Gifu 1-0 Giravanz Kitakyushu: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Gifu 1–0 Giravanz Kitakyushu (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.
Paylaş
Maç özeti
Gifu – Giravanz Kitakyushu maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: T. Hakozaki 34' (Gifu).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Gifu Memorial Center Nagaragawa Ball Field, Gifu
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Gifu üstte · Giravanz Kitakyushu altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 34' gol: T. Hakozaki (Gifu)
- 46' oyuncu değişikliği: R. Nagai ↔ S. Koh (Giravanz Kitakyushu)
- 62' oyuncu değişikliği: R. Hirahara ↔ M. Yoshinaga (Giravanz Kitakyushu)
- 62' oyuncu değişikliği: S. Maruyama ↔ K. Fukumori (Giravanz Kitakyushu)
- 65' oyuncu değişikliği: J. Izumisawa ↔ A. Fukuta (Gifu)
- 67' oyuncu değişikliği: K. Yoshida ↔ M. Wade (Giravanz Kitakyushu)
- 77' oyuncu değişikliği: Y. Sakashita ↔ F. Yoshihara (Giravanz Kitakyushu)
- 78' oyuncu değişikliği: K. Yakabi ↔ F. Kitajima (Gifu)
- 78' oyuncu değişikliği: H. Asada ↔ H. Kanda (Gifu)
- 84' oyuncu değişikliği: S. Koh ↔ T. Ushinohama (Giravanz Kitakyushu)
- 90+5' oyuncu değişikliği: R. Kita ↔ J. Tell (Gifu)
Maç olayları
- GifuGiravanz Kitakyushu
- R. Kita ↔ J. TellOyuncu değişikliği90+5'
- 84'S. Koh ↔ T. UshinohamaOyuncu değişikliği
- K. Yakabi ↔ F. KitajimaOyuncu değişikliği78'
- H. Asada ↔ H. KandaOyuncu değişikliği78'
- 77'Y. Sakashita ↔ F. YoshiharaOyuncu değişikliği
- 67'K. Yoshida ↔ M. WadeOyuncu değişikliği
- J. Izumisawa ↔ A. FukutaOyuncu değişikliği65'
- 62'R. Hirahara ↔ M. YoshinagaOyuncu değişikliği
- 62'S. Maruyama ↔ K. FukumoriOyuncu değişikliği
- 46'R. Nagai ↔ S. KohOyuncu değişikliği
- Gol T. Hakozaki 1–034'
Gifu iç sahada (8 maç) · Giravanz Kitakyushu deplasmanda (8 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 8 maç (2022'den beri)
2 Gifu1 berabere5 Giravanz Kitakyushu
- FC Gifu iç sahada 8 maçta 6 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Kitakyushu deplasmanda 8 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Kitakyushu, deplasman maçlarında 8 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%13).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %63 10/16 | %75 6/8 |
| Beraberlik | %6 1/16 | %0 0/8 |
| Mağlubiyet | %31 5/16 | %25 2/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 5/16 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %25 4/16 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %44 7/16 | %63 5/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,81 (29 gol) | 2,00 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,94 (15 gol) | 0,62 (5 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,31 (21 gol) | 1,12 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (24 gol) | 1,88 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 6/16 | %25 2/8 |
| 1,5 Üst | %56 9/16 | %50 4/8 |
| 2,5 Üst | %50 8/16 | %38 3/8 |
| 3,5 Üst | %25 4/16 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %44 7/16 | %50 4/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 9/16 | %50 4/8 |
| 1,5 Üst | %81 13/16 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %50 8/16 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %31 5/16 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %19 3/16 | %13 1/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 6/16 | %50 4/8 |
| Berabere | %31 5/16 | %13 1/8 |
| Geride | %31 5/16 | %38 3/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %19 3/16 | %13 1/8 |
| Berabere | %50 8/16 | %50 4/8 |
| Geride | %31 5/16 | %38 3/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Gifu (16 maç)
Giravanz Kitakyushu (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Gifu (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 7 | 1 |
| 46-60 | 6 | 1 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 6 | 4 |
Giravanz Kitakyushu (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 6 | 3 |
| 61-75 | 5 | 1 |
| 76-90 | 2 | 9 |
Kartlar
Gifu
Sarı 22 · Kırmızı 2 (16 maç · maç başı sarı 1,4)
Giravanz Kitakyushu
Sarı 16 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 1,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiGifu
2. sıra · 31 puan · 16 maç · averaj +14
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMGG
- 03.11 FC Ryukyu 2–3 Gifu G
- 31.10 Gifu 1–0 Osaka G
- 25.10 Roasso Kumamoto 2–1 Gifu M
- 21.10 Gifu 2–1 Sagamihara G
- 17.10 Gifu 1–0 Fukushima United G
Giravanz Kitakyushu
12. sıra · 19 puan · 16 maç · averaj -3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGGM
- 03.11 Giravanz Kitakyushu 0–1 Biwako Shiga M
- 31.10 Renofa Yamaguchi 0–2 Giravanz Kitakyushu G
- 25.10 Giravanz Kitakyushu 3–1 Parceiro Nagano G
- 21.10 Fukushima United 2–1 Giravanz Kitakyushu M
- 17.10 Giravanz Kitakyushu 3–1 Osaka G
Puan durumu 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Gifu ile Giravanz Kitakyushu, J3 League (Japonya) 16. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 08:00 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Gifu 3., Giravanz Kitakyushu 12.; iki takım arasında 9 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Gifu son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 5 gol yedi. Giravanz Kitakyushu son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 9 gol attı, 5 gol yedi.
- Sıralama
- 3. (28 p) – 12. (19 p)
- Form (son 5)
- GGMGG – MGGMG
- H2H (G-B-M)
- 2-1-5 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %71
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %29 – %57
- iddaa MS 1-0-2
- 1,75 – 3,31 – 3,12
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2022 yılından bu yana 8 kez karşılaştı: Gifu 2, Giravanz Kitakyushu 5 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 6 Eylül 2025, Giravanz Kitakyushu 0-1 Gifu.
Gol istatistikleri
Gifu iç saha 7 maçta maç başına 2,14 gol attı, 0,71 gol yedi; Giravanz Kitakyushu dış saha 7 maçta 1,29 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Gifu %43, Giravanz Kitakyushu %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Gifu %29, Giravanz Kitakyushu %57. İlk yarıyı önde kapatma: Gifu 3/7, Giravanz Kitakyushu 1/7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,75, 0 – 3,31, 2 – 3,12. Karşılıklı Gol: Var 1,35, Yok 2,19.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %43; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 07:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Japonya · J3 League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nara Club | 16 | +12 | 32 |
| 2 | FC Gifu | 16 | +14 | 31 |
| 3 | Kagoshima United | 15 | +11 | 31 |
| 4 | Osaka | 16 | +11 | 29 |
| 5 | Ehime FC | 16 | +6 | 29 |
| 6 | Sagamihara | 15 | +10 | 28 |
| 7 | Renofa Yamaguchi | 15 | +8 | 27 |
| 8 | Roasso Kumamoto | 15 | +7 | 24 |
| 9 | Kanazawa | 16 | +7 | 23 |
| 10 | Parceiro Nagano | 15 | +2 | 23 |
| 11 | FC Ryukyu | 16 | 0 | 23 |
| 12 | Kitakyushu | 16 | -3 | 19 |
| 13 | Fukushima United | 16 | -2 | 18 |
| 14 | Tochigi SC | 15 | -2 | 18 |
| 15 | Matsumoto Yamaga | 16 | -3 | 17 |
| 16 | Biwako Shiga | 16 | -9 | 17 |
| 17 | Gainare Tottori | 15 | -14 | 15 |
| 18 | Thespakusatsu Gunma | 16 | -18 | 13 |
| 19 | Kamatamare Sanuki | 15 | -11 | 11 |
| 20 | Kochi United | 16 | -26 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ehime FC | 8 | +12 | 21 |
| 2 | Osaka | 8 | +10 | 20 |
| 3 | Kagoshima United | 8 | +9 | 20 |
| 4 | Nara Club | 8 | +12 | 18 |
| 5 | FC Gifu | 8 | +11 | 18 |
| 6 | FC Ryukyu | 8 | +6 | 16 |
| 7 | Tochigi SC | 8 | +4 | 14 |
| 8 | Parceiro Nagano | 8 | +2 | 13 |
| 9 | Kitakyushu | 8 | +3 | 12 |
| 10 | Renofa Yamaguchi | 7 | +3 | 12 |
| 11 | Sagamihara | 7 | +2 | 12 |
| 12 | Fukushima United | 8 | +1 | 11 |
| 13 | Kanazawa | 7 | +3 | 9 |
| 14 | Roasso Kumamoto | 7 | +1 | 9 |
| 15 | Thespakusatsu Gunma | 8 | -5 | 9 |
| 16 | Matsumoto Yamaga | 9 | -4 | 8 |
| 17 | Kochi United | 8 | -5 | 8 |
| 18 | Kamatamare Sanuki | 8 | -7 | 7 |
| 19 | Gainare Tottori | 8 | -5 | 6 |
| 20 | Biwako Shiga | 7 | -8 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sagamihara | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Roasso Kumamoto | 8 | +6 | 15 |
| 3 | Renofa Yamaguchi | 8 | +5 | 15 |
| 4 | Kanazawa | 9 | +4 | 14 |
| 5 | Nara Club | 8 | 0 | 14 |
| 6 | FC Gifu | 8 | +3 | 13 |
| 7 | Biwako Shiga | 9 | -1 | 13 |
| 8 | Kagoshima United | 7 | +2 | 11 |
| 9 | Parceiro Nagano | 7 | 0 | 10 |
| 10 | Osaka | 8 | +1 | 9 |
| 11 | Matsumoto Yamaga | 7 | +1 | 9 |
| 12 | Gainare Tottori | 7 | -9 | 9 |
| 13 | Ehime FC | 8 | -6 | 8 |
| 14 | Fukushima United | 8 | -3 | 7 |
| 15 | FC Ryukyu | 8 | -6 | 7 |
| 16 | Kitakyushu | 8 | -6 | 7 |
| 17 | Kamatamare Sanuki | 7 | -4 | 4 |
| 18 | Tochigi SC | 7 | -6 | 4 |
| 19 | Thespakusatsu Gunma | 8 | -13 | 4 |
| 20 | Kochi United | 8 | -21 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 14:08 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 07:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Tüm marketler (13)
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
Tek / Çift
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt/Üst 3.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
