Talleres 0-1 Belgrano: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Talleres 0–1 Belgrano (4 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Talleres – Belgrano maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 10/33 | %29 5/17 |
| Beraberlik | %27 9/33 | %29 5/17 |
| Mağlubiyet | %42 14/33 | %41 7/17 |
| Toplam (36) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 16/36 | %42 8/19 |
| Beraberlik | %31 11/36 | %37 7/19 |
| Mağlubiyet | %25 9/36 | %21 4/19 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,03 (34 gol) | 0,94 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,12 (37 gol) | 1,12 (19 gol) |
| Toplam (36) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,14 (41 gol) | 0,95 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,86 (31 gol) | 0,79 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %48 16/33 | %47 8/17 |
| 1,5 Üst | %67 22/33 | %65 11/17 |
| 2,5 Üst | %48 16/33 | %47 8/17 |
| 3,5 Üst | %15 5/33 | %12 2/17 |
| Gol yememe | %30 10/33 | %29 5/17 |
| Toplam (36) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 15/36 | %37 7/19 |
| 1,5 Üst | %61 22/36 | %53 10/19 |
| 2,5 Üst | %36 13/36 | %26 5/19 |
| 3,5 Üst | %14 5/36 | %11 2/19 |
| Gol yememe | %44 16/36 | %53 10/19 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 10,4 |
| 7,5 Üst | %70 23/33 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %58 19/33 | %71 12/17 |
| 9,5 Üst | %48 16/33 | %53 9/17 |
| 10,5 Üst | %42 14/33 | %53 9/17 |
| Toplam (36) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,7 | 8,5 |
| 7,5 Üst | %67 24/36 | %63 12/19 |
| 8,5 Üst | %53 19/36 | %53 10/19 |
| 9,5 Üst | %39 14/36 | %37 7/19 |
| 10,5 Üst | %25 9/36 | %16 3/19 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %82 27/33 | %82 14/17 |
| 3,5 Üst | %76 25/33 | %71 12/17 |
| 4,5 Üst | %42 14/33 | %35 6/17 |
| 5,5 Üst | %30 10/33 | %29 5/17 |
| Toplam (36) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %86 31/36 | %84 16/19 |
| 3,5 Üst | %72 26/36 | %74 14/19 |
| 4,5 Üst | %42 15/36 | %47 9/19 |
| 5,5 Üst | %25 9/36 | %32 6/19 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 9,1 |
| 6,5 Üst | %76 25/33 | %76 13/17 |
| 7,5 Üst | %73 24/33 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %55 18/33 | %59 10/17 |
| 9,5 Üst | %39 13/33 | %41 7/17 |
| Toplam (36) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %64 23/36 | %68 13/19 |
| 7,5 Üst | %64 23/36 | %68 13/19 |
| 8,5 Üst | %56 20/36 | %58 11/19 |
| 9,5 Üst | %44 16/36 | %53 10/19 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 11/33 | %29 5/17 |
| Berabere | %58 19/33 | %59 10/17 |
| Geride | %9 3/33 | %12 2/17 |
| Toplam (36) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 8/36 | %11 2/19 |
| Berabere | %44 16/36 | %53 10/19 |
| Geride | %33 12/36 | %37 7/19 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Talleres (33 maç)
Belgrano (36 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Talleres (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 6 | 2 |
| 31-45 | 6 | 2 |
| 46-60 | 2 | 8 |
| 61-75 | 8 | 6 |
| 76-90 | 6 | 12 |
Belgrano (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 4 |
| 16-30 | 3 | 5 |
| 31-45 | 5 | 5 |
| 46-60 | 9 | 5 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 12 | 7 |
Kartlar
Talleres
Sarı 74 · Kırmızı 6 (33 maç · maç başı sarı 2,2)
Belgrano
Sarı 78 · Kırmızı 6 (36 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 493 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Talleres: iç saha, 17 maç · Belgrano: dış saha, 19 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu ve istatistikleri →
Aynı gün Liga Profesional Argentina'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
