AC Nagano Parceiro 0-1 FC Ryukyu: Maç Sonucu ve İstatistikleri
AC Nagano Parceiro 0–1 FC Ryukyu (21 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
AC Nagano Parceiro – FC Ryukyu maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: N. Kawaguchi 84' (FC Ryukyu).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
AC Nagano Parceiro üstte · FC Ryukyu altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 61' oyuncu değişikliği: T. Teruuchi ↔ H. Asakawa (FC Ryukyu)
- 61' oyuncu değişikliği: K. Shin ↔ K. Fujikawa (AC Nagano Parceiro)
- 61' oyuncu değişikliği: S. Nakata ↔ Z. Watanabe (AC Nagano Parceiro)
- 62' oyuncu değişikliği: S. Iwamoto ↔ F. Takayanagi (FC Ryukyu)
- 66' sarı kart: J. Suzuki (FC Ryukyu)
- 69' oyuncu değişikliği: J. Suzuki ↔ H. Yoshida (FC Ryukyu)
- 74' oyuncu değişikliği: K. Kutsuna ↔ R. Yamanaka (AC Nagano Parceiro)
- 74' oyuncu değişikliği: K. Nojima ↔ D. Morita (AC Nagano Parceiro)
- 82' oyuncu değişikliği: K. Higuchi ↔ K. Ando (AC Nagano Parceiro)
- 84' gol: N. Kawaguchi (FC Ryukyu)
- 85' oyuncu değişikliği: T. Ishiura ↔ Y. Koki (FC Ryukyu)
- 86' oyuncu değişikliği: K. Sota ↔ K. Ihori (FC Ryukyu)
Maç olayları
- AC Nagano ParceiroFC Ryukyu
- 86'K. Sota ↔ K. IhoriOyuncu değişikliği
- 85'T. Ishiura ↔ Y. KokiOyuncu değişikliği
- 84'Gol N. Kawaguchi 0–1Asist: Y. Kato
- K. Higuchi ↔ K. AndoOyuncu değişikliği82'
- K. Kutsuna ↔ R. YamanakaOyuncu değişikliği74'
- K. Nojima ↔ D. MoritaOyuncu değişikliği74'
- 69'J. Suzuki ↔ H. YoshidaOyuncu değişikliği
- 66'J. SuzukiSarı kart
- 62'S. Iwamoto ↔ F. TakayanagiOyuncu değişikliği
- 61'T. Teruuchi ↔ H. AsakawaOyuncu değişikliği
- K. Shin ↔ K. FujikawaOyuncu değişikliği61'
- S. Nakata ↔ Z. WatanabeOyuncu değişikliği61'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %47 7/15 | %50 4/8 |
| Beraberlik | %13 2/15 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 7/16 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %13 2/16 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %44 7/16 | %63 5/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,47 (22 gol) | 1,12 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (20 gol) | 0,88 (7 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (24 gol) | 1,12 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (24 gol) | 1,88 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 9/15 | %50 4/8 |
| 1,5 Üst | %67 10/15 | %50 4/8 |
| 2,5 Üst | %47 7/15 | %38 3/8 |
| 3,5 Üst | %33 5/15 | %13 1/8 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %25 2/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 9/16 | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %75 12/16 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %63 10/16 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %31 5/16 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %25 4/16 | %13 1/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %53 8/15 | %63 5/8 |
| Berabere | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Geride | %7 1/15 | %0 0/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 6/16 | %25 2/8 |
| Berabere | %50 8/16 | %50 4/8 |
| Geride | %13 2/16 | %25 2/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
AC Nagano Parceiro (15 maç)
FC Ryukyu (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
AC Nagano Parceiro (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 5 | 1 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 5 | 5 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 5 | 8 |
FC Ryukyu (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 0 |
| 16-30 | 4 | 5 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 2 | 7 |
| 61-75 | 6 | 4 |
| 76-90 | 4 | 6 |
Kartlar
AC Nagano Parceiro
Sarı 15 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 1,0)
FC Ryukyu
Sarı 15 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 0,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Parceiro Nagano son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 9 gol attı, 7 gol yedi. FC Ryukyu son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 3 gol attı, 8 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 11 maçta galibiyetler Parceiro Nagano 1 – FC Ryukyu 5; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Temmuz 2025, FC Ryukyu 2-0 Parceiro Nagano.
- Sıralama
- 9. (17 p) – 12. (14 p)
- Form (son 5)
- GGMMG – GMMBM
- H2H (G-B-M)
- 1-5-5 (11 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %60
- iddaa MS 1-0-2
- 2,58 – 3,10 – 2,10
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Parceiro Nagano iç saha 6 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,83 gol yedi; FC Ryukyu dış saha 5 maçta 0,80 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Parceiro Nagano %50, FC Ryukyu %60. İlk yarıyı önde kapatma: Parceiro Nagano 4/6, FC Ryukyu 1/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,58, 0 – 3,10, 2 – 2,10. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,80, Üst 1,59. Karşılıklı Gol: Var 1,47, Yok 1,97.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %55; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 12:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Japonya · J3 League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nara Club | 16 | +12 | 32 |
| 2 | FC Gifu | 16 | +14 | 31 |
| 3 | Kagoshima United | 15 | +11 | 31 |
| 4 | Osaka | 16 | +11 | 29 |
| 5 | Ehime FC | 16 | +6 | 29 |
| 6 | Sagamihara | 15 | +10 | 28 |
| 7 | Renofa Yamaguchi | 15 | +8 | 27 |
| 8 | Roasso Kumamoto | 15 | +7 | 24 |
| 9 | Kanazawa | 16 | +7 | 23 |
| 10 | Parceiro Nagano | 15 | +2 | 23 |
| 11 | FC Ryukyu | 16 | 0 | 23 |
| 12 | Kitakyushu | 16 | -3 | 19 |
| 13 | Fukushima United | 16 | -2 | 18 |
| 14 | Tochigi SC | 15 | -2 | 18 |
| 15 | Matsumoto Yamaga | 16 | -3 | 17 |
| 16 | Biwako Shiga | 16 | -9 | 17 |
| 17 | Gainare Tottori | 15 | -14 | 15 |
| 18 | Thespakusatsu Gunma | 16 | -18 | 13 |
| 19 | Kamatamare Sanuki | 15 | -11 | 11 |
| 20 | Kochi United | 16 | -26 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ehime FC | 8 | +12 | 21 |
| 2 | Osaka | 8 | +10 | 20 |
| 3 | Kagoshima United | 8 | +9 | 20 |
| 4 | Nara Club | 8 | +12 | 18 |
| 5 | FC Gifu | 8 | +11 | 18 |
| 6 | FC Ryukyu | 8 | +6 | 16 |
| 7 | Tochigi SC | 8 | +4 | 14 |
| 8 | Parceiro Nagano | 8 | +2 | 13 |
| 9 | Kitakyushu | 8 | +3 | 12 |
| 10 | Renofa Yamaguchi | 7 | +3 | 12 |
| 11 | Sagamihara | 7 | +2 | 12 |
| 12 | Fukushima United | 8 | +1 | 11 |
| 13 | Kanazawa | 7 | +3 | 9 |
| 14 | Roasso Kumamoto | 7 | +1 | 9 |
| 15 | Thespakusatsu Gunma | 8 | -5 | 9 |
| 16 | Matsumoto Yamaga | 9 | -4 | 8 |
| 17 | Kochi United | 8 | -5 | 8 |
| 18 | Kamatamare Sanuki | 8 | -7 | 7 |
| 19 | Gainare Tottori | 8 | -5 | 6 |
| 20 | Biwako Shiga | 7 | -8 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sagamihara | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Roasso Kumamoto | 8 | +6 | 15 |
| 3 | Renofa Yamaguchi | 8 | +5 | 15 |
| 4 | Kanazawa | 9 | +4 | 14 |
| 5 | Nara Club | 8 | 0 | 14 |
| 6 | FC Gifu | 8 | +3 | 13 |
| 7 | Biwako Shiga | 9 | -1 | 13 |
| 8 | Kagoshima United | 7 | +2 | 11 |
| 9 | Parceiro Nagano | 7 | 0 | 10 |
| 10 | Osaka | 8 | +1 | 9 |
| 11 | Matsumoto Yamaga | 7 | +1 | 9 |
| 12 | Gainare Tottori | 7 | -9 | 9 |
| 13 | Ehime FC | 8 | -6 | 8 |
| 14 | Fukushima United | 8 | -3 | 7 |
| 15 | FC Ryukyu | 8 | -6 | 7 |
| 16 | Kitakyushu | 8 | -6 | 7 |
| 17 | Kamatamare Sanuki | 7 | -4 | 4 |
| 18 | Tochigi SC | 7 | -6 | 4 |
| 19 | Thespakusatsu Gunma | 8 | -13 | 4 |
| 20 | Kochi United | 8 | -21 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 14:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün J3 League'de oynanan diğer maçlar
- 07:00 Fukushima United FC 2–1 Giravanz Kitakyushu
- 07:00 Tochigi 1–0 MIO Biwako Shiga
- 13:00 Ehime 2–1 R Yamaguchi
- 13:00 FC Osaka 2–0 Nara Club
- 13:00 Gifu 2–1 SC Sagamihara
- 13:00 Kagoshima United 3–1 Kochi United SC
- 13:00 Kamatamare Sanuki 3–1 Zweigen Kanazawa
- 13:00 Matsumoto Y 2–0 Thespakusatsu Gunma
- 13:00 Roasso Kumamoto 3–0 Gainare Tottori
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
