Japonya · J3 League · 16. hafta

Fukushima United 4-1 FC Ryukyu: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 4–1 MS İY 1–1

Fukushima United 4–1 FC Ryukyu (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–1.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Fukushima United – FC Ryukyu maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: K. Okuda 34', 78', Y. Okada 53', 60' (Fukushima United); T. Ishiura 26' (FC Ryukyu).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Toho, Fukushima

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Fukushima United üstte · FC Ryukyu altta

01530İY607590 26' gol: T. Ishiura (FC Ryukyu)34' gol: K. Okuda (Fukushima United)53' gol: Y. Okada (Fukushima United)56' oyuncu değişikliği: T. Ishiura ↔ K. Ihori (FC Ryukyu)↔60' gol: Y. Okada (Fukushima United)63' oyuncu değişikliği: H. Asakawa ↔ T. Teruuchi (FC Ryukyu)↔63' oyuncu değişikliği: J. Suzuki ↔ F. Takayanagi (FC Ryukyu)↔74' oyuncu değişikliği: Y. Okada ↔ K. Shimizu (Fukushima United)↔77' oyuncu değişikliği: S. Iwamoto ↔ Y. Koki (FC Ryukyu)↔77' oyuncu değişikliği: Y. Kato ↔ S. Motegi (FC Ryukyu)↔78' gol: K. Okuda (Fukushima United)86' oyuncu değişikliği: K. Ashibe ↔ A. Higuchi (Fukushima United)↔86' oyuncu değişikliği: K. Kano ↔ J. Yoshida (Fukushima United)↔90+2' oyuncu değişikliği: H. Higuchi ↔ K. Miura (Fukushima United)↔90+2' oyuncu değişikliği: T. Harigaya ↔ T. Nakamura (Fukushima United)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 26' gol: T. Ishiura (FC Ryukyu)
  • 34' gol: K. Okuda (Fukushima United)
  • 53' gol: Y. Okada (Fukushima United)
  • 56' oyuncu değişikliği: T. Ishiura ↔ K. Ihori (FC Ryukyu)
  • 60' gol: Y. Okada (Fukushima United)
  • 63' oyuncu değişikliği: H. Asakawa ↔ T. Teruuchi (FC Ryukyu)
  • 63' oyuncu değişikliği: J. Suzuki ↔ F. Takayanagi (FC Ryukyu)
  • 74' oyuncu değişikliği: Y. Okada ↔ K. Shimizu (Fukushima United)
  • 77' oyuncu değişikliği: S. Iwamoto ↔ Y. Koki (FC Ryukyu)
  • 77' oyuncu değişikliği: Y. Kato ↔ S. Motegi (FC Ryukyu)
  • 78' gol: K. Okuda (Fukushima United)
  • 86' oyuncu değişikliği: K. Ashibe ↔ A. Higuchi (Fukushima United)
  • 86' oyuncu değişikliği: K. Kano ↔ J. Yoshida (Fukushima United)
  • 90+2' oyuncu değişikliği: H. Higuchi ↔ K. Miura (Fukushima United)
  • 90+2' oyuncu değişikliği: T. Harigaya ↔ T. Nakamura (Fukushima United)

Maç olayları

  1. Fukushima UnitedFC Ryukyu
  2. H. Higuchi ↔ K. MiuraOyuncu değişikliği90+2'
  3. T. Harigaya ↔ T. NakamuraOyuncu değişikliği90+2'
  4. K. Ashibe ↔ A. HiguchiOyuncu değişikliği86'
  5. K. Kano ↔ J. YoshidaOyuncu değişikliği86'
  6. Gol K. Okuda 4–1Asist: K. Ashibe78'
  7. 77'S. Iwamoto ↔ Y. KokiOyuncu değişikliği
  8. 77'Y. Kato ↔ S. MotegiOyuncu değişikliği
  9. Y. Okada ↔ K. ShimizuOyuncu değişikliği74'
  10. 63'H. Asakawa ↔ T. TeruuchiOyuncu değişikliği
  11. 63'J. Suzuki ↔ F. TakayanagiOyuncu değişikliği
  12. Gol Y. Okada 3–1Asist: K. Ashibe60'
  13. 56'T. Ishiura ↔ K. IhoriOyuncu değişikliği
  14. Gol Y. Okada 2–153'
  15. Gol K. Okuda 1–1Asist: Y. Okada34'
  16. 26'Gol T. Ishiura 0–1
Maç özeti

Ev sahibi

Fukushima United

13. sıra · 18 puan

MGGMB

Deplasman

FC Ryukyu

11. sıra · 23 puan

GGGGM

Fukushima United iç sahada (8 maç) · FC Ryukyu deplasmanda (8 maç), bu sezon

2,12 Gol atma maç başı 1,12
2,00 Gol yeme maç başı 1,88
%0 Gol yememe maçların %13
%100 KG Var maçların %63
%100 2.5 Üst maçların %75

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 11 maç (2017'den beri)

5 Fukushima United3 berabere3 FC Ryukyu

  • Fukushima United iç sahada 8 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • FC Ryukyu deplasmanda 8 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
  • Fukushima United, iç saha maçlarında 8 maçta 8 kez 2,5 üst bitti (%100).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Fukushima United
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%31 5/16%38 3/8
Beraberlik%19 3/16%25 2/8
Mağlubiyet%50 8/16%38 3/8
FC Ryukyu
Toplam (16)Dış saha (8)
Galibiyet%44 7/16%25 2/8
Beraberlik%13 2/16%13 1/8
Mağlubiyet%44 7/16%63 5/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Fukushima United
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,94 (31 gol)2,12 (17 gol)
Yediği gol / maç2,06 (33 gol)2,00 (16 gol)
FC Ryukyu
Toplam (16)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,50 (24 gol)1,12 (9 gol)
Yediği gol / maç1,50 (24 gol)1,88 (15 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Fukushima United
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%88 14/16%100 8/8
1,5 Üst%88 14/16%100 8/8
2,5 Üst%88 14/16%100 8/8
3,5 Üst%63 10/16%63 5/8
Gol yememe%6 1/16%0 0/8
FC Ryukyu
Toplam (16)Dış saha (8)
KG Var%56 9/16%63 5/8
1,5 Üst%75 12/16%75 6/8
2,5 Üst%63 10/16%75 6/8
3,5 Üst%31 5/16%38 3/8
Gol yememe%25 4/16%13 1/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Fukushima United
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%25 4/16%13 1/8
Berabere%50 8/16%75 6/8
Geride%25 4/16%13 1/8
FC Ryukyu
Toplam (16)Dış saha (8)
Önde%38 6/16%25 2/8
Berabere%50 8/16%50 4/8
Geride%13 2/16%25 2/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Fukushima United (16 maç)

1/121/X01/22X/13X/X3X/222/102/X02/24

FC Ryukyu (16 maç)

1/141/X11/21X/13X/X1X/242/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Fukushima United (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 0 5
31-45 7 6
46-60 6 5
61-75 5 6
76-90 7 5

FC Ryukyu (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 0
16-30 4 5
31-45 2 1
46-60 2 7
61-75 6 4
76-90 4 6

Kartlar

Fukushima United

Sarı 10 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 0,6)

FC Ryukyu

Sarı 15 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 0,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Fukushima United

13. sıra · 18 puan · 16 maç · averaj -2

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGMB

  1. 03.11 Tochigi SC 0–0 Fukushima United B
  2. 31.10 Fukushima United 1–3 Matsumoto Yamaga M
  3. 25.10 Ehime FC 2–4 Fukushima United G
  4. 21.10 Fukushima United 2–1 Kitakyushu G
  5. 17.10 FC Gifu 1–0 Fukushima United M
Deplasman

FC Ryukyu

11. sıra · 23 puan · 16 maç · averaj 0

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGM

  1. 03.11 FC Ryukyu 2–3 FC Gifu M
  2. 31.10 FC Ryukyu 5–2 Gainare Tottori G
  3. 24.10 Nara Club 1–3 FC Ryukyu G
  4. 21.10 Parceiro Nagano 0–1 FC Ryukyu G
  5. 17.10 FC Ryukyu 1–0 Tochigi SC G

Puan durumu 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

J3 League (Japonya) 16. hafta programında Fukushima United – FC Ryukyu maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 08:00 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 16. sırada (15 puan), konuk ekip 9. sırada (23 puan).

Form (son 5 maç)

Fukushima United için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 7, yenilen 7. Son 5 maçta FC Ryukyu 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 12-6).

Sıralama
16. (15 p) – 9. (23 p)
Form (son 5)
BMGGM – MGGGG
H2H (G-B-M)
5-3-3 (11 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %71
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %57
iddaa MS 1-0-2
1,94 – 3,07 – 2,81
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 11 kez karşılaştı: Fukushima United 5, FC Ryukyu 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Haziran 2026, Fukushima United 1-1 FC Ryukyu.

Gol istatistikleri

Fukushima United iç saha 7 maçta maç başına 1,86 gol attı, 2,14 gol yedi; FC Ryukyu dış saha 7 maçta 1,14 attı, 1,57 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Fukushima United %100, FC Ryukyu %57. İlk yarıyı önde kapatma: Fukushima United 1/7, FC Ryukyu 2/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,94, 0 – 3,07, 2 – 2,81. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,97, Üst 1,46. Karşılıklı Gol: Var 1,38, Yok 2,14.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %86; KG var ortalaması %78; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 07:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J3 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Nara Club 161024 3321 +1232 MMGGG
2FC Gifu 161015 2915 +1431 GMGGG
3Kagoshima United 15942 2918 +1131 GGMBB
4Osaka 16853 2716 +1129 GGMGG
5Ehime FC 16925 3125 +629 GMMMG
6Sagamihara 15843 2515 +1028 GMBGG
7Renofa Yamaguchi 15834 2012 +827 GMGMB
8Roasso Kumamoto 15663 1710 +724 GGGBM
9Kanazawa 16727 2821 +723 MGGMG
10Parceiro Nagano 15726 2220 +223 GMMGG
11FC Ryukyu 16727 2424 023 GGGMM
12Kitakyushu 16547 2124 -319 MGGMM
13Fukushima United 16538 3133 -218 GGMBG
14Tochigi SC 15465 1416 -218 MGBGB
15Matsumoto Yamaga 16457 1518 -317 GMGMM
16Biwako Shiga 16529 1928 -917 MMMGM
17Gainare Tottori 15438 1529 -1415 BMBMM
18Thespakusatsu Gunma 164111 1331 -1813 MGMMM
19Kamatamare Sanuki 153210 1627 -1111 MGMMG
20Kochi United 162311 1036 -269 MBMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Ehime FC 8701 2210 +1221
2Osaka 8620 199 +1020
3Kagoshima United 8620 178 +920
4Nara Club 8602 219 +1218
5FC Gifu 8602 165 +1118
6FC Ryukyu 8512 159 +616
7Tochigi SC 8422 117 +414
8Parceiro Nagano 8413 97 +213
9Kitakyushu 8332 129 +312
10Renofa Yamaguchi 7331 85 +312
11Sagamihara 7331 86 +212
12Fukushima United 8323 1716 +111
13Kanazawa 7304 1310 +39
14Roasso Kumamoto 7232 76 +19
15Thespakusatsu Gunma 8305 914 -59
16Matsumoto Yamaga 9225 812 -48
17Kochi United 8224 914 -58
18Kamatamare Sanuki 8215 1017 -77
19Gainare Tottori 8134 611 -56
20Biwako Shiga 7115 513 -84
#TakımOGBMAYAVP
1Sagamihara 8512 179 +816
2Roasso Kumamoto 8431 104 +615
3Renofa Yamaguchi 8503 127 +515
4Kanazawa 9423 1511 +414
5Nara Club 8422 1212 014
6FC Gifu 8413 1310 +313
7Biwako Shiga 9414 1415 -113
8Kagoshima United 7322 1210 +211
9Parceiro Nagano 7313 1313 010
10Osaka 8233 87 +19
11Matsumoto Yamaga 7232 76 +19
12Gainare Tottori 7304 918 -99
13Ehime FC 8224 915 -68
14Fukushima United 8215 1417 -37
15FC Ryukyu 8215 915 -67
16Kitakyushu 8215 915 -67
17Kamatamare Sanuki 7115 610 -44
18Tochigi SC 7043 39 -64
19Thespakusatsu Gunma 8116 417 -134
20Kochi United 8017 122 -211

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 14:08 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 07:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Fukushima United1,94
X · Beraberlik3,07
2 · FC Ryukyu2,81

2,5 Alt / Üst

Alt1,97
Üst1,46

Karşılıklı gol

Var1,38
Yok2,14
Tüm marketler (12)

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,40Üst2,09

Handikaplı Maç Sonucu -1

13,3703,7521,45

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,23Yok1,13

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,40Üst2,09

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,53Üst1,84

1. Yarı Sonucu

12,4002,1323,23

2. Yarı Sonucu

12,2402,4622,93

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,76Üst1,59

Çifte Şans

1 ve 01,191 ve 21,160 ve 21,44

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,151 ve 21,360 ve 21,28

Tek / Çift

Tek1,75Çift1,60

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,67Üst1,67

Aynı gün J3 League'de oynanan diğer maçlar