Union De Santa Fe 3-1 Estudiantes: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Union De Santa Fe 3–1 Estudiantes (27 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 15–13, isabetli şut 6–4, topa sahip olma %36–%64, korner 6–6.
Maç özeti
Union De Santa Fe – Estudiantes maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Cristian Tarragona 51', Marcelo Estigarriba 64', Erik Ramirez 90+6' (Union De Santa Fe); Lucas Ayala (kendi kalesine) 40' (Estudiantes). xG: Union De Santa Fe 1,5 – 0,6 Estudiantes.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Union De Santa Fe: Leonardo Madelon · Estudiantes: Alexander Medina
Maç akışı
Union De Santa Fe üstte · Estudiantes altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 40' kendi kalesine gol: Lucas Ayala (Estudiantes)
- 44' sarı kart: Lucas Piovi (Estudiantes)
- 45' oyuncu değişikliği: Mateo Peresutti ↔ Mauro Luna Diale (Union De Santa Fe)
- 45' oyuncu değişikliği: Tobias Javier Rubio ↔ Juan Pintado (Union De Santa Fe)
- 51' gol: Cristian Tarragona (Union De Santa Fe)
- 56' oyuncu değişikliği: Matías Emiliano Rocha Calderón ↔ Ignacio Isla (Union De Santa Fe)
- 64' gol: Marcelo Estigarriba (Union De Santa Fe)
- 66' oyuncu değişikliği: Edwuin Cetre ↔ Brian Aguirre (Estudiantes)
- 66' oyuncu değişikliği: Adolfo Gaich ↔ Benjamin Sagues Barreiro (Estudiantes)
- 74' oyuncu değişikliği: Marcelo Estigarriba ↔ Erik Ramirez (Union De Santa Fe)
- 75' sarı kart: Leandro Gonzalez Pirez (Estudiantes)
- 77' oyuncu değişikliği: Eros Nazareno Mancuso ↔ Fabricio Pérez (Estudiantes)
- 85' oyuncu değişikliği: Julián Palacios ↔ Victor Malcorra (Union De Santa Fe)
- 88' oyuncu değişikliği: Eric Meza ↔ Alexis Castro (Estudiantes)
- 89' oyuncu değişikliği: Lucas Piovi ↔ Lucas Alario (Estudiantes)
- 90+6' gol: Erik Ramirez (Union De Santa Fe)
Maç olayları
- Union De Santa FeEstudiantes
- Gol Erik Ramirez 3–1Asist: Cristian Tarragona90+6'
- 89'Lucas Piovi ↔ Lucas AlarioOyuncu değişikliği
- 88'Eric Meza ↔ Alexis CastroOyuncu değişikliği
- Julián Palacios ↔ Victor MalcorraOyuncu değişikliği85'
- 77'Eros Nazareno Mancuso ↔ Fabricio PérezOyuncu değişikliği
- 75'Leandro Gonzalez PirezSarı kart
- Marcelo Estigarriba ↔ Erik RamirezOyuncu değişikliği74'
- 66'Edwuin Cetre ↔ Brian AguirreOyuncu değişikliği
- 66'Adolfo Gaich ↔ Benjamin Sagues BarreiroOyuncu değişikliği
- Gol Marcelo Estigarriba 2–164'
- Matías Emiliano Rocha Calderón ↔ Ignacio IslaOyuncu değişikliği56'
- Gol Cristian Tarragona 1–1Asist: Juan Pintado51'
- Mateo Peresutti ↔ Mauro Luna DialeOyuncu değişikliği45'
- Tobias Javier Rubio ↔ Juan PintadoOyuncu değişikliği45'
- 44'Lucas PioviSarı kart
- 40'Kendi kalesine gol Lucas Ayala 0–1Kendi kalesine
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (34) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %35 12/34 | %50 8/16 |
| Beraberlik | %26 9/34 | %25 4/16 |
| Mağlubiyet | %38 13/34 | %25 4/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %39 13/33 | %25 4/16 |
| Beraberlik | %24 8/33 | %31 5/16 |
| Mağlubiyet | %36 12/33 | %44 7/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (34) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,47 (50 gol) | 1,69 (27 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (47 gol) | 1,00 (16 gol) |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,21 (40 gol) | 0,81 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,91 (30 gol) | 1,06 (17 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 21/34 | %56 9/16 |
| 1,5 Üst | %85 29/34 | %81 13/16 |
| 2,5 Üst | %56 19/34 | %50 8/16 |
| 3,5 Üst | %29 10/34 | %31 5/16 |
| Gol yememe | %18 6/34 | %38 6/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 11/33 | %38 6/16 |
| 1,5 Üst | %61 20/33 | %63 10/16 |
| 2,5 Üst | %39 13/33 | %25 4/16 |
| 3,5 Üst | %15 5/33 | %13 2/16 |
| Gol yememe | %39 13/33 | %31 5/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 8,4 |
| 7,5 Üst | %59 20/34 | %50 8/16 |
| 8,5 Üst | %44 15/34 | %44 7/16 |
| 9,5 Üst | %32 11/34 | %19 3/16 |
| 10,5 Üst | %24 8/34 | %19 3/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,5 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %61 20/33 | %50 8/16 |
| 8,5 Üst | %52 17/33 | %44 7/16 |
| 9,5 Üst | %36 12/33 | %31 5/16 |
| 10,5 Üst | %24 8/33 | %19 3/16 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %88 30/34 | %94 15/16 |
| 3,5 Üst | %71 24/34 | %69 11/16 |
| 4,5 Üst | %68 23/34 | %69 11/16 |
| 5,5 Üst | %41 14/34 | %50 8/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,4 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %82 27/33 | %75 12/16 |
| 3,5 Üst | %73 24/33 | %69 11/16 |
| 4,5 Üst | %61 20/33 | %50 8/16 |
| 5,5 Üst | %48 16/33 | %44 7/16 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 9,4 |
| 6,5 Üst | %82 28/34 | %81 13/16 |
| 7,5 Üst | %79 27/34 | %81 13/16 |
| 8,5 Üst | %62 21/34 | %56 9/16 |
| 9,5 Üst | %41 14/34 | %38 6/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %67 22/33 | %63 10/16 |
| 7,5 Üst | %61 20/33 | %56 9/16 |
| 8,5 Üst | %42 14/33 | %31 5/16 |
| 9,5 Üst | %39 13/33 | %31 5/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %32 11/34 | %38 6/16 |
| Berabere | %35 12/34 | %38 6/16 |
| Geride | %32 11/34 | %25 4/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 5/33 | %13 2/16 |
| Berabere | %55 18/33 | %38 6/16 |
| Geride | %30 10/33 | %50 8/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Union De Santa Fe (34 maç)
Estudiantes (33 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Union De Santa Fe (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 2 |
| 16-30 | 7 | 3 |
| 31-45 | 5 | 7 |
| 46-60 | 8 | 12 |
| 61-75 | 9 | 7 |
| 76-90 | 5 | 9 |
Estudiantes (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 4 | 8 |
| 46-60 | 9 | 4 |
| 61-75 | 6 | 2 |
| 76-90 | 13 | 6 |
Kartlar
Union De Santa Fe
Sarı 80 · Kırmızı 3 (34 maç · maç başı sarı 2,4)
Estudiantes
Sarı 88 · Kırmızı 4 (33 maç · maç başı sarı 2,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 493 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Union De Santa Fe: iç saha, 16 maç · Estudiantes: dış saha, 16 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Union De Santa Fe – Estudiantes ilk 11'ler
Union De Santa Fe · 4-4-2
- 21M. MansillaK
- 27T. RubioD45' oyundan çıktı 45. dk
- 4M. RochaD56' oyundan çıktı 56. dk
- 26J. LudueñaD
- 18L. AyalaD40' kendi kalesine 40. dk
- 20J. PalaciosO85' oyundan çıktı 85. dk
- 34Mateo PeresuttiO
- 17J. MosqueiraO
- 22B. CuelloO
- 25C. TarragonaF51' gol 51. dk90+6' asist 90+6. dk
- 19M. EstigarribiaF64' gol 64. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 12B. PittónD
- 15J. PintadoD45' oyuna girdi 45. dk51' asist 51. dk
- 43E. RamírezF74' oyuna girdi 74. dk90+6' gol 90+6. dk
- 23A. SolariO
- 44T. FagioliD
- 38V. J. CerrudoF
- 31M. AguirreF
- 8E. GiacconeO
- 33I. IslaD56' oyuna girdi 56. dk
- 11M. Luna DialeO45' oyuna girdi 45. dk
- 10V. MalcorraO85' oyuna girdi 85. dk
- 40L. MeuliK
Teknik direktör: Leonardo Madelon
Estudiantes · 4-3-3
- 16F. MusleraK
- 20E. MezaD88' oyundan çıktı 88. dk
- 14L. GonzálezD75' sarı kart 75. dk
- 24T. PalaciosD
- 13G. BenedettiD
- 10T. PalaciosO
- 21Lucas Ezequiel PioviO44' sarı kart 44. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 31B. GallegoO
- 40E. MancusoF77' oyundan çıktı 77. dk
- 19A. GaichF66' oyundan çıktı 66. dk
- 18E. CetréF66' oyundan çıktı 66. dk
- 27L. AlarioF89' oyuna girdi 89. dk
- 22A. CastroO88' oyuna girdi 88. dk
- 1F. IacovichK
- 52B. KociubinskiO
- 34M. MonsalveO
- 4S. NúñezD
- 29F. Pérez EscuderoF77' oyuna girdi 77. dk
- 5M. RojoD
- 41Benjamin Sagues BarreiroF
- 7J. SosaO
- 17J. BurgosF
- 28B. AguirreF66' oyuna girdi 66. dk
Teknik direktör: Alexander Medina
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Union Santa Fe 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 3-10). Estudiantes için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 6, yenilen 4. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 13 kez karşılaştı: Union Santa Fe 3, Estudiantes 8 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 11 Nisan 2026, Estudiantes 2-1 Union Santa Fe.
- Sıralama
- 8. (21 p) – 1. (31 p)
- Form (son 5)
- BMMMM – BMBBG
- H2H (G-B-M)
- 3-2-8 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %21
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %29
- Korner ort. (maç)
- 8,1
- iddaa MS 1-0-2
- 2,54 – 2,88 – 2,50
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Union Santa Fe iç saha 14 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,07 gol yedi; Estudiantes dış saha 14 maçta 0,79 attı, 0,93 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Union Santa Fe %50, Estudiantes %21. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Union Santa Fe %57, Estudiantes %29. İlk yarıyı önde kapatma: Union Santa Fe 5/14, Estudiantes 0/14.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Union Santa Fe 5,5, Estudiantes 3,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,1. Maç başına kart: Union Santa Fe 2,3, Estudiantes 3,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,54, 0 – 2,88, 2 – 2,50. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,51, Üst 2,08. Karşılıklı Gol: Var 1,79, Yok 1,72.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %36; KG var ortalaması %43; maç başına toplam korner ortalaması 8,1; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 26 Ekim 2026 06:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu · Apertura - Group A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Estudiantes L.P. | 16 | +12 | 31 |
| 2 | Boca Juniors | 16 | +13 | 30 |
| 3 | Velez Sarsfield | 16 | +6 | 28 |
| 4 | Talleres Cordoba | 16 | +4 | 26 |
| 5 | Independiente | 16 | +4 | 24 |
| 6 | Lanus | 16 | +3 | 24 |
| 7 | San Lorenzo | 16 | 0 | 22 |
| 8 | Union Santa Fe | 16 | +4 | 21 |
| 9 | Instituto Cordoba | 16 | 0 | 21 |
| 10 | Defensa Y Justicia | 16 | -3 | 19 |
| 11 | Gimnasia M. | 16 | -8 | 19 |
| 12 | Platense | 16 | -5 | 16 |
| 13 | Central Cordoba de Santiago | 16 | -10 | 16 |
| 14 | Newells Old Boys | 16 | -12 | 15 |
| 15 | Deportivo Riestra | 16 | -7 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Estudiantes L.P. | 8 | +7 | 16 |
| 2 | Independiente | 8 | +6 | 15 |
| 3 | Velez Sarsfield | 8 | +3 | 15 |
| 4 | Boca Juniors | 8 | +5 | 14 |
| 5 | Union Santa Fe | 8 | +6 | 13 |
| 6 | Lanus | 8 | +4 | 13 |
| 7 | Talleres Cordoba | 7 | +4 | 13 |
| 8 | Instituto Cordoba | 8 | +3 | 13 |
| 9 | Central Cordoba de Santiago | 8 | +1 | 13 |
| 10 | Gimnasia M. | 8 | +1 | 13 |
| 11 | San Lorenzo | 8 | -1 | 11 |
| 12 | Deportivo Riestra | 8 | 0 | 8 |
| 13 | Defensa Y Justicia | 8 | -3 | 8 |
| 14 | Platense | 8 | -4 | 8 |
| 15 | Newells Old Boys | 8 | -4 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Boca Juniors | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Estudiantes L.P. | 8 | +5 | 15 |
| 3 | Velez Sarsfield | 8 | +3 | 13 |
| 4 | Talleres Cordoba | 9 | 0 | 13 |
| 5 | San Lorenzo | 8 | +1 | 11 |
| 6 | Defensa Y Justicia | 8 | 0 | 11 |
| 7 | Lanus | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Independiente | 8 | -2 | 9 |
| 9 | Platense | 8 | -1 | 8 |
| 10 | Union Santa Fe | 8 | -2 | 8 |
| 11 | Instituto Cordoba | 8 | -3 | 8 |
| 12 | Newells Old Boys | 8 | -8 | 8 |
| 13 | Gimnasia M. | 8 | -9 | 6 |
| 14 | Deportivo Riestra | 8 | -7 | 3 |
| 15 | Central Cordoba de Santiago | 8 | -11 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga Profesional Argentina'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
