). İlk yarı 3–0.

Maç özeti

Brentwood Town – Cheshunt FC maçı 4-2 sona erdi; ilk yarı 3-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Brentwood Town üstte · Cheshunt FC altta

01530İY607590 39' gol (Brentwood Town)41' gol (Brentwood Town)45' gol (Brentwood Town)50' gol (Cheshunt FC)61' gol (Cheshunt FC)90+3' gol: F. Sears (Brentwood Town)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 39' gol (Brentwood Town)
  • 41' gol (Brentwood Town)
  • 45' gol (Brentwood Town)
  • 50' gol (Cheshunt FC)
  • 61' gol (Cheshunt FC)
  • 90+3' gol: F. Sears (Brentwood Town)

Maç olayları

  1. Brentwood TownCheshunt FC
  2. Gol F. Sears 4–290+3'
  3. 61'Gol 3–2
  4. 50'Gol 3–1
  5. Gol 3–045'
  6. Gol 2–041'
  7. Gol 1–039'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Brentwood Town
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%33 5/15%50 4/8
Beraberlik%7 1/15%0 0/8
Mağlubiyet%60 9/15%50 4/8
Cheshunt FC
Toplam (16)Dış saha (9)
Galibiyet%25 4/16%11 1/9
Beraberlik%38 6/16%22 2/9
Mağlubiyet%38 6/16%67 6/9

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Brentwood Town
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,67 (25 gol)2,38 (19 gol)
Yediği gol / maç1,87 (28 gol)1,88 (15 gol)
Cheshunt FC
Toplam (16)Dış saha (9)
Attığı gol / maç1,19 (19 gol)0,89 (8 gol)
Yediği gol / maç1,69 (27 gol)2,33 (21 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Brentwood Town
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%67 10/15%75 6/8
1,5 Üst%93 14/15%100 8/8
2,5 Üst%73 11/15%88 7/8
3,5 Üst%40 6/15%63 5/8
Gol yememe%13 2/15%25 2/8
Cheshunt FC
Toplam (16)Dış saha (9)
KG Var%63 10/16%44 4/9
1,5 Üst%88 14/16%89 8/9
2,5 Üst%56 9/16%67 6/9
3,5 Üst%31 5/16%33 3/9
Gol yememe%13 2/16%11 1/9

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Brentwood Town
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%27 4/15%50 4/8
Berabere%7 1/15%0 0/8
Geride%67 10/15%50 4/8
Cheshunt FC
Toplam (16)Dış saha (9)
Önde%13 2/16%11 1/9
Berabere%38 6/16%33 3/9
Geride%50 8/16%56 5/9

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Brentwood Town (15 maç)

1/141/X01/20X/11X/X0X/202/102/X12/29

Cheshunt FC (16 maç)

1/111/X11/20X/12X/X3X/212/112/X22/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Brentwood Town (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 3
16-30 1 4
31-45 5 7
46-60 3 4
61-75 3 5
76-90 8 2

Cheshunt FC (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 1 3
31-45 0 6
46-60 7 3
61-75 4 1
76-90 6 11

Kartlar

Brentwood Town

Sarı 0 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Cheshunt FC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 168 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Brentwood Town son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 10 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Cheshunt 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 6-7).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2021 yılından bu yana 3 kez karşılaştı: Brentwood Town 1, Cheshunt 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 3 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Nisan 2026, Cheshunt 0-1 Brentwood Town.

Sıralama
19. (12 p) – 15. (15 p)
Form (son 5)
GMMGG – MBGGB
H2H (G-B-M)
1-1-1 (3 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %57
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %29
iddaa MS 1-0-2
1,54 – 3,77 – 3,66
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Brentwood Town iç saha 5 maçta maç başına 2,60 gol attı, 1,40 gol yedi; Cheshunt dış saha 7 maçta 0,57 attı, 1,86 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %80, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Brentwood Town %60, Cheshunt %29. İlk yarıyı önde kapatma: Brentwood Town 3/5, Cheshunt 1/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,54, 0 – 3,77, 2 – 3,66. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,09, Üst 1,41. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,04.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %44; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · Non League Premier - Isthmian puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Welling United 161204 3416 +1836 GMGGG
2Enfield Town 151113 4318 +2534 GBGGM
3Eastbourne Borough 151014 2716 +1131 GGGGM
4Lewes 16934 2620 +630 GBBMG
5Dartford 161006 2823 +530 MMMGG
6Ramsgate 15816 3319 +1425 GMGMG
7Carshalton Athletic 17818 2734 -725 MBMMG
8St Albans City 13724 2519 +623 GGGMM
9Chatham Town 15717 2824 +422 GGMMB
10Wingate & Finchley 15645 2829 -122 GGBBM
11Burgess Hill Town 16574 2628 -222 GMMBB
12Leatherhead 13634 2721 +621 BMMGG
13Whyteleafe 16637 2827 +121 GGMGG
14Dulwich Hamlet 16637 2729 -221 MBGMM
15Aveley 16628 2528 -320 GMGGM
16Maldon & Tiptree 186210 2640 -1420 GBMGG
17Cheshunt 16466 1927 -818 BMMGM
18Brentwood Town 15519 2528 -316 GGMMB
19Cray Wanderers 10433 2315 +815 MBGMG
20Three Bridges 15249 2540 -1510 MBMMB
21Stanway Rovers 162212 1440 -268 MGMMB
22Whitehawk 161411 1437 -237 MBMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Welling United 9900 233 +2027
2Eastbourne Borough 8701 156 +921
3Chatham Town 7511 1810 +816
4Ramsgate 7502 206 +1415
5Enfield Town 8503 1911 +815
6Burgess Hill Town 8431 1613 +315
7Dartford 7502 118 +315
8Whyteleafe 9423 2214 +814
9Dulwich Hamlet 8422 1812 +614
10Wingate & Finchley 8422 1512 +314
11Lewes 8422 1210 +214
12Cheshunt 7340 116 +513
13Aveley 9414 1617 -113
14St Albans City 6402 158 +712
15Brentwood Town 8404 1915 +412
16Carshalton Athletic 8404 1113 -212
17Maldon & Tiptree 10316 1419 -510
18Cray Wanderers 5221 107 +38
19Leatherhead 6213 1512 +37
20Three Bridges 8134 1421 -76
21Whitehawk 7124 715 -85
22Stanway Rovers 7115 712 -54
#TakımOGBMAYAVP
1Enfield Town 7610 247 +1719
2Lewes 8512 1410 +416
3Dartford 9504 1715 +215
4Leatherhead 7421 129 +314
5Carshalton Athletic 9414 1621 -513
6St Albans City 7322 1011 -111
7Eastbourne Borough 7313 1210 +210
8Ramsgate 8314 1313 010
9Maldon & Tiptree 8314 1221 -910
10Welling United 7304 1113 -29
11Wingate & Finchley 7223 1317 -48
12Cray Wanderers 5212 138 +57
13Aveley 7214 911 -27
14Burgess Hill Town 8143 1015 -57
15Whyteleafe 7214 613 -77
16Dulwich Hamlet 8215 917 -87
17Chatham Town 8206 1014 -46
18Cheshunt 9126 821 -135
19Brentwood Town 7115 613 -74
20Three Bridges 7115 1119 -84
21Stanway Rovers 9117 728 -214
22Whitehawk 9027 722 -152

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,54X3,7723,66

Çifte şans

1X1,11121,10X21,78

Karşılıklı gol

Var1,43Yok2,04

2,5 Alt / Üst

Alt2,09Üst1,41

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Non League Premier - Isthmian'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.