Estudiantes 3-3 Instituto AC Cordoba: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Estudiantes 3–3 Instituto AC Cordoba (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–1. Şut 15–9, isabetli şut 8–5, topa sahip olma %74–%26, korner 6–2.
Maç özeti
Estudiantes – Instituto AC Cordoba maçı 3-3 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Guido Carrillo 58', Tiago Palacios 65', Fabricio Pérez 86' (Estudiantes); Facundo Ezquel Suarez 3', Leonel Mosevich 48', Jhon Córdoba 52' (Instituto AC Cordoba). xG: Estudiantes 2,0 – 1,2 Instituto AC Cordoba.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Estudiantes: Alexander Medina · Instituto AC Cordoba: Diego Flores
Maç akışı
Estudiantes üstteInstituto AC Cordoba altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %56 · 2 şut · 0,7
- 16–30'Ev %88 · 2 şut · 0,0
- 31–45+'Ev %66 · 4 şut · 0,1
- 46–60'Dep %64 · 4 şut · 0,3
- 61–75'Ev %73 · 2 şut · 0,3
- 76–90+'Ev %81 · 3 şut · 0,7
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Estudiantes, Dep = Instituto AC Cordoba.
Maç olayları
- EstudiantesInstituto AC Cordoba
- Gol Fabricio Pérez 3–3Asist: Edwuin Cetre86'
- Gastón Benedetti ↔ Fabricio PérezOyuncu değişikliği85'
- Tiago Palacios ↔ Edwuin CetreOyuncu değişikliği85'
- 84'Alex Luna ↔ Juan Ignacio MéndezOyuncu değişikliği
- 76'Agustín Nicolás MassaccesiSarı kart
- Lucas Piovi ↔ Baltasar Gallego RodriguezOyuncu değişikliği75'
- Gol Tiago Palacios 2–365'
- 63'Hernán De La FuenteSarı kart
- Eros Nazareno MancusoSarı kart61'
- 60'Facundo Ezquel Suarez ↔ Matías TisseraOyuncu değişikliği
- 60'Giuliano Cerato ↔ Hernán De La FuenteOyuncu değişikliği
- 60'Jonathan Galván ↔ Agustín Nicolás MassaccesiOyuncu değişikliği
- Gol Guido Carrillo 1–3Asist: Lucas Piovi58'
- Joaquín Correa ↔ Ramiro Funes MoriOyuncu değişikliği57'
- Alexis Castro ↔ Bautista KociubinskiOyuncu değişikliği57'
- 52'Gol Jhon Córdoba 0–3Asist: Alex Luna
- Santiago NúñezKırmızı kart50'
- 48'Gol Leonel Mosevich 0–2Asist: Alex Luna
- Alexis CastroSarı kart45+2'
- 40'Jeremías Ezequiel Lázaro ↔ Jhon CórdobaOyuncu değişikliği
- 34'Leonel MosevichSarı kart
- Santiago NúñezSarı kart27'
- Lucas PioviSarı kart20'
- 19'Diego Alejandro SosaSarı kart
- 12'Fernando AlarconSarı kart
- 3'Gol Facundo Ezquel Suarez 0–1
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %39 13/33 | %53 9/17 |
| Beraberlik | %24 8/33 | %18 3/17 |
| Mağlubiyet | %36 12/33 | %29 5/17 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %52 16/31 | %38 6/16 |
| Beraberlik | %19 6/31 | %25 4/16 |
| Mağlubiyet | %29 9/31 | %38 6/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,21 (40 gol) | 1,59 (27 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,91 (30 gol) | 0,76 (13 gol) |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,32 (41 gol) | 1,12 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,97 (30 gol) | 1,06 (17 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 11/33 | %29 5/17 |
| 1,5 Üst | %61 20/33 | %59 10/17 |
| 2,5 Üst | %39 13/33 | %53 9/17 |
| 3,5 Üst | %15 5/33 | %18 3/17 |
| Gol yememe | %39 13/33 | %47 8/17 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 14/31 | %38 6/16 |
| 1,5 Üst | %61 19/31 | %56 9/16 |
| 2,5 Üst | %39 12/31 | %25 4/16 |
| 3,5 Üst | %19 6/31 | %19 3/16 |
| Gol yememe | %35 11/31 | %38 6/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,5 | 8,9 |
| 7,5 Üst | %61 20/33 | %71 12/17 |
| 8,5 Üst | %52 17/33 | %59 10/17 |
| 9,5 Üst | %36 12/33 | %41 7/17 |
| 10,5 Üst | %24 8/33 | %29 5/17 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %61 19/31 | %75 12/16 |
| 8,5 Üst | %55 17/31 | %69 11/16 |
| 9,5 Üst | %42 13/31 | %56 9/16 |
| 10,5 Üst | %35 11/31 | %50 8/16 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,4 | 5,9 |
| 2,5 Üst | %82 27/33 | %88 15/17 |
| 3,5 Üst | %73 24/33 | %76 13/17 |
| 4,5 Üst | %61 20/33 | %71 12/17 |
| 5,5 Üst | %48 16/33 | %53 9/17 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,7 | 4,9 |
| 2,5 Üst | %90 28/31 | %81 13/16 |
| 3,5 Üst | %81 25/31 | %63 10/16 |
| 4,5 Üst | %65 20/31 | %44 7/16 |
| 5,5 Üst | %52 16/31 | %31 5/16 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 9,1 |
| 6,5 Üst | %67 22/33 | %71 12/17 |
| 7,5 Üst | %61 20/33 | %65 11/17 |
| 8,5 Üst | %42 14/33 | %53 9/17 |
| 9,5 Üst | %39 13/33 | %47 8/17 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,6 | 8,4 |
| 6,5 Üst | %65 20/31 | %75 12/16 |
| 7,5 Üst | %52 16/31 | %63 10/16 |
| 8,5 Üst | %35 11/31 | %50 8/16 |
| 9,5 Üst | %19 6/31 | %31 5/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 5/33 | %18 3/17 |
| Berabere | %55 18/33 | %71 12/17 |
| Geride | %30 10/33 | %12 2/17 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %32 10/31 | %25 4/16 |
| Berabere | %55 17/31 | %56 9/16 |
| Geride | %13 4/31 | %19 3/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Estudiantes (33 maç)
Instituto AC Cordoba (31 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Estudiantes (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 4 | 8 |
| 46-60 | 9 | 4 |
| 61-75 | 6 | 2 |
| 76-90 | 13 | 6 |
Instituto AC Cordoba (28 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 1 |
| 16-30 | 5 | 4 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 8 | 9 |
| 61-75 | 3 | 5 |
| 76-90 | 9 | 5 |
Kartlar
Estudiantes
Sarı 88 · Kırmızı 4 (33 maç · maç başı sarı 2,7)
Instituto AC Cordoba
Sarı 85 · Kırmızı 1 (31 maç · maç başı sarı 2,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 493 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Estudiantes: iç saha, 17 maç · Instituto AC Cordoba: dış saha, 16 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Estudiantes – Instituto AC Cordoba ilk 11'ler
Estudiantes · 4-2-3-1
- 16F. MusleraK
- 40E. MancusoD61' sarı kart 61. dk
- 4S. NúñezD27' sarı kart 27. dk50' kırmızı kart 50. dk
- 5M. RojoD
- 13G. BenedettiD85' oyundan çıktı 85. dk
- 21Lucas Ezequiel PioviO20' sarı kart 20. dk58' asist 58. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 22A. CastroO45+2' sarı kart 45+2. dk57' oyundan çıktı 57. dk
- 10T. PalaciosO65' gol 65. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 32J. CorreaO57' oyundan çıktı 57. dk
- 17J. BurgosO
- 9G. CarrilloF58' gol 58. dk
- 27L. AlarioF
- 18E. CetréF85' oyuna girdi 85. dk86' asist 86. dk
- 26R. Funes MoriD57' oyuna girdi 57. dk
- 19A. GaichF
- 31B. GallegoO75' oyuna girdi 75. dk
- 1F. IacovichK
- 52B. KociubinskiO57' oyuna girdi 57. dk
- 20E. MezaD
- 34M. MonsalveO
- 29F. Pérez EscuderoF85' oyuna girdi 85. dk86' gol 86. dk
- 7J. SosaO
- 15S. ArzamendiaD
Teknik direktör: Alexander Medina
Instituto AC Cordoba · 3-4-3
- 29M. LedesmaK
- 30J. GalvánD60' oyundan çıktı 60. dk
- 26L. MosevichD34' sarı kart 34. dk48' gol 48. dk
- 6F. AlarcónD12' sarı kart 12. dk
- 44G. CeratoO60' oyundan çıktı 60. dk
- 55G. AbregúO
- 15M. GallardoO
- 3D. SosaO19' sarı kart 19. dk
- 21J. LázaroF40' oyundan çıktı 40. dk
- 9F. SuárezF3' gol 3. dk60' oyundan çıktı 60. dk
- 10A. LunaF48' asist 48. dk52' asist 52. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 8J. AcevedoO
- 14W. VieraO
- 32A. BravoD
- 20J. CórdobaO40' oyuna girdi 40. dk52' gol 52. dk
- 2H. De La FuenteD60' oyuna girdi 60. dk63' sarı kart 63. dk
- 11M. FonsecaF
- 7N. GuerraF
- 22A. MassaccesiD60' oyuna girdi 60. dk76' sarı kart 76. dk
- 23J. MeliD
- 13I. MéndezO84' oyuna girdi 84. dk
- 35E. SittaroK
- 17M. TisseraF60' oyuna girdi 60. dk
Teknik direktör: Diego Flores
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Estudiantes son 5 maçında 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 4 gol attı, 7 gol yedi. Instituto Cordoba için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 11, yenilen 4.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Estudiantes 2 – Instituto Cordoba 0; 1 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Nisan 2026, Instituto Cordoba 0-1 Estudiantes.
- Sıralama
- 1. (31 p) – 9. (21 p)
- Form (son 5)
- MBMBB – GGBGG
- H2H (G-B-M)
- 2-1-0 (3 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %20
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %33
- Korner ort. (maç)
- 9,4
- iddaa MS 1-0-2
- 1,74 – 3,01 – 4,27
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Estudiantes iç saha 16 maçta maç başına 1,50 gol attı, 0,62 gol yedi; Instituto Cordoba dış saha 15 maçta 1,00 attı, 0,93 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Estudiantes %50, Instituto Cordoba %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Estudiantes %25, Instituto Cordoba %33. İlk yarıyı önde kapatma: Estudiantes 3/16, Instituto Cordoba 3/15.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Estudiantes 4,9, Instituto Cordoba 5,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,4. Maç başına kart: Estudiantes 2,4, Instituto Cordoba 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,74, 0 – 3,01, 2 – 4,27. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,40, Üst 2,35. Karşılıklı Gol: Var 2,10, Yok 1,50.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %35; KG var ortalaması %29; maç başına toplam korner ortalaması 9,4; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 01:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu · Apertura - Group A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Estudiantes L.P. | 16 | +12 | 31 |
| 2 | Boca Juniors | 16 | +13 | 30 |
| 3 | Velez Sarsfield | 16 | +6 | 28 |
| 4 | Talleres Cordoba | 16 | +4 | 26 |
| 5 | Independiente | 16 | +4 | 24 |
| 6 | Lanus | 16 | +3 | 24 |
| 7 | San Lorenzo | 16 | 0 | 22 |
| 8 | Union Santa Fe | 16 | +4 | 21 |
| 9 | Instituto Cordoba | 16 | 0 | 21 |
| 10 | Defensa Y Justicia | 16 | -3 | 19 |
| 11 | Gimnasia M. | 16 | -8 | 19 |
| 12 | Platense | 16 | -5 | 16 |
| 13 | Central Cordoba de Santiago | 16 | -10 | 16 |
| 14 | Newells Old Boys | 16 | -12 | 15 |
| 15 | Deportivo Riestra | 16 | -7 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Estudiantes L.P. | 8 | +7 | 16 |
| 2 | Independiente | 8 | +6 | 15 |
| 3 | Velez Sarsfield | 8 | +3 | 15 |
| 4 | Boca Juniors | 8 | +5 | 14 |
| 5 | Union Santa Fe | 8 | +6 | 13 |
| 6 | Lanus | 8 | +4 | 13 |
| 7 | Talleres Cordoba | 7 | +4 | 13 |
| 8 | Instituto Cordoba | 8 | +3 | 13 |
| 9 | Central Cordoba de Santiago | 8 | +1 | 13 |
| 10 | Gimnasia M. | 8 | +1 | 13 |
| 11 | San Lorenzo | 8 | -1 | 11 |
| 12 | Deportivo Riestra | 8 | 0 | 8 |
| 13 | Defensa Y Justicia | 8 | -3 | 8 |
| 14 | Platense | 8 | -4 | 8 |
| 15 | Newells Old Boys | 8 | -4 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Boca Juniors | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Estudiantes L.P. | 8 | +5 | 15 |
| 3 | Velez Sarsfield | 8 | +3 | 13 |
| 4 | Talleres Cordoba | 9 | 0 | 13 |
| 5 | San Lorenzo | 8 | +1 | 11 |
| 6 | Defensa Y Justicia | 8 | 0 | 11 |
| 7 | Lanus | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Independiente | 8 | -2 | 9 |
| 9 | Platense | 8 | -1 | 8 |
| 10 | Union Santa Fe | 8 | -2 | 8 |
| 11 | Instituto Cordoba | 8 | -3 | 8 |
| 12 | Newells Old Boys | 8 | -8 | 8 |
| 13 | Gimnasia M. | 8 | -9 | 6 |
| 14 | Deportivo Riestra | 8 | -7 | 3 |
| 15 | Central Cordoba de Santiago | 8 | -11 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga Profesional Argentina'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
