Japonya · J3 League · 16. hafta

Matsumoto Yamaga 0-1 Zweigen Kanazawa: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 0–1 MS İY 0–1

Matsumoto Yamaga 0–1 Zweigen Kanazawa (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Matsumoto Yamaga – Zweigen Kanazawa maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: K. Sakakibara 13' (Zweigen Kanazawa).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Sunpro Alwin, Matsumoto

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Matsumoto Yamaga üstte · Zweigen Kanazawa altta

01530İY607590 13' gol: K. Sakakibara (Zweigen Kanazawa)61' oyuncu değişikliği: H. Otani ↔ Patric (Zweigen Kanazawa)↔61' oyuncu değişikliği: R. Tosa ↔ S. Shimada (Zweigen Kanazawa)↔63' oyuncu değişikliği: S. Tanaka ↔ Wellington (Matsumoto Yamaga)↔69' oyuncu değişikliği: H. Suzuki ↔ Y. Shinomiya (Zweigen Kanazawa)↔74' oyuncu değişikliği: R. Yasunaga ↔ R. Sawazaki (Matsumoto Yamaga)↔79' sarı kart: S. Shimada (Zweigen Kanazawa)80' oyuncu değişikliği: Y. Taguchi ↔ K. Fujieda (Matsumoto Yamaga)↔81' oyuncu değişikliği: R. Sato ↔ H. Murakami (Matsumoto Yamaga)↔81' oyuncu değişikliği: K. Saso ↔ K. Kitazume (Matsumoto Yamaga)↔86' oyuncu değişikliği: H. Nagakura ↔ H. Hatao (Zweigen Kanazawa)↔86' oyuncu değişikliği: K. Sakakibara ↔ F. Sakurai (Zweigen Kanazawa)↔90+2' sarı kart: G. Matsumura (Matsumoto Yamaga)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 13' gol: K. Sakakibara (Zweigen Kanazawa)
  • 61' oyuncu değişikliği: H. Otani ↔ Patric (Zweigen Kanazawa)
  • 61' oyuncu değişikliği: R. Tosa ↔ S. Shimada (Zweigen Kanazawa)
  • 63' oyuncu değişikliği: S. Tanaka ↔ Wellington (Matsumoto Yamaga)
  • 69' oyuncu değişikliği: H. Suzuki ↔ Y. Shinomiya (Zweigen Kanazawa)
  • 74' oyuncu değişikliği: R. Yasunaga ↔ R. Sawazaki (Matsumoto Yamaga)
  • 79' sarı kart: S. Shimada (Zweigen Kanazawa)
  • 80' oyuncu değişikliği: Y. Taguchi ↔ K. Fujieda (Matsumoto Yamaga)
  • 81' oyuncu değişikliği: R. Sato ↔ H. Murakami (Matsumoto Yamaga)
  • 81' oyuncu değişikliği: K. Saso ↔ K. Kitazume (Matsumoto Yamaga)
  • 86' oyuncu değişikliği: H. Nagakura ↔ H. Hatao (Zweigen Kanazawa)
  • 86' oyuncu değişikliği: K. Sakakibara ↔ F. Sakurai (Zweigen Kanazawa)
  • 90+2' sarı kart: G. Matsumura (Matsumoto Yamaga)

Maç olayları

  1. Matsumoto YamagaZweigen Kanazawa
  2. G. MatsumuraSarı kart90+2'
  3. 86'H. Nagakura ↔ H. HataoOyuncu değişikliği
  4. 86'K. Sakakibara ↔ F. SakuraiOyuncu değişikliği
  5. R. Sato ↔ H. MurakamiOyuncu değişikliği81'
  6. K. Saso ↔ K. KitazumeOyuncu değişikliği81'
  7. Y. Taguchi ↔ K. FujiedaOyuncu değişikliği80'
  8. 79'S. ShimadaSarı kart
  9. R. Yasunaga ↔ R. SawazakiOyuncu değişikliği74'
  10. 69'H. Suzuki ↔ Y. ShinomiyaOyuncu değişikliği
  11. S. Tanaka ↔ WellingtonOyuncu değişikliği63'
  12. 61'H. Otani ↔ PatricOyuncu değişikliği
  13. 61'R. Tosa ↔ S. ShimadaOyuncu değişikliği
  14. 13'Gol K. Sakakibara 0–1Asist: H. Otani
Maç özeti

Ev sahibi

Matsumoto Yamaga

15. sıra · 17 puan

MGMGM

Deplasman

Zweigen Kanazawa

9. sıra · 23 puan

MMGGM

Matsumoto Yamaga iç sahada (9 maç) · Zweigen Kanazawa deplasmanda (9 maç), bu sezon

0,89 Gol atma maç başı 1,67
1,33 Gol yeme maç başı 1,22
%33 Gol yememe maçların %33
%33 KG Var maçların %67
%33 2.5 Üst maçların %44

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 12 maç (2017'den beri)

5 Matsumoto Yamaga4 berabere3 Zweigen Kanazawa

  • Matsumoto Yamaga iç sahada 9 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
  • Kanazawa deplasmanda 9 maçta 4 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Matsumoto Yamaga
Toplam (16)İç saha (9)
Galibiyet%25 4/16%22 2/9
Beraberlik%31 5/16%22 2/9
Mağlubiyet%44 7/16%56 5/9
Zweigen Kanazawa
Toplam (16)Dış saha (9)
Galibiyet%44 7/16%44 4/9
Beraberlik%13 2/16%22 2/9
Mağlubiyet%44 7/16%33 3/9

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Matsumoto Yamaga
Toplam (16)İç saha (9)
Attığı gol / maç0,94 (15 gol)0,89 (8 gol)
Yediği gol / maç1,12 (18 gol)1,33 (12 gol)
Zweigen Kanazawa
Toplam (16)Dış saha (9)
Attığı gol / maç1,75 (28 gol)1,67 (15 gol)
Yediği gol / maç1,31 (21 gol)1,22 (11 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Matsumoto Yamaga
Toplam (16)İç saha (9)
KG Var%44 7/16%33 3/9
1,5 Üst%56 9/16%56 5/9
2,5 Üst%38 6/16%33 3/9
3,5 Üst%25 4/16%33 3/9
Gol yememe%31 5/16%33 3/9
Zweigen Kanazawa
Toplam (16)Dış saha (9)
KG Var%56 9/16%67 6/9
1,5 Üst%75 12/16%78 7/9
2,5 Üst%50 8/16%44 4/9
3,5 Üst%38 6/16%33 3/9
Gol yememe%25 4/16%33 3/9

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Matsumoto Yamaga
Toplam (16)İç saha (9)
Önde%25 4/16%22 2/9
Berabere%56 9/16%56 5/9
Geride%19 3/16%22 2/9
Zweigen Kanazawa
Toplam (16)Dış saha (9)
Önde%31 5/16%33 3/9
Berabere%38 6/16%44 4/9
Geride%31 5/16%22 2/9

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Matsumoto Yamaga (16 maç)

1/131/X01/21X/11X/X5X/232/102/X02/23

Zweigen Kanazawa (16 maç)

1/151/X01/20X/11X/X2X/232/112/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Matsumoto Yamaga (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 4 2
31-45 0 2
46-60 1 4
61-75 1 5
76-90 4 1

Zweigen Kanazawa (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 3
16-30 3 2
31-45 3 2
46-60 4 3
61-75 1 2
76-90 8 6

Kartlar

Matsumoto Yamaga

Sarı 15 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 0,9)

Zweigen Kanazawa

Sarı 23 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 1,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Matsumoto Yamaga

15. sıra · 17 puan · 16 maç · averaj -3

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMGM

  1. 03.11 Kamatamare Sanuki 1–0 Matsumoto Yamaga M
  2. 31.10 Fukushima United 1–3 Matsumoto Yamaga G
  3. 25.10 Matsumoto Yamaga 0–2 Renofa Yamaguchi M
  4. 21.10 Matsumoto Yamaga 2–0 Thespakusatsu Gunma G
  5. 18.10 Parceiro Nagano 2–1 Matsumoto Yamaga M
Deplasman

Zweigen Kanazawa

9. sıra · 23 puan · 16 maç · averaj +7

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGGM

  1. 03.11 Zweigen Kanazawa 0–2 Parceiro Nagano M
  2. 31.10 Zweigen Kanazawa 4–0 Thespakusatsu Gunma G
  3. 25.10 Biwako Shiga 1–5 Zweigen Kanazawa G
  4. 21.10 Kamatamare Sanuki 3–1 Zweigen Kanazawa M
  5. 17.10 Zweigen Kanazawa 0–1 Nara Club M

Puan durumu 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Matsumoto Yamaga ile Zweigen Kanazawa, J3 League (Japonya) 16. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 08:30 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Matsumoto Yamaga 14., Zweigen Kanazawa 11.; iki takım arasında 3 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Matsumoto Yamaga için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 6, yenilen 6. Son 5 maçta Zweigen Kanazawa 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 10-7).

Sıralama
14. (17 p) – 11. (20 p)
Form (son 5)
MGMGM – MGGMM
H2H (G-B-M)
5-4-3 (12 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%38 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%38 – %75
iddaa MS 1-0-2
2,22 – 2,99 – 2,43
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: Matsumoto Yamaga 5, Zweigen Kanazawa 3 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Ekim 2025, Zweigen Kanazawa 1-0 Matsumoto Yamaga.

Gol istatistikleri

Matsumoto Yamaga iç saha 8 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,38 gol yedi; Zweigen Kanazawa dış saha 8 maçta 1,75 attı, 1,38 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %38, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Matsumoto Yamaga %38, Zweigen Kanazawa %75. İlk yarıyı önde kapatma: Matsumoto Yamaga 2/8, Zweigen Kanazawa 2/8.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,22, 0 – 2,99, 2 – 2,43. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,75, Üst 1,60. Karşılıklı Gol: Var 1,47, Yok 1,93.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %44; KG var ortalaması %56; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 07:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J3 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Nara Club 161024 3321 +1232 MMGGG
2FC Gifu 161015 2915 +1431 GMGGG
3Kagoshima United 15942 2918 +1131 GGMBB
4Osaka 16853 2716 +1129 GGMGG
5Ehime FC 16925 3125 +629 GMMMG
6Sagamihara 15843 2515 +1028 GMBGG
7Renofa Yamaguchi 15834 2012 +827 GMGMB
8Roasso Kumamoto 15663 1710 +724 GGGBM
9Kanazawa 16727 2821 +723 MGGMG
10Parceiro Nagano 15726 2220 +223 GMMGG
11FC Ryukyu 16727 2424 023 GGGMM
12Kitakyushu 16547 2124 -319 MGGMM
13Fukushima United 16538 3133 -218 GGMBG
14Tochigi SC 15465 1416 -218 MGBGB
15Matsumoto Yamaga 16457 1518 -317 GMGMM
16Biwako Shiga 16529 1928 -917 MMMGM
17Gainare Tottori 15438 1529 -1415 BMBMM
18Thespakusatsu Gunma 164111 1331 -1813 MGMMM
19Kamatamare Sanuki 153210 1627 -1111 MGMMG
20Kochi United 162311 1036 -269 MBMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Ehime FC 8701 2210 +1221
2Osaka 8620 199 +1020
3Kagoshima United 8620 178 +920
4Nara Club 8602 219 +1218
5FC Gifu 8602 165 +1118
6FC Ryukyu 8512 159 +616
7Tochigi SC 8422 117 +414
8Parceiro Nagano 8413 97 +213
9Kitakyushu 8332 129 +312
10Renofa Yamaguchi 7331 85 +312
11Sagamihara 7331 86 +212
12Fukushima United 8323 1716 +111
13Kanazawa 7304 1310 +39
14Roasso Kumamoto 7232 76 +19
15Thespakusatsu Gunma 8305 914 -59
16Matsumoto Yamaga 9225 812 -48
17Kochi United 8224 914 -58
18Kamatamare Sanuki 8215 1017 -77
19Gainare Tottori 8134 611 -56
20Biwako Shiga 7115 513 -84
#TakımOGBMAYAVP
1Sagamihara 8512 179 +816
2Roasso Kumamoto 8431 104 +615
3Renofa Yamaguchi 8503 127 +515
4Kanazawa 9423 1511 +414
5Nara Club 8422 1212 014
6FC Gifu 8413 1310 +313
7Biwako Shiga 9414 1415 -113
8Kagoshima United 7322 1210 +211
9Parceiro Nagano 7313 1313 010
10Osaka 8233 87 +19
11Matsumoto Yamaga 7232 76 +19
12Gainare Tottori 7304 918 -99
13Ehime FC 8224 915 -68
14Fukushima United 8215 1417 -37
15FC Ryukyu 8215 915 -67
16Kitakyushu 8215 915 -67
17Kamatamare Sanuki 7115 610 -44
18Tochigi SC 7043 39 -64
19Thespakusatsu Gunma 8116 417 -134
20Kochi United 8017 122 -211

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 14:08 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 07:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Matsumoto Yamaga2,22
X · Beraberlik2,99
2 · Zweigen Kanazawa2,43

2,5 Alt / Üst

Alt1,75
Üst1,60

Karşılıklı gol

Var1,47
Yok1,93
Tüm marketler (12)

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,59Yok1,09

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,31Üst2,32

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,52Üst1,85

1. Yarı Sonucu

12,7602,0122,98

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,39Üst2,10

2. Yarı Sonucu

12,5102,3522,69

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,58Üst1,78

Çifte Şans

1 ve 01,271 ve 21,170 ve 21,33

Tek / Çift

Tek1,74Çift1,61

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,171 ve 21,410 ve 21,21

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,45Üst1,98

Handikaplı Maç Sonucu -1

14,2103,8021,33

Aynı gün J3 League'de oynanan diğer maçlar