Talleres 1-1 Estudiantes: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Talleres 1–1 Estudiantes (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1. Şut 10–11, isabetli şut 6–2, topa sahip olma %45–%55, korner 2–5.
Paylaş
Maç özeti
Talleres – Estudiantes maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Alexandro Maidana 52' (Talleres); Roman Daniel Riquelme (kendi kalesine) 38' (Estudiantes). xG: Talleres 1,1 – 0,3 Estudiantes.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Estadio Mario Alberto Kempes, Cordoba
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Talleres: O. De Felippe · Estudiantes: Alexander Medina
Maç akışı
Talleres üstteEstudiantes altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %67 · 0 şut · 0,0
- 16–30'Dengeli · 2 şut · 0,1
- 31–45+'Dep %56 · 6 şut · 0,2
- 46–60'Ev %79 · 3 şut · 0,4
- 61–75'Dengeli · 2 şut · 0,0
- 76–90+'Dep %66 · 4 şut · 0,1
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Talleres, Dep = Estudiantes.
Maç olayları
- TalleresEstudiantes
- 85'Alexis Castro ↔ Bautista KociubinskiOyuncu değişikliği
- Agustin Alvarez Martínez ↔ Valentín DávilaOyuncu değişikliği78'
- 70'Joaquín Correa ↔ Edwuin CetreOyuncu değişikliği
- Agustin Alvarez MartínezSarı kart70'
- Valentin Depietri ↔ Giovanni BaroniOyuncu değişikliği68'
- Mateo Caceres ↔ Lautaro Fabián OrtizOyuncu değişikliği68'
- 62'Tiago Palacios ↔ Baltasar Gallego RodriguezOyuncu değişikliği
- 62'Eros Nazareno Mancuso ↔ Fabricio PérezOyuncu değişikliği
- 62'Adolfo Gaich ↔ Eric MezaOyuncu değişikliği
- Gol Alexandro Maidana 1–1Asist: Emiliano Miguel Chiavassa52'
- Rick Lima ↔ Emiliano Miguel ChiavassaOyuncu değişikliği45'
- 38'Kendi kalesine gol Roman Daniel Riquelme 0–1Kendi kalesine
Talleres iç sahada (17 maç) · Estudiantes deplasmanda (16 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 9 maç (2016'dan beri)
3 Talleres2 berabere4 Estudiantes
- Talleres Cordoba iç sahada 17 maçta 5 galibiyet, 5 beraberlik, 7 mağlubiyet aldı.
- Estudiantes L.P. deplasmanda 16 maçta 4 galibiyet, 5 beraberlik, 7 mağlubiyet aldı.
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Talleres
Estudiantes
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 10/33 | %29 5/17 |
| Beraberlik | %27 9/33 | %29 5/17 |
| Mağlubiyet | %42 14/33 | %41 7/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %39 13/33 | %25 4/16 |
| Beraberlik | %24 8/33 | %31 5/16 |
| Mağlubiyet | %36 12/33 | %44 7/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,03 (34 gol) | 0,94 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,12 (37 gol) | 1,12 (19 gol) |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,21 (40 gol) | 0,81 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,91 (30 gol) | 1,06 (17 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %48 16/33 | %47 8/17 |
| 1,5 Üst | %67 22/33 | %65 11/17 |
| 2,5 Üst | %48 16/33 | %47 8/17 |
| 3,5 Üst | %15 5/33 | %12 2/17 |
| Gol yememe | %30 10/33 | %29 5/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 11/33 | %38 6/16 |
| 1,5 Üst | %61 20/33 | %63 10/16 |
| 2,5 Üst | %39 13/33 | %25 4/16 |
| 3,5 Üst | %15 5/33 | %13 2/16 |
| Gol yememe | %39 13/33 | %31 5/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 10,4 |
| 7,5 Üst | %70 23/33 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %58 19/33 | %71 12/17 |
| 9,5 Üst | %48 16/33 | %53 9/17 |
| 10,5 Üst | %42 14/33 | %53 9/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,5 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %61 20/33 | %50 8/16 |
| 8,5 Üst | %52 17/33 | %44 7/16 |
| 9,5 Üst | %36 12/33 | %31 5/16 |
| 10,5 Üst | %24 8/33 | %19 3/16 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %82 27/33 | %82 14/17 |
| 3,5 Üst | %76 25/33 | %71 12/17 |
| 4,5 Üst | %42 14/33 | %35 6/17 |
| 5,5 Üst | %30 10/33 | %29 5/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,4 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %82 27/33 | %75 12/16 |
| 3,5 Üst | %73 24/33 | %69 11/16 |
| 4,5 Üst | %61 20/33 | %50 8/16 |
| 5,5 Üst | %48 16/33 | %44 7/16 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 9,1 |
| 6,5 Üst | %76 25/33 | %76 13/17 |
| 7,5 Üst | %73 24/33 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %55 18/33 | %59 10/17 |
| 9,5 Üst | %39 13/33 | %41 7/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %67 22/33 | %63 10/16 |
| 7,5 Üst | %61 20/33 | %56 9/16 |
| 8,5 Üst | %42 14/33 | %31 5/16 |
| 9,5 Üst | %39 13/33 | %31 5/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 11/33 | %29 5/17 |
| Berabere | %58 19/33 | %59 10/17 |
| Geride | %9 3/33 | %12 2/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 5/33 | %13 2/16 |
| Berabere | %55 18/33 | %38 6/16 |
| Geride | %30 10/33 | %50 8/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Talleres (33 maç)
Estudiantes (33 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Talleres (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 6 | 2 |
| 31-45 | 6 | 2 |
| 46-60 | 2 | 8 |
| 61-75 | 8 | 6 |
| 76-90 | 6 | 12 |
Estudiantes (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 4 | 8 |
| 46-60 | 9 | 4 |
| 61-75 | 6 | 2 |
| 76-90 | 13 | 6 |
Kartlar
Talleres
Sarı 74 · Kırmızı 6 (33 maç · maç başı sarı 2,2)
Estudiantes
Sarı 88 · Kırmızı 4 (33 maç · maç başı sarı 2,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 493 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Talleres: iç saha, 17 maç · Estudiantes: dış saha, 16 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Talleres – Estudiantes ilk 11'ler
Talleres · 4-2-3-1
- 32E. UnsainK
- 20A. SchottD
- 44S. FernándezD
- 6R. RiquelmeD38' kendi kalesine 38. dk
- 23G. BáezD
- 26M. CaceresO68' oyundan çıktı 68. dk
- 5M. GalarzaO
- 37RickO45' oyundan çıktı 45. dk
- 11V. DepietriO68' oyundan çıktı 68. dk
- 3A. MaidanaO52' gol 52. dk
- 9A. ÁlvarezF70' sarı kart 70. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 10G. BaroniO68' oyuna girdi 68. dk
- 1S. BarbiK
- 25T. BaroniD
- 2T. ChamorroD
- 36E. ChiavassaF45' oyuna girdi 45. dk52' asist 52. dk
- 8F. FattoriO
- 27J. GallardO
- 16Joaquin SalasD
- 31B. TreyO
- 29Daniel Ribera BruunF
- 39L. F. OrtizO68' oyuna girdi 68. dk
- 49V. DávilaF78' oyuna girdi 78. dk
Teknik direktör: O. De Felippe
Estudiantes · 4-2-3-1
- 16F. MusleraK
- 40E. MancusoD62' oyundan çıktı 62. dk
- 14L. GonzálezD
- 5M. RojoD
- 13G. BenedettiD
- 21Lucas Ezequiel PioviO
- 22A. CastroO85' oyundan çıktı 85. dk
- 10T. PalaciosO62' oyundan çıktı 62. dk
- 32J. CorreaO70' oyundan çıktı 70. dk
- 17J. BurgosO
- 19A. GaichF62' oyundan çıktı 62. dk
- 29F. Pérez EscuderoF62' oyuna girdi 62. dk
- 31B. GallegoO62' oyuna girdi 62. dk
- 7J. SosaO
- 34M. MonsalveO
- 20E. MezaD62' oyuna girdi 62. dk
- 52B. KociubinskiO85' oyuna girdi 85. dk
- 1F. IacovichK
- 26R. Funes MoriD
- 18E. CetréF70' oyuna girdi 70. dk
- 15S. ArzamendiaD
- 28B. AguirreF
- 27L. AlarioF
Teknik direktör: Alexander Medina
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiTalleres
4. sıra · 26 puan · 16 maç · averaj +4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBMMG
- 31.10 Deportivo Riestra 0–3 Talleres G
- 24.10 Talleres 1–2 Defensa Y Justicia M
- 17.10 Boca Juniors 2–1 Talleres M
- 12.10 Talleres 0–0 Independiente B
- 04.10 Talleres 0–1 Belgrano Cordoba M
Estudiantes
1. sıra · 31 puan · 16 maç · averaj +12
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMBMB
- 01.11 Estudiantes 3–3 Instituto Cordoba B
- 26.10 Union Santa Fe 3–1 Estudiantes M
- 23.10 Flamengo 0–0 Estudiantes B
- 18.10 Estudiantes 1–2 San Lorenzo M
- 16.10 Estudiantes 0–0 Flamengo B
Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 21:00: Liga Profesional Argentina (Arjantin) ev sahibi Talleres, konuk ekip Estudiantes. Puan tablosunda ev sahibi 4. sırada (26 puan), konuk ekip 1. sırada (31 puan).
Form (son 5 maç)
Talleres son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 5 gol yedi. Estudiantes son 5 maçında 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 8 gol yedi.
- Sıralama
- 4. (26 p) – 1. (31 p)
- Form (son 5)
- GMMBM – BMBMB
- H2H (G-B-M)
- 3-2-4 (9 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %27
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %44 – %33
- Korner ort. (maç)
- 9,3
- iddaa MS 1-0-2
- 2,51 – 2,92 – 2,44
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 9 maçta galibiyetler Talleres 3 – Estudiantes 4; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,00 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 0 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Nisan 2026, Estudiantes 0-0 Talleres.
Gol istatistikleri
Talleres iç saha 16 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,12 gol yedi; Estudiantes dış saha 15 maçta 0,80 attı, 1,07 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Talleres %50, Estudiantes %27. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Talleres %44, Estudiantes %33. İlk yarıyı önde kapatma: Talleres 5/16, Estudiantes 1/15.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Talleres 5,9, Estudiantes 3,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,3. Maç başına kart: Talleres 2,3, Estudiantes 3,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,51, 0 – 2,92, 2 – 2,44. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,50, Üst 2,06. Karşılıklı Gol: Var 1,77, Yok 1,70.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %38; maç başına toplam korner ortalaması 9,3; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 20:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu · Apertura - Group A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Estudiantes L.P. | 16 | +12 | 31 |
| 2 | Boca Juniors | 16 | +13 | 30 |
| 3 | Velez Sarsfield | 16 | +6 | 28 |
| 4 | Talleres Cordoba | 16 | +4 | 26 |
| 5 | Independiente | 16 | +4 | 24 |
| 6 | Lanus | 16 | +3 | 24 |
| 7 | San Lorenzo | 16 | 0 | 22 |
| 8 | Union Santa Fe | 16 | +4 | 21 |
| 9 | Instituto Cordoba | 16 | 0 | 21 |
| 10 | Defensa Y Justicia | 16 | -3 | 19 |
| 11 | Gimnasia M. | 16 | -8 | 19 |
| 12 | Platense | 16 | -5 | 16 |
| 13 | Central Cordoba de Santiago | 16 | -10 | 16 |
| 14 | Newells Old Boys | 16 | -12 | 15 |
| 15 | Deportivo Riestra | 16 | -7 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Estudiantes L.P. | 8 | +7 | 16 |
| 2 | Independiente | 8 | +6 | 15 |
| 3 | Velez Sarsfield | 8 | +3 | 15 |
| 4 | Boca Juniors | 8 | +5 | 14 |
| 5 | Union Santa Fe | 8 | +6 | 13 |
| 6 | Lanus | 8 | +4 | 13 |
| 7 | Talleres Cordoba | 7 | +4 | 13 |
| 8 | Instituto Cordoba | 8 | +3 | 13 |
| 9 | Central Cordoba de Santiago | 8 | +1 | 13 |
| 10 | Gimnasia M. | 8 | +1 | 13 |
| 11 | San Lorenzo | 8 | -1 | 11 |
| 12 | Deportivo Riestra | 8 | 0 | 8 |
| 13 | Defensa Y Justicia | 8 | -3 | 8 |
| 14 | Platense | 8 | -4 | 8 |
| 15 | Newells Old Boys | 8 | -4 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Boca Juniors | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Estudiantes L.P. | 8 | +5 | 15 |
| 3 | Velez Sarsfield | 8 | +3 | 13 |
| 4 | Talleres Cordoba | 9 | 0 | 13 |
| 5 | San Lorenzo | 8 | +1 | 11 |
| 6 | Defensa Y Justicia | 8 | 0 | 11 |
| 7 | Lanus | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Independiente | 8 | -2 | 9 |
| 9 | Platense | 8 | -1 | 8 |
| 10 | Union Santa Fe | 8 | -2 | 8 |
| 11 | Instituto Cordoba | 8 | -3 | 8 |
| 12 | Newells Old Boys | 8 | -8 | 8 |
| 13 | Gimnasia M. | 8 | -9 | 6 |
| 14 | Deportivo Riestra | 8 | -7 | 3 |
| 15 | Central Cordoba de Santiago | 8 | -11 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 18:00 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman Alt/Üst 1.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 3.5
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt/Üst 1.5
1. Yarı / Maç Sonucu
Çifte Şans
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Tek / Çift
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Toplam Gol
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 8.5
