← Maçlar
Japonya · J3 League · 15. hafta3 Kasım 2026 · 08:00 TSİ

Tochigi 0-0 Fukushima United FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Tochigi
0–0İY 0–0
Fukushima United FC
Maç sonu

Tochigi 0–0 Fukushima United FC (3 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Tochigi – Fukushima United FC maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Tochigi üstte · Fukushima United FC altta

01530İY607590 24' sarı kart: R. Higashi (Tochigi)39' sarı kart: T. Aoshima (Tochigi)46' oyuncu değişikliği: K. Sugimori ↔ T. Myogan (Tochigi)↔55' oyuncu değişikliği: T. Yamaguchi ↔ Y. Kondo (Tochigi)↔63' oyuncu değişikliği: T. Nakamura ↔ Y. Okada (Fukushima United FC)↔63' oyuncu değişikliği: K. Okuda ↔ K. Ashibe (Fukushima United FC)↔74' oyuncu değişikliği: K. Kano ↔ S. Izumi (Fukushima United FC)↔74' oyuncu değişikliği: K. Otabor ↔ S. Suzuki (Tochigi)↔74' oyuncu değişikliği: T. Harigaya ↔ J. Yoshida (Fukushima United FC)↔74' oyuncu değişikliği: T. Igarashi ↔ K. Nakano (Tochigi)↔83' oyuncu değişikliği: Y. Kimura ↔ W. I. Suzuki (Tochigi)↔87' oyuncu değişikliği: K. Shimizu ↔ H. Higuchi (Fukushima United FC)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 24' sarı kart: R. Higashi (Tochigi)
  • 39' sarı kart: T. Aoshima (Tochigi)
  • 46' oyuncu değişikliği: K. Sugimori ↔ T. Myogan (Tochigi)
  • 55' oyuncu değişikliği: T. Yamaguchi ↔ Y. Kondo (Tochigi)
  • 63' oyuncu değişikliği: T. Nakamura ↔ Y. Okada (Fukushima United FC)
  • 63' oyuncu değişikliği: K. Okuda ↔ K. Ashibe (Fukushima United FC)
  • 74' oyuncu değişikliği: K. Kano ↔ S. Izumi (Fukushima United FC)
  • 74' oyuncu değişikliği: K. Otabor ↔ S. Suzuki (Tochigi)
  • 74' oyuncu değişikliği: T. Harigaya ↔ J. Yoshida (Fukushima United FC)
  • 74' oyuncu değişikliği: T. Igarashi ↔ K. Nakano (Tochigi)
  • 83' oyuncu değişikliği: Y. Kimura ↔ W. I. Suzuki (Tochigi)
  • 87' oyuncu değişikliği: K. Shimizu ↔ H. Higuchi (Fukushima United FC)

Maç olayları

  1. TochigiFukushima United FC
  2. 87'K. Shimizu ↔ H. HiguchiOyuncu değişikliği
  3. Y. Kimura ↔ W. I. SuzukiOyuncu değişikliği83'
  4. 74'K. Kano ↔ S. IzumiOyuncu değişikliği
  5. K. Otabor ↔ S. SuzukiOyuncu değişikliği74'
  6. 74'T. Harigaya ↔ J. YoshidaOyuncu değişikliği
  7. T. Igarashi ↔ K. NakanoOyuncu değişikliği74'
  8. K. OtaborKaçan penaltı66'
  9. 63'T. Nakamura ↔ Y. OkadaOyuncu değişikliği
  10. 63'K. Okuda ↔ K. AshibeOyuncu değişikliği
  11. T. Yamaguchi ↔ Y. KondoOyuncu değişikliği55'
  12. K. Sugimori ↔ T. MyoganOyuncu değişikliği46'
  13. T. AoshimaSarı kart39'
  14. R. HigashiSarı kart24'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Tochigi
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%27 4/15%50 4/8
Beraberlik%40 6/15%25 2/8
Mağlubiyet%33 5/15%25 2/8
Fukushima United FC
Toplam (16)Dış saha (8)
Galibiyet%31 5/16%25 2/8
Beraberlik%19 3/16%13 1/8
Mağlubiyet%50 8/16%63 5/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Tochigi
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç0,93 (14 gol)1,38 (11 gol)
Yediği gol / maç1,07 (16 gol)0,88 (7 gol)
Fukushima United FC
Toplam (16)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,94 (31 gol)1,75 (14 gol)
Yediği gol / maç2,06 (33 gol)2,12 (17 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Tochigi
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%40 6/15%38 3/8
1,5 Üst%53 8/15%63 5/8
2,5 Üst%33 5/15%38 3/8
3,5 Üst%27 4/15%25 2/8
Gol yememe%47 7/15%50 4/8
Fukushima United FC
Toplam (16)Dış saha (8)
KG Var%88 14/16%75 6/8
1,5 Üst%88 14/16%75 6/8
2,5 Üst%88 14/16%75 6/8
3,5 Üst%63 10/16%63 5/8
Gol yememe%6 1/16%13 1/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Tochigi
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%7 1/15%13 1/8
Berabere%67 10/15%75 6/8
Geride%27 4/15%13 1/8
Fukushima United FC
Toplam (16)Dış saha (8)
Önde%25 4/16%38 3/8
Berabere%50 8/16%25 2/8
Geride%25 4/16%38 3/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Tochigi (15 maç)

1/111/X01/20X/13X/X5X/222/102/X12/23

Fukushima United FC (16 maç)

1/121/X01/22X/13X/X3X/222/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Tochigi (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 0 0
31-45 1 3
46-60 1 2
61-75 3 1
76-90 4 1

Fukushima United FC (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 0 5
31-45 7 6
46-60 6 5
61-75 5 6
76-90 7 5

Kartlar

Tochigi

Sarı 23 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 1,5)

Fukushima United FC

Sarı 10 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 0,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Tochigi için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 3, yenilen 2. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 3 maçta gol atamadı, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Fukushima United son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 9 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Tochigi 3 – Fukushima United 0; 1 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Ekim 2025, Tochigi 1-0 Fukushima United.

Sıralama
14. (17 p) – 16. (14 p)
Form (son 5)
GBGMM – MGGMB
H2H (G-B-M)
3-1-0 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %86
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %86
iddaa MS 1-0-2
1,81 – 3,33 – 3,01
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Tochigi iç saha 7 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,00 gol yedi; Fukushima United dış saha 7 maçta 2,00 attı, 2,43 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %43, konukta %86. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tochigi %43, Fukushima United %86. İlk yarıyı önde kapatma: Tochigi 1/7, Fukushima United 3/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,81, 0 – 3,33, 2 – 3,01. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,01, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,41, Yok 2,11.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %64; KG var ortalaması %64; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J3 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Nara Club 161024 3321 +1232 MMGGG
2FC Gifu 161015 2915 +1431 GMGGG
3Kagoshima United 15942 2918 +1131 GGMBB
4Osaka 16853 2716 +1129 GGMGG
5Ehime FC 16925 3125 +629 GMMMG
6Sagamihara 15843 2515 +1028 GMBGG
7Renofa Yamaguchi 15834 2012 +827 GMGMB
8Roasso Kumamoto 15663 1710 +724 GGGBM
9Kanazawa 16727 2821 +723 MGGMG
10Parceiro Nagano 15726 2220 +223 GMMGG
11FC Ryukyu 16727 2424 023 GGGMM
12Kitakyushu 16547 2124 -319 MGGMM
13Fukushima United 16538 3133 -218 GGMBG
14Tochigi SC 15465 1416 -218 MGBGB
15Matsumoto Yamaga 16457 1518 -317 GMGMM
16Biwako Shiga 16529 1928 -917 MMMGM
17Gainare Tottori 15438 1529 -1415 BMBMM
18Thespakusatsu Gunma 164111 1331 -1813 MGMMM
19Kamatamare Sanuki 153210 1627 -1111 MGMMG
20Kochi United 162311 1036 -269 MBMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Ehime FC 8701 2210 +1221
2Osaka 8620 199 +1020
3Kagoshima United 8620 178 +920
4Nara Club 8602 219 +1218
5FC Gifu 8602 165 +1118
6FC Ryukyu 8512 159 +616
7Tochigi SC 8422 117 +414
8Parceiro Nagano 8413 97 +213
9Kitakyushu 8332 129 +312
10Renofa Yamaguchi 7331 85 +312
11Sagamihara 7331 86 +212
12Fukushima United 8323 1716 +111
13Kanazawa 7304 1310 +39
14Roasso Kumamoto 7232 76 +19
15Thespakusatsu Gunma 8305 914 -59
16Matsumoto Yamaga 9225 812 -48
17Kochi United 8224 914 -58
18Kamatamare Sanuki 8215 1017 -77
19Gainare Tottori 8134 611 -56
20Biwako Shiga 7115 513 -84
#TakımOGBMAYAVP
1Sagamihara 8512 179 +816
2Roasso Kumamoto 8431 104 +615
3Renofa Yamaguchi 8503 127 +515
4Kanazawa 9423 1511 +414
5Nara Club 8422 1212 014
6FC Gifu 8413 1310 +313
7Biwako Shiga 9414 1415 -113
8Kagoshima United 7322 1210 +211
9Parceiro Nagano 7313 1313 010
10Osaka 8233 87 +19
11Matsumoto Yamaga 7232 76 +19
12Gainare Tottori 7304 918 -99
13Ehime FC 8224 915 -68
14Fukushima United 8215 1417 -37
15FC Ryukyu 8215 915 -67
16Kitakyushu 8215 915 -67
17Kamatamare Sanuki 7115 610 -44
18Tochigi SC 7043 39 -64
19Thespakusatsu Gunma 8116 417 -134
20Kochi United 8017 122 -211

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 14:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,81X3,3323,01

Çifte şans

1X1,17121,15X21,54

Karşılıklı gol

Var1,41Yok2,11

2,5 Alt / Üst

Alt2,01Üst1,45

3,5 Alt / Üst

Alt1,43Üst2,04

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J3 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.