Chatham Town 1-1 Burgess Hill: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Chatham Town 1–1 Burgess Hill (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.
Paylaş
Maç özeti
Chatham Town – Burgess Hill maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: B. Allen 42' (Chatham Town); J. Strange 47' (Burgess Hill).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Chatham Town üstte · Burgess Hill altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 42' gol: B. Allen (Chatham Town)
- 47' gol: J. Strange (Burgess Hill)
Maç olayları
- Chatham TownBurgess Hill
- 47'Gol J. Strange 1–1
- Gol B. Allen 1–042'
Chatham Town iç sahada (7 maç) · Burgess Hill deplasmanda (8 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 4 maç (2022'den beri)
4 Chatham Town0 berabere0 Burgess Hill
- Chatham Town iç sahada 7 maçta 5 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Burgess Hill Town deplasmanda 8 maçta 1 galibiyet, 4 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Burgess Hill Town, deplasman maçlarında 8 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %47 7/15 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %7 1/15 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %47 7/15 | %14 1/7 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 5/16 | %13 1/8 |
| Beraberlik | %44 7/16 | %50 4/8 |
| Mağlubiyet | %25 4/16 | %38 3/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,87 (28 gol) | 2,57 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,60 (24 gol) | 1,43 (10 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,62 (26 gol) | 1,25 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,75 (28 gol) | 1,88 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 9/15 | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %60 9/15 | %71 5/7 |
| Gol yememe | %20 3/15 | %14 1/7 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 12/16 | %88 7/8 |
| 1,5 Üst | %100 16/16 | %100 8/8 |
| 2,5 Üst | %56 9/16 | %38 3/8 |
| 3,5 Üst | %44 7/16 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %13 2/16 | %0 0/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 5/15 | %43 3/7 |
| Berabere | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Geride | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 4/16 | %13 1/8 |
| Berabere | %31 5/16 | %25 2/8 |
| Geride | %44 7/16 | %63 5/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Chatham Town (15 maç)
Burgess Hill (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Chatham Town (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 3 | 6 |
| 46-60 | 8 | 5 |
| 61-75 | 5 | 5 |
| 76-90 | 6 | 4 |
Burgess Hill (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 7 | 5 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 5 | 7 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 8 | 4 |
Kartlar
Chatham Town
Sarı 0 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 0,0)
Burgess Hill
Sarı 0 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 168 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiChatham Town
9. sıra · 22 puan · 15 maç · averaj +4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGMM
- 31.10 Cheshunt 3–1 Chatham Town M
- 27.10 Enfield Town 4–0 Chatham Town M
- 24.10 Chatham Town 3–2 Welling United G
- 20.10 Dulwich Hamlet 0–4 Chatham Town G
- 17.10 Aveley 1–0 Chatham Town M
Burgess Hill
11. sıra · 22 puan · 16 maç · averaj -2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBMMB
- 03.11 Wingate & Finchley 1–1 Burgess Hill B
- 31.10 Burgess Hill 0–6 Enfield Town M
- 27.10 St Albans City 3–1 Burgess Hill M
- 24.10 Erith Town 3–3 Burgess Hill B
- 21.10 Whyteleafe 2–3 Burgess Hill G
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 18:00: Non League Premier - Isthmian (İngiltere) 17. haftasında ev sahibi Chatham Town, konuk ekip Burgess Hill. Sıralamada Chatham Town 11., Burgess Hill 13.; iki takım arasında 0 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Chatham Town son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 8 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Burgess Hill 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-15). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 11. (21 p) – 13. (21 p)
- Form (son 5)
- MMGGM – BMMBG
- H2H (G-B-M)
- 4-0-0 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %43
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %86
- iddaa MS 1-0-2
- 1,47 – 3,90 – 3,88
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2022 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Chatham Town 4, Burgess Hill 0 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,75 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Mart 2026, Burgess Hill 0-3 Chatham Town.
Gol istatistikleri
Chatham Town iç saha 6 maçta maç başına 2,83 gol attı, 1,50 gol yedi; Burgess Hill dış saha 7 maçta 1,29 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Chatham Town %100, Burgess Hill %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Chatham Town %83, Burgess Hill %86. İlk yarıyı önde kapatma: Chatham Town 2/6, Burgess Hill 1/7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,47, 0 – 3,90, 2 – 3,88. Karşılıklı Gol: Var 1,38, Yok 2,13.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %72; KG var ortalaması %84; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 25 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İngiltere · Non League Premier - Isthmian puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Welling United | 16 | +18 | 36 |
| 2 | Enfield Town | 15 | +25 | 34 |
| 3 | Eastbourne Borough | 15 | +11 | 31 |
| 4 | Lewes | 16 | +6 | 30 |
| 5 | Dartford | 16 | +5 | 30 |
| 6 | Ramsgate | 15 | +14 | 25 |
| 7 | Carshalton Athletic | 17 | -7 | 25 |
| 8 | St Albans City | 13 | +6 | 23 |
| 9 | Chatham Town | 15 | +4 | 22 |
| 10 | Wingate & Finchley | 15 | -1 | 22 |
| 11 | Burgess Hill Town | 16 | -2 | 22 |
| 12 | Leatherhead | 13 | +6 | 21 |
| 13 | Whyteleafe | 16 | +1 | 21 |
| 14 | Dulwich Hamlet | 16 | -2 | 21 |
| 15 | Aveley | 16 | -3 | 20 |
| 16 | Maldon & Tiptree | 18 | -14 | 20 |
| 17 | Cheshunt | 16 | -8 | 18 |
| 18 | Brentwood Town | 15 | -3 | 16 |
| 19 | Cray Wanderers | 10 | +8 | 15 |
| 20 | Three Bridges | 15 | -15 | 10 |
| 21 | Stanway Rovers | 16 | -26 | 8 |
| 22 | Whitehawk | 16 | -23 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Welling United | 9 | +20 | 27 |
| 2 | Eastbourne Borough | 8 | +9 | 21 |
| 3 | Chatham Town | 7 | +8 | 16 |
| 4 | Ramsgate | 7 | +14 | 15 |
| 5 | Enfield Town | 8 | +8 | 15 |
| 6 | Burgess Hill Town | 8 | +3 | 15 |
| 7 | Dartford | 7 | +3 | 15 |
| 8 | Whyteleafe | 9 | +8 | 14 |
| 9 | Dulwich Hamlet | 8 | +6 | 14 |
| 10 | Wingate & Finchley | 8 | +3 | 14 |
| 11 | Lewes | 8 | +2 | 14 |
| 12 | Cheshunt | 7 | +5 | 13 |
| 13 | Aveley | 9 | -1 | 13 |
| 14 | St Albans City | 6 | +7 | 12 |
| 15 | Brentwood Town | 8 | +4 | 12 |
| 16 | Carshalton Athletic | 8 | -2 | 12 |
| 17 | Maldon & Tiptree | 10 | -5 | 10 |
| 18 | Cray Wanderers | 5 | +3 | 8 |
| 19 | Leatherhead | 6 | +3 | 7 |
| 20 | Three Bridges | 8 | -7 | 6 |
| 21 | Whitehawk | 7 | -8 | 5 |
| 22 | Stanway Rovers | 7 | -5 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Enfield Town | 7 | +17 | 19 |
| 2 | Lewes | 8 | +4 | 16 |
| 3 | Dartford | 9 | +2 | 15 |
| 4 | Leatherhead | 7 | +3 | 14 |
| 5 | Carshalton Athletic | 9 | -5 | 13 |
| 6 | St Albans City | 7 | -1 | 11 |
| 7 | Eastbourne Borough | 7 | +2 | 10 |
| 8 | Ramsgate | 8 | 0 | 10 |
| 9 | Maldon & Tiptree | 8 | -9 | 10 |
| 10 | Welling United | 7 | -2 | 9 |
| 11 | Wingate & Finchley | 7 | -4 | 8 |
| 12 | Cray Wanderers | 5 | +5 | 7 |
| 13 | Aveley | 7 | -2 | 7 |
| 14 | Burgess Hill Town | 8 | -5 | 7 |
| 15 | Whyteleafe | 7 | -7 | 7 |
| 16 | Dulwich Hamlet | 8 | -8 | 7 |
| 17 | Chatham Town | 8 | -4 | 6 |
| 18 | Cheshunt | 9 | -13 | 5 |
| 19 | Brentwood Town | 7 | -7 | 4 |
| 20 | Three Bridges | 7 | -8 | 4 |
| 21 | Stanway Rovers | 9 | -21 | 4 |
| 22 | Whitehawk | 9 | -15 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Tüm marketler (6)
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt/Üst 3.5
Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
Aynı gün Non League Premier - Isthmian'da oynanan diğer maçlar
- 18:00 Albans City 1–3 Welling Utd
- 18:00 Carshalton 4–2 Cheshunt FC
- 18:00 Dartford 4–1 Eastbourne Borough
- 18:00 Dulwich 2–3 Lewes
- 18:00 Enfield Town 0–2 AFC Whyteleafe
- 18:00 Ramsgate 4–0 Aveley FC
- 18:00 Stanway Rovers 0–0 Whitehawk
- 18:00 Three Bridges 1–1 Brentwood Town
- 18:00 Wingate&Finc 1–3 Maldon & Tiptree FC
