Sporting Cristal 4-2 Comerciantes Unidos: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Sporting Cristal 4–2 Comerciantes Unidos (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 18–14, isabetli şut 6–5, topa sahip olma %53–%47, korner 5–5.
Maç özeti
Sporting Cristal – Comerciantes Unidos maçı 4-2 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Luis Iberico 35', 64', Hernán Barcos 71', 90+4' (Sporting Cristal); Josuee Herrera 56', Matías Eric Sen 84' (pen.) (Comerciantes Unidos). xG: Sporting Cristal 1,5 – 2,2 Comerciantes Unidos.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Sporting Cristal: R. Mosquera · Comerciantes Unidos: J. Hernández
Maç akışı
Sporting Cristal üstte · Comerciantes Unidos altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 35' gol: Luis Iberico (Sporting Cristal)
- 39' oyuncu değişikliği: Alexis Arias ↔ Agustín Rodríguez (Comerciantes Unidos)
- 45' oyuncu değişikliği: Yimy Gamero ↔ Josuee Herrera (Comerciantes Unidos)
- 51' sarı kart: Cristiano (Sporting Cristal)
- 56' gol: Josuee Herrera (Comerciantes Unidos)
- 63' oyuncu değişikliği: Agustín Álvarez ↔ Hernán Barcos (Sporting Cristal)
- 63' oyuncu değişikliği: Michael Hoyos ↔ Martín Távara (Sporting Cristal)
- 64' gol: Luis Iberico (Sporting Cristal)
- 71' gol: Hernán Barcos (Sporting Cristal)
- 73' oyuncu değişikliği: Maxloren Castro ↔ Luis Abram (Sporting Cristal)
- 78' oyuncu değişikliği: Rodrigo Vilca ↔ Thiago Alessandro Salinas Melgar (Comerciantes Unidos)
- 84' gol: Matías Eric Sen (Comerciantes Unidos)
- 84' oyuncu değişikliği: Jean Olivares ↔ Maximiliano Pérez (Comerciantes Unidos)
- 84' oyuncu değişikliği: Jose Antonio·Parodi ↔ Óscar Pinto (Comerciantes Unidos)
- 90+4' gol: Hernán Barcos (Sporting Cristal)
- 90+6' oyuncu değişikliği: Luis Iberico ↔ Juan Gonzalez (Sporting Cristal)
- 90+6' oyuncu değişikliği: Leandro Sosa ↔ Gabriel (Sporting Cristal)
Maç olayları
- Sporting CristalComerciantes Unidos
- Luis Iberico ↔ Juan GonzalezOyuncu değişikliği90+6'
- Leandro Sosa ↔ GabrielOyuncu değişikliği90+6'
- Gol Hernán Barcos 4–2Asist: Yoshimar Yotún90+4'
- 84'Penaltı golü Matías Eric Sen 3–2Penaltı
- 84'Jean Olivares ↔ Maximiliano PérezOyuncu değişikliği
- 84'Jose Antonio·Parodi ↔ Óscar PintoOyuncu değişikliği
- 82'Josuee HerreraVAR: penaltı onaylandı
- 78'Rodrigo Vilca ↔ Thiago Alessandro Salinas MelgarOyuncu değişikliği
- Maxloren Castro ↔ Luis AbramOyuncu değişikliği73'
- Gol Hernán Barcos 3–1Asist: Martín Távara71'
- Gol Luis Iberico 2–1Asist: Santiago González64'
- Agustín Álvarez ↔ Hernán BarcosOyuncu değişikliği63'
- Michael Hoyos ↔ Martín TávaraOyuncu değişikliği63'
- 56'Gol Josuee Herrera 1–1Asist: Rodrigo Vilca
- CristianoSarı kart51'
- 45'Yimy Gamero ↔ Josuee HerreraOyuncu değişikliği
- 39'Alexis Arias ↔ Agustín RodríguezOyuncu değişikliği
- Gol Luis Iberico 1–035'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %45 15/33 | %75 12/16 |
| Beraberlik | %18 6/33 | %13 2/16 |
| Mağlubiyet | %36 12/33 | %13 2/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 8/32 | %13 2/16 |
| Beraberlik | %38 12/32 | %31 5/16 |
| Mağlubiyet | %38 12/32 | %56 9/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,91 (63 gol) | 2,75 (44 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,45 (48 gol) | 1,12 (18 gol) |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,38 (44 gol) | 1,38 (22 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,47 (47 gol) | 1,94 (31 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 24/33 | %69 11/16 |
| 1,5 Üst | %88 29/33 | %94 15/16 |
| 2,5 Üst | %70 23/33 | %88 14/16 |
| 3,5 Üst | %48 16/33 | %63 10/16 |
| Gol yememe | %21 7/33 | %31 5/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 22/32 | %75 12/16 |
| 1,5 Üst | %72 23/32 | %81 13/16 |
| 2,5 Üst | %53 17/32 | %63 10/16 |
| 3,5 Üst | %44 14/32 | %50 8/16 |
| Gol yememe | %16 5/32 | %0 0/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 11,1 |
| 7,5 Üst | %79 26/33 | %81 13/16 |
| 8,5 Üst | %70 23/33 | %75 12/16 |
| 9,5 Üst | %64 21/33 | %69 11/16 |
| 10,5 Üst | %48 16/33 | %56 9/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %69 22/32 | %75 12/16 |
| 8,5 Üst | %56 18/32 | %69 11/16 |
| 9,5 Üst | %44 14/32 | %63 10/16 |
| 10,5 Üst | %31 10/32 | %38 6/16 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,2 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %91 30/33 | %81 13/16 |
| 3,5 Üst | %82 27/33 | %75 12/16 |
| 4,5 Üst | %55 18/33 | %50 8/16 |
| 5,5 Üst | %42 14/33 | %50 8/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,2 | 5,4 |
| 2,5 Üst | %91 29/32 | %88 14/16 |
| 3,5 Üst | %78 25/32 | %81 13/16 |
| 4,5 Üst | %66 21/32 | %75 12/16 |
| 5,5 Üst | %41 13/32 | %44 7/16 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,0 | 10,5 |
| 6,5 Üst | %91 30/33 | %100 16/16 |
| 7,5 Üst | %85 28/33 | %88 14/16 |
| 8,5 Üst | %67 22/33 | %63 10/16 |
| 9,5 Üst | %52 17/33 | %50 8/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %81 26/32 | %88 14/16 |
| 7,5 Üst | %72 23/32 | %81 13/16 |
| 8,5 Üst | %63 20/32 | %75 12/16 |
| 9,5 Üst | %50 16/32 | %63 10/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %39 13/33 | %44 7/16 |
| Berabere | %30 10/33 | %38 6/16 |
| Geride | %30 10/33 | %19 3/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 4/32 | %6 1/16 |
| Berabere | %50 16/32 | %44 7/16 |
| Geride | %38 12/32 | %50 8/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sporting Cristal (33 maç)
Comerciantes Unidos (32 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sporting Cristal (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 10 | 7 |
| 16-30 | 4 | 5 |
| 31-45 | 8 | 7 |
| 46-60 | 9 | 6 |
| 61-75 | 8 | 6 |
| 76-90 | 17 | 14 |
Comerciantes Unidos (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 6 |
| 16-30 | 3 | 11 |
| 31-45 | 8 | 7 |
| 46-60 | 11 | 5 |
| 61-75 | 5 | 6 |
| 76-90 | 11 | 10 |
Kartlar
Sporting Cristal
Sarı 71 · Kırmızı 3 (33 maç · maç başı sarı 2,2)
Comerciantes Unidos
Sarı 75 · Kırmızı 8 (32 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 291 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Sporting Cristal: iç saha, 16 maç · Comerciantes Unidos: dış saha, 16 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Sporting Cristal – Comerciantes Unidos ilk 11'ler
Sporting Cristal · 4-2-3-1
- 1D. EnríquezK
- 8L. SosaD90+6' oyundan çıktı 90+6. dk
- 20M. AraujoD
- 5R. LutigerD
- 90Cris SilvaD51' sarı kart 51. dk
- 6A. ÁlvarezO63' oyundan çıktı 63. dk
- 19Y. YotúnO90+4' asist 90+4. dk
- 7S. GonzálezO64' asist 64. dk
- 16L. IbericoO35' gol 35. dk64' gol 64. dk90+6' oyundan çıktı 90+6. dk
- 23M. CastroO73' oyundan çıktı 73. dk
- 22M. HoyosF63' oyundan çıktı 63. dk
- 96L. AbramD73' oyuna girdi 73. dk
- 29H. BarcosF63' oyuna girdi 63. dk71' gol 71. dk90+4' gol 90+4. dk
- 33C. BautistaK
- 11I. ÁvilaF
- 21C. CabellosO
- 77J. CuestaF
- 18J. GonzálezD90+6' oyuna girdi 90+6. dk
- 27GabrielO90+6' oyuna girdi 90+6. dk
- 25G. TávaraO63' oyuna girdi 63. dk71' asist 71. dk
Teknik direktör: R. Mosquera
Comerciantes Unidos · 4-4-1-1
- 17Matías CordovaK
- 32J. SánchezD
- 40F. AlcedoD
- 6J. RodriguezD
- 19D. LinoD
- 54Y. GameroO45' oyundan çıktı 45. dk
- 20J. ParodiO84' oyundan çıktı 84. dk
- 4A. Martín AriasO39' oyundan çıktı 39. dk
- 50J. OlivaresO84' oyundan çıktı 84. dk
- 25Rodrigo Gary Vilca BetettaO56' asist 56. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 9M. SenF84' gol 84. dk
- 11J. HerreraO45' oyuna girdi 45. dk56' gol 56. dk
- 28O. PintoO84' oyuna girdi 84. dk
- 18A. RodríguezO39' oyuna girdi 39. dk
- 14Thiago SalinasO78' oyuna girdi 78. dk
- 13M. PérezF84' oyuna girdi 84. dk
- 30P. GuzmánD
- 15A. CossioD
- 99José Pablo Alejandro Charún ValdezK
- 10M. CarpioO
Teknik direktör: J. Hernández
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Sporting Cristal için son 5 maçın dökümü: 5G 0B 0M, atılan 12, yenilen 2. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Comerciantes Unidos 0 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-9).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 11 maçta galibiyetler Sporting Cristal 6 – Comerciantes Unidos 3; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Nisan 2026, Comerciantes Unidos 1-0 Sporting Cristal.
- Sıralama
- 9. (41 p) – 14. (31 p)
- Form (son 5)
- GGGGG – BMMBM
- H2H (G-B-M)
- 6-2-3 (11 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %85 – %64
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %69 – %71
- Korner ort. (maç)
- 10,5
- iddaa MS 1-0-2
- 1,22 – 4,64 – 6,67
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Sporting Cristal iç saha 13 maçta maç başına 2,46 gol attı, 1,08 gol yedi; Comerciantes Unidos dış saha 14 maçta 1,36 attı, 1,86 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %85, konukta %64. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sporting Cristal %69, Comerciantes Unidos %71. İlk yarıyı önde kapatma: Sporting Cristal 6/13, Comerciantes Unidos 1/14.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Sporting Cristal 7,8, Comerciantes Unidos 3,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,5. Maç başına kart: Sporting Cristal 2,0, Comerciantes Unidos 2,9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,22, 0 – 4,64, 2 – 6,67. Karşılıklı Gol: Var 1,64, Yok 1,73.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %74; KG var ortalaması %70; maç başına toplam korner ortalaması 10,5; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 10:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Peru · Primera División puan durumu · Primera Division: Tabla Anual
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Alianza Lima | 32 | +30 | 68 |
| 2 | Universitario | 32 | +20 | 60 |
| 3 | FBC Melgar | 32 | +17 | 54 |
| 4 | Deportivo Garcilaso | 32 | +15 | 54 |
| 5 | Sporting Cristal | 33 | +15 | 51 |
| 6 | Cusco | 33 | -1 | 51 |
| 7 | Cienciano | 32 | +9 | 50 |
| 8 | Alianza Atletico | 32 | +3 | 49 |
| 9 | Sport Huancayo | 32 | -2 | 47 |
| 10 | Club Deportivo Los Chankas | 32 | -12 | 47 |
| 11 | Sport Boys | 32 | +2 | 45 |
| 12 | Juan Pablo II College | 32 | -10 | 41 |
| 13 | Atletico Grau | 33 | -9 | 37 |
| 14 | Comerciantes Unidos | 32 | -3 | 36 |
| 15 | ADT | 33 | -12 | 32 |
| 16 | UCV Moquegua | 32 | -21 | 29 |
| 17 | FC Cajamarca | 32 | -21 | 28 |
| 18 | UTC Cajamarca | 32 | -20 | 18 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ADT | — | — | — |
| 2 | Alianza Atletico | — | — | — |
| 3 | Alianza Lima | — | — | — |
| 4 | Atletico Grau | — | — | — |
| 5 | Cienciano | — | — | — |
| 6 | Club Deportivo Los Chankas | — | — | — |
| 7 | Comerciantes Unidos | — | — | — |
| 8 | Cusco | — | — | — |
| 9 | Deportivo Garcilaso | — | — | — |
| 10 | FBC Melgar | — | — | — |
| 11 | FC Cajamarca | — | — | — |
| 12 | Juan Pablo II College | — | — | — |
| 13 | Sport Boys | — | — | — |
| 14 | Sport Huancayo | — | — | — |
| 15 | Sporting Cristal | — | — | — |
| 16 | UCV Moquegua | — | — | — |
| 17 | UTC Cajamarca | — | — | — |
| 18 | Universitario | — | — | — |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ADT | — | — | — |
| 2 | Alianza Atletico | — | — | — |
| 3 | Alianza Lima | — | — | — |
| 4 | Atletico Grau | — | — | — |
| 5 | Cienciano | — | — | — |
| 6 | Club Deportivo Los Chankas | — | — | — |
| 7 | Comerciantes Unidos | — | — | — |
| 8 | Cusco | — | — | — |
| 9 | Deportivo Garcilaso | — | — | — |
| 10 | FBC Melgar | — | — | — |
| 11 | FC Cajamarca | — | — | — |
| 12 | Juan Pablo II College | — | — | — |
| 13 | Sport Boys | — | — | — |
| 14 | Sport Huancayo | — | — | — |
| 15 | Sporting Cristal | — | — | — |
| 16 | UCV Moquegua | — | — | — |
| 17 | UTC Cajamarca | — | — | — |
| 18 | Universitario | — | — | — |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera División'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
