← Maçlar
Japonya · J3 League · 12. hafta21 Ekim 2026 · 13:00 TSİ

Gifu 2-1 SC Sagamihara: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Gifu
2–1İY 0–1
SC Sagamihara
Maç sonu

Gifu 2–1 SC Sagamihara (21 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Gifu – SC Sagamihara maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: J. Izumisawa 53', R. Kita 79' (Gifu); M. Handai 19' (SC Sagamihara).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Gifu üstte · SC Sagamihara altta

01530İY607590 9' sarı kart: Y. Okuyama (SC Sagamihara)19' gol: M. Handai (SC Sagamihara)41' oyuncu değişikliği: K. Miki ↔ K. Watahiki (SC Sagamihara)↔46' oyuncu değişikliği: T. Phochai ↔ K. Sasaki (SC Sagamihara)↔53' gol: J. Izumisawa (Gifu)66' oyuncu değişikliği: S. Ogushi ↔ Y. Yashiki (Gifu)↔67' oyuncu değişikliği: M. Handai ↔ R. Sugimoto (SC Sagamihara)↔75' oyuncu değişikliği: T. Takeuchi ↔ T. Shimakawa (SC Sagamihara)↔75' oyuncu değişikliği: R. Yamauchi ↔ M. Tokida (SC Sagamihara)↔76' sarı kart: A. Tanahashi (SC Sagamihara)79' gol: R. Kita (Gifu)87' oyuncu değişikliği: K. Yakabi ↔ K. Kai (Gifu)↔87' oyuncu değişikliği: J. Izumisawa ↔ F. Kitajima (Gifu)↔90+2' sarı kart: K. Pytlik (SC Sagamihara)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 9' sarı kart: Y. Okuyama (SC Sagamihara)
  • 19' gol: M. Handai (SC Sagamihara)
  • 41' oyuncu değişikliği: K. Miki ↔ K. Watahiki (SC Sagamihara)
  • 46' oyuncu değişikliği: T. Phochai ↔ K. Sasaki (SC Sagamihara)
  • 53' gol: J. Izumisawa (Gifu)
  • 66' oyuncu değişikliği: S. Ogushi ↔ Y. Yashiki (Gifu)
  • 67' oyuncu değişikliği: M. Handai ↔ R. Sugimoto (SC Sagamihara)
  • 75' oyuncu değişikliği: T. Takeuchi ↔ T. Shimakawa (SC Sagamihara)
  • 75' oyuncu değişikliği: R. Yamauchi ↔ M. Tokida (SC Sagamihara)
  • 76' sarı kart: A. Tanahashi (SC Sagamihara)
  • 79' gol: R. Kita (Gifu)
  • 87' oyuncu değişikliği: K. Yakabi ↔ K. Kai (Gifu)
  • 87' oyuncu değişikliği: J. Izumisawa ↔ F. Kitajima (Gifu)
  • 90+2' sarı kart: K. Pytlik (SC Sagamihara)

Maç olayları

  1. GifuSC Sagamihara
  2. 90+2'K. PytlikSarı kart
  3. K. Yakabi ↔ K. KaiOyuncu değişikliği87'
  4. J. Izumisawa ↔ F. KitajimaOyuncu değişikliği87'
  5. Gol R. Kita 2–1Asist: Y. Yashiki79'
  6. 76'A. TanahashiSarı kart
  7. 75'T. Takeuchi ↔ T. ShimakawaOyuncu değişikliği
  8. 75'R. Yamauchi ↔ M. TokidaOyuncu değişikliği
  9. 67'M. Handai ↔ R. SugimotoOyuncu değişikliği
  10. S. Ogushi ↔ Y. YashikiOyuncu değişikliği66'
  11. Gol J. Izumisawa 1–1Asist: S. Ogushi53'
  12. 46'T. Phochai ↔ K. SasakiOyuncu değişikliği
  13. 41'K. Miki ↔ K. WatahikiOyuncu değişikliği
  14. 19'Gol M. Handai 0–1Asist: Y. Tokunaga
  15. 9'Y. OkuyamaSarı kart

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Gifu
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%63 10/16%75 6/8
Beraberlik%6 1/16%0 0/8
Mağlubiyet%31 5/16%25 2/8
SC Sagamihara
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%53 8/15%63 5/8
Beraberlik%27 4/15%13 1/8
Mağlubiyet%20 3/15%25 2/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Gifu
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,81 (29 gol)2,00 (16 gol)
Yediği gol / maç0,94 (15 gol)0,62 (5 gol)
SC Sagamihara
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,67 (25 gol)2,12 (17 gol)
Yediği gol / maç1,00 (15 gol)1,12 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Gifu
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%38 6/16%25 2/8
1,5 Üst%56 9/16%50 4/8
2,5 Üst%50 8/16%38 3/8
3,5 Üst%25 4/16%25 2/8
Gol yememe%44 7/16%50 4/8
SC Sagamihara
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%67 10/15%75 6/8
1,5 Üst%73 11/15%88 7/8
2,5 Üst%60 9/15%75 6/8
3,5 Üst%33 5/15%50 4/8
Gol yememe%33 5/15%25 2/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Gifu
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%38 6/16%50 4/8
Berabere%31 5/16%13 1/8
Geride%31 5/16%38 3/8
SC Sagamihara
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%40 6/15%63 5/8
Berabere%40 6/15%25 2/8
Geride%20 3/15%13 1/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Gifu (16 maç)

1/151/X01/21X/13X/X1X/212/122/X02/23

SC Sagamihara (15 maç)

1/141/X11/21X/14X/X2X/202/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Gifu (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 4
16-30 1 4
31-45 7 1
46-60 6 1
61-75 0 1
76-90 6 4

SC Sagamihara (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 4 2
31-45 6 3
46-60 4 3
61-75 3 0
76-90 4 4

Kartlar

Gifu

Sarı 22 · Kırmızı 2 (16 maç · maç başı sarı 1,4)

SC Sagamihara

Sarı 21 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 1,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Gifu son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 7 gol yedi. Sagamihara son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2020 yılından bu yana 10 kez karşılaştı: Gifu 3, Sagamihara 2 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 13 Eylül 2025, Sagamihara 0-5 Gifu.

Sıralama
6. (19 p) – 5. (21 p)
Form (son 5)
GGMMG – GGGBM
H2H (G-B-M)
3-5-2 (10 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %80
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %80
iddaa MS 1-0-2
1,68 – 3,24 – 3,55
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Gifu iç saha 5 maçta maç başına 2,40 gol attı, 0,80 gol yedi; Sagamihara dış saha 5 maçta 2,40 attı, 1,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Gifu %40, Sagamihara %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Gifu %20, Sagamihara %80. İlk yarıyı önde kapatma: Gifu 3/5, Sagamihara 3/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,68, 0 – 3,24, 2 – 3,55. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,85, Üst 1,55. Karşılıklı Gol: Var 1,55, Yok 1,85.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 21 Ekim 2026 12:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J3 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Nara Club 161024 3321 +1232 MMGGG
2FC Gifu 161015 2915 +1431 GMGGG
3Kagoshima United 15942 2918 +1131 GGMBB
4Osaka 16853 2716 +1129 GGMGG
5Ehime FC 16925 3125 +629 GMMMG
6Sagamihara 15843 2515 +1028 GMBGG
7Renofa Yamaguchi 15834 2012 +827 GMGMB
8Roasso Kumamoto 15663 1710 +724 GGGBM
9Kanazawa 16727 2821 +723 MGGMG
10Parceiro Nagano 15726 2220 +223 GMMGG
11FC Ryukyu 16727 2424 023 GGGMM
12Kitakyushu 16547 2124 -319 MGGMM
13Fukushima United 16538 3133 -218 GGMBG
14Tochigi SC 15465 1416 -218 MGBGB
15Matsumoto Yamaga 16457 1518 -317 GMGMM
16Biwako Shiga 16529 1928 -917 MMMGM
17Gainare Tottori 15438 1529 -1415 BMBMM
18Thespakusatsu Gunma 164111 1331 -1813 MGMMM
19Kamatamare Sanuki 153210 1627 -1111 MGMMG
20Kochi United 162311 1036 -269 MBMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Ehime FC 8701 2210 +1221
2Osaka 8620 199 +1020
3Kagoshima United 8620 178 +920
4Nara Club 8602 219 +1218
5FC Gifu 8602 165 +1118
6FC Ryukyu 8512 159 +616
7Tochigi SC 8422 117 +414
8Parceiro Nagano 8413 97 +213
9Kitakyushu 8332 129 +312
10Renofa Yamaguchi 7331 85 +312
11Sagamihara 7331 86 +212
12Fukushima United 8323 1716 +111
13Kanazawa 7304 1310 +39
14Roasso Kumamoto 7232 76 +19
15Thespakusatsu Gunma 8305 914 -59
16Matsumoto Yamaga 9225 812 -48
17Kochi United 8224 914 -58
18Kamatamare Sanuki 8215 1017 -77
19Gainare Tottori 8134 611 -56
20Biwako Shiga 7115 513 -84
#TakımOGBMAYAVP
1Sagamihara 8512 179 +816
2Roasso Kumamoto 8431 104 +615
3Renofa Yamaguchi 8503 127 +515
4Kanazawa 9423 1511 +414
5Nara Club 8422 1212 014
6FC Gifu 8413 1310 +313
7Biwako Shiga 9414 1415 -113
8Kagoshima United 7322 1210 +211
9Parceiro Nagano 7313 1313 010
10Osaka 8233 87 +19
11Matsumoto Yamaga 7232 76 +19
12Gainare Tottori 7304 918 -99
13Ehime FC 8224 915 -68
14Fukushima United 8215 1417 -37
15FC Ryukyu 8215 915 -67
16Kitakyushu 8215 915 -67
17Kamatamare Sanuki 7115 610 -44
18Tochigi SC 7043 39 -64
19Thespakusatsu Gunma 8116 417 -134
20Kochi United 8017 122 -211

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 14:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,68X3,2423,55

Çifte şans

1X1,08121,13X21,79

Karşılıklı gol

Var1,55Yok1,85

2,5 Alt / Üst

Alt1,85Üst1,55

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J3 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.