İngiltere · Non League Premier - Isthmian · 17. hafta

Three Bridges 1-1 Brentwood Town: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 1–1 MS İY 1–0

Three Bridges 1–1 Brentwood Town (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Three Bridges – Brentwood Town maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: A. Ayodeji 13' (Three Bridges); H. Gibbs 58' (Brentwood Town).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Three Bridges üstte · Brentwood Town altta

01530İY607590 13' gol: A. Ayodeji (Three Bridges)58' gol: H. Gibbs (Brentwood Town)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 13' gol: A. Ayodeji (Three Bridges)
  • 58' gol: H. Gibbs (Brentwood Town)

Maç olayları

  1. Three BridgesBrentwood Town
  2. 58'Gol H. Gibbs 1–1
  3. Gol A. Ayodeji 1–013'
Maç özeti

Ev sahibi

Three Bridges

20. sıra · 10 puan

MBMMM

Deplasman

Brentwood Town

18. sıra · 16 puan

MGGMM

Three Bridges iç sahada (8 maç) · Brentwood Town deplasmanda (7 maç), bu sezon

1,75 Gol atma maç başı 0,86
2,62 Gol yeme maç başı 1,86
%0 Gol yememe maçların %0
%88 KG Var maçların %57
%75 2.5 Üst maçların %57

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Three Bridges iç sahada 8 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
  • Brentwood Town deplasmanda 7 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
  • Three Bridges, iç saha maçlarında 8 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Three Bridges
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%13 2/15%13 1/8
Beraberlik%27 4/15%38 3/8
Mağlubiyet%60 9/15%50 4/8
Brentwood Town
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%33 5/15%14 1/7
Beraberlik%7 1/15%14 1/7
Mağlubiyet%60 9/15%71 5/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Three Bridges
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,67 (25 gol)1,75 (14 gol)
Yediği gol / maç2,67 (40 gol)2,62 (21 gol)
Brentwood Town
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,67 (25 gol)0,86 (6 gol)
Yediği gol / maç1,87 (28 gol)1,86 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Three Bridges
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%87 13/15%88 7/8
1,5 Üst%100 15/15%100 8/8
2,5 Üst%87 13/15%75 6/8
3,5 Üst%80 12/15%63 5/8
Gol yememe%0 0/15%0 0/8
Brentwood Town
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%67 10/15%57 4/7
1,5 Üst%93 14/15%86 6/7
2,5 Üst%73 11/15%57 4/7
3,5 Üst%40 6/15%14 1/7
Gol yememe%13 2/15%0 0/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Three Bridges
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%27 4/15%50 4/8
Berabere%13 2/15%13 1/8
Geride%60 9/15%38 3/8
Brentwood Town
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%27 4/15%0 0/7
Berabere%7 1/15%14 1/7
Geride%67 10/15%86 6/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Three Bridges (15 maç)

1/111/X21/21X/11X/X0X/212/102/X22/27

Brentwood Town (15 maç)

1/141/X01/20X/11X/X0X/202/102/X12/29

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Three Bridges (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 6
16-30 2 5
31-45 3 11
46-60 6 5
61-75 2 5
76-90 5 8

Brentwood Town (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 3
16-30 1 4
31-45 5 7
46-60 3 4
61-75 3 5
76-90 8 2

Kartlar

Three Bridges

Sarı 2 · Kırmızı 3 (15 maç · maç başı sarı 0,1)

Brentwood Town

Sarı 0 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 168 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Three Bridges

20. sıra · 10 puan · 15 maç · averaj -15

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBMMM

  1. 31.10 Maldon & Tiptree 3–1 Three Bridges M
  2. 24.10 Dartford 3–2 Three Bridges M
  3. 20.10 Three Bridges 0–2 Eastbourne Borough M
  4. 17.10 Three Bridges 3–3 Enfield Town B
  5. 13.10 Three Bridges 1–2 Lewes M
Deplasman

Brentwood Town

18. sıra · 16 puan · 15 maç · averaj -3

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGMM

  1. 03.11 Brentwood Town 1–2 Leatherhead M
  2. 31.10 Brentwood Town 1–4 Cray Wanderers M
  3. 27.10 Brentwood Town 4–2 Cheshunt G
  4. 20.10 Brentwood Town 3–0 Dartford G
  5. 17.10 Eastleigh 3–2 Brentwood Town M

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Non League Premier - Isthmian (İngiltere) 17. hafta programında Three Bridges – Brentwood Town maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 18:00 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 20. sırada (9 puan), konuk ekip 19. sırada (15 puan).

Form (son 5 maç)

Three Bridges son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 7 gol attı, 13 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Brentwood Town son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 11 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Sıralama
20. (9 p) – 19. (15 p)
Form (son 5)
MMMBM – MMGGM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%86 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%86 – %50
iddaa MS 1-0-2
2,65 – 3,70 – 1,83
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Three Bridges iç saha 7 maçta maç başına 1,86 gol attı, 2,86 gol yedi; Brentwood Town dış saha 6 maçta 0,83 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %86, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Three Bridges %86, Brentwood Town %50. İlk yarıyı önde kapatma: Three Bridges 3/7, Brentwood Town 0/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,65, 0 – 3,70, 2 – 1,83. Karşılıklı Gol: Var 1,24, Yok 2,59.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %76; KG var ortalaması %68; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 24 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · Non League Premier - Isthmian puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Welling United 161204 3416 +1836 GMGGG
2Enfield Town 151113 4318 +2534 GBGGM
3Eastbourne Borough 151014 2716 +1131 GGGGM
4Lewes 16934 2620 +630 GBBMG
5Dartford 161006 2823 +530 MMMGG
6Ramsgate 15816 3319 +1425 GMGMG
7Carshalton Athletic 17818 2734 -725 MBMMG
8St Albans City 13724 2519 +623 GGGMM
9Chatham Town 15717 2824 +422 GGMMB
10Wingate & Finchley 15645 2829 -122 GGBBM
11Burgess Hill Town 16574 2628 -222 GMMBB
12Leatherhead 13634 2721 +621 BMMGG
13Whyteleafe 16637 2827 +121 GGMGG
14Dulwich Hamlet 16637 2729 -221 MBGMM
15Aveley 16628 2528 -320 GMGGM
16Maldon & Tiptree 186210 2640 -1420 GBMGG
17Cheshunt 16466 1927 -818 BMMGM
18Brentwood Town 15519 2528 -316 GGMMB
19Cray Wanderers 10433 2315 +815 MBGMG
20Three Bridges 15249 2540 -1510 MBMMB
21Stanway Rovers 162212 1440 -268 MGMMB
22Whitehawk 161411 1437 -237 MBMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Welling United 9900 233 +2027
2Eastbourne Borough 8701 156 +921
3Chatham Town 7511 1810 +816
4Ramsgate 7502 206 +1415
5Enfield Town 8503 1911 +815
6Burgess Hill Town 8431 1613 +315
7Dartford 7502 118 +315
8Whyteleafe 9423 2214 +814
9Dulwich Hamlet 8422 1812 +614
10Wingate & Finchley 8422 1512 +314
11Lewes 8422 1210 +214
12Cheshunt 7340 116 +513
13Aveley 9414 1617 -113
14St Albans City 6402 158 +712
15Brentwood Town 8404 1915 +412
16Carshalton Athletic 8404 1113 -212
17Maldon & Tiptree 10316 1419 -510
18Cray Wanderers 5221 107 +38
19Leatherhead 6213 1512 +37
20Three Bridges 8134 1421 -76
21Whitehawk 7124 715 -85
22Stanway Rovers 7115 712 -54
#TakımOGBMAYAVP
1Enfield Town 7610 247 +1719
2Lewes 8512 1410 +416
3Dartford 9504 1715 +215
4Leatherhead 7421 129 +314
5Carshalton Athletic 9414 1621 -513
6St Albans City 7322 1011 -111
7Eastbourne Borough 7313 1210 +210
8Ramsgate 8314 1313 010
9Maldon & Tiptree 8314 1221 -910
10Welling United 7304 1113 -29
11Wingate & Finchley 7223 1317 -48
12Cray Wanderers 5212 138 +57
13Aveley 7214 911 -27
14Burgess Hill Town 8143 1015 -57
15Whyteleafe 7214 613 -77
16Dulwich Hamlet 8215 917 -87
17Chatham Town 8206 1014 -46
18Cheshunt 9126 821 -135
19Brentwood Town 7115 613 -74
20Three Bridges 7115 1119 -84
21Stanway Rovers 9117 728 -214
22Whitehawk 9027 722 -152

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Three Bridges2,65
X · Beraberlik3,70
2 · Brentwood Town1,83

Karşılıklı gol

Var1,24
Yok2,59
Tüm marketler (6)

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,5303,8422,97

Alt/Üst 3.5

Alt1,62Üst1,73

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt2,00Üst1,44

Çifte Şans

1 ve 01,501 ve 21,100 ve 21,22

Tek / Çift

Tek1,69Çift1,66

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,60Üst1,75

Aynı gün Non League Premier - Isthmian'da oynanan diğer maçlar