← Maçlar
Japonya · J3 League · 11. hafta18 Ekim 2026 · 08:00 TSİ

MIO Biwako Shiga 0-2 SC Sagamihara: Maç Sonucu ve İstatistikleri

MIO Biwako Shiga
0–2İY 0–0
SC Sagamihara
Maç sonu

MIO Biwako Shiga 0–2 SC Sagamihara (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

MIO Biwako Shiga – SC Sagamihara maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: A. Tanahashi 76', M. Handai 80' (SC Sagamihara).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

MIO Biwako Shiga üstte · SC Sagamihara altta

01530İY607590 34' sarı kart: R. Koizumi (MIO Biwako Shiga)50' sarı kart: F. Romero (MIO Biwako Shiga)60' oyuncu değişikliği: S. Hirai ↔ T. Shiraishi (MIO Biwako Shiga)↔60' oyuncu değişikliği: F. Romero ↔ G. Umiguchi (MIO Biwako Shiga)↔61' oyuncu değişikliği: R. Nakayama ↔ A. Tanahashi (SC Sagamihara)↔68' oyuncu değişikliği: T. Hino ↔ K. Matsubara (MIO Biwako Shiga)↔68' oyuncu değişikliği: I. Sakamoto ↔ T. Kikushima (MIO Biwako Shiga)↔72' oyuncu değişikliği: K. Sasaki ↔ M. Handai (SC Sagamihara)↔72' oyuncu değişikliği: T. Shimakawa ↔ Y. Tokunaga (SC Sagamihara)↔72' oyuncu değişikliği: R. Yamauchi ↔ S. Kato (SC Sagamihara)↔76' gol: A. Tanahashi (SC Sagamihara)80' gol: M. Handai (SC Sagamihara)80' oyuncu değişikliği: T. Nishiyama ↔ S. Tsunoda (MIO Biwako Shiga)↔86' sarı kart: G. Umiguchi (MIO Biwako Shiga)87' oyuncu değişikliği: R. Sugimoto ↔ Y. Kawabata (SC Sagamihara)↔88' sarı kart: K. Nakamura (MIO Biwako Shiga)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 34' sarı kart: R. Koizumi (MIO Biwako Shiga)
  • 50' sarı kart: F. Romero (MIO Biwako Shiga)
  • 60' oyuncu değişikliği: S. Hirai ↔ T. Shiraishi (MIO Biwako Shiga)
  • 60' oyuncu değişikliği: F. Romero ↔ G. Umiguchi (MIO Biwako Shiga)
  • 61' oyuncu değişikliği: R. Nakayama ↔ A. Tanahashi (SC Sagamihara)
  • 68' oyuncu değişikliği: T. Hino ↔ K. Matsubara (MIO Biwako Shiga)
  • 68' oyuncu değişikliği: I. Sakamoto ↔ T. Kikushima (MIO Biwako Shiga)
  • 72' oyuncu değişikliği: K. Sasaki ↔ M. Handai (SC Sagamihara)
  • 72' oyuncu değişikliği: T. Shimakawa ↔ Y. Tokunaga (SC Sagamihara)
  • 72' oyuncu değişikliği: R. Yamauchi ↔ S. Kato (SC Sagamihara)
  • 76' gol: A. Tanahashi (SC Sagamihara)
  • 80' gol: M. Handai (SC Sagamihara)
  • 80' oyuncu değişikliği: T. Nishiyama ↔ S. Tsunoda (MIO Biwako Shiga)
  • 86' sarı kart: G. Umiguchi (MIO Biwako Shiga)
  • 87' oyuncu değişikliği: R. Sugimoto ↔ Y. Kawabata (SC Sagamihara)
  • 88' sarı kart: K. Nakamura (MIO Biwako Shiga)

Maç olayları

  1. MIO Biwako ShigaSC Sagamihara
  2. K. NakamuraSarı kart88'
  3. 87'R. Sugimoto ↔ Y. KawabataOyuncu değişikliği
  4. G. UmiguchiSarı kart86'
  5. 80'Gol M. Handai 0–2Asist: K. Kambe
  6. T. Nishiyama ↔ S. TsunodaOyuncu değişikliği80'
  7. 76'Gol A. Tanahashi 0–1Asist: T. Maeda
  8. 72'K. Sasaki ↔ M. HandaiOyuncu değişikliği
  9. 72'T. Shimakawa ↔ Y. TokunagaOyuncu değişikliği
  10. 72'R. Yamauchi ↔ S. KatoOyuncu değişikliği
  11. T. Hino ↔ K. MatsubaraOyuncu değişikliği68'
  12. I. Sakamoto ↔ T. KikushimaOyuncu değişikliği68'
  13. 61'R. Nakayama ↔ A. TanahashiOyuncu değişikliği
  14. S. Hirai ↔ T. ShiraishiOyuncu değişikliği60'
  15. F. Romero ↔ G. UmiguchiOyuncu değişikliği60'
  16. F. RomeroSarı kart50'
  17. R. KoizumiSarı kart34'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

MIO Biwako Shiga
Toplam (16)İç saha (7)
Galibiyet%31 5/16%14 1/7
Beraberlik%13 2/16%14 1/7
Mağlubiyet%56 9/16%71 5/7
SC Sagamihara
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%53 8/15%63 5/8
Beraberlik%27 4/15%13 1/8
Mağlubiyet%20 3/15%25 2/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

MIO Biwako Shiga
Toplam (16)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,19 (19 gol)0,71 (5 gol)
Yediği gol / maç1,75 (28 gol)1,86 (13 gol)
SC Sagamihara
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,67 (25 gol)2,12 (17 gol)
Yediği gol / maç1,00 (15 gol)1,12 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

MIO Biwako Shiga
Toplam (16)İç saha (7)
KG Var%44 7/16%29 2/7
1,5 Üst%69 11/16%71 5/7
2,5 Üst%63 10/16%57 4/7
3,5 Üst%38 6/16%14 1/7
Gol yememe%25 4/16%29 2/7
SC Sagamihara
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%67 10/15%75 6/8
1,5 Üst%73 11/15%88 7/8
2,5 Üst%60 9/15%75 6/8
3,5 Üst%33 5/15%50 4/8
Gol yememe%33 5/15%25 2/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

MIO Biwako Shiga
Toplam (16)İç saha (7)
Önde%25 4/16%14 1/7
Berabere%38 6/16%57 4/7
Geride%38 6/16%29 2/7
SC Sagamihara
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%40 6/15%63 5/8
Berabere%40 6/15%25 2/8
Geride%20 3/15%13 1/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

MIO Biwako Shiga (16 maç)

1/141/X01/20X/10X/X2X/242/112/X02/25

SC Sagamihara (15 maç)

1/141/X11/21X/14X/X2X/202/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

MIO Biwako Shiga (16 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 4 2
31-45 2 6
46-60 5 3
61-75 4 2
76-90 3 13

SC Sagamihara (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 4 2
31-45 6 3
46-60 4 3
61-75 3 0
76-90 4 4

Kartlar

MIO Biwako Shiga

Sarı 23 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 1,4)

SC Sagamihara

Sarı 21 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 1,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta MIO Biwako Shiga 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-8). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Sagamihara için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 10, yenilen 7. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

MIO Biwako Shiga iç saha 5 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,20 gol yedi; Sagamihara dış saha 4 maçta 2,50 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: MIO Biwako Shiga %60, Sagamihara %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: MIO Biwako Shiga %20, Sagamihara %100. İlk yarıyı önde kapatma: MIO Biwako Shiga 1/5, Sagamihara 3/4.

Sıralama
10. (14 p) – 6. (18 p)
Form (son 5)
BBMGM – GGBMG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %100
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %100
iddaa MS 1-0-2
2,78 – 3,17 – 1,96
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,78, 0 – 3,17, 2 – 1,96. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,91, Üst 1,51. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,07.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %80; KG var ortalaması %60; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 16:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J3 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Nara Club 161024 3321 +1232 MMGGG
2FC Gifu 161015 2915 +1431 GMGGG
3Kagoshima United 15942 2918 +1131 GGMBB
4Osaka 16853 2716 +1129 GGMGG
5Ehime FC 16925 3125 +629 GMMMG
6Sagamihara 15843 2515 +1028 GMBGG
7Renofa Yamaguchi 15834 2012 +827 GMGMB
8Roasso Kumamoto 15663 1710 +724 GGGBM
9Kanazawa 16727 2821 +723 MGGMG
10Parceiro Nagano 15726 2220 +223 GMMGG
11FC Ryukyu 16727 2424 023 GGGMM
12Kitakyushu 16547 2124 -319 MGGMM
13Fukushima United 16538 3133 -218 GGMBG
14Tochigi SC 15465 1416 -218 MGBGB
15Matsumoto Yamaga 16457 1518 -317 GMGMM
16Biwako Shiga 16529 1928 -917 MMMGM
17Gainare Tottori 15438 1529 -1415 BMBMM
18Thespakusatsu Gunma 164111 1331 -1813 MGMMM
19Kamatamare Sanuki 153210 1627 -1111 MGMMG
20Kochi United 162311 1036 -269 MBMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Ehime FC 8701 2210 +1221
2Osaka 8620 199 +1020
3Kagoshima United 8620 178 +920
4Nara Club 8602 219 +1218
5FC Gifu 8602 165 +1118
6FC Ryukyu 8512 159 +616
7Tochigi SC 8422 117 +414
8Parceiro Nagano 8413 97 +213
9Kitakyushu 8332 129 +312
10Renofa Yamaguchi 7331 85 +312
11Sagamihara 7331 86 +212
12Fukushima United 8323 1716 +111
13Kanazawa 7304 1310 +39
14Roasso Kumamoto 7232 76 +19
15Thespakusatsu Gunma 8305 914 -59
16Matsumoto Yamaga 9225 812 -48
17Kochi United 8224 914 -58
18Kamatamare Sanuki 8215 1017 -77
19Gainare Tottori 8134 611 -56
20Biwako Shiga 7115 513 -84
#TakımOGBMAYAVP
1Sagamihara 8512 179 +816
2Roasso Kumamoto 8431 104 +615
3Renofa Yamaguchi 8503 127 +515
4Kanazawa 9423 1511 +414
5Nara Club 8422 1212 014
6FC Gifu 8413 1310 +313
7Biwako Shiga 9414 1415 -113
8Kagoshima United 7322 1210 +211
9Parceiro Nagano 7313 1313 010
10Osaka 8233 87 +19
11Matsumoto Yamaga 7232 76 +19
12Gainare Tottori 7304 918 -99
13Ehime FC 8224 915 -68
14Fukushima United 8215 1417 -37
15FC Ryukyu 8215 915 -67
16Kitakyushu 8215 915 -67
17Kamatamare Sanuki 7115 610 -44
18Tochigi SC 7043 39 -64
19Thespakusatsu Gunma 8116 417 -134
20Kochi United 8017 122 -211

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 14:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,78X3,1721,96

Çifte şans

1X1,45121,16X21,21

Karşılıklı gol

Var1,43Yok2,07

2,5 Alt / Üst

Alt1,91Üst1,51

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J3 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.