← Maçlar
Japonya · J3 League · 11. hafta17 Ekim 2026 · 08:00 TSİ

Gifu 1-0 Fukushima United FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Gifu
1–0İY 1–0
Fukushima United FC
Maç sonu

Gifu 1–0 Fukushima United FC (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Gifu – Fukushima United FC maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: R. Kita 39' (Gifu).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Gifu üstte · Fukushima United FC altta

01530İY607590 39' gol: R. Kita (Gifu)46' oyuncu değişikliği: K. Honda ↔ K. Kano (Fukushima United FC)↔46' oyuncu değişikliği: T. Anzai ↔ N. Sasaki (Fukushima United FC)↔61' oyuncu değişikliği: K. Ashibe ↔ K. Shimizu (Fukushima United FC)↔62' oyuncu değişikliği: K. Okuda ↔ H. Higuchi (Fukushima United FC)↔67' oyuncu değişikliği: J. Izumisawa ↔ F. Kitajima (Gifu)↔67' oyuncu değişikliği: K. Yakabi ↔ Y. Yashiki (Gifu)↔79' oyuncu değişikliği: H. Asada ↔ H. Take (Gifu)↔83' oyuncu değişikliği: S. Ogushi ↔ K. Hagino (Gifu)↔83' oyuncu değişikliği: R. Kita ↔ Kim Yu-Geon (Gifu)↔89' oyuncu değişikliği: Y. Okada ↔ T. Nakamura (Fukushima United FC)↔90' sarı kart: S. Nakamura (Gifu)90+4' sarı kart (Gifu)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 39' gol: R. Kita (Gifu)
  • 46' oyuncu değişikliği: K. Honda ↔ K. Kano (Fukushima United FC)
  • 46' oyuncu değişikliği: T. Anzai ↔ N. Sasaki (Fukushima United FC)
  • 61' oyuncu değişikliği: K. Ashibe ↔ K. Shimizu (Fukushima United FC)
  • 62' oyuncu değişikliği: K. Okuda ↔ H. Higuchi (Fukushima United FC)
  • 67' oyuncu değişikliği: J. Izumisawa ↔ F. Kitajima (Gifu)
  • 67' oyuncu değişikliği: K. Yakabi ↔ Y. Yashiki (Gifu)
  • 79' oyuncu değişikliği: H. Asada ↔ H. Take (Gifu)
  • 83' oyuncu değişikliği: S. Ogushi ↔ K. Hagino (Gifu)
  • 83' oyuncu değişikliği: R. Kita ↔ Kim Yu-Geon (Gifu)
  • 89' oyuncu değişikliği: Y. Okada ↔ T. Nakamura (Fukushima United FC)
  • 90' sarı kart: S. Nakamura (Gifu)
  • 90+4' sarı kart (Gifu)

Maç olayları

  1. GifuFukushima United FC
  2. Sarı kart90+4'
  3. S. NakamuraSarı kart90'
  4. 89'Y. Okada ↔ T. NakamuraOyuncu değişikliği
  5. S. Ogushi ↔ K. HaginoOyuncu değişikliği83'
  6. R. Kita ↔ Kim Yu-GeonOyuncu değişikliği83'
  7. H. Asada ↔ H. TakeOyuncu değişikliği79'
  8. J. Izumisawa ↔ F. KitajimaOyuncu değişikliği67'
  9. K. Yakabi ↔ Y. YashikiOyuncu değişikliği67'
  10. 62'K. Okuda ↔ H. HiguchiOyuncu değişikliği
  11. 61'K. Ashibe ↔ K. ShimizuOyuncu değişikliği
  12. 46'K. Honda ↔ K. KanoOyuncu değişikliği
  13. 46'T. Anzai ↔ N. SasakiOyuncu değişikliği
  14. Gol R. Kita 1–0Asist: K. Yakabi39'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Gifu
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%63 10/16%75 6/8
Beraberlik%6 1/16%0 0/8
Mağlubiyet%31 5/16%25 2/8
Fukushima United FC
Toplam (16)Dış saha (8)
Galibiyet%31 5/16%25 2/8
Beraberlik%19 3/16%13 1/8
Mağlubiyet%50 8/16%63 5/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Gifu
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,81 (29 gol)2,00 (16 gol)
Yediği gol / maç0,94 (15 gol)0,62 (5 gol)
Fukushima United FC
Toplam (16)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,94 (31 gol)1,75 (14 gol)
Yediği gol / maç2,06 (33 gol)2,12 (17 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Gifu
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%38 6/16%25 2/8
1,5 Üst%56 9/16%50 4/8
2,5 Üst%50 8/16%38 3/8
3,5 Üst%25 4/16%25 2/8
Gol yememe%44 7/16%50 4/8
Fukushima United FC
Toplam (16)Dış saha (8)
KG Var%88 14/16%75 6/8
1,5 Üst%88 14/16%75 6/8
2,5 Üst%88 14/16%75 6/8
3,5 Üst%63 10/16%63 5/8
Gol yememe%6 1/16%13 1/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Gifu
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%38 6/16%50 4/8
Berabere%31 5/16%13 1/8
Geride%31 5/16%38 3/8
Fukushima United FC
Toplam (16)Dış saha (8)
Önde%25 4/16%38 3/8
Berabere%50 8/16%25 2/8
Geride%25 4/16%38 3/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Gifu (16 maç)

1/151/X01/21X/13X/X1X/212/122/X02/23

Fukushima United FC (16 maç)

1/121/X01/22X/13X/X3X/222/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Gifu (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 4
16-30 1 4
31-45 7 1
46-60 6 1
61-75 0 1
76-90 6 4

Fukushima United FC (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 0 5
31-45 7 6
46-60 6 5
61-75 5 6
76-90 7 5

Kartlar

Gifu

Sarı 22 · Kırmızı 2 (16 maç · maç başı sarı 1,4)

Fukushima United FC

Sarı 10 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 0,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Gifu 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-8). Fukushima United için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 9, yenilen 19. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2020 yılından bu yana 14 kez karşılaştı: Gifu 7, Fukushima United 6 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,50 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Nisan 2026, Fukushima United 1-2 Gifu.

Sıralama
7. (16 p) – 18. (8 p)
Form (son 5)
GMMGM – BMMGM
H2H (G-B-M)
7-1-6 (14 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %100
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %100
iddaa MS 1-0-2
1,50 – 3,76 – 3,99
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Gifu iç saha 4 maçta maç başına 2,75 gol attı, 1,00 gol yedi; Fukushima United dış saha 5 maçta 2,00 attı, 2,80 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Gifu %25, Fukushima United %100. İlk yarıyı önde kapatma: Gifu 2/4, Fukushima United 2/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,50, 0 – 3,76, 2 – 3,99. Karşılıklı Gol: Var 1,39, Yok 2,16.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 27 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 12:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J3 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Nara Club 161024 3321 +1232 MMGGG
2FC Gifu 161015 2915 +1431 GMGGG
3Kagoshima United 15942 2918 +1131 GGMBB
4Osaka 16853 2716 +1129 GGMGG
5Ehime FC 16925 3125 +629 GMMMG
6Sagamihara 15843 2515 +1028 GMBGG
7Renofa Yamaguchi 15834 2012 +827 GMGMB
8Roasso Kumamoto 15663 1710 +724 GGGBM
9Kanazawa 16727 2821 +723 MGGMG
10Parceiro Nagano 15726 2220 +223 GMMGG
11FC Ryukyu 16727 2424 023 GGGMM
12Kitakyushu 16547 2124 -319 MGGMM
13Fukushima United 16538 3133 -218 GGMBG
14Tochigi SC 15465 1416 -218 MGBGB
15Matsumoto Yamaga 16457 1518 -317 GMGMM
16Biwako Shiga 16529 1928 -917 MMMGM
17Gainare Tottori 15438 1529 -1415 BMBMM
18Thespakusatsu Gunma 164111 1331 -1813 MGMMM
19Kamatamare Sanuki 153210 1627 -1111 MGMMG
20Kochi United 162311 1036 -269 MBMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Ehime FC 8701 2210 +1221
2Osaka 8620 199 +1020
3Kagoshima United 8620 178 +920
4Nara Club 8602 219 +1218
5FC Gifu 8602 165 +1118
6FC Ryukyu 8512 159 +616
7Tochigi SC 8422 117 +414
8Parceiro Nagano 8413 97 +213
9Kitakyushu 8332 129 +312
10Renofa Yamaguchi 7331 85 +312
11Sagamihara 7331 86 +212
12Fukushima United 8323 1716 +111
13Kanazawa 7304 1310 +39
14Roasso Kumamoto 7232 76 +19
15Thespakusatsu Gunma 8305 914 -59
16Matsumoto Yamaga 9225 812 -48
17Kochi United 8224 914 -58
18Kamatamare Sanuki 8215 1017 -77
19Gainare Tottori 8134 611 -56
20Biwako Shiga 7115 513 -84
#TakımOGBMAYAVP
1Sagamihara 8512 179 +816
2Roasso Kumamoto 8431 104 +615
3Renofa Yamaguchi 8503 127 +515
4Kanazawa 9423 1511 +414
5Nara Club 8422 1212 014
6FC Gifu 8413 1310 +313
7Biwako Shiga 9414 1415 -113
8Kagoshima United 7322 1210 +211
9Parceiro Nagano 7313 1313 010
10Osaka 8233 87 +19
11Matsumoto Yamaga 7232 76 +19
12Gainare Tottori 7304 918 -99
13Ehime FC 8224 915 -68
14Fukushima United 8215 1417 -37
15FC Ryukyu 8215 915 -67
16Kitakyushu 8215 915 -67
17Kamatamare Sanuki 7115 610 -44
18Tochigi SC 7043 39 -64
19Thespakusatsu Gunma 8116 417 -134
20Kochi United 8017 122 -211

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 14:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,50X3,7623,99

Çifte şans

1X1,08121,10X21,85

Karşılıklı gol

Var1,39Yok2,16

3,5 Alt / Üst

Alt1,47Üst1,97

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J3 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.