Sagamihara – Kagoshima United
Sagamihara – Kagoshima United: 8 Kasım 08:00, Japonya · J3 League, 16. hafta. Bu sezon Sagamihara evinde 7 maçta 3 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet; Kagoshima United deplasmanda 7 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %71; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 10 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Sagamihara Gion Stadyumu, Sagamihara
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Sagamihara | Kagoshima United |
|---|---|---|
| Lig sırası | 6. · 28 puan | 3. · 31 puan |
| Form (son 5) | GMBGG | GGMBB |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,14 – 0,86 | 1,71 – 1,43 |
| 2,5 Üst biten | %43 | %57 |
| Karşılıklı gol | %57 | %86 |
| Gol yemediği | %43 | %0 |
| Aralarında (G-B-M) | 4-0-8 (12 maç, Sagamihara bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Sagamihara iç sahada (7 maç), Kagoshima United deplasmanda (7 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Sagamihara iç sahada (7 maç) · Kagoshima United deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Sagamihara iç sahada 7 maçta 3 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Kagoshima United deplasmanda 7 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Kagoshima United, deplasman maçlarında 7 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiSagamihara
6. sıra · 28 puan · 15 maç · averaj +10
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMBGG
- 03.11 Gainare Tottori 0–1 Sagamihara G
- 31.10 Kochi United 1–3 Sagamihara G
- 24.10 Sagamihara 0–0 Tochigi SC B
- 21.10 FC Gifu 2–1 Sagamihara M
- 18.10 Biwako Shiga 0–2 Sagamihara G
Kagoshima United
3. sıra · 31 puan · 15 maç · averaj +11
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMBB
- 03.11 Renofa Yamaguchi 1–1 Kagoshima United B
- 31.10 Kagoshima United 1–1 Roasso Kumamoto B
- 24.10 Osaka 2–1 Kagoshima United M
- 21.10 Kagoshima United 3–1 Kochi United G
- 17.10 Kagoshima United 4–2 Ehime FC G
Puan durumu 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Sagamihara 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-3). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Kagoshima United için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 10, yenilen 7.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: Sagamihara 4, Kagoshima United 8 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Ağustos 2025, Kagoshima United 3-0 Sagamihara.
Gol istatistikleri
Sagamihara iç saha 7 maçta maç başına 1,14 gol attı, 0,86 gol yedi; Kagoshima United dış saha 7 maçta 1,71 attı, 1,43 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Sagamihara %43, Kagoshima United %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sagamihara %57, Kagoshima United %86. İlk yarıyı önde kapatma: Sagamihara 1/7, Kagoshima United 1/7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,95, 0 – 3,20, 2 – 1,83. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,73, Üst 1,62. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,85.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %71; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 10 gol yediler.
- Sıralama
- 6. (28 p) – 3. (31 p)
- Form (son 5)
- GGBMG – BBMGG
- H2H (G-B-M)
- 4-0-8 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %57
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %86
- iddaa MS 1-0-2
- 2,95 – 3,20 – 1,83
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 8/15 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %27 4/15 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %20 3/15 | %14 1/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %60 9/15 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %27 4/15 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %13 2/15 | %29 2/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (25 gol) | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (15 gol) | 0,86 (6 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,93 (29 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,20 (18 gol) | 1,43 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 10/15 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %73 11/15 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %60 9/15 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %33 5/15 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %33 5/15 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %60 9/15 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %13 2/15 | %0 0/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 6/15 | %14 1/7 |
| Berabere | %40 6/15 | %57 4/7 |
| Geride | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %47 7/15 | %14 1/7 |
| Berabere | %47 7/15 | %71 5/7 |
| Geride | %7 1/15 | %14 1/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sagamihara (15 maç)
Kagoshima United (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sagamihara (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 6 | 3 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 3 | 0 |
| 76-90 | 4 | 4 |
Kagoshima United (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 3 | 0 |
| 31-45 | 7 | 1 |
| 46-60 | 5 | 2 |
| 61-75 | 4 | 7 |
| 76-90 | 6 | 5 |
Kartlar
Sagamihara
Sarı 21 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 1,4)
Kagoshima United
Sarı 20 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 1,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
Japonya · J3 League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nara Club | 16 | +12 | 32 |
| 2 | FC Gifu | 16 | +14 | 31 |
| 3 | Kagoshima United | 15 | +11 | 31 |
| 4 | Osaka | 16 | +11 | 29 |
| 5 | Ehime FC | 16 | +6 | 29 |
| 6 | Sagamihara | 15 | +10 | 28 |
| 7 | Renofa Yamaguchi | 15 | +8 | 27 |
| 8 | Roasso Kumamoto | 15 | +7 | 24 |
| 9 | Kanazawa | 16 | +7 | 23 |
| 10 | Parceiro Nagano | 15 | +2 | 23 |
| 11 | FC Ryukyu | 16 | 0 | 23 |
| 12 | Kitakyushu | 16 | -3 | 19 |
| 13 | Fukushima United | 16 | -2 | 18 |
| 14 | Tochigi SC | 15 | -2 | 18 |
| 15 | Matsumoto Yamaga | 16 | -3 | 17 |
| 16 | Biwako Shiga | 16 | -9 | 17 |
| 17 | Gainare Tottori | 15 | -14 | 15 |
| 18 | Thespakusatsu Gunma | 16 | -18 | 13 |
| 19 | Kamatamare Sanuki | 15 | -11 | 11 |
| 20 | Kochi United | 16 | -26 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ehime FC | 8 | +12 | 21 |
| 2 | Osaka | 8 | +10 | 20 |
| 3 | Kagoshima United | 8 | +9 | 20 |
| 4 | Nara Club | 8 | +12 | 18 |
| 5 | FC Gifu | 8 | +11 | 18 |
| 6 | FC Ryukyu | 8 | +6 | 16 |
| 7 | Tochigi SC | 8 | +4 | 14 |
| 8 | Parceiro Nagano | 8 | +2 | 13 |
| 9 | Kitakyushu | 8 | +3 | 12 |
| 10 | Renofa Yamaguchi | 7 | +3 | 12 |
| 11 | Sagamihara | 7 | +2 | 12 |
| 12 | Fukushima United | 8 | +1 | 11 |
| 13 | Kanazawa | 7 | +3 | 9 |
| 14 | Roasso Kumamoto | 7 | +1 | 9 |
| 15 | Thespakusatsu Gunma | 8 | -5 | 9 |
| 16 | Matsumoto Yamaga | 9 | -4 | 8 |
| 17 | Kochi United | 8 | -5 | 8 |
| 18 | Kamatamare Sanuki | 8 | -7 | 7 |
| 19 | Gainare Tottori | 8 | -5 | 6 |
| 20 | Biwako Shiga | 7 | -8 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sagamihara | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Roasso Kumamoto | 8 | +6 | 15 |
| 3 | Renofa Yamaguchi | 8 | +5 | 15 |
| 4 | Kanazawa | 9 | +4 | 14 |
| 5 | Nara Club | 8 | 0 | 14 |
| 6 | FC Gifu | 8 | +3 | 13 |
| 7 | Biwako Shiga | 9 | -1 | 13 |
| 8 | Kagoshima United | 7 | +2 | 11 |
| 9 | Parceiro Nagano | 7 | 0 | 10 |
| 10 | Osaka | 8 | +1 | 9 |
| 11 | Matsumoto Yamaga | 7 | +1 | 9 |
| 12 | Gainare Tottori | 7 | -9 | 9 |
| 13 | Ehime FC | 8 | -6 | 8 |
| 14 | Fukushima United | 8 | -3 | 7 |
| 15 | FC Ryukyu | 8 | -6 | 7 |
| 16 | Kitakyushu | 8 | -6 | 7 |
| 17 | Kamatamare Sanuki | 7 | -4 | 4 |
| 18 | Tochigi SC | 7 | -6 | 4 |
| 19 | Thespakusatsu Gunma | 8 | -13 | 4 |
| 20 | Kochi United | 8 | -21 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 14:08 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Çifte Şans
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
