← Maçlar
İngiltere · Non League Premier - Isthmian · 13. hafta17 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Dulwich 2-2 Carshalton: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Dulwich
2–2İY 1–1
Carshalton
Maç sonu

Dulwich 2–2 Carshalton (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Dulwich – Carshalton maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: O. Obi 28', N. Clunis 65' (Dulwich); N. Young-Coombes 34', 61' (Carshalton).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Dulwich üstte · Carshalton altta

01530İY607590 28' gol: O. Obi (Dulwich)34' gol: N. Young-Coombes (Carshalton)61' gol: N. Young-Coombes (Carshalton)65' gol: N. Clunis (Dulwich)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 28' gol: O. Obi (Dulwich)
  • 34' gol: N. Young-Coombes (Carshalton)
  • 61' gol: N. Young-Coombes (Carshalton)
  • 65' gol: N. Clunis (Dulwich)

Maç olayları

  1. DulwichCarshalton
  2. Gol N. Clunis 2–265'
  3. 61'Gol N. Young-Coombes 1–2
  4. 34'Gol N. Young-Coombes 1–1
  5. Gol O. Obi 1–028'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Dulwich
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%38 6/16%50 4/8
Beraberlik%19 3/16%25 2/8
Mağlubiyet%44 7/16%25 2/8
Carshalton
Toplam (17)Dış saha (9)
Galibiyet%47 8/17%44 4/9
Beraberlik%6 1/17%11 1/9
Mağlubiyet%47 8/17%44 4/9

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Dulwich
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,69 (27 gol)2,25 (18 gol)
Yediği gol / maç1,81 (29 gol)1,50 (12 gol)
Carshalton
Toplam (17)Dış saha (9)
Attığı gol / maç1,59 (27 gol)1,78 (16 gol)
Yediği gol / maç2,00 (34 gol)2,33 (21 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Dulwich
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%56 9/16%50 4/8
1,5 Üst%94 15/16%100 8/8
2,5 Üst%69 11/16%75 6/8
3,5 Üst%50 8/16%63 5/8
Gol yememe%19 3/16%38 3/8
Carshalton
Toplam (17)Dış saha (9)
KG Var%53 9/17%67 6/9
1,5 Üst%94 16/17%100 9/9
2,5 Üst%76 13/17%89 8/9
3,5 Üst%47 8/17%67 6/9
Gol yememe%18 3/17%11 1/9

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Dulwich
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%44 7/16%63 5/8
Berabere%25 4/16%25 2/8
Geride%31 5/16%13 1/8
Carshalton
Toplam (17)Dış saha (9)
Önde%29 5/17%11 1/9
Berabere%24 4/17%33 3/9
Geride%47 8/17%56 5/9

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Dulwich (16 maç)

1/151/X11/21X/11X/X1X/222/102/X12/24

Carshalton (17 maç)

1/151/X01/20X/12X/X1X/212/112/X02/27

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Dulwich (16 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 4 2
31-45 7 5
46-60 6 8
61-75 3 5
76-90 4 8

Carshalton (16 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 7
16-30 3 6
31-45 5 3
46-60 5 5
61-75 5 5
76-90 5 4

Kartlar

Dulwich

Sarı 0 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 0,0)

Carshalton

Sarı 1 · Kırmızı 1 (17 maç · maç başı sarı 0,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 168 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Dulwich 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 3-12). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı. Carshalton son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2023 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Dulwich 3, Carshalton 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 6 Nisan 2026, Dulwich 2-1 Carshalton.

Sıralama
11. (16 p) – 5. (21 p)
Form (son 5)
MMMGM – MMMGB
H2H (G-B-M)
3-1-2 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %83
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %67
iddaa MS 1-0-2
1,82 – 3,57 – 2,80
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Dulwich iç saha 5 maçta maç başına 2,80 gol attı, 0,60 gol yedi; Carshalton dış saha 6 maçta 2,00 attı, 1,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Dulwich %60, Carshalton %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Dulwich %40, Carshalton %67. İlk yarıyı önde kapatma: Dulwich 4/5, Carshalton 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,82, 0 – 3,57, 2 – 2,80. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,05, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,41, Yok 2,11.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %72; KG var ortalaması %53; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 23 gol yediler.

Veri: 15 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · Non League Premier - Isthmian puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Welling United 161204 3416 +1836 GMGGG
2Enfield Town 151113 4318 +2534 GBGGM
3Eastbourne Borough 151014 2716 +1131 GGGGM
4Lewes 16934 2620 +630 GBBMG
5Dartford 161006 2823 +530 MMMGG
6Ramsgate 15816 3319 +1425 GMGMG
7Carshalton Athletic 17818 2734 -725 MBMMG
8St Albans City 13724 2519 +623 GGGMM
9Chatham Town 15717 2824 +422 GGMMB
10Wingate & Finchley 15645 2829 -122 GGBBM
11Burgess Hill Town 16574 2628 -222 GMMBB
12Leatherhead 13634 2721 +621 BMMGG
13Whyteleafe 16637 2827 +121 GGMGG
14Dulwich Hamlet 16637 2729 -221 MBGMM
15Aveley 16628 2528 -320 GMGGM
16Maldon & Tiptree 186210 2640 -1420 GBMGG
17Cheshunt 16466 1927 -818 BMMGM
18Brentwood Town 15519 2528 -316 GGMMB
19Cray Wanderers 10433 2315 +815 MBGMG
20Three Bridges 15249 2540 -1510 MBMMB
21Stanway Rovers 162212 1440 -268 MGMMB
22Whitehawk 161411 1437 -237 MBMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Welling United 9900 233 +2027
2Eastbourne Borough 8701 156 +921
3Chatham Town 7511 1810 +816
4Ramsgate 7502 206 +1415
5Enfield Town 8503 1911 +815
6Burgess Hill Town 8431 1613 +315
7Dartford 7502 118 +315
8Whyteleafe 9423 2214 +814
9Dulwich Hamlet 8422 1812 +614
10Wingate & Finchley 8422 1512 +314
11Lewes 8422 1210 +214
12Cheshunt 7340 116 +513
13Aveley 9414 1617 -113
14St Albans City 6402 158 +712
15Brentwood Town 8404 1915 +412
16Carshalton Athletic 8404 1113 -212
17Maldon & Tiptree 10316 1419 -510
18Cray Wanderers 5221 107 +38
19Leatherhead 6213 1512 +37
20Three Bridges 8134 1421 -76
21Whitehawk 7124 715 -85
22Stanway Rovers 7115 712 -54
#TakımOGBMAYAVP
1Enfield Town 7610 247 +1719
2Lewes 8512 1410 +416
3Dartford 9504 1715 +215
4Leatherhead 7421 129 +314
5Carshalton Athletic 9414 1621 -513
6St Albans City 7322 1011 -111
7Eastbourne Borough 7313 1210 +210
8Ramsgate 8314 1313 010
9Maldon & Tiptree 8314 1221 -910
10Welling United 7304 1113 -29
11Wingate & Finchley 7223 1317 -48
12Cray Wanderers 5212 138 +57
13Aveley 7214 911 -27
14Burgess Hill Town 8143 1015 -57
15Whyteleafe 7214 613 -77
16Dulwich Hamlet 8215 917 -87
17Chatham Town 8206 1014 -46
18Cheshunt 9126 821 -135
19Brentwood Town 7115 613 -74
20Three Bridges 7115 1119 -84
21Stanway Rovers 9117 728 -214
22Whitehawk 9027 722 -152

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,82X3,5722,80

Çifte şans

1X1,21121,12X21,53

Karşılıklı gol

Var1,41Yok2,11

2,5 Alt / Üst

Alt2,05Üst1,43

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Non League Premier - Isthmian'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.