← Maçlar
İngiltere · Non League Premier - Isthmian · 9. hafta12 Ekim 2026 · 21:45 TSİ

Carshalton 1-2 Enfield Town: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Carshalton
1–2İY 0–1
Enfield Town
Maç sonu

Carshalton 1–2 Enfield Town (12 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Carshalton – Enfield Town maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: N. Young-Coombes 48' (Carshalton); A. Bansal-McNulty 19', T. Al-Sadi 90+1' (Enfield Town).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Carshalton üstte · Enfield Town altta

01530İY607590 19' gol: A. Bansal-McNulty (Enfield Town)48' gol: N. Young-Coombes (Carshalton)90+1' gol: T. Al-Sadi (Enfield Town)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 19' gol: A. Bansal-McNulty (Enfield Town)
  • 48' gol: N. Young-Coombes (Carshalton)
  • 90+1' gol: T. Al-Sadi (Enfield Town)

Maç olayları

  1. CarshaltonEnfield Town
  2. 90+1'Gol T. Al-Sadi 1–2
  3. 73'Kaçan penaltı
  4. Gol N. Young-Coombes 1–148'
  5. 19'Gol A. Bansal-McNulty 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Carshalton
Toplam (17)İç saha (8)
Galibiyet%47 8/17%50 4/8
Beraberlik%6 1/17%0 0/8
Mağlubiyet%47 8/17%50 4/8
Enfield Town
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%73 11/15%86 6/7
Beraberlik%7 1/15%14 1/7
Mağlubiyet%20 3/15%0 0/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Carshalton
Toplam (17)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,59 (27 gol)1,38 (11 gol)
Yediği gol / maç2,00 (34 gol)1,62 (13 gol)
Enfield Town
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç2,87 (43 gol)3,43 (24 gol)
Yediği gol / maç1,20 (18 gol)1,00 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Carshalton
Toplam (17)İç saha (8)
KG Var%53 9/17%38 3/8
1,5 Üst%94 16/17%88 7/8
2,5 Üst%76 13/17%63 5/8
3,5 Üst%47 8/17%25 2/8
Gol yememe%18 3/17%25 2/8
Enfield Town
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%60 9/15%71 5/7
1,5 Üst%100 15/15%100 7/7
2,5 Üst%87 13/15%100 7/7
3,5 Üst%60 9/15%71 5/7
Gol yememe%27 4/15%29 2/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Carshalton
Toplam (17)İç saha (8)
Önde%29 5/17%50 4/8
Berabere%24 4/17%13 1/8
Geride%47 8/17%38 3/8
Enfield Town
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%67 10/15%86 6/7
Berabere%20 3/15%14 1/7
Geride%13 2/15%0 0/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Carshalton (17 maç)

1/151/X01/20X/12X/X1X/212/112/X02/27

Enfield Town (15 maç)

1/181/X11/21X/13X/X0X/202/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Carshalton (16 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 7
16-30 3 6
31-45 5 3
46-60 5 5
61-75 5 5
76-90 5 4

Enfield Town (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 3
16-30 11 1
31-45 7 5
46-60 3 5
61-75 7 0
76-90 8 1

Kartlar

Carshalton

Sarı 1 · Kırmızı 1 (17 maç · maç başı sarı 0,1)

Enfield Town

Sarı 0 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 168 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Carshalton 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-11). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Enfield Town son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 13 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 9 maçta galibiyetler Carshalton 3 – Enfield Town 5; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,83 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Şubat 2024, Carshalton 1-1 Enfield Town.

Sıralama
5. (21 p) – 1. (24 p)
Form (son 5)
MMGBG – GGMGG
H2H (G-B-M)
3-1-5 (9 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %100
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%17 – %75
iddaa MS 1-0-2
3,04 – 3,41 – 1,80
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Carshalton iç saha 6 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,50 gol yedi; Enfield Town dış saha 4 maçta 3,25 attı, 0,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Carshalton %50, Enfield Town %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Carshalton %17, Enfield Town %75. İlk yarıyı önde kapatma: Carshalton 3/6, Enfield Town 3/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,04, 0 – 3,41, 2 – 1,80. Karşılıklı Gol: Var 1,35, Yok 2,29.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %46; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 21 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 07:39 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · Non League Premier - Isthmian puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Welling United 161204 3416 +1836 GMGGG
2Enfield Town 151113 4318 +2534 GBGGM
3Eastbourne Borough 151014 2716 +1131 GGGGM
4Lewes 16934 2620 +630 GBBMG
5Dartford 161006 2823 +530 MMMGG
6Ramsgate 15816 3319 +1425 GMGMG
7Carshalton Athletic 17818 2734 -725 MBMMG
8St Albans City 13724 2519 +623 GGGMM
9Chatham Town 15717 2824 +422 GGMMB
10Wingate & Finchley 15645 2829 -122 GGBBM
11Burgess Hill Town 16574 2628 -222 GMMBB
12Leatherhead 13634 2721 +621 BMMGG
13Whyteleafe 16637 2827 +121 GGMGG
14Dulwich Hamlet 16637 2729 -221 MBGMM
15Aveley 16628 2528 -320 GMGGM
16Maldon & Tiptree 186210 2640 -1420 GBMGG
17Cheshunt 16466 1927 -818 BMMGM
18Brentwood Town 15519 2528 -316 GGMMB
19Cray Wanderers 10433 2315 +815 MBGMG
20Three Bridges 15249 2540 -1510 MBMMB
21Stanway Rovers 162212 1440 -268 MGMMB
22Whitehawk 161411 1437 -237 MBMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Welling United 9900 233 +2027
2Eastbourne Borough 8701 156 +921
3Chatham Town 7511 1810 +816
4Ramsgate 7502 206 +1415
5Enfield Town 8503 1911 +815
6Burgess Hill Town 8431 1613 +315
7Dartford 7502 118 +315
8Whyteleafe 9423 2214 +814
9Dulwich Hamlet 8422 1812 +614
10Wingate & Finchley 8422 1512 +314
11Lewes 8422 1210 +214
12Cheshunt 7340 116 +513
13Aveley 9414 1617 -113
14St Albans City 6402 158 +712
15Brentwood Town 8404 1915 +412
16Carshalton Athletic 8404 1113 -212
17Maldon & Tiptree 10316 1419 -510
18Cray Wanderers 5221 107 +38
19Leatherhead 6213 1512 +37
20Three Bridges 8134 1421 -76
21Whitehawk 7124 715 -85
22Stanway Rovers 7115 712 -54
#TakımOGBMAYAVP
1Enfield Town 7610 247 +1719
2Lewes 8512 1410 +416
3Dartford 9504 1715 +215
4Leatherhead 7421 129 +314
5Carshalton Athletic 9414 1621 -513
6St Albans City 7322 1011 -111
7Eastbourne Borough 7313 1210 +210
8Ramsgate 8314 1313 010
9Maldon & Tiptree 8314 1221 -910
10Welling United 7304 1113 -29
11Wingate & Finchley 7223 1317 -48
12Cray Wanderers 5212 138 +57
13Aveley 7214 911 -27
14Burgess Hill Town 8143 1015 -57
15Whyteleafe 7214 613 -77
16Dulwich Hamlet 8215 917 -87
17Chatham Town 8206 1014 -46
18Cheshunt 9126 821 -135
19Brentwood Town 7115 613 -74
20Three Bridges 7115 1119 -84
21Stanway Rovers 9117 728 -214
22Whitehawk 9027 722 -152

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,04X3,4121,80

Çifte şans

1X1,57121,15X21,18

Karşılıklı gol

Var1,35Yok2,29

2,5 Alt / Üst

Alt2,08Üst1,44

3,5 Alt / Üst

Alt1,46Üst2,04

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.