← Maçlar
Japonya · J3 League · 11. hafta17 Ekim 2026 · 12:00 TSİ

Kagoshima United 4-2 Ehime: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Kagoshima United
4–2İY 2–0
Ehime
Maç sonu

Kagoshima United 4–2 Ehime (17 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.

Maç özeti

Kagoshima United – Ehime maçı 4-2 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: A. Takahashi 32', 42', 49', Y. Yamada 63' (Kagoshima United); S. Tamura 60', S. Hino 65' (Ehime).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Kagoshima United üstte · Ehime altta

01530İY607590 32' gol: A. Takahashi (Kagoshima United)42' gol: A. Takahashi (Kagoshima United)46' oyuncu değişikliği: K. Miyamoto ↔ M. Hayashi (Ehime)↔49' gol: A. Takahashi (Kagoshima United)57' oyuncu değişikliği: Y. Yamashita ↔ R. Kabayama (Ehime)↔57' oyuncu değişikliği: T. Shibata ↔ H. Fukushima (Ehime)↔60' gol: S. Tamura (Ehime)63' gol: Y. Yamada (Kagoshima United)65' gol: S. Hino (Ehime)70' oyuncu değişikliği: W. Tanaka ↔ M. Endo (Kagoshima United)↔70' oyuncu değişikliği: A. Takahashi ↔ K. Kawamura (Kagoshima United)↔70' oyuncu değişikliği: S. Tamura ↔ Y. Fujimoto (Ehime)↔76' oyuncu değişikliği: R. Arita ↔ K. Nakayama (Kagoshima United)↔77' oyuncu değişikliği: K. Yoshio ↔ S. Inaba (Kagoshima United)↔90+4' oyuncu değişikliği: R. Saga ↔ K. Kawashima (Kagoshima United)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 32' gol: A. Takahashi (Kagoshima United)
  • 42' gol: A. Takahashi (Kagoshima United)
  • 46' oyuncu değişikliği: K. Miyamoto ↔ M. Hayashi (Ehime)
  • 49' gol: A. Takahashi (Kagoshima United)
  • 57' oyuncu değişikliği: Y. Yamashita ↔ R. Kabayama (Ehime)
  • 57' oyuncu değişikliği: T. Shibata ↔ H. Fukushima (Ehime)
  • 60' gol: S. Tamura (Ehime)
  • 63' gol: Y. Yamada (Kagoshima United)
  • 65' gol: S. Hino (Ehime)
  • 70' oyuncu değişikliği: W. Tanaka ↔ M. Endo (Kagoshima United)
  • 70' oyuncu değişikliği: A. Takahashi ↔ K. Kawamura (Kagoshima United)
  • 70' oyuncu değişikliği: S. Tamura ↔ Y. Fujimoto (Ehime)
  • 76' oyuncu değişikliği: R. Arita ↔ K. Nakayama (Kagoshima United)
  • 77' oyuncu değişikliği: K. Yoshio ↔ S. Inaba (Kagoshima United)
  • 90+4' oyuncu değişikliği: R. Saga ↔ K. Kawashima (Kagoshima United)

Maç olayları

  1. Kagoshima UnitedEhime
  2. R. Saga ↔ K. KawashimaOyuncu değişikliği90+4'
  3. K. Yoshio ↔ S. InabaOyuncu değişikliği77'
  4. R. Arita ↔ K. NakayamaOyuncu değişikliği76'
  5. W. Tanaka ↔ M. EndoOyuncu değişikliği70'
  6. A. Takahashi ↔ K. KawamuraOyuncu değişikliği70'
  7. 70'S. Tamura ↔ Y. FujimotoOyuncu değişikliği
  8. 65'Gol S. Hino 4–2
  9. Gol Y. Yamada 4–1Asist: W. Tanaka63'
  10. 60'Gol S. Tamura 3–1
  11. 57'Y. Yamashita ↔ R. KabayamaOyuncu değişikliği
  12. 57'T. Shibata ↔ H. FukushimaOyuncu değişikliği
  13. Gol A. Takahashi 3–049'
  14. 46'K. Miyamoto ↔ M. HayashiOyuncu değişikliği
  15. Gol A. Takahashi 2–0Asist: K. Yoshio42'
  16. Gol A. Takahashi 1–0Asist: G. Egawa32'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Kagoshima United
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%60 9/15%75 6/8
Beraberlik%27 4/15%25 2/8
Mağlubiyet%13 2/15%0 0/8
Ehime
Toplam (16)Dış saha (8)
Galibiyet%56 9/16%25 2/8
Beraberlik%13 2/16%25 2/8
Mağlubiyet%31 5/16%50 4/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Kagoshima United
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,93 (29 gol)2,12 (17 gol)
Yediği gol / maç1,20 (18 gol)1,00 (8 gol)
Ehime
Toplam (16)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,94 (31 gol)1,12 (9 gol)
Yediği gol / maç1,56 (25 gol)1,88 (15 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Kagoshima United
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%80 12/15%75 6/8
1,5 Üst%80 12/15%75 6/8
2,5 Üst%60 9/15%63 5/8
3,5 Üst%40 6/15%50 4/8
Gol yememe%13 2/15%25 2/8
Ehime
Toplam (16)Dış saha (8)
KG Var%63 10/16%50 4/8
1,5 Üst%88 14/16%88 7/8
2,5 Üst%69 11/16%50 4/8
3,5 Üst%50 8/16%38 3/8
Gol yememe%25 4/16%25 2/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Kagoshima United
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%47 7/15%75 6/8
Berabere%47 7/15%25 2/8
Geride%7 1/15%0 0/8
Ehime
Toplam (16)Dış saha (8)
Önde%38 6/16%13 1/8
Berabere%31 5/16%50 4/8
Geride%31 5/16%38 3/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Kagoshima United (15 maç)

1/161/X11/20X/12X/X3X/222/112/X02/20

Ehime (16 maç)

1/161/X01/20X/12X/X2X/212/112/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Kagoshima United (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 3 0
31-45 7 1
46-60 5 2
61-75 4 7
76-90 6 5

Ehime (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 3 2
31-45 4 4
46-60 6 4
61-75 3 7
76-90 8 3

Kartlar

Kagoshima United

Sarı 20 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 1,3)

Ehime

Sarı 17 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 1,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Kagoshima United 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-7). Ehime için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 8, yenilen 5.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 8 maçta galibiyetler Kagoshima United 4 – Ehime 3; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Ekim 2024, Kagoshima United 4-0 Ehime.

Sıralama
2. (23 p) – 1. (23 p)
Form (son 5)
MMGBG – GGMBG
H2H (G-B-M)
4-1-3 (8 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %60
iddaa MS 1-0-2
1,90 – 3,10 – 2,97
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Kagoshima United iç saha 5 maçta maç başına 1,80 gol attı, 0,80 gol yedi; Ehime dış saha 5 maçta 1,40 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Kagoshima United %60, Ehime %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kagoshima United %60, Ehime %60. İlk yarıyı önde kapatma: Kagoshima United 3/5, Ehime 1/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,90, 0 – 3,10, 2 – 2,97. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,79, Üst 1,60. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 1,94.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %60; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 10:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J3 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Nara Club 161024 3321 +1232 MMGGG
2FC Gifu 161015 2915 +1431 GMGGG
3Kagoshima United 15942 2918 +1131 GGMBB
4Osaka 16853 2716 +1129 GGMGG
5Ehime FC 16925 3125 +629 GMMMG
6Sagamihara 15843 2515 +1028 GMBGG
7Renofa Yamaguchi 15834 2012 +827 GMGMB
8Roasso Kumamoto 15663 1710 +724 GGGBM
9Kanazawa 16727 2821 +723 MGGMG
10Parceiro Nagano 15726 2220 +223 GMMGG
11FC Ryukyu 16727 2424 023 GGGMM
12Kitakyushu 16547 2124 -319 MGGMM
13Fukushima United 16538 3133 -218 GGMBG
14Tochigi SC 15465 1416 -218 MGBGB
15Matsumoto Yamaga 16457 1518 -317 GMGMM
16Biwako Shiga 16529 1928 -917 MMMGM
17Gainare Tottori 15438 1529 -1415 BMBMM
18Thespakusatsu Gunma 164111 1331 -1813 MGMMM
19Kamatamare Sanuki 153210 1627 -1111 MGMMG
20Kochi United 162311 1036 -269 MBMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Ehime FC 8701 2210 +1221
2Osaka 8620 199 +1020
3Kagoshima United 8620 178 +920
4Nara Club 8602 219 +1218
5FC Gifu 8602 165 +1118
6FC Ryukyu 8512 159 +616
7Tochigi SC 8422 117 +414
8Parceiro Nagano 8413 97 +213
9Kitakyushu 8332 129 +312
10Renofa Yamaguchi 7331 85 +312
11Sagamihara 7331 86 +212
12Fukushima United 8323 1716 +111
13Kanazawa 7304 1310 +39
14Roasso Kumamoto 7232 76 +19
15Thespakusatsu Gunma 8305 914 -59
16Matsumoto Yamaga 9225 812 -48
17Kochi United 8224 914 -58
18Kamatamare Sanuki 8215 1017 -77
19Gainare Tottori 8134 611 -56
20Biwako Shiga 7115 513 -84
#TakımOGBMAYAVP
1Sagamihara 8512 179 +816
2Roasso Kumamoto 8431 104 +615
3Renofa Yamaguchi 8503 127 +515
4Kanazawa 9423 1511 +414
5Nara Club 8422 1212 014
6FC Gifu 8413 1310 +313
7Biwako Shiga 9414 1415 -113
8Kagoshima United 7322 1210 +211
9Parceiro Nagano 7313 1313 010
10Osaka 8233 87 +19
11Matsumoto Yamaga 7232 76 +19
12Gainare Tottori 7304 918 -99
13Ehime FC 8224 915 -68
14Fukushima United 8215 1417 -37
15FC Ryukyu 8215 915 -67
16Kitakyushu 8215 915 -67
17Kamatamare Sanuki 7115 610 -44
18Tochigi SC 7043 39 -64
19Thespakusatsu Gunma 8116 417 -134
20Kochi United 8017 122 -211

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 14:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,90X3,1022,97

Çifte şans

1X1,18121,17X21,49

Karşılıklı gol

Var1,49Yok1,94

2,5 Alt / Üst

Alt1,79Üst1,60

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J3 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.