Sporting Cristal 5-0 FC Cajamarca: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Sporting Cristal 5–0 FC Cajamarca (2 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 19–8, isabetli şut 6–3, topa sahip olma %61–%39, korner 5–2.
Maç özeti
Sporting Cristal – FC Cajamarca maçı 5-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Martín Távara 52', Maxloren Castro 62', Luis Iberico 67', Yordi Vílchez (kendi kalesine) 71', Juan Manuel Cuesta 87' (Sporting Cristal). xG: Sporting Cristal 1,6 – 0,3 FC Cajamarca.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Sporting Cristal: R. Mosquera · FC Cajamarca: Santiago Acasiete
Maç akışı
Sporting Cristal üstteFC Cajamarca altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %68 · 1 şut · 0,0
- 16–30'Ev %55 · 2 şut · 0,5
- 31–45+'Ev %56 · 6 şut · 0,0
- 46–60'Ev %72 · 2 şut · 0,4
- 61–75'Ev %89 · 5 şut · 0,5
- 76–90+'Ev %72 · 4 şut · 0,2
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Sporting Cristal, Dep = FC Cajamarca.
Maç olayları
- Sporting CristalFC Cajamarca
- Gol Juan Manuel Cuesta 5–0Asist: Michael Hoyos87'
- 83'Brandon Palacios ↔ Arthur Alexander Gutiérrez IngaOyuncu değişikliği
- Luis AbramSarı kart82'
- 82'José Reinaldo Lugo Quiñónez ↔ Jonathan BetancourtOyuncu değişikliği
- CristianoSarı kart79'
- Santiago González ↔ Irven AvilaOyuncu değişikliği73'
- Kendi kalesine gol Yordi Vílchez 4–0Kendi kalesine71'
- Leandro Sosa ↔ Juan GonzalezOyuncu değişikliği70'
- Luis Iberico ↔ Juan Manuel CuestaOyuncu değişikliği70'
- 69'Carlos MezaSarı kart
- Gol Luis Iberico 3–0Asist: Santiago González67'
- Gol Maxloren Castro 2–0Asist: Michael Hoyos62'
- 60'Carlos Correa ↔ José Mauricio Arrasco CalderónOyuncu değişikliği
- Hernán Barcos ↔ Michael HoyosOyuncu değişikliği59'
- Rafael Lutiger ↔ Luis AbramOyuncu değişikliği59'
- Gol Martín Távara 1–0Asist: Hernán Barcos52'
- 41'R. SuárezSarı kart
- Rafael LutigerSarı kart39'
- 21'Yordi VílchezSarı kart
- 21'José Reinaldo Lugo QuiñónezSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %45 15/33 | %75 12/16 |
| Beraberlik | %18 6/33 | %13 2/16 |
| Mağlubiyet | %36 12/33 | %13 2/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %24 8/33 | %25 4/16 |
| Beraberlik | %21 7/33 | %19 3/16 |
| Mağlubiyet | %55 18/33 | %56 9/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,91 (63 gol) | 2,75 (44 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,45 (48 gol) | 1,12 (18 gol) |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,39 (46 gol) | 1,19 (19 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,97 (65 gol) | 1,94 (31 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 24/33 | %69 11/16 |
| 1,5 Üst | %88 29/33 | %94 15/16 |
| 2,5 Üst | %70 23/33 | %88 14/16 |
| 3,5 Üst | %48 16/33 | %63 10/16 |
| Gol yememe | %21 7/33 | %31 5/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 22/33 | %56 9/16 |
| 1,5 Üst | %82 27/33 | %75 12/16 |
| 2,5 Üst | %64 21/33 | %63 10/16 |
| 3,5 Üst | %45 15/33 | %31 5/16 |
| Gol yememe | %6 2/33 | %6 1/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 11,1 |
| 7,5 Üst | %79 26/33 | %81 13/16 |
| 8,5 Üst | %70 23/33 | %75 12/16 |
| 9,5 Üst | %64 21/33 | %69 11/16 |
| 10,5 Üst | %48 16/33 | %56 9/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,9 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %53 17/32 | %47 7/15 |
| 8,5 Üst | %38 12/32 | %33 5/15 |
| 9,5 Üst | %22 7/32 | %27 4/15 |
| 10,5 Üst | %19 6/32 | %27 4/15 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,2 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %91 30/33 | %81 13/16 |
| 3,5 Üst | %82 27/33 | %75 12/16 |
| 4,5 Üst | %55 18/33 | %50 8/16 |
| 5,5 Üst | %42 14/33 | %50 8/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %75 24/32 | %73 11/15 |
| 3,5 Üst | %56 18/32 | %60 9/15 |
| 4,5 Üst | %44 14/32 | %40 6/15 |
| 5,5 Üst | %38 12/32 | %33 5/15 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,0 | 10,5 |
| 6,5 Üst | %91 30/33 | %100 16/16 |
| 7,5 Üst | %85 28/33 | %88 14/16 |
| 8,5 Üst | %67 22/33 | %63 10/16 |
| 9,5 Üst | %52 17/33 | %50 8/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %84 27/32 | %80 12/15 |
| 7,5 Üst | %75 24/32 | %67 10/15 |
| 8,5 Üst | %69 22/32 | %67 10/15 |
| 9,5 Üst | %53 17/32 | %47 7/15 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %39 13/33 | %44 7/16 |
| Berabere | %30 10/33 | %38 6/16 |
| Geride | %30 10/33 | %19 3/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %24 8/33 | %25 4/16 |
| Berabere | %33 11/33 | %38 6/16 |
| Geride | %42 14/33 | %38 6/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sporting Cristal (33 maç)
FC Cajamarca (33 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sporting Cristal (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 10 | 7 |
| 16-30 | 4 | 5 |
| 31-45 | 8 | 7 |
| 46-60 | 9 | 6 |
| 61-75 | 8 | 6 |
| 76-90 | 17 | 14 |
FC Cajamarca (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 8 |
| 16-30 | 7 | 7 |
| 31-45 | 6 | 10 |
| 46-60 | 4 | 9 |
| 61-75 | 5 | 9 |
| 76-90 | 14 | 11 |
Kartlar
Sporting Cristal
Sarı 71 · Kırmızı 3 (33 maç · maç başı sarı 2,2)
FC Cajamarca
Sarı 77 · Kırmızı 7 (33 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 291 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Sporting Cristal: iç saha, 16 maç · FC Cajamarca: dış saha, 15 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Sporting Cristal – FC Cajamarca ilk 11'ler
Sporting Cristal · 4-2-3-1
- 1D. EnríquezK
- 8L. SosaD70' oyundan çıktı 70. dk
- 20M. AraujoD
- 5R. LutigerD39' sarı kart 39. dk59' oyundan çıktı 59. dk
- 90Cris SilvaD79' sarı kart 79. dk
- 6A. ÁlvarezO
- 25G. TávaraO52' gol 52. dk
- 7S. GonzálezO67' asist 67. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 16L. IbericoO67' gol 67. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 23M. CastroO62' gol 62. dk
- 29H. BarcosF52' asist 52. dk59' oyundan çıktı 59. dk
- 21C. CabellosO
- 33C. BautistaK
- 96L. AbramD59' oyuna girdi 59. dk82' sarı kart 82. dk
- 77J. CuestaF70' oyuna girdi 70. dk87' gol 87. dk
- 18J. GonzálezD70' oyuna girdi 70. dk
- 22M. HoyosO59' oyuna girdi 59. dk62' asist 62. dk87' asist 87. dk
- 27GabrielO
- 26I. WisdomO
- 11I. ÁvilaF73' oyuna girdi 73. dk
Teknik direktör: R. Mosquera
FC Cajamarca · 4-2-3-1
- 3J. MedinaK
- 66R. SuarezD41' sarı kart 41. dk
- 95Y. VílchezD21' sarı kart 21. dk71' kendi kalesine 71. dk
- 21J. VegaD
- 31S. EncisoD
- 69C. CorreaO60' oyundan çıktı 60. dk
- 18Jefferson Gabriel Orejuela IzquierdoO
- 20C. MezaO69' sarı kart 69. dk
- 99P. CejasO
- 17B. PalaciosO83' oyundan çıktı 83. dk
- 77J. LugoF21' sarı kart 21. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 26H. TimanáD
- 32P. AlegriaF
- 11M. ArrascoO60' oyuna girdi 60. dk
- 12S. Aspajo CohenK
- 88H. CamachoO
- 27J. BetancourtO82' oyuna girdi 82. dk
- 65A. GutiérrezD83' oyuna girdi 83. dk
- 90M. RasmussenF
- 80Valentino Ybrahin Sandoval SánchezF
Teknik direktör: Santiago Acasiete
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Sporting Cristal son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 14 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. FC Cajamarca son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 4 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 1 maçta galibiyetler Sporting Cristal 0 – FC Cajamarca 1; 0 beraberlik var. Son maç: 15 Mayıs 2026, FC Cajamarca 3-1 Sporting Cristal.
- Sıralama
- 8. (47 p) – 17. (28 p)
- Form (son 5)
- GMGGG – MMMBM
- H2H (G-B-M)
- 0-0-1 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %87 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %73 – %60
- Korner ort. (maç)
- 9,7
- iddaa MS 1-0-2
- 1,13 – 5,65 – 8,43
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Sporting Cristal iç saha 15 maçta maç başına 2,60 gol attı, 1,20 gol yedi; FC Cajamarca dış saha 15 maçta 1,27 attı, 1,73 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Sporting Cristal %87, FC Cajamarca %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sporting Cristal %73, FC Cajamarca %60. İlk yarıyı önde kapatma: Sporting Cristal 7/15, FC Cajamarca 4/15.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Sporting Cristal 7,4, FC Cajamarca 2,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,7. Maç başına kart: Sporting Cristal 2,0, FC Cajamarca 2,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,13, 0 – 5,65, 2 – 8,43. Karşılıklı Gol: Var 1,60, Yok 1,79.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %73; KG var ortalaması %67; maç başına toplam korner ortalaması 9,7; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 2 Kasım 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Peru · Primera División puan durumu · Primera Division: Tabla Anual
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Alianza Lima | 32 | +30 | 68 |
| 2 | Universitario | 32 | +20 | 60 |
| 3 | FBC Melgar | 32 | +17 | 54 |
| 4 | Deportivo Garcilaso | 32 | +15 | 54 |
| 5 | Sporting Cristal | 33 | +15 | 51 |
| 6 | Cusco | 33 | -1 | 51 |
| 7 | Cienciano | 32 | +9 | 50 |
| 8 | Alianza Atletico | 32 | +3 | 49 |
| 9 | Sport Huancayo | 32 | -2 | 47 |
| 10 | Club Deportivo Los Chankas | 32 | -12 | 47 |
| 11 | Sport Boys | 32 | +2 | 45 |
| 12 | Juan Pablo II College | 32 | -10 | 41 |
| 13 | Atletico Grau | 33 | -9 | 37 |
| 14 | Comerciantes Unidos | 32 | -3 | 36 |
| 15 | ADT | 33 | -12 | 32 |
| 16 | UCV Moquegua | 32 | -21 | 29 |
| 17 | FC Cajamarca | 32 | -21 | 28 |
| 18 | UTC Cajamarca | 32 | -20 | 18 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ADT | — | — | — |
| 2 | Alianza Atletico | — | — | — |
| 3 | Alianza Lima | — | — | — |
| 4 | Atletico Grau | — | — | — |
| 5 | Cienciano | — | — | — |
| 6 | Club Deportivo Los Chankas | — | — | — |
| 7 | Comerciantes Unidos | — | — | — |
| 8 | Cusco | — | — | — |
| 9 | Deportivo Garcilaso | — | — | — |
| 10 | FBC Melgar | — | — | — |
| 11 | FC Cajamarca | — | — | — |
| 12 | Juan Pablo II College | — | — | — |
| 13 | Sport Boys | — | — | — |
| 14 | Sport Huancayo | — | — | — |
| 15 | Sporting Cristal | — | — | — |
| 16 | UCV Moquegua | — | — | — |
| 17 | UTC Cajamarca | — | — | — |
| 18 | Universitario | — | — | — |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ADT | — | — | — |
| 2 | Alianza Atletico | — | — | — |
| 3 | Alianza Lima | — | — | — |
| 4 | Atletico Grau | — | — | — |
| 5 | Cienciano | — | — | — |
| 6 | Club Deportivo Los Chankas | — | — | — |
| 7 | Comerciantes Unidos | — | — | — |
| 8 | Cusco | — | — | — |
| 9 | Deportivo Garcilaso | — | — | — |
| 10 | FBC Melgar | — | — | — |
| 11 | FC Cajamarca | — | — | — |
| 12 | Juan Pablo II College | — | — | — |
| 13 | Sport Boys | — | — | — |
| 14 | Sport Huancayo | — | — | — |
| 15 | Sporting Cristal | — | — | — |
| 16 | UCV Moquegua | — | — | — |
| 17 | UTC Cajamarca | — | — | — |
| 18 | Universitario | — | — | — |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera División'de oynanan diğer maçlar
- 19:00 Huancayo 2–0 Melgar
- 21:15 Cajamarca 2–3 Deportivo Garcilaso
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
