← Maçlar
Japonya · J3 League · 15. hafta3 Kasım 2026 · 08:00 TSİ

Gainare Tottori 0-1 SC Sagamihara: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Gainare Tottori
0–1İY 0–0
SC Sagamihara
Maç sonu

Gainare Tottori 0–1 SC Sagamihara (3 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Gainare Tottori – SC Sagamihara maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: M. Handai 73' (SC Sagamihara).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Gainare Tottori üstte · SC Sagamihara altta

01530İY607590 62' oyuncu değişikliği: T. Maeda ↔ K. Sasaki (SC Sagamihara)↔71' oyuncu değişikliği: K. Hombo ↔ I. Fujita (Gainare Tottori)↔71' oyuncu değişikliği: K. Hoshi ↔ I. Yoshida (Gainare Tottori)↔73' gol: M. Handai (SC Sagamihara)76' oyuncu değişikliği: Y. Tokunaga ↔ Y. Muto (SC Sagamihara)↔76' oyuncu değişikliği: M. Moon ↔ R. Arai (Gainare Tottori)↔82' oyuncu değişikliği: H. Konishi ↔ N. Miki (Gainare Tottori)↔90+1' oyuncu değişikliği: M. Handai ↔ K. Pytlik (SC Sagamihara)↔90+1' oyuncu değişikliği: A. Tanahashi ↔ Y. Okuyama (SC Sagamihara)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 62' oyuncu değişikliği: T. Maeda ↔ K. Sasaki (SC Sagamihara)
  • 71' oyuncu değişikliği: K. Hombo ↔ I. Fujita (Gainare Tottori)
  • 71' oyuncu değişikliği: K. Hoshi ↔ I. Yoshida (Gainare Tottori)
  • 73' gol: M. Handai (SC Sagamihara)
  • 76' oyuncu değişikliği: Y. Tokunaga ↔ Y. Muto (SC Sagamihara)
  • 76' oyuncu değişikliği: M. Moon ↔ R. Arai (Gainare Tottori)
  • 82' oyuncu değişikliği: H. Konishi ↔ N. Miki (Gainare Tottori)
  • 90+1' oyuncu değişikliği: M. Handai ↔ K. Pytlik (SC Sagamihara)
  • 90+1' oyuncu değişikliği: A. Tanahashi ↔ Y. Okuyama (SC Sagamihara)

Maç olayları

  1. Gainare TottoriSC Sagamihara
  2. 90+1'M. Handai ↔ K. PytlikOyuncu değişikliği
  3. 90+1'A. Tanahashi ↔ Y. OkuyamaOyuncu değişikliği
  4. H. Konishi ↔ N. MikiOyuncu değişikliği82'
  5. 76'Y. Tokunaga ↔ Y. MutoOyuncu değişikliği
  6. M. Moon ↔ R. AraiOyuncu değişikliği76'
  7. 73'Gol M. Handai 0–1
  8. K. Hombo ↔ I. FujitaOyuncu değişikliği71'
  9. K. Hoshi ↔ I. YoshidaOyuncu değişikliği71'
  10. 62'T. Maeda ↔ K. SasakiOyuncu değişikliği

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Gainare Tottori
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%27 4/15%13 1/8
Beraberlik%20 3/15%38 3/8
Mağlubiyet%53 8/15%50 4/8
SC Sagamihara
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%53 8/15%63 5/8
Beraberlik%27 4/15%13 1/8
Mağlubiyet%20 3/15%25 2/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Gainare Tottori
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,00 (15 gol)0,75 (6 gol)
Yediği gol / maç1,93 (29 gol)1,38 (11 gol)
SC Sagamihara
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,67 (25 gol)2,12 (17 gol)
Yediği gol / maç1,00 (15 gol)1,12 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Gainare Tottori
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%47 7/15%50 4/8
1,5 Üst%67 10/15%63 5/8
2,5 Üst%53 8/15%38 3/8
3,5 Üst%33 5/15%13 1/8
Gol yememe%20 3/15%13 1/8
SC Sagamihara
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%67 10/15%75 6/8
1,5 Üst%73 11/15%88 7/8
2,5 Üst%60 9/15%75 6/8
3,5 Üst%33 5/15%50 4/8
Gol yememe%33 5/15%25 2/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Gainare Tottori
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%13 2/15%13 1/8
Berabere%60 9/15%63 5/8
Geride%27 4/15%25 2/8
SC Sagamihara
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%40 6/15%63 5/8
Berabere%40 6/15%25 2/8
Geride%20 3/15%13 1/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Gainare Tottori (15 maç)

1/111/X11/20X/13X/X2X/242/102/X02/24

SC Sagamihara (15 maç)

1/141/X11/21X/14X/X2X/202/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Gainare Tottori (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 0 3
31-45 1 2
46-60 1 8
61-75 3 5
76-90 5 7

SC Sagamihara (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 4 2
31-45 6 3
46-60 4 3
61-75 3 0
76-90 4 4

Kartlar

Gainare Tottori

Sarı 16 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 1,1)

SC Sagamihara

Sarı 21 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 1,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Gainare Tottori son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 12 gol yedi. Sagamihara son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 5 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 16 kez karşılaştı: Gainare Tottori 5, Sagamihara 7 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Ekim 2025, Gainare Tottori 2-1 Sagamihara.

Sıralama
15. (15 p) – 6. (25 p)
Form (son 5)
MBMBM – GBMGG
H2H (G-B-M)
5-4-7 (16 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %86
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %86
iddaa MS 1-0-2
3,09 – 3,10 – 1,85
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Gainare Tottori iç saha 7 maçta maç başına 0,86 gol attı, 1,43 gol yedi; Sagamihara dış saha 7 maçta 2,29 attı, 1,29 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Gainare Tottori %43, Sagamihara %86. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Gainare Tottori %57, Sagamihara %86. İlk yarıyı önde kapatma: Gainare Tottori 1/7, Sagamihara 5/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,09, 0 – 3,10, 2 – 1,85. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,85, Üst 1,55. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 1,99.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %64; KG var ortalaması %71; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 17 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J3 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Nara Club 161024 3321 +1232 MMGGG
2FC Gifu 161015 2915 +1431 GMGGG
3Kagoshima United 15942 2918 +1131 GGMBB
4Osaka 16853 2716 +1129 GGMGG
5Ehime FC 16925 3125 +629 GMMMG
6Sagamihara 15843 2515 +1028 GMBGG
7Renofa Yamaguchi 15834 2012 +827 GMGMB
8Roasso Kumamoto 15663 1710 +724 GGGBM
9Kanazawa 16727 2821 +723 MGGMG
10Parceiro Nagano 15726 2220 +223 GMMGG
11FC Ryukyu 16727 2424 023 GGGMM
12Kitakyushu 16547 2124 -319 MGGMM
13Fukushima United 16538 3133 -218 GGMBG
14Tochigi SC 15465 1416 -218 MGBGB
15Matsumoto Yamaga 16457 1518 -317 GMGMM
16Biwako Shiga 16529 1928 -917 MMMGM
17Gainare Tottori 15438 1529 -1415 BMBMM
18Thespakusatsu Gunma 164111 1331 -1813 MGMMM
19Kamatamare Sanuki 153210 1627 -1111 MGMMG
20Kochi United 162311 1036 -269 MBMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Ehime FC 8701 2210 +1221
2Osaka 8620 199 +1020
3Kagoshima United 8620 178 +920
4Nara Club 8602 219 +1218
5FC Gifu 8602 165 +1118
6FC Ryukyu 8512 159 +616
7Tochigi SC 8422 117 +414
8Parceiro Nagano 8413 97 +213
9Kitakyushu 8332 129 +312
10Renofa Yamaguchi 7331 85 +312
11Sagamihara 7331 86 +212
12Fukushima United 8323 1716 +111
13Kanazawa 7304 1310 +39
14Roasso Kumamoto 7232 76 +19
15Thespakusatsu Gunma 8305 914 -59
16Matsumoto Yamaga 9225 812 -48
17Kochi United 8224 914 -58
18Kamatamare Sanuki 8215 1017 -77
19Gainare Tottori 8134 611 -56
20Biwako Shiga 7115 513 -84
#TakımOGBMAYAVP
1Sagamihara 8512 179 +816
2Roasso Kumamoto 8431 104 +615
3Renofa Yamaguchi 8503 127 +515
4Kanazawa 9423 1511 +414
5Nara Club 8422 1212 014
6FC Gifu 8413 1310 +313
7Biwako Shiga 9414 1415 -113
8Kagoshima United 7322 1210 +211
9Parceiro Nagano 7313 1313 010
10Osaka 8233 87 +19
11Matsumoto Yamaga 7232 76 +19
12Gainare Tottori 7304 918 -99
13Ehime FC 8224 915 -68
14Fukushima United 8215 1417 -37
15FC Ryukyu 8215 915 -67
16Kitakyushu 8215 915 -67
17Kamatamare Sanuki 7115 610 -44
18Tochigi SC 7043 39 -64
19Thespakusatsu Gunma 8116 417 -134
20Kochi United 8017 122 -211

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 14:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,09X3,1021,85

Çifte şans

1X1,52121,17X21,16

Karşılıklı gol

Var1,46Yok1,99

2,5 Alt / Üst

Alt1,85Üst1,55

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J3 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.