Deportivo Riestra 0-3 Talleres: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Deportivo Riestra 0–3 Talleres (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 16–8, isabetli şut 5–5, topa sahip olma %61–%60, korner 9–4.
Maç özeti
Deportivo Riestra – Talleres maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Valentin Demian Fascendini 25', Mateo Caceres 68', Agustin Alvarez Martínez 73' (Talleres). xG: Deportivo Riestra 0,7 – 0,2 Talleres.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Deportivo Riestra: G. Duró · Talleres: O. De Felippe
Maç akışı
Deportivo Riestra üstte · Talleres altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 25' gol: Valentin Demian Fascendini (Talleres)
- 36' sarı kart: Milton Celiz (Deportivo Riestra)
- 54' oyuncu değişikliği: Carlos Quintana ↔ Juan Cruz Randazzo (Deportivo Riestra)
- 54' oyuncu değişikliği: Pedro Ramírez ↔ Gabriel Obredor (Deportivo Riestra)
- 58' oyuncu değişikliği: Rick Lima ↔ Mateo Caceres (Talleres)
- 63' sarı kart: Federico Fattori (Talleres)
- 66' oyuncu değişikliği: Alexander Díaz ↔ Agustín Graneros (Deportivo Riestra)
- 66' oyuncu değişikliği: Braian Sánchez ↔ Nicolas Benegas (Deportivo Riestra)
- 67' oyuncu değişikliği: Federico Fattori ↔ Juan Sforza (Talleres)
- 67' oyuncu değişikliği: Valentin Depietri ↔ Diego Valoyes (Talleres)
- 67' oyuncu değişikliği: Valentin Demian Fascendini ↔ Santiago Fernández (Talleres)
- 68' gol: Mateo Caceres (Talleres)
- 71' sarı kart: Nicolas Watson (Deportivo Riestra)
- 72' oyuncu değişikliği: Nicolas Watson ↔ Thiago Lauro (Deportivo Riestra)
- 73' gol: Agustin Alvarez Martínez (Talleres)
- 86' oyuncu değişikliği: Agustin Alvarez Martínez ↔ Valentín Dávila (Talleres)
- 87' sarı kart: Agustín Graneros (Deportivo Riestra)
- 90+1' sarı kart: Juan Sforza (Talleres)
Maç olayları
- Deportivo RiestraTalleres
- 90+1'Juan SforzaSarı kart
- Agustín GranerosSarı kart87'
- 86'Agustin Alvarez Martínez ↔ Valentín DávilaOyuncu değişikliği
- 73'Gol Agustin Alvarez Martínez 0–3
- Nicolas Watson ↔ Thiago LauroOyuncu değişikliği72'
- Nicolas WatsonSarı kart71'
- 68'Gol Mateo Caceres 0–2
- 67'Federico Fattori ↔ Juan SforzaOyuncu değişikliği
- 67'Valentin Depietri ↔ Diego ValoyesOyuncu değişikliği
- 67'Valentin Demian Fascendini ↔ Santiago FernándezOyuncu değişikliği
- Alexander Díaz ↔ Agustín GranerosOyuncu değişikliği66'
- Braian Sánchez ↔ Nicolas BenegasOyuncu değişikliği66'
- 63'Federico FattoriSarı kart
- 58'Rick Lima ↔ Mateo CaceresOyuncu değişikliği
- Carlos Quintana ↔ Juan Cruz RandazzoOyuncu değişikliği54'
- Pedro Ramírez ↔ Gabriel ObredorOyuncu değişikliği54'
- Milton CelizSarı kart36'
- 25'Gol Valentin Demian Fascendini 0–1Asist: Matias Alejandro Galarza
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %9 3/32 | %19 3/16 |
| Beraberlik | %44 14/32 | %50 8/16 |
| Mağlubiyet | %47 15/32 | %31 5/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 10/33 | %31 5/16 |
| Beraberlik | %27 9/33 | %25 4/16 |
| Mağlubiyet | %42 14/33 | %44 7/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,50 (16 gol) | 0,75 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,97 (31 gol) | 0,88 (14 gol) |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,03 (34 gol) | 1,12 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,12 (37 gol) | 1,12 (18 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %28 9/32 | %31 5/16 |
| 1,5 Üst | %53 17/32 | %63 10/16 |
| 2,5 Üst | %16 5/32 | %19 3/16 |
| 3,5 Üst | %0 0/32 | %0 0/16 |
| Gol yememe | %31 10/32 | %38 6/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %48 16/33 | %50 8/16 |
| 1,5 Üst | %67 22/33 | %69 11/16 |
| 2,5 Üst | %48 16/33 | %50 8/16 |
| 3,5 Üst | %15 5/33 | %19 3/16 |
| Gol yememe | %30 10/33 | %31 5/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,2 | 8,1 |
| 7,5 Üst | %59 19/32 | %63 10/16 |
| 8,5 Üst | %44 14/32 | %38 6/16 |
| 9,5 Üst | %31 10/32 | %31 5/16 |
| 10,5 Üst | %25 8/32 | %19 3/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 8,6 |
| 7,5 Üst | %70 23/33 | %63 10/16 |
| 8,5 Üst | %58 19/33 | %44 7/16 |
| 9,5 Üst | %48 16/33 | %44 7/16 |
| 10,5 Üst | %42 14/33 | %31 5/16 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 5,1 |
| 2,5 Üst | %97 31/32 | %94 15/16 |
| 3,5 Üst | %78 25/32 | %69 11/16 |
| 4,5 Üst | %63 20/32 | %56 9/16 |
| 5,5 Üst | %47 15/32 | %44 7/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 4,9 |
| 2,5 Üst | %82 27/33 | %81 13/16 |
| 3,5 Üst | %76 25/33 | %81 13/16 |
| 4,5 Üst | %42 14/33 | %50 8/16 |
| 5,5 Üst | %30 10/33 | %31 5/16 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,5 | 7,5 |
| 6,5 Üst | %63 20/32 | %69 11/16 |
| 7,5 Üst | %41 13/32 | %50 8/16 |
| 8,5 Üst | %31 10/32 | %31 5/16 |
| 9,5 Üst | %16 5/32 | %19 3/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %76 25/33 | %75 12/16 |
| 7,5 Üst | %73 24/33 | %69 11/16 |
| 8,5 Üst | %55 18/33 | %50 8/16 |
| 9,5 Üst | %39 13/33 | %38 6/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %19 6/32 | %31 5/16 |
| Berabere | %53 17/32 | %50 8/16 |
| Geride | %28 9/32 | %19 3/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 11/33 | %38 6/16 |
| Berabere | %58 19/33 | %56 9/16 |
| Geride | %9 3/33 | %6 1/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Deportivo Riestra (32 maç)
Talleres (33 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Deportivo Riestra (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 3 |
| 16-30 | 2 | 6 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 3 | 8 |
| 76-90 | 2 | 8 |
Talleres (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 6 | 2 |
| 31-45 | 6 | 2 |
| 46-60 | 2 | 8 |
| 61-75 | 8 | 6 |
| 76-90 | 6 | 12 |
Kartlar
Deportivo Riestra
Sarı 99 · Kırmızı 1 (32 maç · maç başı sarı 3,1)
Talleres
Sarı 74 · Kırmızı 6 (33 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 493 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Deportivo Riestra: iç saha, 16 maç · Talleres: dış saha, 16 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Deportivo Riestra – Talleres ilk 11'ler
Deportivo Riestra · 3-4-2-1
- 23M. ArzamendiaK
- 24F. MiñoD
- 2C. QuintanaD54' oyundan çıktı 54. dk
- 22C. PazD
- 5P. RamírezO54' oyundan çıktı 54. dk
- 16N. WatsonO71' sarı kart 71. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 8M. CélizO36' sarı kart 36. dk
- 36M. BracamonteO
- 11A. DíazO66' oyundan çıktı 66. dk
- 10B. SánchezO66' oyundan çıktı 66. dk
- 7Antony Daniel Alonso EspinozaF
- 19J. RandazzoD54' oyuna girdi 54. dk
- 6I. GariglioD
- 13R. GalloD
- 9N. BenegasF66' oyuna girdi 66. dk
- 27J. GoitíaD
- 21T. GonzálezF
- 29M. GranerosF66' oyuna girdi 66. dk87' sarı kart 87. dk
- 12I. LópezK
- 14P. MonjeO
- 40G. ObredorO54' oyuna girdi 54. dk
Teknik direktör: G. Duró
Talleres · 3-4-3
- 32E. UnsainK
- 6R. RiquelmeD
- 4M. CatalánD
- 13V. FascendiniD25' gol 25. dk67' oyundan çıktı 67. dk
- 20A. SchottO
- 8F. FattoriO63' sarı kart 63. dk67' oyundan çıktı 67. dk
- 5M. GalarzaO25' asist 25. dk
- 3A. MaidanaO
- 11V. DepietriF67' oyundan çıktı 67. dk
- 9A. ÁlvarezF73' gol 73. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 37RickF58' oyundan çıktı 58. dk
- 1S. BarbiK
- 23G. BáezD
- 10G. BaroniO
- 25T. BaroniD
- 26M. CaceresO58' oyuna girdi 58. dk68' gol 68. dk
- 2T. ChamorroD
- 36E. ChiavassaF
- 44S. FernándezD67' oyuna girdi 67. dk
- 15J. SforzaO67' oyuna girdi 67. dk90+1' sarı kart 90+1. dk
- 7D. ValoyesF67' oyuna girdi 67. dk
- 49V. DávilaF86' oyuna girdi 86. dk
- 39L. F. OrtizO
Teknik direktör: O. De Felippe
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Deportivo Riestra 0 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 2-4). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Talleres için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 3, yenilen 8.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 5 maçta galibiyetler Deportivo Riestra 1 – Talleres 2; 2 beraberlik var. Son 5 karşılaşmada maç başına 0,80 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 0 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 20 Nisan 2026, Talleres 2-0 Deportivo Riestra.
- Sıralama
- 15. (11 p) – 4. (26 p)
- Form (son 5)
- MBMBB – MMBMM
- H2H (G-B-M)
- 1-2-2 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %13 – %47
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %53
- Korner ort. (maç)
- 8,1
- iddaa MS 1-0-2
- 2,27 – 2,73 – 3,01
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Deportivo Riestra iç saha 15 maçta maç başına 0,80 gol attı, 0,73 gol yedi; Talleres dış saha 15 maçta 1,00 attı, 1,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Deportivo Riestra %13, Talleres %47. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Deportivo Riestra %33, Talleres %53. İlk yarıyı önde kapatma: Deportivo Riestra 5/15, Talleres 5/15.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Deportivo Riestra 4,1, Talleres 3,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,1. Maç başına kart: Deportivo Riestra 2,7, Talleres 2,7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,27, 0 – 2,73, 2 – 3,01. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,34, Üst 2,56. Karşılıklı Gol: Var 2,08, Yok 1,52.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %30; KG var ortalaması %43; maç başına toplam korner ortalaması 8,1; son 5 maçta toplam 5 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 06:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu · Apertura - Group A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Estudiantes L.P. | 16 | +12 | 31 |
| 2 | Boca Juniors | 16 | +13 | 30 |
| 3 | Velez Sarsfield | 16 | +6 | 28 |
| 4 | Talleres Cordoba | 16 | +4 | 26 |
| 5 | Independiente | 16 | +4 | 24 |
| 6 | Lanus | 16 | +3 | 24 |
| 7 | San Lorenzo | 16 | 0 | 22 |
| 8 | Union Santa Fe | 16 | +4 | 21 |
| 9 | Instituto Cordoba | 16 | 0 | 21 |
| 10 | Defensa Y Justicia | 16 | -3 | 19 |
| 11 | Gimnasia M. | 16 | -8 | 19 |
| 12 | Platense | 16 | -5 | 16 |
| 13 | Central Cordoba de Santiago | 16 | -10 | 16 |
| 14 | Newells Old Boys | 16 | -12 | 15 |
| 15 | Deportivo Riestra | 16 | -7 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Estudiantes L.P. | 8 | +7 | 16 |
| 2 | Independiente | 8 | +6 | 15 |
| 3 | Velez Sarsfield | 8 | +3 | 15 |
| 4 | Boca Juniors | 8 | +5 | 14 |
| 5 | Union Santa Fe | 8 | +6 | 13 |
| 6 | Lanus | 8 | +4 | 13 |
| 7 | Talleres Cordoba | 7 | +4 | 13 |
| 8 | Instituto Cordoba | 8 | +3 | 13 |
| 9 | Central Cordoba de Santiago | 8 | +1 | 13 |
| 10 | Gimnasia M. | 8 | +1 | 13 |
| 11 | San Lorenzo | 8 | -1 | 11 |
| 12 | Deportivo Riestra | 8 | 0 | 8 |
| 13 | Defensa Y Justicia | 8 | -3 | 8 |
| 14 | Platense | 8 | -4 | 8 |
| 15 | Newells Old Boys | 8 | -4 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Boca Juniors | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Estudiantes L.P. | 8 | +5 | 15 |
| 3 | Velez Sarsfield | 8 | +3 | 13 |
| 4 | Talleres Cordoba | 9 | 0 | 13 |
| 5 | San Lorenzo | 8 | +1 | 11 |
| 6 | Defensa Y Justicia | 8 | 0 | 11 |
| 7 | Lanus | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Independiente | 8 | -2 | 9 |
| 9 | Platense | 8 | -1 | 8 |
| 10 | Union Santa Fe | 8 | -2 | 8 |
| 11 | Instituto Cordoba | 8 | -3 | 8 |
| 12 | Newells Old Boys | 8 | -8 | 8 |
| 13 | Gimnasia M. | 8 | -9 | 6 |
| 14 | Deportivo Riestra | 8 | -7 | 3 |
| 15 | Central Cordoba de Santiago | 8 | -11 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga Profesional Argentina'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
