Ramsgate 4-0 Aveley: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Ramsgate 4–0 Aveley (7 Kasım 2026). İlk yarı 2–0.
Paylaş
Maç özeti
Ramsgate – Aveley maçı 4-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: B. Munday 2', R. Liburd 16', A. Paxman 78', L. Latrell 90' (Ramsgate).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Southwood Stadyumu, Ramsgate
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Ramsgate üstte · Aveley altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 2' gol: B. Munday (Ramsgate)
- 16' gol: R. Liburd (Ramsgate)
- 78' gol: A. Paxman (Ramsgate)
- 90' gol: L. Latrell (Ramsgate)
Maç olayları
- RamsgateAveley
- Gol L. Latrell 4–090'
- Gol A. Paxman 3–078'
- Gol R. Liburd 2–016'
- Gol B. Munday 1–02'
Ramsgate iç sahada (7 maç) · Aveley deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 2 maç (2025'ten beri)
0 Ramsgate1 berabere1 Aveley
- Ramsgate iç sahada 7 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Aveley deplasmanda 7 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
- Aveley, deplasman maçlarında 7 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%14).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 8/15 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %7 1/15 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %40 6/15 | %29 2/7 |
| Toplam (16) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 6/16 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %13 2/16 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %50 8/16 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,20 (33 gol) | 2,86 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,27 (19 gol) | 0,86 (6 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,56 (25 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,75 (28 gol) | 1,57 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 8/15 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %93 14/15 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %67 10/15 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %53 8/15 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %57 4/7 |
| Toplam (16) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 9/16 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %81 13/16 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %56 9/16 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %38 6/16 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %19 3/16 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %53 8/15 | %57 4/7 |
| Berabere | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Geride | %13 2/15 | %14 1/7 |
| Toplam (16) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %19 3/16 | %43 3/7 |
| Berabere | %44 7/16 | %29 2/7 |
| Geride | %38 6/16 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Ramsgate (15 maç)
Aveley (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Ramsgate (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 4 |
| 16-30 | 7 | 1 |
| 31-45 | 8 | 4 |
| 46-60 | 6 | 2 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Aveley (16 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 4 | 6 |
| 46-60 | 7 | 6 |
| 61-75 | 5 | 2 |
| 76-90 | 5 | 9 |
Kartlar
Ramsgate
Sarı 0 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 0,0)
Aveley
Sarı 0 · Kırmızı 2 (16 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 168 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiRamsgate
6. sıra · 25 puan · 15 maç · averaj +14
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMGM
- 31.10 Eastbourne Borough 2–0 Ramsgate M
- 20.10 Ramsgate 2–0 Stanway Rovers G
- 13.10 Wingate & Finchley 2–0 Ramsgate M
- 10.10 Whitehawk 1–4 Ramsgate G
- 06.10 Dartford 1–2 Ramsgate G
Aveley
15. sıra · 20 puan · 16 maç · averaj -3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGGG
- 02.11 Aveley 1–0 St Albans City G
- 31.10 Aveley 4–3 Dartford G
- 24.10 Aveley 2–1 Carshalton Athletic G
- 19.10 Aveley 1–2 Maldon & Tiptree M
- 17.10 Aveley 1–0 Chatham Town G
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Non League Premier - Isthmian (İngiltere) 17. hafta programında Ramsgate – Aveley maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 18:00 oynanacak. Sıralamada Ramsgate 7., Aveley 14.; iki takım arasında 2 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Ramsgate 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-6). Son 5 maçta Aveley 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 9-6). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı.
- Sıralama
- 7. (22 p) – 14. (20 p)
- Form (son 5)
- MGMGG – GGGMG
- H2H (G-B-M)
- 0-1-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 2,18 – 3,11 – 2,40
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Ramsgate 0, Aveley 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 28 Şubat 2026, Ramsgate 1-1 Aveley.
Gol istatistikleri
Ramsgate iç saha 6 maçta maç başına 2,67 gol attı, 1,00 gol yedi; Aveley dış saha 6 maçta 1,50 attı, 1,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ramsgate %50, Aveley %50. İlk yarıyı önde kapatma: Ramsgate 3/6, Aveley 3/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,18, 0 – 3,11, 2 – 2,40. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,00, Üst 1,44. Karşılıklı Gol: Var 1,36, Yok 2,17.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İngiltere · Non League Premier - Isthmian puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Welling United | 16 | +18 | 36 |
| 2 | Enfield Town | 15 | +25 | 34 |
| 3 | Eastbourne Borough | 15 | +11 | 31 |
| 4 | Lewes | 16 | +6 | 30 |
| 5 | Dartford | 16 | +5 | 30 |
| 6 | Ramsgate | 15 | +14 | 25 |
| 7 | Carshalton Athletic | 17 | -7 | 25 |
| 8 | St Albans City | 13 | +6 | 23 |
| 9 | Chatham Town | 15 | +4 | 22 |
| 10 | Wingate & Finchley | 15 | -1 | 22 |
| 11 | Burgess Hill Town | 16 | -2 | 22 |
| 12 | Leatherhead | 13 | +6 | 21 |
| 13 | Whyteleafe | 16 | +1 | 21 |
| 14 | Dulwich Hamlet | 16 | -2 | 21 |
| 15 | Aveley | 16 | -3 | 20 |
| 16 | Maldon & Tiptree | 18 | -14 | 20 |
| 17 | Cheshunt | 16 | -8 | 18 |
| 18 | Brentwood Town | 15 | -3 | 16 |
| 19 | Cray Wanderers | 10 | +8 | 15 |
| 20 | Three Bridges | 15 | -15 | 10 |
| 21 | Stanway Rovers | 16 | -26 | 8 |
| 22 | Whitehawk | 16 | -23 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Welling United | 9 | +20 | 27 |
| 2 | Eastbourne Borough | 8 | +9 | 21 |
| 3 | Chatham Town | 7 | +8 | 16 |
| 4 | Ramsgate | 7 | +14 | 15 |
| 5 | Enfield Town | 8 | +8 | 15 |
| 6 | Burgess Hill Town | 8 | +3 | 15 |
| 7 | Dartford | 7 | +3 | 15 |
| 8 | Whyteleafe | 9 | +8 | 14 |
| 9 | Dulwich Hamlet | 8 | +6 | 14 |
| 10 | Wingate & Finchley | 8 | +3 | 14 |
| 11 | Lewes | 8 | +2 | 14 |
| 12 | Cheshunt | 7 | +5 | 13 |
| 13 | Aveley | 9 | -1 | 13 |
| 14 | St Albans City | 6 | +7 | 12 |
| 15 | Brentwood Town | 8 | +4 | 12 |
| 16 | Carshalton Athletic | 8 | -2 | 12 |
| 17 | Maldon & Tiptree | 10 | -5 | 10 |
| 18 | Cray Wanderers | 5 | +3 | 8 |
| 19 | Leatherhead | 6 | +3 | 7 |
| 20 | Three Bridges | 8 | -7 | 6 |
| 21 | Whitehawk | 7 | -8 | 5 |
| 22 | Stanway Rovers | 7 | -5 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Enfield Town | 7 | +17 | 19 |
| 2 | Lewes | 8 | +4 | 16 |
| 3 | Dartford | 9 | +2 | 15 |
| 4 | Leatherhead | 7 | +3 | 14 |
| 5 | Carshalton Athletic | 9 | -5 | 13 |
| 6 | St Albans City | 7 | -1 | 11 |
| 7 | Eastbourne Borough | 7 | +2 | 10 |
| 8 | Ramsgate | 8 | 0 | 10 |
| 9 | Maldon & Tiptree | 8 | -9 | 10 |
| 10 | Welling United | 7 | -2 | 9 |
| 11 | Wingate & Finchley | 7 | -4 | 8 |
| 12 | Cray Wanderers | 5 | +5 | 7 |
| 13 | Aveley | 7 | -2 | 7 |
| 14 | Burgess Hill Town | 8 | -5 | 7 |
| 15 | Whyteleafe | 7 | -7 | 7 |
| 16 | Dulwich Hamlet | 8 | -8 | 7 |
| 17 | Chatham Town | 8 | -4 | 6 |
| 18 | Cheshunt | 9 | -13 | 5 |
| 19 | Brentwood Town | 7 | -7 | 4 |
| 20 | Three Bridges | 7 | -8 | 4 |
| 21 | Stanway Rovers | 9 | -21 | 4 |
| 22 | Whitehawk | 9 | -15 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Çifte Şans
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman Alt/Üst 1.5
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
Aynı gün Non League Premier - Isthmian'da oynanan diğer maçlar
- 18:00 Albans City 1–3 Welling Utd
- 18:00 Carshalton 4–2 Cheshunt FC
- 18:00 Chatham Town 1–1 Burgess Hill
- 18:00 Dartford 4–1 Eastbourne Borough
- 18:00 Dulwich 2–3 Lewes
- 18:00 Enfield Town 0–2 AFC Whyteleafe
- 18:00 Stanway Rovers 0–0 Whitehawk
- 18:00 Three Bridges 1–1 Brentwood Town
- 18:00 Wingate&Finc 1–3 Maldon & Tiptree FC
