← Maçlar
Japonya · J3 League · 15. hafta3 Kasım 2026 · 08:00 TSİ

R Yamaguchi 1-1 Kagoshima United: Maç Sonucu ve İstatistikleri

R Yamaguchi
1–1İY 0–0
Kagoshima United
Maç sonu

R Yamaguchi 1–1 Kagoshima United (3 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

R Yamaguchi – Kagoshima United maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: H. Naruoka 67' (R Yamaguchi); Juanma Delgado 90+5' (Kagoshima United).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

R Yamaguchi üstte · Kagoshima United altta

01530İY607590 28' sarı kart: W. Tanaka (Kagoshima United)29' sarı kart: S. Fujimori (R Yamaguchi)46' oyuncu değişikliği: S. Fujimori ↔ T. Ito (R Yamaguchi)↔59' oyuncu değişikliği: K. Fujioka ↔ S. Yamamoto (R Yamaguchi)↔59' oyuncu değişikliği: K. Nakashima ↔ N. Nomura (R Yamaguchi)↔67' gol: H. Naruoka (R Yamaguchi)68' oyuncu değişikliği: A. Takahashi ↔ R. Arita (Kagoshima United)↔68' oyuncu değişikliği: W. Tanaka ↔ R. Saga (Kagoshima United)↔72' oyuncu değişikliği: M. Endo ↔ M. Fukuda (Kagoshima United)↔72' oyuncu değişikliği: K. Kawamura ↔ Juanma Delgado (Kagoshima United)↔77' oyuncu değişikliği: G. Egawa ↔ K. Kawashima (Kagoshima United)↔77' sarı kart: S. Kikuchi (R Yamaguchi)90+2' oyuncu değişikliği: K. Noyori ↔ M. Kamekawa (R Yamaguchi)↔90+5' gol: Juanma Delgado (Kagoshima United)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 28' sarı kart: W. Tanaka (Kagoshima United)
  • 29' sarı kart: S. Fujimori (R Yamaguchi)
  • 46' oyuncu değişikliği: S. Fujimori ↔ T. Ito (R Yamaguchi)
  • 59' oyuncu değişikliği: K. Fujioka ↔ S. Yamamoto (R Yamaguchi)
  • 59' oyuncu değişikliği: K. Nakashima ↔ N. Nomura (R Yamaguchi)
  • 67' gol: H. Naruoka (R Yamaguchi)
  • 68' oyuncu değişikliği: A. Takahashi ↔ R. Arita (Kagoshima United)
  • 68' oyuncu değişikliği: W. Tanaka ↔ R. Saga (Kagoshima United)
  • 72' oyuncu değişikliği: M. Endo ↔ M. Fukuda (Kagoshima United)
  • 72' oyuncu değişikliği: K. Kawamura ↔ Juanma Delgado (Kagoshima United)
  • 77' oyuncu değişikliği: G. Egawa ↔ K. Kawashima (Kagoshima United)
  • 77' sarı kart: S. Kikuchi (R Yamaguchi)
  • 90+2' oyuncu değişikliği: K. Noyori ↔ M. Kamekawa (R Yamaguchi)
  • 90+5' gol: Juanma Delgado (Kagoshima United)

Maç olayları

  1. R YamaguchiKagoshima United
  2. 90+5'Gol Juanma Delgado 1–1Asist: R. Saga
  3. K. Noyori ↔ M. KamekawaOyuncu değişikliği90+2'
  4. 77'G. Egawa ↔ K. KawashimaOyuncu değişikliği
  5. S. KikuchiSarı kart77'
  6. 72'M. Endo ↔ M. FukudaOyuncu değişikliği
  7. 72'K. Kawamura ↔ Juanma DelgadoOyuncu değişikliği
  8. 68'A. Takahashi ↔ R. AritaOyuncu değişikliği
  9. 68'W. Tanaka ↔ R. SagaOyuncu değişikliği
  10. Gol H. Naruoka 1–0Asist: K. Oiwa67'
  11. K. Fujioka ↔ S. YamamotoOyuncu değişikliği59'
  12. K. Nakashima ↔ N. NomuraOyuncu değişikliği59'
  13. S. Fujimori ↔ T. ItoOyuncu değişikliği46'
  14. S. FujimoriSarı kart29'
  15. 28'W. TanakaSarı kart

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

R Yamaguchi
Toplam (15)İç saha (7)
Galibiyet%53 8/15%43 3/7
Beraberlik%20 3/15%43 3/7
Mağlubiyet%27 4/15%14 1/7
Kagoshima United
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%60 9/15%43 3/7
Beraberlik%27 4/15%29 2/7
Mağlubiyet%13 2/15%29 2/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

R Yamaguchi
Toplam (15)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,33 (20 gol)1,14 (8 gol)
Yediği gol / maç0,80 (12 gol)0,71 (5 gol)
Kagoshima United
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,93 (29 gol)1,71 (12 gol)
Yediği gol / maç1,20 (18 gol)1,43 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

R Yamaguchi
Toplam (15)İç saha (7)
KG Var%33 5/15%29 2/7
1,5 Üst%73 11/15%71 5/7
2,5 Üst%33 5/15%14 1/7
3,5 Üst%13 2/15%14 1/7
Gol yememe%53 8/15%57 4/7
Kagoshima United
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%80 12/15%86 6/7
1,5 Üst%80 12/15%86 6/7
2,5 Üst%60 9/15%57 4/7
3,5 Üst%40 6/15%29 2/7
Gol yememe%13 2/15%0 0/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

R Yamaguchi
Toplam (15)İç saha (7)
Önde%40 6/15%43 3/7
Berabere%40 6/15%43 3/7
Geride%20 3/15%14 1/7
Kagoshima United
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%47 7/15%14 1/7
Berabere%47 7/15%71 5/7
Geride%7 1/15%14 1/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

R Yamaguchi (15 maç)

1/161/X01/20X/12X/X2X/222/102/X12/22

Kagoshima United (15 maç)

1/161/X11/20X/12X/X3X/222/112/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

R Yamaguchi (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 1
16-30 4 3
31-45 2 2
46-60 4 2
61-75 4 0
76-90 2 4

Kagoshima United (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 3 0
31-45 7 1
46-60 5 2
61-75 4 7
76-90 6 5

Kartlar

R Yamaguchi

Sarı 18 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 1,2)

Kagoshima United

Sarı 20 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 1,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Renofa Yamaguchi için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 6, yenilen 4. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Kagoshima United için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 9, yenilen 7.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 7 maçta galibiyetler Renofa Yamaguchi 4 – Kagoshima United 2; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Ağustos 2026, Kagoshima United 2-1 Renofa Yamaguchi.

Sıralama
3. (26 p) – 1. (30 p)
Form (son 5)
MGMGG – BMGGM
H2H (G-B-M)
4-1-2 (7 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%17 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%17 – %83
iddaa MS 1-0-2
2,80 – 3,01 – 2,01
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Renofa Yamaguchi iç saha 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 0,67 gol yedi; Kagoshima United dış saha 6 maçta 1,83 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %17, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Renofa Yamaguchi %17, Kagoshima United %83. İlk yarıyı önde kapatma: Renofa Yamaguchi 3/6, Kagoshima United 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,80, 0 – 3,01, 2 – 2,01. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,62, Üst 1,76. Karşılıklı Gol: Var 1,60, Yok 1,79.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J3 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Nara Club 161024 3321 +1232 MMGGG
2FC Gifu 161015 2915 +1431 GMGGG
3Kagoshima United 15942 2918 +1131 GGMBB
4Osaka 16853 2716 +1129 GGMGG
5Ehime FC 16925 3125 +629 GMMMG
6Sagamihara 15843 2515 +1028 GMBGG
7Renofa Yamaguchi 15834 2012 +827 GMGMB
8Roasso Kumamoto 15663 1710 +724 GGGBM
9Kanazawa 16727 2821 +723 MGGMG
10Parceiro Nagano 15726 2220 +223 GMMGG
11FC Ryukyu 16727 2424 023 GGGMM
12Kitakyushu 16547 2124 -319 MGGMM
13Fukushima United 16538 3133 -218 GGMBG
14Tochigi SC 15465 1416 -218 MGBGB
15Matsumoto Yamaga 16457 1518 -317 GMGMM
16Biwako Shiga 16529 1928 -917 MMMGM
17Gainare Tottori 15438 1529 -1415 BMBMM
18Thespakusatsu Gunma 164111 1331 -1813 MGMMM
19Kamatamare Sanuki 153210 1627 -1111 MGMMG
20Kochi United 162311 1036 -269 MBMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Ehime FC 8701 2210 +1221
2Osaka 8620 199 +1020
3Kagoshima United 8620 178 +920
4Nara Club 8602 219 +1218
5FC Gifu 8602 165 +1118
6FC Ryukyu 8512 159 +616
7Tochigi SC 8422 117 +414
8Parceiro Nagano 8413 97 +213
9Kitakyushu 8332 129 +312
10Renofa Yamaguchi 7331 85 +312
11Sagamihara 7331 86 +212
12Fukushima United 8323 1716 +111
13Kanazawa 7304 1310 +39
14Roasso Kumamoto 7232 76 +19
15Thespakusatsu Gunma 8305 914 -59
16Matsumoto Yamaga 9225 812 -48
17Kochi United 8224 914 -58
18Kamatamare Sanuki 8215 1017 -77
19Gainare Tottori 8134 611 -56
20Biwako Shiga 7115 513 -84
#TakımOGBMAYAVP
1Sagamihara 8512 179 +816
2Roasso Kumamoto 8431 104 +615
3Renofa Yamaguchi 8503 127 +515
4Kanazawa 9423 1511 +414
5Nara Club 8422 1212 014
6FC Gifu 8413 1310 +313
7Biwako Shiga 9414 1415 -113
8Kagoshima United 7322 1210 +211
9Parceiro Nagano 7313 1313 010
10Osaka 8233 87 +19
11Matsumoto Yamaga 7232 76 +19
12Gainare Tottori 7304 918 -99
13Ehime FC 8224 915 -68
14Fukushima United 8215 1417 -37
15FC Ryukyu 8215 915 -67
16Kitakyushu 8215 915 -67
17Kamatamare Sanuki 7115 610 -44
18Tochigi SC 7043 39 -64
19Thespakusatsu Gunma 8116 417 -134
20Kochi United 8017 122 -211

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 14:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,80X3,0122,01

Çifte şans

1X1,43121,18X21,21

Karşılıklı gol

Var1,60Yok1,79

2,5 Alt / Üst

Alt1,62Üst1,76

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J3 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.