Talleres 1-2 Df. Justicia: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Talleres 1–2 Df. Justicia (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 19–12, isabetli şut 7–6, topa sahip olma %49–%51, korner 8–3.
Maç özeti
Talleres – Df. Justicia maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Agustin Alvarez Martínez 32' (Talleres); Leandro Fernández 47', Juan Manuel Gutiérrez 88' (Df. Justicia). xG: Talleres 0,8 – 0,8 Df. Justicia.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Talleres: O. De Felippe · Df. Justicia: J. Vaccari
Maç akışı
Talleres üstte · Df. Justicia altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 32' gol: Agustin Alvarez Martínez (Talleres)
- 42' sarı kart: Roman Daniel Riquelme (Talleres)
- 47' gol: Leandro Fernández (Df. Justicia)
- 60' sarı kart: Damián Fernández (Df. Justicia)
- 63' oyuncu değişikliği: Giovanni Baroni ↔ Mateo Caceres (Talleres)
- 63' oyuncu değişikliği: Federico Fattori ↔ Lautaro Fabián Ortiz (Talleres)
- 67' oyuncu değişikliği: David Barbona ↔ Aaron Molinas (Df. Justicia)
- 67' oyuncu değişikliği: César Pérez ↔ Maximiliano Porcel (Df. Justicia)
- 74' sarı kart: Lautaro Fabián Ortiz (Talleres)
- 78' oyuncu değişikliği: Jeremías Lucco ↔ Agustin Hausch (Df. Justicia)
- 78' oyuncu değişikliği: Leandro Fernández ↔ Tiziano Perrotta (Df. Justicia)
- 81' oyuncu değişikliği: Rick Lima ↔ Diego Valoyes (Talleres)
- 88' gol: Juan Manuel Gutiérrez (Df. Justicia)
- 90+1' sarı kart: Alexandro Maidana (Talleres)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Juan Manuel Gutiérrez ↔ Ayrton Portillo (Df. Justicia)
Maç olayları
- TalleresDf. Justicia
- 90+2'Juan Manuel Gutiérrez ↔ Ayrton PortilloOyuncu değişikliği
- Alexandro MaidanaSarı kart90+1'
- 88'Gol Juan Manuel Gutiérrez 1–2Asist: Valentín Pucheta Loza
- Rick Lima ↔ Diego ValoyesOyuncu değişikliği81'
- 78'Jeremías Lucco ↔ Agustin HauschOyuncu değişikliği
- 78'Leandro Fernández ↔ Tiziano PerrottaOyuncu değişikliği
- Lautaro Fabián OrtizSarı kart74'
- 67'David Barbona ↔ Aaron MolinasOyuncu değişikliği
- 67'César Pérez ↔ Maximiliano PorcelOyuncu değişikliği
- Giovanni Baroni ↔ Mateo CaceresOyuncu değişikliği63'
- Federico Fattori ↔ Lautaro Fabián OrtizOyuncu değişikliği63'
- 60'Damián FernándezSarı kart
- 47'Gol Leandro Fernández 1–1Asist: Juan Manuel Gutiérrez
- Roman Daniel RiquelmeSarı kart42'
- Gol Agustin Alvarez Martínez 1–032'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 10/33 | %29 5/17 |
| Beraberlik | %27 9/33 | %29 5/17 |
| Mağlubiyet | %42 14/33 | %41 7/17 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 12/32 | %38 6/16 |
| Beraberlik | %34 11/32 | %25 4/16 |
| Mağlubiyet | %28 9/32 | %38 6/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,03 (34 gol) | 0,94 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,12 (37 gol) | 1,12 (19 gol) |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,22 (39 gol) | 1,25 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,12 (36 gol) | 1,31 (21 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %48 16/33 | %47 8/17 |
| 1,5 Üst | %67 22/33 | %65 11/17 |
| 2,5 Üst | %48 16/33 | %47 8/17 |
| 3,5 Üst | %15 5/33 | %12 2/17 |
| Gol yememe | %30 10/33 | %29 5/17 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 17/32 | %50 8/16 |
| 1,5 Üst | %75 24/32 | %69 11/16 |
| 2,5 Üst | %41 13/32 | %50 8/16 |
| 3,5 Üst | %16 5/32 | %25 4/16 |
| Gol yememe | %28 9/32 | %25 4/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 10,4 |
| 7,5 Üst | %70 23/33 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %58 19/33 | %71 12/17 |
| 9,5 Üst | %48 16/33 | %53 9/17 |
| 10,5 Üst | %42 14/33 | %53 9/17 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,2 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %78 25/32 | %88 14/16 |
| 8,5 Üst | %56 18/32 | %63 10/16 |
| 9,5 Üst | %44 14/32 | %44 7/16 |
| 10,5 Üst | %38 12/32 | %38 6/16 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %82 27/33 | %82 14/17 |
| 3,5 Üst | %76 25/33 | %71 12/17 |
| 4,5 Üst | %42 14/33 | %35 6/17 |
| 5,5 Üst | %30 10/33 | %29 5/17 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %94 30/32 | %100 16/16 |
| 3,5 Üst | %84 27/32 | %94 15/16 |
| 4,5 Üst | %47 15/32 | %38 6/16 |
| 5,5 Üst | %31 10/32 | %19 3/16 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 9,1 |
| 6,5 Üst | %76 25/33 | %76 13/17 |
| 7,5 Üst | %73 24/33 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %55 18/33 | %59 10/17 |
| 9,5 Üst | %39 13/33 | %41 7/17 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %72 23/32 | %69 11/16 |
| 7,5 Üst | %59 19/32 | %56 9/16 |
| 8,5 Üst | %50 16/32 | %56 9/16 |
| 9,5 Üst | %34 11/32 | %38 6/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 11/33 | %29 5/17 |
| Berabere | %58 19/33 | %59 10/17 |
| Geride | %9 3/33 | %12 2/17 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %34 11/32 | %38 6/16 |
| Berabere | %41 13/32 | %31 5/16 |
| Geride | %25 8/32 | %31 5/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Talleres (33 maç)
Df. Justicia (32 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Talleres (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 6 | 2 |
| 31-45 | 6 | 2 |
| 46-60 | 2 | 8 |
| 61-75 | 8 | 6 |
| 76-90 | 6 | 12 |
Df. Justicia (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 4 |
| 16-30 | 3 | 7 |
| 31-45 | 12 | 4 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 6 | 5 |
| 76-90 | 6 | 13 |
Kartlar
Talleres
Sarı 74 · Kırmızı 6 (33 maç · maç başı sarı 2,2)
Df. Justicia
Sarı 60 · Kırmızı 5 (32 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 493 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Talleres: iç saha, 17 maç · Df. Justicia: dış saha, 16 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Talleres – Df. Justicia ilk 11'ler
Talleres · 4-2-3-1
- 32E. UnsainK
- 20A. SchottD
- 4M. CatalánD
- 6R. RiquelmeD42' sarı kart 42. dk
- 3A. MaidanaD90+1' sarı kart 90+1. dk
- 8F. FattoriO63' oyundan çıktı 63. dk
- 5M. GalarzaO
- 37RickO81' oyundan çıktı 81. dk
- 10G. BaroniO63' oyundan çıktı 63. dk
- 11V. DepietriO
- 9A. ÁlvarezF32' gol 32. dk
- 23G. BáezD
- 1S. BarbiK
- 2T. ChamorroD
- 36E. ChiavassaF
- 26M. CaceresO63' oyuna girdi 63. dk
- 49V. DávilaF
- 13V. FascendiniD
- 44S. FernándezD
- 27J. GallardO
- 39L. F. OrtizO63' oyuna girdi 63. dk74' sarı kart 74. dk
- 15J. SforzaO
- 7D. ValoyesF81' oyuna girdi 81. dk
Teknik direktör: O. De Felippe
Df. Justicia · 4-2-3-1
- 1M. BorgognoK
- 28V. LozaD88' asist 88. dk
- 29D. FernándezD60' sarı kart 60. dk
- 21D. MartínezD
- 30D. DomínguezD
- 15S. SosaO
- 8C. PérezO67' oyundan çıktı 67. dk
- 26J. LuccoO78' oyundan çıktı 78. dk
- 19D. BarbonaO67' oyundan çıktı 67. dk
- 24J. GutiérrezO47' asist 47. dk88' gol 88. dk90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 9L. FernándezF47' gol 47. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 27D. BlancoO
- 36L. AmadéK
- 6E. BurdinD
- 17A. HauschF78' oyuna girdi 78. dk
- 2E. LuceroD
- 5J. LópezO
- 10A. MolinasO67' oyuna girdi 67. dk
- 11Tiziano PerrotaF78' oyuna girdi 78. dk
- 22M. PorcelO67' oyuna girdi 67. dk
- 16A. PortilloO90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 7T. PérezF
- 32Nazareno RoselliD
Teknik direktör: J. Vaccari
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Talleres son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 7 gol yedi. Defensa Y Justicia için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 9, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 10 kez karşılaştı: Talleres 3, Defensa Y Justicia 4 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 13 Nisan 2026, Defensa Y Justicia 1-2 Talleres.
- Sıralama
- 4. (26 p) – 10. (19 p)
- Form (son 5)
- MBMMG – MGGBG
- H2H (G-B-M)
- 3-3-4 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %47 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %50
- Korner ort. (maç)
- 9,9
- iddaa MS 1-0-2
- 2,12 – 3,00 – 2,98
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Talleres iç saha 15 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,07 gol yedi; Defensa Y Justicia dış saha 14 maçta 1,29 attı, 1,36 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Talleres %47, Defensa Y Justicia %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Talleres %40, Defensa Y Justicia %50. İlk yarıyı önde kapatma: Talleres 4/15, Defensa Y Justicia 6/14.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Talleres 5,8, Defensa Y Justicia 3,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,9. Maç başına kart: Talleres 2,3, Defensa Y Justicia 2,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,12, 0 – 3,00, 2 – 2,98. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,58, Üst 1,97. Karşılıklı Gol: Var 1,73, Yok 1,77.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %48; KG var ortalaması %45; maç başına toplam korner ortalaması 9,9; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 06:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu · Apertura - Group A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Estudiantes L.P. | 16 | +12 | 31 |
| 2 | Boca Juniors | 16 | +13 | 30 |
| 3 | Velez Sarsfield | 16 | +6 | 28 |
| 4 | Talleres Cordoba | 16 | +4 | 26 |
| 5 | Independiente | 16 | +4 | 24 |
| 6 | Lanus | 16 | +3 | 24 |
| 7 | San Lorenzo | 16 | 0 | 22 |
| 8 | Union Santa Fe | 16 | +4 | 21 |
| 9 | Instituto Cordoba | 16 | 0 | 21 |
| 10 | Defensa Y Justicia | 16 | -3 | 19 |
| 11 | Gimnasia M. | 16 | -8 | 19 |
| 12 | Platense | 16 | -5 | 16 |
| 13 | Central Cordoba de Santiago | 16 | -10 | 16 |
| 14 | Newells Old Boys | 16 | -12 | 15 |
| 15 | Deportivo Riestra | 16 | -7 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Estudiantes L.P. | 8 | +7 | 16 |
| 2 | Independiente | 8 | +6 | 15 |
| 3 | Velez Sarsfield | 8 | +3 | 15 |
| 4 | Boca Juniors | 8 | +5 | 14 |
| 5 | Union Santa Fe | 8 | +6 | 13 |
| 6 | Lanus | 8 | +4 | 13 |
| 7 | Talleres Cordoba | 7 | +4 | 13 |
| 8 | Instituto Cordoba | 8 | +3 | 13 |
| 9 | Central Cordoba de Santiago | 8 | +1 | 13 |
| 10 | Gimnasia M. | 8 | +1 | 13 |
| 11 | San Lorenzo | 8 | -1 | 11 |
| 12 | Deportivo Riestra | 8 | 0 | 8 |
| 13 | Defensa Y Justicia | 8 | -3 | 8 |
| 14 | Platense | 8 | -4 | 8 |
| 15 | Newells Old Boys | 8 | -4 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Boca Juniors | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Estudiantes L.P. | 8 | +5 | 15 |
| 3 | Velez Sarsfield | 8 | +3 | 13 |
| 4 | Talleres Cordoba | 9 | 0 | 13 |
| 5 | San Lorenzo | 8 | +1 | 11 |
| 6 | Defensa Y Justicia | 8 | 0 | 11 |
| 7 | Lanus | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Independiente | 8 | -2 | 9 |
| 9 | Platense | 8 | -1 | 8 |
| 10 | Union Santa Fe | 8 | -2 | 8 |
| 11 | Instituto Cordoba | 8 | -3 | 8 |
| 12 | Newells Old Boys | 8 | -8 | 8 |
| 13 | Gimnasia M. | 8 | -9 | 6 |
| 14 | Deportivo Riestra | 8 | -7 | 3 |
| 15 | Central Cordoba de Santiago | 8 | -11 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga Profesional Argentina'da oynanan diğer maçlar
- 00:00 Gimnasia 2–0 CA Sarmiento
- 00:30 Gimnasia Y 1–2 CA Platense
- 03:15 CA Tigre 0–1 Atl. Tucuman
- 20:45 Banfield 1–1 Ath Lanus
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
