← Maçlar
Japonya · J3 League · 14. hafta31 Ekim 2026 · 08:00 TSİ

Fukushima United FC 1-3 Matsumoto Y: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Fukushima United FC
1–3İY 1–2
Matsumoto Y
Maç sonu

Fukushima United FC 1–3 Matsumoto Y (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–2.

Maç özeti

Fukushima United FC – Matsumoto Y maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı. Goller: K. Ashibe 45+1' (Fukushima United FC); Y. Taguchi 10', G. Matsumura 27', 46' (Matsumoto Y).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Fukushima United FC üstte · Matsumoto Y altta

01530İY607590 10' gol: Y. Taguchi (Matsumoto Y)21' sarı kart: K. Kano (Fukushima United FC)27' gol: G. Matsumura (Matsumoto Y)41' sarı kart: S. Tanaka (Matsumoto Y)46' gol: G. Matsumura (Matsumoto Y)45+1' gol: K. Ashibe (Fukushima United FC)60' oyuncu değişikliği: K. Ashibe ↔ K. Shimizu (Fukushima United FC)↔60' oyuncu değişikliği: J. Yoshida ↔ A. Higuchi (Fukushima United FC)↔64' sarı kart: Y. Taguchi (Matsumoto Y)65' oyuncu değişikliği: Y. Taguchi ↔ H. Murakami (Matsumoto Y)↔73' oyuncu değişikliği: R. Yasunaga ↔ R. Sawazaki (Matsumoto Y)↔73' oyuncu değişikliği: S. Tanaka ↔ K. Fujieda (Matsumoto Y)↔76' sarı kart: R. Sawazaki (Matsumoto Y)81' oyuncu değişikliği: Y. Okada ↔ K. Okuda (Fukushima United FC)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 10' gol: Y. Taguchi (Matsumoto Y)
  • 21' sarı kart: K. Kano (Fukushima United FC)
  • 27' gol: G. Matsumura (Matsumoto Y)
  • 41' sarı kart: S. Tanaka (Matsumoto Y)
  • 46' gol: G. Matsumura (Matsumoto Y)
  • 45+1' gol: K. Ashibe (Fukushima United FC)
  • 60' oyuncu değişikliği: K. Ashibe ↔ K. Shimizu (Fukushima United FC)
  • 60' oyuncu değişikliği: J. Yoshida ↔ A. Higuchi (Fukushima United FC)
  • 64' sarı kart: Y. Taguchi (Matsumoto Y)
  • 65' oyuncu değişikliği: Y. Taguchi ↔ H. Murakami (Matsumoto Y)
  • 73' oyuncu değişikliği: R. Yasunaga ↔ R. Sawazaki (Matsumoto Y)
  • 73' oyuncu değişikliği: S. Tanaka ↔ K. Fujieda (Matsumoto Y)
  • 76' sarı kart: R. Sawazaki (Matsumoto Y)
  • 81' oyuncu değişikliği: Y. Okada ↔ K. Okuda (Fukushima United FC)

Maç olayları

  1. Fukushima United FCMatsumoto Y
  2. Y. Okada ↔ K. OkudaOyuncu değişikliği81'
  3. 76'R. SawazakiSarı kart
  4. 73'R. Yasunaga ↔ R. SawazakiOyuncu değişikliği
  5. 73'S. Tanaka ↔ K. FujiedaOyuncu değişikliği
  6. 65'Y. Taguchi ↔ H. MurakamiOyuncu değişikliği
  7. 64'Y. TaguchiSarı kart
  8. K. Ashibe ↔ K. ShimizuOyuncu değişikliği60'
  9. J. Yoshida ↔ A. HiguchiOyuncu değişikliği60'
  10. 46'Gol G. Matsumura 1–3Asist: S. Tanaka
  11. Gol K. Ashibe 1–2Asist: Y. Okada45+1'
  12. 41'S. TanakaSarı kart
  13. 27'Gol G. Matsumura 0–2Asist: S. Tanaka
  14. K. KanoSarı kart21'
  15. 10'Gol Y. Taguchi 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Fukushima United FC
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%31 5/16%38 3/8
Beraberlik%19 3/16%25 2/8
Mağlubiyet%50 8/16%38 3/8
Matsumoto Y
Toplam (16)Dış saha (7)
Galibiyet%25 4/16%29 2/7
Beraberlik%31 5/16%43 3/7
Mağlubiyet%44 7/16%29 2/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Fukushima United FC
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,94 (31 gol)2,12 (17 gol)
Yediği gol / maç2,06 (33 gol)2,00 (16 gol)
Matsumoto Y
Toplam (16)Dış saha (7)
Attığı gol / maç0,94 (15 gol)1,00 (7 gol)
Yediği gol / maç1,12 (18 gol)0,86 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Fukushima United FC
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%88 14/16%100 8/8
1,5 Üst%88 14/16%100 8/8
2,5 Üst%88 14/16%100 8/8
3,5 Üst%63 10/16%63 5/8
Gol yememe%6 1/16%0 0/8
Matsumoto Y
Toplam (16)Dış saha (7)
KG Var%44 7/16%57 4/7
1,5 Üst%56 9/16%57 4/7
2,5 Üst%38 6/16%43 3/7
3,5 Üst%25 4/16%14 1/7
Gol yememe%31 5/16%29 2/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Fukushima United FC
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%25 4/16%13 1/8
Berabere%50 8/16%75 6/8
Geride%25 4/16%13 1/8
Matsumoto Y
Toplam (16)Dış saha (7)
Önde%25 4/16%29 2/7
Berabere%56 9/16%57 4/7
Geride%19 3/16%14 1/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Fukushima United FC (16 maç)

1/121/X01/22X/13X/X3X/222/102/X02/24

Matsumoto Y (16 maç)

1/131/X01/21X/11X/X5X/232/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Fukushima United FC (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 0 5
31-45 7 6
46-60 6 5
61-75 5 6
76-90 7 5

Matsumoto Y (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 4 2
31-45 0 2
46-60 1 4
61-75 1 5
76-90 4 1

Kartlar

Fukushima United FC

Sarı 10 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 0,6)

Matsumoto Y

Sarı 15 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 0,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Fukushima United son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 10 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Matsumoto Yamaga son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2022 yılından bu yana 11 kez karşılaştı: Fukushima United 4, Matsumoto Yamaga 3 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 24 Mayıs 2026, Matsumoto Yamaga 3-3 Fukushima United.

Sıralama
14. (14 p) – 15. (14 p)
Form (son 5)
GGMBM – MGMMG
H2H (G-B-M)
4-4-3 (11 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %60
iddaa MS 1-0-2
3,84 – 3,60 – 1,54
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Fukushima United iç saha 6 maçta maç başına 2,00 gol attı, 2,00 gol yedi; Matsumoto Yamaga dış saha 5 maçta 0,80 attı, 0,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Fukushima United %100, Matsumoto Yamaga %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Fukushima United %100, Matsumoto Yamaga %60. İlk yarıyı önde kapatma: Fukushima United 1/6, Matsumoto Yamaga 1/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,84, 0 – 3,60, 2 – 1,54. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,01, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,47, Yok 1,99.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %80; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 14:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J3 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Nara Club 161024 3321 +1232 MMGGG
2FC Gifu 161015 2915 +1431 GMGGG
3Kagoshima United 15942 2918 +1131 GGMBB
4Osaka 16853 2716 +1129 GGMGG
5Ehime FC 16925 3125 +629 GMMMG
6Sagamihara 15843 2515 +1028 GMBGG
7Renofa Yamaguchi 15834 2012 +827 GMGMB
8Roasso Kumamoto 15663 1710 +724 GGGBM
9Kanazawa 16727 2821 +723 MGGMG
10Parceiro Nagano 15726 2220 +223 GMMGG
11FC Ryukyu 16727 2424 023 GGGMM
12Kitakyushu 16547 2124 -319 MGGMM
13Fukushima United 16538 3133 -218 GGMBG
14Tochigi SC 15465 1416 -218 MGBGB
15Matsumoto Yamaga 16457 1518 -317 GMGMM
16Biwako Shiga 16529 1928 -917 MMMGM
17Gainare Tottori 15438 1529 -1415 BMBMM
18Thespakusatsu Gunma 164111 1331 -1813 MGMMM
19Kamatamare Sanuki 153210 1627 -1111 MGMMG
20Kochi United 162311 1036 -269 MBMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Ehime FC 8701 2210 +1221
2Osaka 8620 199 +1020
3Kagoshima United 8620 178 +920
4Nara Club 8602 219 +1218
5FC Gifu 8602 165 +1118
6FC Ryukyu 8512 159 +616
7Tochigi SC 8422 117 +414
8Parceiro Nagano 8413 97 +213
9Kitakyushu 8332 129 +312
10Renofa Yamaguchi 7331 85 +312
11Sagamihara 7331 86 +212
12Fukushima United 8323 1716 +111
13Kanazawa 7304 1310 +39
14Roasso Kumamoto 7232 76 +19
15Thespakusatsu Gunma 8305 914 -59
16Matsumoto Yamaga 9225 812 -48
17Kochi United 8224 914 -58
18Kamatamare Sanuki 8215 1017 -77
19Gainare Tottori 8134 611 -56
20Biwako Shiga 7115 513 -84
#TakımOGBMAYAVP
1Sagamihara 8512 179 +816
2Roasso Kumamoto 8431 104 +615
3Renofa Yamaguchi 8503 127 +515
4Kanazawa 9423 1511 +414
5Nara Club 8422 1212 014
6FC Gifu 8413 1310 +313
7Biwako Shiga 9414 1415 -113
8Kagoshima United 7322 1210 +211
9Parceiro Nagano 7313 1313 010
10Osaka 8233 87 +19
11Matsumoto Yamaga 7232 76 +19
12Gainare Tottori 7304 918 -99
13Ehime FC 8224 915 -68
14Fukushima United 8215 1417 -37
15FC Ryukyu 8215 915 -67
16Kitakyushu 8215 915 -67
17Kamatamare Sanuki 7115 610 -44
18Tochigi SC 7043 39 -64
19Thespakusatsu Gunma 8116 417 -134
20Kochi United 8017 122 -211

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 14:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,84X3,6021,54

Çifte şans

1X1,78121,12X21,09

Karşılıklı gol

Var1,47Yok1,99

2,5 Alt / Üst

Alt2,01Üst1,45

3,5 Alt / Üst

Alt1,44Üst2,02

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J3 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.