Asociacion Deportiva Tarma 1-1 Sporting Cristal: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Asociacion Deportiva Tarma 1–1 Sporting Cristal (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1. Şut 8–9, isabetli şut 5–4, topa sahip olma %48–%52, korner 5–6.
Paylaş
Maç özeti
Asociacion Deportiva Tarma – Sporting Cristal maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Horacio Benincasa 90+4' (Asociacion Deportiva Tarma); Hernán Barcos 45+2' (Sporting Cristal). xG: Asociacion Deportiva Tarma 0,4 – 0,4 Sporting Cristal.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Asociacion Deportiva Tarma: V. Rivera · Sporting Cristal: R. Mosquera
Maç akışı
Asociacion Deportiva Tarma üstteSporting Cristal altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dengeli · 1 şut · 0,1
- 16–30'Ev %60 · 1 şut · 0,0
- 31–45+'Ev %58 · 4 şut · 0,5
- 46–60'Dep %63 · 1 şut · 0,0
- 61–75'Dep %62 · 2 şut · 0,2
- 76–90+'Dep %59 · 2 şut · 0,1
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Asociacion Deportiva Tarma, Dep = Sporting Cristal.
Maç olayları
- Asociacion Deportiva TarmaSporting Cristal
- Gol Horacio Benincasa 1–1Asist: Alejandro Ramos90+4'
- Angel Ojeda ↔ Aylton MazzoOyuncu değişikliği88'
- Victor CedronSarı kart88'
- 88'Yoshimar Yotún ↔ Juan Manuel CuestaOyuncu değişikliği
- 88'Leonardo Diaz Laffore ↔ GabrielOyuncu değişikliği
- 84'Juan GonzalezSarı kart
- 79'Leonardo Diaz LafforeSarı kart
- Joao Rojas ↔ Jhojan GarcilazoOyuncu değişikliği77'
- 75'Santiago González ↔ Martín TávaraOyuncu değişikliği
- 72'Hernán Barcos ↔ Michael HoyosOyuncu değişikliği
- 72'Leandro Sosa ↔ Catriel CabellosOyuncu değişikliği
- Said Peralta ↔ Victor CedronOyuncu değişikliği64'
- 45+2'Gol Hernán Barcos 0–1Asist: Santiago González
- 42'Luis AbramSarı kart
- Horacio BenincasaSarı kart33'
Asociacion Deportiva Tarma iç sahada (17 maç) · Sporting Cristal deplasmanda (17 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 11 maç (2022'den beri)
2 Asociacion Deportiva Tarma3 berabere6 Sporting Cristal
- ADT iç sahada 17 maçta 6 galibiyet, 5 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
- Sporting Cristal deplasmanda 17 maçta 3 galibiyet, 4 beraberlik, 10 mağlubiyet aldı.
- Sporting Cristal, deplasman maçlarında 17 maçta yalnız 2 kez kalesini gole kapattı (%12).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Asociacion Deportiva Tarma
Sporting Cristal
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 7/33 | %35 6/17 |
| Beraberlik | %33 11/33 | %29 5/17 |
| Mağlubiyet | %45 15/33 | %35 6/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %45 15/33 | %18 3/17 |
| Beraberlik | %18 6/33 | %24 4/17 |
| Mağlubiyet | %36 12/33 | %59 10/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,09 (36 gol) | 1,29 (22 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,45 (48 gol) | 1,06 (18 gol) |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,91 (63 gol) | 1,12 (19 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,45 (48 gol) | 1,76 (30 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 18/33 | %53 9/17 |
| 1,5 Üst | %76 25/33 | %71 12/17 |
| 2,5 Üst | %45 15/33 | %41 7/17 |
| 3,5 Üst | %27 9/33 | %24 4/17 |
| Gol yememe | %24 8/33 | %35 6/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 24/33 | %76 13/17 |
| 1,5 Üst | %88 29/33 | %82 14/17 |
| 2,5 Üst | %70 23/33 | %53 9/17 |
| 3,5 Üst | %48 16/33 | %35 6/17 |
| Gol yememe | %21 7/33 | %12 2/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %76 25/33 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %52 17/33 | %65 11/17 |
| 9,5 Üst | %39 13/33 | %53 9/17 |
| 10,5 Üst | %36 12/33 | %53 9/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %79 26/33 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %70 23/33 | %65 11/17 |
| 9,5 Üst | %64 21/33 | %59 10/17 |
| 10,5 Üst | %48 16/33 | %41 7/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,7 | 5,8 |
| 2,5 Üst | %88 29/33 | %94 16/17 |
| 3,5 Üst | %79 26/33 | %88 15/17 |
| 4,5 Üst | %67 22/33 | %71 12/17 |
| 5,5 Üst | %48 16/33 | %41 7/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,2 | 5,2 |
| 2,5 Üst | %91 30/33 | %100 17/17 |
| 3,5 Üst | %82 27/33 | %88 15/17 |
| 4,5 Üst | %55 18/33 | %59 10/17 |
| 5,5 Üst | %42 14/33 | %35 6/17 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %73 24/33 | %82 14/17 |
| 7,5 Üst | %58 19/33 | %65 11/17 |
| 8,5 Üst | %55 18/33 | %65 11/17 |
| 9,5 Üst | %39 13/33 | %47 8/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,0 | 9,6 |
| 6,5 Üst | %91 30/33 | %82 14/17 |
| 7,5 Üst | %85 28/33 | %82 14/17 |
| 8,5 Üst | %67 22/33 | %71 12/17 |
| 9,5 Üst | %52 17/33 | %53 9/17 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %24 8/33 | %35 6/17 |
| Berabere | %36 12/33 | %24 4/17 |
| Geride | %39 13/33 | %41 7/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %39 13/33 | %35 6/17 |
| Berabere | %30 10/33 | %24 4/17 |
| Geride | %30 10/33 | %41 7/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Asociacion Deportiva Tarma (33 maç)
Sporting Cristal (33 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Asociacion Deportiva Tarma (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 4 |
| 16-30 | 7 | 5 |
| 31-45 | 3 | 9 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 7 | 2 |
| 76-90 | 6 | 11 |
Sporting Cristal (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 10 | 7 |
| 16-30 | 4 | 5 |
| 31-45 | 8 | 7 |
| 46-60 | 9 | 6 |
| 61-75 | 8 | 6 |
| 76-90 | 17 | 14 |
Kartlar
Asociacion Deportiva Tarma
Sarı 87 · Kırmızı 11 (33 maç · maç başı sarı 2,6)
Sporting Cristal
Sarı 71 · Kırmızı 3 (33 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 291 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Asociacion Deportiva Tarma: iç saha, 17 maç · Sporting Cristal: dış saha, 17 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Asociacion Deportiva Tarma – Sporting Cristal ilk 11'ler
Asociacion Deportiva Tarma · 4-2-3-1
- 33C. SolísK
- 98A. RamosD90+4' asist 90+4. dk
- 99J. PereyraD
- 44H. BenincasaD33' sarı kart 33. dk90+4' gol 90+4. dk
- 59O. NúñezD
- 16L. PérezO
- 6Á. OjedaO88' oyundan çıktı 88. dk
- 77Juan David Lucumí CueroO
- 7J. RojasO77' oyundan çıktı 77. dk
- 22A. RodríguezO
- 24S. PeraltaF64' oyundan çıktı 64. dk
- 32J. BaumanF
- 10V. CedrónO64' oyuna girdi 64. dk88' sarı kart 88. dk
- 26Jhojan GarcilazoF
- 18Aylton MazzoF88' oyuna girdi 88. dk
- 35E. MoriK
- 15Josué AlvinoO
- 31J. NavarroD
- 3L. RugelD
- 28J. SotoD
Teknik direktör: V. Rivera
Sporting Cristal · 4-2-3-1
- 1D. EnríquezK
- 8L. SosaD72' oyundan çıktı 72. dk
- 18J. GonzálezD84' sarı kart 84. dk
- 96L. AbramD42' sarı kart 42. dk
- 32L. DíazD79' sarı kart 79. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 6A. ÁlvarezO
- 19Y. YotúnO88' oyundan çıktı 88. dk
- 7S. GonzálezO45+2' asist 45+2. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 16L. IbericoO
- 23M. CastroO
- 29H. BarcosF45+2' gol 45+2. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 11I. ÁvilaF
- 33C. BautistaK
- 21C. CabellosO72' oyuna girdi 72. dk
- 77J. CuestaF88' oyuna girdi 88. dk
- 22M. HoyosO72' oyuna girdi 72. dk
- 27GabrielO88' oyuna girdi 88. dk
- 25G. TávaraO75' oyuna girdi 75. dk
- 4A. VillacortaD
- 26I. WisdomO
Teknik direktör: R. Mosquera
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiAsociacion Deportiva Tarma
15. sıra · 32 puan · 33 maç · averaj -12
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMBGB
- 03.11 Comerciantes Unidos 2–2 Asociacion Deportiva Tarma B
- 28.10 Asociacion Deportiva Tarma 2–0 UCV Moquegua G
- 23.10 Atletico Grau 1–1 Asociacion Deportiva Tarma B
- 16.10 Club Deportivo Los Chankas 2–1 Asociacion Deportiva Tarma M
- 10.10 Asociacion Deportiva Tarma 0–0 FC Cajamarca B
Sporting Cristal
5. sıra · 51 puan · 33 maç · averaj +15
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMGG
- 02.11 Sporting Cristal 5–0 FC Cajamarca G
- 29.10 Sporting Cristal 3–2 Alianza Lima G
- 24.10 Cusco 3–1 Sporting Cristal M
- 18.10 Sporting Cristal 4–2 Comerciantes Unidos G
- 11.10 UTC Cajamarca 0–1 Sporting Cristal G
Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 21:00: Primera División (Peru) ev sahibi Asociacion Deportiva Tarma, konuk ekip Sporting Cristal. Puan tablosunda ev sahibi 15. sırada (31 puan), konuk ekip 6. sırada (50 puan).
Form (son 5 maç)
Asociacion Deportiva Tarma son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 5 gol yedi. Sporting Cristal için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 14, yenilen 7. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 15. (31 p) – 6. (50 p)
- Form (son 5)
- BGBMB – GGMGG
- H2H (G-B-M)
- 2-3-6 (11 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %44 – %56
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %75
- Korner ort. (maç)
- 9,7
- iddaa MS 1-0-2
- 2,37 – 3,04 – 2,25
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 11 maçta galibiyetler Asociacion Deportiva Tarma 2 – Sporting Cristal 6; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Ekim 2026, Sporting Cristal 5-0 Asociacion Deportiva Tarma.
Gol istatistikleri
Asociacion Deportiva Tarma iç saha 16 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,06 gol yedi; Sporting Cristal dış saha 16 maçta 1,12 attı, 1,81 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %44, konukta %56. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Asociacion Deportiva Tarma %50, Sporting Cristal %75. İlk yarıyı önde kapatma: Asociacion Deportiva Tarma 6/16, Sporting Cristal 5/16.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Asociacion Deportiva Tarma 6,1, Sporting Cristal 4,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,7. Maç başına kart: Asociacion Deportiva Tarma 2,6, Sporting Cristal 2,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,37, 0 – 3,04, 2 – 2,25. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,78, Üst 1,58. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 1,96.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %62; maç başına toplam korner ortalaması 9,7; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 20:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Peru · Primera División puan durumu · Primera Division: Tabla Anual
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Alianza Lima | 32 | +30 | 68 |
| 2 | Universitario | 32 | +20 | 60 |
| 3 | FBC Melgar | 32 | +17 | 54 |
| 4 | Deportivo Garcilaso | 32 | +15 | 54 |
| 5 | Sporting Cristal | 33 | +15 | 51 |
| 6 | Cusco | 33 | -1 | 51 |
| 7 | Cienciano | 32 | +9 | 50 |
| 8 | Alianza Atletico | 32 | +3 | 49 |
| 9 | Sport Huancayo | 32 | -2 | 47 |
| 10 | Club Deportivo Los Chankas | 32 | -12 | 47 |
| 11 | Sport Boys | 32 | +2 | 45 |
| 12 | Juan Pablo II College | 32 | -10 | 41 |
| 13 | Atletico Grau | 33 | -9 | 37 |
| 14 | Comerciantes Unidos | 32 | -3 | 36 |
| 15 | ADT | 33 | -12 | 32 |
| 16 | UCV Moquegua | 32 | -21 | 29 |
| 17 | FC Cajamarca | 32 | -21 | 28 |
| 18 | UTC Cajamarca | 32 | -20 | 18 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ADT | — | — | — |
| 2 | Alianza Atletico | — | — | — |
| 3 | Alianza Lima | — | — | — |
| 4 | Atletico Grau | — | — | — |
| 5 | Cienciano | — | — | — |
| 6 | Club Deportivo Los Chankas | — | — | — |
| 7 | Comerciantes Unidos | — | — | — |
| 8 | Cusco | — | — | — |
| 9 | Deportivo Garcilaso | — | — | — |
| 10 | FBC Melgar | — | — | — |
| 11 | FC Cajamarca | — | — | — |
| 12 | Juan Pablo II College | — | — | — |
| 13 | Sport Boys | — | — | — |
| 14 | Sport Huancayo | — | — | — |
| 15 | Sporting Cristal | — | — | — |
| 16 | UCV Moquegua | — | — | — |
| 17 | UTC Cajamarca | — | — | — |
| 18 | Universitario | — | — | — |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ADT | — | — | — |
| 2 | Alianza Atletico | — | — | — |
| 3 | Alianza Lima | — | — | — |
| 4 | Atletico Grau | — | — | — |
| 5 | Cienciano | — | — | — |
| 6 | Club Deportivo Los Chankas | — | — | — |
| 7 | Comerciantes Unidos | — | — | — |
| 8 | Cusco | — | — | — |
| 9 | Deportivo Garcilaso | — | — | — |
| 10 | FBC Melgar | — | — | — |
| 11 | FC Cajamarca | — | — | — |
| 12 | Juan Pablo II College | — | — | — |
| 13 | Sport Boys | — | — | — |
| 14 | Sport Huancayo | — | — | — |
| 15 | Sporting Cristal | — | — | — |
| 16 | UCV Moquegua | — | — | — |
| 17 | UTC Cajamarca | — | — | — |
| 18 | Universitario | — | — | — |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 18:00 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
Handikaplı Maç Sonucu 1
