← Maçlar
Japonya · J3 League · 14. hafta31 Ekim 2026 · 12:00 TSİ

Kagoshima United 1-1 Roasso Kumamoto: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Kagoshima United
1–1İY 1–0
Roasso Kumamoto
Maç sonu

Kagoshima United 1–1 Roasso Kumamoto (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Kagoshima United – Roasso Kumamoto maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: R. Saga 27' (Kagoshima United); O. Ishihara 90+2' (Roasso Kumamoto).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Kagoshima United üstte · Roasso Kumamoto altta

01530İY607590 27' gol: R. Saga (Kagoshima United)29' oyuncu değişikliği: K. Negishi ↔ R. Onishi (Roasso Kumamoto)↔46' oyuncu değişikliği: Y. Yoshioka ↔ Y. Katori (Roasso Kumamoto)↔63' oyuncu değişikliği: R. Saga ↔ M. Endo (Kagoshima United)↔63' oyuncu değişikliği: R. Ishida ↔ E. Matsuda (Roasso Kumamoto)↔63' oyuncu değişikliği: H. Ozawa ↔ S. Nagai (Roasso Kumamoto)↔64' oyuncu değişikliği: W. Tanaka ↔ M. Fukuda (Kagoshima United)↔73' oyuncu değişikliği: A. Takahashi ↔ K. Kawamura (Kagoshima United)↔73' oyuncu değişikliği: K. Yoshio ↔ S. Inaba (Kagoshima United)↔78' sarı kart: R. Arita (Kagoshima United)79' sarı kart: R. Onishi (Roasso Kumamoto)81' oyuncu değişikliği: S. Toda ↔ O. Ishihara (Roasso Kumamoto)↔83' oyuncu değişikliği: R. Arita ↔ K. Nakayama (Kagoshima United)↔90+2' gol: O. Ishihara (Roasso Kumamoto)90+3' sarı kart: R. Yakushida (Roasso Kumamoto)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 27' gol: R. Saga (Kagoshima United)
  • 29' oyuncu değişikliği: K. Negishi ↔ R. Onishi (Roasso Kumamoto)
  • 46' oyuncu değişikliği: Y. Yoshioka ↔ Y. Katori (Roasso Kumamoto)
  • 63' oyuncu değişikliği: R. Saga ↔ M. Endo (Kagoshima United)
  • 63' oyuncu değişikliği: R. Ishida ↔ E. Matsuda (Roasso Kumamoto)
  • 63' oyuncu değişikliği: H. Ozawa ↔ S. Nagai (Roasso Kumamoto)
  • 64' oyuncu değişikliği: W. Tanaka ↔ M. Fukuda (Kagoshima United)
  • 73' oyuncu değişikliği: A. Takahashi ↔ K. Kawamura (Kagoshima United)
  • 73' oyuncu değişikliği: K. Yoshio ↔ S. Inaba (Kagoshima United)
  • 78' sarı kart: R. Arita (Kagoshima United)
  • 79' sarı kart: R. Onishi (Roasso Kumamoto)
  • 81' oyuncu değişikliği: S. Toda ↔ O. Ishihara (Roasso Kumamoto)
  • 83' oyuncu değişikliği: R. Arita ↔ K. Nakayama (Kagoshima United)
  • 90+2' gol: O. Ishihara (Roasso Kumamoto)
  • 90+3' sarı kart: R. Yakushida (Roasso Kumamoto)

Maç olayları

  1. Kagoshima UnitedRoasso Kumamoto
  2. 90+3'R. YakushidaSarı kart
  3. 90+2'Gol O. Ishihara 1–1Asist: Y. Katori
  4. R. Arita ↔ K. NakayamaOyuncu değişikliği83'
  5. 81'S. Toda ↔ O. IshiharaOyuncu değişikliği
  6. 79'R. OnishiSarı kart
  7. R. AritaSarı kart78'
  8. A. Takahashi ↔ K. KawamuraOyuncu değişikliği73'
  9. K. Yoshio ↔ S. InabaOyuncu değişikliği73'
  10. W. Tanaka ↔ M. FukudaOyuncu değişikliği64'
  11. R. Saga ↔ M. EndoOyuncu değişikliği63'
  12. 63'R. Ishida ↔ E. MatsudaOyuncu değişikliği
  13. 63'H. Ozawa ↔ S. NagaiOyuncu değişikliği
  14. 46'Y. Yoshioka ↔ Y. KatoriOyuncu değişikliği
  15. 29'K. Negishi ↔ R. OnishiOyuncu değişikliği
  16. Gol R. Saga 1–0Asist: A. Takahashi27'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Kagoshima United
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%60 9/15%75 6/8
Beraberlik%27 4/15%25 2/8
Mağlubiyet%13 2/15%0 0/8
Roasso Kumamoto
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%40 6/15%50 4/8
Beraberlik%40 6/15%38 3/8
Mağlubiyet%20 3/15%13 1/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Kagoshima United
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,93 (29 gol)2,12 (17 gol)
Yediği gol / maç1,20 (18 gol)1,00 (8 gol)
Roasso Kumamoto
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,13 (17 gol)1,25 (10 gol)
Yediği gol / maç0,67 (10 gol)0,50 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Kagoshima United
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%80 12/15%75 6/8
1,5 Üst%80 12/15%75 6/8
2,5 Üst%60 9/15%63 5/8
3,5 Üst%40 6/15%50 4/8
Gol yememe%13 2/15%25 2/8
Roasso Kumamoto
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%33 5/15%38 3/8
1,5 Üst%60 9/15%63 5/8
2,5 Üst%40 6/15%38 3/8
3,5 Üst%7 1/15%0 0/8
Gol yememe%53 8/15%63 5/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Kagoshima United
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%47 7/15%75 6/8
Berabere%47 7/15%25 2/8
Geride%7 1/15%0 0/8
Roasso Kumamoto
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%20 3/15%25 2/8
Berabere%53 8/15%63 5/8
Geride%27 4/15%13 1/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Kagoshima United (15 maç)

1/161/X11/20X/12X/X3X/222/112/X02/20

Roasso Kumamoto (15 maç)

1/121/X11/20X/13X/X4X/212/112/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Kagoshima United (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 3 0
31-45 7 1
46-60 5 2
61-75 4 7
76-90 6 5

Roasso Kumamoto (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 3 2
31-45 1 3
46-60 1 2
61-75 4 0
76-90 6 2

Kartlar

Kagoshima United

Sarı 20 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 1,3)

Roasso Kumamoto

Sarı 14 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 0,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Kagoshima United için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 8, yenilen 8. Son 5 maçta Roasso Kumamoto 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-3). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 9 maçta galibiyetler Kagoshima United 4 – Roasso Kumamoto 3; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Mayıs 2026, Kagoshima United 2-1 Roasso Kumamoto.

Sıralama
1. (29 p) – 5. (23 p)
Form (son 5)
MGGMM – GGGMB
H2H (G-B-M)
4-2-3 (9 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %17
iddaa MS 1-0-2
1,79 – 3,11 – 3,28
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Kagoshima United iç saha 7 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,00 gol yedi; Roasso Kumamoto dış saha 6 maçta 1,33 attı, 0,17 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Kagoshima United %71, Roasso Kumamoto %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kagoshima United %71, Roasso Kumamoto %17. İlk yarıyı önde kapatma: Kagoshima United 5/7, Roasso Kumamoto 2/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,79, 0 – 3,11, 2 – 3,28. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,69, Üst 1,68. Karşılıklı Gol: Var 1,57, Yok 1,81.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %52; KG var ortalaması %44; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 08:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J3 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Nara Club 161024 3321 +1232 MMGGG
2FC Gifu 161015 2915 +1431 GMGGG
3Kagoshima United 15942 2918 +1131 GGMBB
4Osaka 16853 2716 +1129 GGMGG
5Ehime FC 16925 3125 +629 GMMMG
6Sagamihara 15843 2515 +1028 GMBGG
7Renofa Yamaguchi 15834 2012 +827 GMGMB
8Roasso Kumamoto 15663 1710 +724 GGGBM
9Kanazawa 16727 2821 +723 MGGMG
10Parceiro Nagano 15726 2220 +223 GMMGG
11FC Ryukyu 16727 2424 023 GGGMM
12Kitakyushu 16547 2124 -319 MGGMM
13Fukushima United 16538 3133 -218 GGMBG
14Tochigi SC 15465 1416 -218 MGBGB
15Matsumoto Yamaga 16457 1518 -317 GMGMM
16Biwako Shiga 16529 1928 -917 MMMGM
17Gainare Tottori 15438 1529 -1415 BMBMM
18Thespakusatsu Gunma 164111 1331 -1813 MGMMM
19Kamatamare Sanuki 153210 1627 -1111 MGMMG
20Kochi United 162311 1036 -269 MBMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Ehime FC 8701 2210 +1221
2Osaka 8620 199 +1020
3Kagoshima United 8620 178 +920
4Nara Club 8602 219 +1218
5FC Gifu 8602 165 +1118
6FC Ryukyu 8512 159 +616
7Tochigi SC 8422 117 +414
8Parceiro Nagano 8413 97 +213
9Kitakyushu 8332 129 +312
10Renofa Yamaguchi 7331 85 +312
11Sagamihara 7331 86 +212
12Fukushima United 8323 1716 +111
13Kanazawa 7304 1310 +39
14Roasso Kumamoto 7232 76 +19
15Thespakusatsu Gunma 8305 914 -59
16Matsumoto Yamaga 9225 812 -48
17Kochi United 8224 914 -58
18Kamatamare Sanuki 8215 1017 -77
19Gainare Tottori 8134 611 -56
20Biwako Shiga 7115 513 -84
#TakımOGBMAYAVP
1Sagamihara 8512 179 +816
2Roasso Kumamoto 8431 104 +615
3Renofa Yamaguchi 8503 127 +515
4Kanazawa 9423 1511 +414
5Nara Club 8422 1212 014
6FC Gifu 8413 1310 +313
7Biwako Shiga 9414 1415 -113
8Kagoshima United 7322 1210 +211
9Parceiro Nagano 7313 1313 010
10Osaka 8233 87 +19
11Matsumoto Yamaga 7232 76 +19
12Gainare Tottori 7304 918 -99
13Ehime FC 8224 915 -68
14Fukushima United 8215 1417 -37
15FC Ryukyu 8215 915 -67
16Kitakyushu 8215 915 -67
17Kamatamare Sanuki 7115 610 -44
18Tochigi SC 7043 39 -64
19Thespakusatsu Gunma 8116 417 -134
20Kochi United 8017 122 -211

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 14:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,79X3,1123,28

Çifte şans

1X1,15121,16X21,55

Karşılıklı gol

Var1,57Yok1,81

2,5 Alt / Üst

Alt1,69Üst1,68

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J3 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.