Argentinos JRS 0-2 Huracan: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Argentinos JRS 0–2 Huracan (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–2. Şut 17–19, isabetli şut 3–9, topa sahip olma %53–%47, korner 7–4.
Paylaş
Maç özeti
Argentinos JRS – Huracan maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: Oscar Cortes 8', Bruno Barticciotto 31' (Huracan). xG: Argentinos JRS 0,8 – 1,7 Huracan.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Diego Armando Maradona, Buenos Aires
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Argentinos JRS: N. Diez · Huracan: Diego Martinez
Maç akışı
Argentinos JRS üstteHuracan altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %59 · 1 şut · 0,1
- 16–30'Dengeli · 3 şut · 0,1
- 31–45+'Dep %63 · 3 şut · 0,8
- 46–60'Dengeli · 5 şut · 0,1
- 61–75'Dengeli · 8 şut · 0,4
- 76–90+'Dep %57 · 6 şut · 0,7
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Argentinos JRS, Dep = Huracan.
Maç olayları
- Argentinos JRSHuracan
- 87'Facundo WallerSarı kart
- 77'Oscar Cortes ↔ Rodrigo FernándezOyuncu değişikliği
- 77'Jordy Caicedo ↔ Ignacio PussettoOyuncu değişikliği
- Gastón Verón ↔ Alan AlcarazOyuncu değişikliği77'
- Sebastián Prieto ↔ Facundo Valentín JainikoskiOyuncu değişikliği76'
- 67'Ignacio Nicolás CampoSarı kart
- 64'Federico Vera ↔ Ignacio Nicolás CampoOyuncu değişikliği
- 64'Bruno Barticciotto ↔ Juan Francisco BisanzOyuncu değişikliği
- 61'Facundo Kalinger di Napoli ↔ Leonardo GilOyuncu değişikliği
- 45'Facundo Kalinger di NapoliSarı kart
- Diego Rodrigo Porcel ↔ Hernan LopezOyuncu değişikliği45'
- Diego Rodrigo PorcelSarı kart40'
- Kevin Gutiérrez ↔ Kevin CoronelOyuncu değişikliği34'
- 31'Gol Bruno Barticciotto 0–2Asist: Facundo Kalinger di Napoli
- Nicolás Ignacio Diez ParajónKırmızı kart29'
- Franco ParedesKırmızı kart25'
- 16'Jordy CaicedoSarı kart
- Matías Giménez ↔ Tomas MolinaOyuncu değişikliği14'
- 8'Gol Oscar Cortes 0–1Asist: Facundo Kalinger di Napoli
- 6'Federico VeraSarı kart
Argentinos JRS iç sahada (19 maç) · Huracan deplasmanda (18 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 15 maç (2018'den beri)
3 Argentinos JRS9 berabere3 Huracan
- Argentinos JRS iç sahada 19 maçta 12 galibiyet, 6 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Huracan deplasmanda 18 maçta 4 galibiyet, 9 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Huracan, deplasman maçlarında 18 maçta yalnız 3 kez 2,5 üst bitti (%17).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Argentinos JRS
Huracan
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (35) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %51 18/35 | %63 12/19 |
| Beraberlik | %31 11/35 | %32 6/19 |
| Mağlubiyet | %17 6/35 | %5 1/19 |
| Toplam (34) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %32 11/34 | %22 4/18 |
| Beraberlik | %38 13/34 | %50 9/18 |
| Mağlubiyet | %29 10/34 | %28 5/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (35) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,14 (40 gol) | 1,26 (24 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,80 (28 gol) | 0,58 (11 gol) |
| Toplam (34) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,94 (32 gol) | 0,83 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,88 (30 gol) | 0,89 (16 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (35) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 16/35 | %42 8/19 |
| 1,5 Üst | %63 22/35 | %58 11/19 |
| 2,5 Üst | %31 11/35 | %32 6/19 |
| 3,5 Üst | %9 3/35 | %5 1/19 |
| Gol yememe | %43 15/35 | %53 10/19 |
| Toplam (34) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 15/34 | %39 7/18 |
| 1,5 Üst | %68 23/34 | %78 14/18 |
| 2,5 Üst | %29 10/34 | %17 3/18 |
| 3,5 Üst | %6 2/34 | %0 0/18 |
| Gol yememe | %41 14/34 | %39 7/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (35) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 9,2 |
| 7,5 Üst | %69 24/35 | %74 14/19 |
| 8,5 Üst | %57 20/35 | %58 11/19 |
| 9,5 Üst | %37 13/35 | %47 9/19 |
| 10,5 Üst | %29 10/35 | %32 6/19 |
| Toplam (34) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %71 24/34 | %72 13/18 |
| 8,5 Üst | %59 20/34 | %67 12/18 |
| 9,5 Üst | %50 17/34 | %56 10/18 |
| 10,5 Üst | %44 15/34 | %56 10/18 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (35) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,6 | 5,5 |
| 2,5 Üst | %89 31/35 | %89 17/19 |
| 3,5 Üst | %71 25/35 | %68 13/19 |
| 4,5 Üst | %66 23/35 | %63 12/19 |
| 5,5 Üst | %49 17/35 | %53 10/19 |
| Toplam (34) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,0 | 5,9 |
| 2,5 Üst | %97 33/34 | %94 17/18 |
| 3,5 Üst | %82 28/34 | %78 14/18 |
| 4,5 Üst | %68 23/34 | %67 12/18 |
| 5,5 Üst | %53 18/34 | %56 10/18 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (35) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 9,1 |
| 6,5 Üst | %54 19/35 | %68 13/19 |
| 7,5 Üst | %54 19/35 | %68 13/19 |
| 8,5 Üst | %43 15/35 | %63 12/19 |
| 9,5 Üst | %29 10/35 | %47 9/19 |
| Toplam (34) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 7,7 |
| 6,5 Üst | %53 18/34 | %56 10/18 |
| 7,5 Üst | %53 18/34 | %56 10/18 |
| 8,5 Üst | %41 14/34 | %39 7/18 |
| 9,5 Üst | %32 11/34 | %33 6/18 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (35) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 10/35 | %32 6/19 |
| Berabere | %43 15/35 | %47 9/19 |
| Geride | %29 10/35 | %21 4/19 |
| Toplam (34) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %24 8/34 | %28 5/18 |
| Berabere | %56 19/34 | %39 7/18 |
| Geride | %21 7/34 | %33 6/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Argentinos JRS (35 maç)
Huracan (34 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Argentinos JRS (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 6 |
| 16-30 | 4 | 6 |
| 31-45 | 6 | 4 |
| 46-60 | 6 | 4 |
| 61-75 | 10 | 4 |
| 76-90 | 7 | 3 |
Huracan (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 2 |
| 16-30 | 2 | 6 |
| 31-45 | 6 | 4 |
| 46-60 | 5 | 5 |
| 61-75 | 5 | 6 |
| 76-90 | 8 | 6 |
Kartlar
Argentinos JRS
Sarı 82 · Kırmızı 6 (35 maç · maç başı sarı 2,3)
Huracan
Sarı 104 · Kırmızı 9 (34 maç · maç başı sarı 3,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 493 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Argentinos JRS: iç saha, 19 maç · Huracan: dış saha, 18 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Argentinos JRS – Huracan ilk 11'ler
Argentinos JRS · 4-3-3
- 25B. CortésK
- 17F. ParedesD25' kırmızı kart 25. dk
- 23M. MendozaD
- 4É. GodoyD
- 20S. PrietoD76' oyundan çıktı 76. dk
- 5Facundo CarrizoO
- 15K. GutiérrezO34' oyundan çıktı 34. dk
- 11N. OrozO
- 7D. PorcelF40' sarı kart 40. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 9G. VerónF77' oyundan çıktı 77. dk
- 19M. GiménezF14' oyundan çıktı 14. dk
- 27T. MolinaF14' oyuna girdi 14. dk
- 30A. NúñezD
- 12G. SiriK
- 26C. BravoD
- 35A. AlcarazO77' oyuna girdi 77. dk
- 22K. CoronelD34' oyuna girdi 34. dk
- 10G. FlorentínO
- 28J. GhoO
- 13Santino GianiniD
- 32G. InfantinoO
- 8H. LópezO45' oyuna girdi 45. dk
- 48F. JainikoskiF76' oyuna girdi 76. dk
Teknik direktör: N. Diez
Huracan · 4-2-3-1
- 1H. GalíndezK
- 4F. VeraD6' sarı kart 6. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 21M. NervoD
- 35Máximo PalazzoD
- 25C. IbáñezD
- 2L. BlondelO
- 15F. WallerO87' sarı kart 87. dk
- 7Ó. CortésO8' gol 8. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 33B. BarticciottoO31' gol 31. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 24F. KalingerO8' asist 8. dk31' asist 31. dk45' sarı kart 45. dk+1
- 9J. CaicedoF16' sarı kart 16. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 32S. MezaK
- 46F. MartinezD
- 19L. LescanoD
- 8L. GilO61' oyuna girdi 61. dk
- 5R. FernándezO77' oyuna girdi 77. dk
- 34Ignacio CampoD64' oyuna girdi 64. dk67' sarı kart 67. dk
- 17F. BisanzF64' oyuna girdi 64. dk
- 20E. OjedaO
- 11T. PeraltaO
- 23I. PussettoF77' oyuna girdi 77. dk
- 10Ó. RomeroO
- 49T. UribeF
Teknik direktör: Diego Martinez
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiArgentinos JRS
3. sıra · 29 puan · 16 maç · averaj +4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGGG
- 03.11 Atletico Tucuman 1–2 Argentinos JRS G
- 27.10 Argentinos JRS 1–0 Independ. Rivadavia G
- 17.10 Banfield 0–1 Argentinos JRS G
- 11.10 Platense 1–1 Argentinos JRS B
- 04.10 Argentinos JRS 2–1 Tigre G
Huracan
7. sıra · 22 puan · 16 maç · averaj +4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMMM
- 30.10 Huracan 0–2 Tigre M
- 25.10 Rosario Central 2–0 Huracan M
- 15.10 Huracan 1–2 Gimnasia L.P. M
- 10.10 Barracas Central 2–0 Huracan M
- 04.10 Huracan 1–0 Aldosivi G
Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Argentinos JRS ile Huracan, Liga Profesional Argentina (Arjantin) karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 23:30 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Argentinos JRS 3., Huracan 7.; iki takım arasında 7 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Argentinos JRS son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 7 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı. Huracan son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 2 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 3. (29 p) – 7. (22 p)
- Form (son 5)
- GGGBG – MMMMG
- H2H (G-B-M)
- 3-9-3 (15 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %18
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %44 – %41
- Korner ort. (maç)
- 9,3
- iddaa MS 1-0-2
- 1,87 – 2,82 – 3,80
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 15 kez karşılaştı: Argentinos JRS 3, Huracan 3 galibiyet aldı, 9 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 13 Mayıs 2026, Argentinos JRS 1-0 Huracan.
Gol istatistikleri
Argentinos JRS iç saha 18 maçta maç başına 1,33 gol attı, 0,50 gol yedi; Huracan dış saha 17 maçta 0,76 attı, 0,94 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %18. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Argentinos JRS %44, Huracan %41. İlk yarıyı önde kapatma: Argentinos JRS 6/18, Huracan 4/17.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Argentinos JRS 6,6, Huracan 3,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,3. Maç başına kart: Argentinos JRS 2,0, Huracan 3,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,87, 0 – 2,82, 2 – 3,80. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,33, Üst 2,49. Karşılıklı Gol: Var 2,12, Yok 1,47.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %43; maç başına toplam korner ortalaması 9,3; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 22:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu · Apertura - Group B
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independ. Rivadavia | 16 | +14 | 34 |
| 2 | River Plate | 16 | +10 | 29 |
| 3 | Argentinos JRS | 16 | +4 | 29 |
| 4 | Rosario Central | 16 | +4 | 28 |
| 5 | Belgrano Cordoba | 16 | +4 | 26 |
| 6 | Gimnasia L.P. | 16 | 0 | 26 |
| 7 | Huracan | 16 | +4 | 22 |
| 8 | Racing Club | 16 | +2 | 21 |
| 9 | Barracas Central | 16 | 0 | 21 |
| 10 | Tigre | 16 | +3 | 20 |
| 11 | Sarmiento Junin | 16 | -7 | 19 |
| 12 | Banfield | 16 | -2 | 18 |
| 13 | Atletico Tucuman | 16 | -5 | 14 |
| 14 | Aldosivi | 16 | -13 | 8 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 16 | -19 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Argentinos JRS | 9 | +6 | 21 |
| 2 | Independ. Rivadavia | 9 | +9 | 19 |
| 3 | Sarmiento Junin | 8 | +3 | 16 |
| 4 | River Plate | 8 | +6 | 15 |
| 5 | Belgrano Cordoba | 8 | +6 | 14 |
| 6 | Banfield | 8 | +4 | 14 |
| 7 | Rosario Central | 8 | +3 | 14 |
| 8 | Huracan | 8 | +3 | 13 |
| 9 | Tigre | 8 | +3 | 13 |
| 10 | Gimnasia L.P. | 8 | +1 | 13 |
| 11 | Atletico Tucuman | 8 | +2 | 11 |
| 12 | Barracas Central | 8 | +1 | 11 |
| 13 | Racing Club | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Aldosivi | 8 | -2 | 7 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 8 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independ. Rivadavia | 7 | +5 | 15 |
| 2 | River Plate | 8 | +4 | 14 |
| 3 | Rosario Central | 8 | +1 | 14 |
| 4 | Gimnasia L.P. | 8 | -1 | 13 |
| 5 | Racing Club | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Belgrano Cordoba | 8 | -2 | 12 |
| 7 | Barracas Central | 8 | -1 | 10 |
| 8 | Huracan | 8 | +1 | 9 |
| 9 | Argentinos JRS | 7 | -2 | 8 |
| 10 | Tigre | 8 | 0 | 7 |
| 11 | Banfield | 8 | -6 | 4 |
| 12 | Atletico Tucuman | 8 | -7 | 3 |
| 13 | Sarmiento Junin | 8 | -10 | 3 |
| 14 | Aldosivi | 8 | -11 | 1 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 8 | -13 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
1. Yarı Sonucu
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt/Üst 3.5
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt/Üst 1.5
1. Yarı / Maç Sonucu
Çifte Şans
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Toplam Gol
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
