Asociacion Deportiva Tarma 2-0 CD Moquegua: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Asociacion Deportiva Tarma 2–0 CD Moquegua (28 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 15–5, isabetli şut 3–0, topa sahip olma %65–%35, korner 5–3.
Maç özeti
Asociacion Deportiva Tarma – CD Moquegua maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Juan lucumi 18' (pen.), Said Peralta 66' (Asociacion Deportiva Tarma). xG: Asociacion Deportiva Tarma 1,9 – 0,5 CD Moquegua.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Asociacion Deportiva Tarma: V. Rivera · CD Moquegua: José Soto
Maç akışı
Asociacion Deportiva Tarma üstte · CD Moquegua altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 17' sarı kart: Juan Diego Lojas (CD Moquegua)
- 18' gol: Juan lucumi (Asociacion Deportiva Tarma)
- 37' sarı kart: Nicolas Amasifuen (CD Moquegua)
- 42' kırmızı kart: Cristian Enciso (CD Moquegua)
- 45' oyuncu değişikliği: Nicolas Amasifuen ↔ Eros Enrique Montenegro Chacón (CD Moquegua)
- 45' oyuncu değişikliği: Edgar Lastre ↔ Y. López (CD Moquegua)
- 45' oyuncu değişikliği: Cristian Mejía ↔ José Luis Granda (CD Moquegua)
- 64' oyuncu değişikliği: Brayan Angulo ↔ Jeferson Collazos (CD Moquegua)
- 66' gol: Said Peralta (Asociacion Deportiva Tarma)
- 69' sarı kart: Yorman Zapata (CD Moquegua)
- 70' sarı kart: Angel Ojeda (Asociacion Deportiva Tarma)
- 70' sarı kart: Luis Pérez (Asociacion Deportiva Tarma)
- 73' oyuncu değişikliği: Said Peralta ↔ Aylton Mazzo (Asociacion Deportiva Tarma)
- 73' oyuncu değişikliği: Yorman Zapata ↔ Allonso Alberto Dávila Cárdenas (CD Moquegua)
- 81' sarı kart: Orlando Nunez (Asociacion Deportiva Tarma)
- 84' oyuncu değişikliği: Angel Ojeda ↔ J. Alvino (Asociacion Deportiva Tarma)
- 84' sarı kart: Juan lucumi (Asociacion Deportiva Tarma)
- 87' oyuncu değişikliği: Juan lucumi ↔ Jhojan Garcilazo (Asociacion Deportiva Tarma)
Maç olayları
- Asociacion Deportiva TarmaCD Moquegua
- Juan lucumi ↔ Jhojan GarcilazoOyuncu değişikliği87'
- Angel Ojeda ↔ J. AlvinoOyuncu değişikliği84'
- Juan lucumiSarı kart84'
- Orlando NunezSarı kart81'
- Said Peralta ↔ Aylton MazzoOyuncu değişikliği73'
- 73'Yorman Zapata ↔ Allonso Alberto Dávila CárdenasOyuncu değişikliği
- Angel OjedaSarı kart70'
- Luis PérezSarı kart70'
- 69'Yorman ZapataSarı kart
- Gol Said Peralta 2–0Asist: Alejandro Ramos66'
- 64'Brayan Angulo ↔ Jeferson CollazosOyuncu değişikliği
- 45'Nicolas Amasifuen ↔ Eros Enrique Montenegro ChacónOyuncu değişikliği
- 45'Edgar Lastre ↔ Y. LópezOyuncu değişikliği
- 45'Cristian Mejía ↔ José Luis GrandaOyuncu değişikliği
- 42'Cristian EncisoKırmızı kart
- 41'Cristian EncisoVAR: inceleme
- 37'Nicolas AmasifuenSarı kart
- Penaltı golü Juan lucumi 1–0Penaltı18'
- 17'Juan Diego LojasSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 7/33 | %35 6/17 |
| Beraberlik | %33 11/33 | %29 5/17 |
| Mağlubiyet | %45 15/33 | %35 6/17 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 7/32 | %19 3/16 |
| Beraberlik | %25 8/32 | %13 2/16 |
| Mağlubiyet | %53 17/32 | %69 11/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,09 (36 gol) | 1,29 (22 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,45 (48 gol) | 1,06 (18 gol) |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,78 (25 gol) | 0,44 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,44 (46 gol) | 1,56 (25 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 18/33 | %53 9/17 |
| 1,5 Üst | %76 25/33 | %71 12/17 |
| 2,5 Üst | %45 15/33 | %41 7/17 |
| 3,5 Üst | %27 9/33 | %24 4/17 |
| Gol yememe | %24 8/33 | %35 6/17 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 12/32 | %19 3/16 |
| 1,5 Üst | %66 21/32 | %63 10/16 |
| 2,5 Üst | %47 15/32 | %38 6/16 |
| 3,5 Üst | %19 6/32 | %13 2/16 |
| Gol yememe | %28 9/32 | %25 4/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %76 25/33 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %52 17/33 | %65 11/17 |
| 9,5 Üst | %39 13/33 | %53 9/17 |
| 10,5 Üst | %36 12/33 | %53 9/17 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 8,1 |
| 7,5 Üst | %75 24/32 | %75 12/16 |
| 8,5 Üst | %38 12/32 | %31 5/16 |
| 9,5 Üst | %31 10/32 | %25 4/16 |
| 10,5 Üst | %25 8/32 | %19 3/16 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,7 | 5,8 |
| 2,5 Üst | %88 29/33 | %94 16/17 |
| 3,5 Üst | %79 26/33 | %88 15/17 |
| 4,5 Üst | %67 22/33 | %71 12/17 |
| 5,5 Üst | %48 16/33 | %41 7/17 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %72 23/32 | %75 12/16 |
| 3,5 Üst | %63 20/32 | %63 10/16 |
| 4,5 Üst | %50 16/32 | %38 6/16 |
| 5,5 Üst | %31 10/32 | %25 4/16 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %73 24/33 | %82 14/17 |
| 7,5 Üst | %58 19/33 | %65 11/17 |
| 8,5 Üst | %55 18/33 | %65 11/17 |
| 9,5 Üst | %39 13/33 | %47 8/17 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 8,2 |
| 6,5 Üst | %72 23/32 | %69 11/16 |
| 7,5 Üst | %66 21/32 | %63 10/16 |
| 8,5 Üst | %47 15/32 | %44 7/16 |
| 9,5 Üst | %38 12/32 | %31 5/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %24 8/33 | %35 6/17 |
| Berabere | %36 12/33 | %24 4/17 |
| Geride | %39 13/33 | %41 7/17 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 7/32 | %19 3/16 |
| Berabere | %41 13/32 | %31 5/16 |
| Geride | %38 12/32 | %50 8/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Asociacion Deportiva Tarma (33 maç)
CD Moquegua (32 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Asociacion Deportiva Tarma (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 4 |
| 16-30 | 7 | 5 |
| 31-45 | 3 | 9 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 7 | 2 |
| 76-90 | 6 | 11 |
CD Moquegua (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 2 |
| 16-30 | 3 | 5 |
| 31-45 | 1 | 9 |
| 46-60 | 7 | 8 |
| 61-75 | 3 | 5 |
| 76-90 | 3 | 10 |
Kartlar
Asociacion Deportiva Tarma
Sarı 87 · Kırmızı 11 (33 maç · maç başı sarı 2,6)
CD Moquegua
Sarı 73 · Kırmızı 5 (32 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 291 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Asociacion Deportiva Tarma: iç saha, 17 maç · CD Moquegua: dış saha, 16 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Asociacion Deportiva Tarma – CD Moquegua ilk 11'ler
Asociacion Deportiva Tarma · 4-2-3-1
- 30J. ValenciaK
- 98A. RamosD66' asist 66. dk
- 99J. PereyraD
- 44H. BenincasaD
- 59O. NúñezD81' sarı kart 81. dk
- 6Á. OjedaO70' sarı kart 70. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 16L. PérezO70' sarı kart 70. dk
- 77Juan David Lucumí CueroO18' gol 18. dk84' sarı kart 84. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 7J. RojasO
- 22A. RodríguezO
- 24S. PeraltaF66' gol 66. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 28J. SotoD
- 26Jhojan GarcilazoF
- 10V. CedrónO
- 15Josué AlvinoO84' oyuna girdi 84. dk
- 27A. HidalgoO
- 18Aylton MazzoF73' oyuna girdi 73. dk
- 31J. NavarroD
- 3L. RugelD
- 33C. SolísK
Teknik direktör: V. Rivera
CD Moquegua · 4-2-3-1
- 1C. GradosK
- 4A. PerlecheD
- 13J. LojasD17' sarı kart 17. dk
- 3C. EncisoD42' kırmızı kart 42. dk
- 15N. AmasifuénD37' sarı kart 37. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 20D. RamírezO
- 25R. ChipaoO
- 7E. LastreO45' oyundan çıktı 45. dk
- 8C. MejíaO45' oyundan çıktı 45. dk
- 17Y. ZapataO69' sarı kart 69. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 11B. AnguloF64' oyundan çıktı 64. dk
- 90J. CollazosF64' oyuna girdi 64. dk
- 16Allonso Alberto Dávila CárdenasF73' oyuna girdi 73. dk
- 29R. FigueroaK
- 30J. GrandaD45' oyuna girdi 45. dk
- 24A. LecarosF
- 88Y. LópezD45' oyuna girdi 45. dk
- 22E. MontenegroD45' oyuna girdi 45. dk
- 10N. ChávezO
- 14Claudio Guillermo Ramírez LlamoccaO
Teknik direktör: José Soto
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Asociacion Deportiva Tarma son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 2 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Son 5 maçta UCV Moquegua 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 2-9). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2026 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Asociacion Deportiva Tarma 1, UCV Moquegua 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 27 Ağustos 2026, Asociacion Deportiva Tarma 2-0 UCV Moquegua.
- Sıralama
- 17. (27 p) – 16. (28 p)
- Form (son 5)
- BMBMM – MGMMM
- H2H (G-B-M)
- 1-1-0 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %47 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %53 – %20
- Korner ort. (maç)
- 9,1
- iddaa MS 1-0-2
- 1,41 – 3,71 – 4,81
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Asociacion Deportiva Tarma iç saha 15 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,13 gol yedi; UCV Moquegua dış saha 15 maçta 0,47 attı, 1,53 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %47, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Asociacion Deportiva Tarma %53, UCV Moquegua %20. İlk yarıyı önde kapatma: Asociacion Deportiva Tarma 5/15, UCV Moquegua 3/15.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Asociacion Deportiva Tarma 6,1, UCV Moquegua 2,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,1. Maç başına kart: Asociacion Deportiva Tarma 2,5, UCV Moquegua 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,41, 0 – 3,71, 2 – 4,81. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,85, Üst 1,55. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,75.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %37; maç başına toplam korner ortalaması 9,1; son 5 maçta toplam 4 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 28 Ekim 2026 04:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Peru · Primera División puan durumu · Primera Division: Tabla Anual
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Alianza Lima | 32 | +30 | 68 |
| 2 | Universitario | 32 | +20 | 60 |
| 3 | FBC Melgar | 32 | +17 | 54 |
| 4 | Deportivo Garcilaso | 32 | +15 | 54 |
| 5 | Sporting Cristal | 33 | +15 | 51 |
| 6 | Cusco | 33 | -1 | 51 |
| 7 | Cienciano | 32 | +9 | 50 |
| 8 | Alianza Atletico | 32 | +3 | 49 |
| 9 | Sport Huancayo | 32 | -2 | 47 |
| 10 | Club Deportivo Los Chankas | 32 | -12 | 47 |
| 11 | Sport Boys | 32 | +2 | 45 |
| 12 | Juan Pablo II College | 32 | -10 | 41 |
| 13 | Atletico Grau | 33 | -9 | 37 |
| 14 | Comerciantes Unidos | 32 | -3 | 36 |
| 15 | ADT | 33 | -12 | 32 |
| 16 | UCV Moquegua | 32 | -21 | 29 |
| 17 | FC Cajamarca | 32 | -21 | 28 |
| 18 | UTC Cajamarca | 32 | -20 | 18 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ADT | — | — | — |
| 2 | Alianza Atletico | — | — | — |
| 3 | Alianza Lima | — | — | — |
| 4 | Atletico Grau | — | — | — |
| 5 | Cienciano | — | — | — |
| 6 | Club Deportivo Los Chankas | — | — | — |
| 7 | Comerciantes Unidos | — | — | — |
| 8 | Cusco | — | — | — |
| 9 | Deportivo Garcilaso | — | — | — |
| 10 | FBC Melgar | — | — | — |
| 11 | FC Cajamarca | — | — | — |
| 12 | Juan Pablo II College | — | — | — |
| 13 | Sport Boys | — | — | — |
| 14 | Sport Huancayo | — | — | — |
| 15 | Sporting Cristal | — | — | — |
| 16 | UCV Moquegua | — | — | — |
| 17 | UTC Cajamarca | — | — | — |
| 18 | Universitario | — | — | — |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ADT | — | — | — |
| 2 | Alianza Atletico | — | — | — |
| 3 | Alianza Lima | — | — | — |
| 4 | Atletico Grau | — | — | — |
| 5 | Cienciano | — | — | — |
| 6 | Club Deportivo Los Chankas | — | — | — |
| 7 | Comerciantes Unidos | — | — | — |
| 8 | Cusco | — | — | — |
| 9 | Deportivo Garcilaso | — | — | — |
| 10 | FBC Melgar | — | — | — |
| 11 | FC Cajamarca | — | — | — |
| 12 | Juan Pablo II College | — | — | — |
| 13 | Sport Boys | — | — | — |
| 14 | Sport Huancayo | — | — | — |
| 15 | Sporting Cristal | — | — | — |
| 16 | UCV Moquegua | — | — | — |
| 17 | UTC Cajamarca | — | — | — |
| 18 | Universitario | — | — | — |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera División'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
