FC Cajamarca 2-0 Alianza Atletico: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FC Cajamarca 2–0 Alianza Atletico (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 17–12, isabetli şut 7–1, topa sahip olma %41–%59, korner 8–7.
Paylaş
Maç özeti
FC Cajamarca – Alianza Atletico maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Hairo Eduardo·Timana Alvarez 43', José Mauricio Arrasco Calderón 86' (FC Cajamarca). xG: FC Cajamarca 2,5 – 0,6 Alianza Atletico.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Estadio Heroes de San Ramon, Cajamarca
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- FC Cajamarca: Santiago Acasiete · Alianza Atletico: F. Urciuoli
Maç akışı
FC Cajamarca üstteAlianza Atletico altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %86 · 4 şut · 0,6
- 16–30'Ev %67 · 2 şut · 0,2
- 31–45+'Ev %70 · 8 şut · 0,4
- 46–60'Ev %62 · 2 şut · 0,4
- 61–75'Dep %83 · 1 şut · 0,0
- 76–90+'Dep %60 · 7 şut · 0,5
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = FC Cajamarca, Dep = Alianza Atletico.
Maç olayları
- FC CajamarcaAlianza Atletico
- Jefferson Orejuela ↔ Hairo CamachoOyuncu değişikliği88'
- Gol José Mauricio Arrasco Calderón 2–0Asist: S. Enciso86'
- José Reinaldo Lugo Quiñónez ↔ S. EncisoOyuncu değişikliği84'
- Arthur Alexander Gutiérrez IngaSarı kart83'
- 80'Germán DíazSarı kart
- 79'Ariel Muñoz ↔ Jairo MolinaOyuncu değişikliği
- José Reinaldo Lugo QuiñónezVAR: gol iptal69'
- P. Cejas ↔ Jonathan BetancourtOyuncu değişikliği65'
- Brandon Palacios ↔ José Mauricio Arrasco CalderónOyuncu değişikliği65'
- 64'Juan Delgado ↔ Jimmy PerezOyuncu değişikliği
- 45'Anthony Gordillo ↔ Jesus MendietaOyuncu değişikliği
- 45'Cristian Penilla ↔ Guillermo LariosOyuncu değişikliği
- 45'Hernan Lupu ↔ Jorge del CastilloOyuncu değişikliği
- Gol Hairo Eduardo·Timana Alvarez 1–0Asist: Brandon Palacios43'
FC Cajamarca iç sahada (17 maç) · Alianza Atletico deplasmanda (17 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 1 maç (2026'dan beri)
0 FC Cajamarca1 berabere0 Alianza Atletico
- FC Cajamarca iç sahada 17 maçta 4 galibiyet, 4 beraberlik, 9 mağlubiyet aldı.
- Alianza Atletico deplasmanda 17 maçta 4 galibiyet, 3 beraberlik, 10 mağlubiyet aldı.
- FC Cajamarca, iç saha maçlarında 17 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%6).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
FC Cajamarca
Alianza Atletico
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %24 8/33 | %24 4/17 |
| Beraberlik | %21 7/33 | %24 4/17 |
| Mağlubiyet | %55 18/33 | %53 9/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 14/33 | %24 4/17 |
| Beraberlik | %21 7/33 | %18 3/17 |
| Mağlubiyet | %36 12/33 | %59 10/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,39 (46 gol) | 1,59 (27 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,97 (65 gol) | 2,00 (34 gol) |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,48 (49 gol) | 1,24 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,45 (48 gol) | 1,88 (32 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 22/33 | %76 13/17 |
| 1,5 Üst | %82 27/33 | %88 15/17 |
| 2,5 Üst | %64 21/33 | %65 11/17 |
| 3,5 Üst | %45 15/33 | %59 10/17 |
| Gol yememe | %6 2/33 | %6 1/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 22/33 | %76 13/17 |
| 1,5 Üst | %76 25/33 | %88 15/17 |
| 2,5 Üst | %58 19/33 | %59 10/17 |
| 3,5 Üst | %45 15/33 | %47 8/17 |
| Gol yememe | %21 7/33 | %6 1/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,9 | 7,8 |
| 7,5 Üst | %53 17/32 | %59 10/17 |
| 8,5 Üst | %38 12/32 | %41 7/17 |
| 9,5 Üst | %22 7/32 | %18 3/17 |
| 10,5 Üst | %19 6/32 | %12 2/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 8,9 |
| 7,5 Üst | %67 22/33 | %71 12/17 |
| 8,5 Üst | %48 16/33 | %47 8/17 |
| 9,5 Üst | %42 14/33 | %35 6/17 |
| 10,5 Üst | %30 10/33 | %24 4/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %75 24/32 | %76 13/17 |
| 3,5 Üst | %56 18/32 | %53 9/17 |
| 4,5 Üst | %44 14/32 | %47 8/17 |
| 5,5 Üst | %38 12/32 | %41 7/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %82 27/33 | %76 13/17 |
| 3,5 Üst | %70 23/33 | %65 11/17 |
| 4,5 Üst | %42 14/33 | %41 7/17 |
| 5,5 Üst | %30 10/33 | %24 4/17 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %84 27/32 | %88 15/17 |
| 7,5 Üst | %75 24/32 | %82 14/17 |
| 8,5 Üst | %69 22/32 | %71 12/17 |
| 9,5 Üst | %53 17/32 | %59 10/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 9,4 |
| 6,5 Üst | %82 27/33 | %82 14/17 |
| 7,5 Üst | %76 25/33 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %64 21/33 | %59 10/17 |
| 9,5 Üst | %48 16/33 | %41 7/17 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %24 8/33 | %24 4/17 |
| Berabere | %33 11/33 | %29 5/17 |
| Geride | %42 14/33 | %47 8/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %24 8/33 | %12 2/17 |
| Berabere | %48 16/33 | %47 8/17 |
| Geride | %27 9/33 | %41 7/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC Cajamarca (33 maç)
Alianza Atletico (33 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC Cajamarca (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 8 |
| 16-30 | 7 | 7 |
| 31-45 | 6 | 10 |
| 46-60 | 4 | 9 |
| 61-75 | 5 | 9 |
| 76-90 | 14 | 11 |
Alianza Atletico (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 5 |
| 16-30 | 8 | 8 |
| 31-45 | 4 | 8 |
| 46-60 | 10 | 6 |
| 61-75 | 8 | 1 |
| 76-90 | 10 | 10 |
Kartlar
FC Cajamarca
Sarı 77 · Kırmızı 7 (33 maç · maç başı sarı 2,3)
Alianza Atletico
Sarı 71 · Kırmızı 7 (33 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 291 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FC Cajamarca: iç saha, 17 maç · Alianza Atletico: dış saha, 17 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FC Cajamarca – Alianza Atletico ilk 11'ler
FC Cajamarca · 4-2-3-1
- 3J. MedinaK
- 21J. VegaD
- 95Y. VílchezD
- 26H. TimanáD43' gol 43. dk
- 65A. GutiérrezD83' sarı kart 83. dk
- 69C. CorreaO
- 18Jefferson Gabriel Orejuela IzquierdoO88' oyundan çıktı 88. dk
- 20C. MezaO
- 77J. LugoO84' oyundan çıktı 84. dk
- 17B. PalaciosO43' asist 43. dk65' oyundan çıktı 65. dk
- 99P. CejasF65' oyundan çıktı 65. dk
- 11M. ArrascoO65' oyuna girdi 65. dk86' gol 86. dk
- 12S. Aspajo CohenK
- 88H. CamachoO88' oyuna girdi 88. dk
- 27J. BetancourtO65' oyuna girdi 65. dk
- 31S. EncisoO84' oyuna girdi 84. dk86' asist 86. dk
- 80Valentino Ybrahin Sandoval SánchezF
- 4J. SotoD
- 32P. AlegriaF
- 66R. SuarezD
Teknik direktör: Santiago Acasiete
Alianza Atletico · 4-2-3-1
- 95D. PrietoK
- 21E. PerlecheD
- 2R. SuarezD
- 6J. LujánD
- 24A. GordilloD45' oyundan çıktı 45. dk
- 15H. LupúO45' oyundan çıktı 45. dk
- 10Germán DíazO80' sarı kart 80. dk
- 23A. MuñozO79' oyundan çıktı 79. dk
- 37J. DelgadoO64' oyundan çıktı 64. dk
- 17C. PenillaO45' oyundan çıktı 45. dk
- 27J. IngrattiF
- 22J. del CastilloO45' oyuna girdi 45. dk
- 16S. FernándezO
- 25W. GuzmánD
- 11G. LariosF45' oyuna girdi 45. dk
- 19J. MendietaD45' oyuna girdi 45. dk
- 29J. MolinaF79' oyuna girdi 79. dk
- 20Jimmy PérezO64' oyuna girdi 64. dk
- 31S. RivadeneyraK
- 9V. RobaldoF
Teknik direktör: F. Urciuoli
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiFC Cajamarca
17. sıra · 28 puan · 32 maç · averaj -21
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMMM
- 02.11 Sporting Cristal 5–0 FC Cajamarca M
- 28.10 FC Cajamarca 1–3 UTC Cajamarca M
- 25.10 Sport Boys 4–2 FC Cajamarca M
- 18.10 FC Cajamarca 0–1 UCV Moquegua M
- 10.10 ADT 0–0 FC Cajamarca B
Alianza Atletico
8. sıra · 49 puan · 32 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMGG
- 31.10 Alianza Atletico 1–0 Juan Pablo II College G
- 28.10 Alianza Atletico 3–2 Deportivo Garcilaso G
- 24.10 Sport Huancayo 4–1 Alianza Atletico M
- 18.10 Alianza Atletico 1–4 Universitario M
- 11.10 Sport Boys 1–3 Alianza Atletico G
Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Primera División (Peru) programında FC Cajamarca – Alianza Atletico maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 23:30 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 17. sırada (28 puan), konuk ekip 8. sırada (49 puan).
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta FC Cajamarca 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 3-13). Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı. Alianza Atletico son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 9 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 17. (28 p) – 8. (49 p)
- Form (son 5)
- MMMMB – GGMMG
- H2H (G-B-M)
- 0-1-0 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %69 – %62
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %81 – %81
- Korner ort. (maç)
- 7,9
- iddaa MS 1-0-2
- 2,10 – 3,09 – 2,52
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2026 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: FC Cajamarca 0, Alianza Atletico 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 24 Mayıs 2026, Alianza Atletico 1-1 FC Cajamarca.
Gol istatistikleri
FC Cajamarca iç saha 16 maçta maç başına 1,56 gol attı, 2,12 gol yedi; Alianza Atletico dış saha 16 maçta 1,31 attı, 1,88 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %69, konukta %62. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: FC Cajamarca %81, Alianza Atletico %81. İlk yarıyı önde kapatma: FC Cajamarca 3/16, Alianza Atletico 2/16.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): FC Cajamarca 3,4, Alianza Atletico 3,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,9. Maç başına kart: FC Cajamarca 2,8, Alianza Atletico 2,7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,10, 0 – 3,09, 2 – 2,52. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,85, Üst 1,52. Karşılıklı Gol: Var 1,42, Yok 2,03.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %66; KG var ortalaması %81; maç başına toplam korner ortalaması 7,9; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 24 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 22:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Peru · Primera División puan durumu · Primera Division: Tabla Anual
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Alianza Lima | 32 | +30 | 68 |
| 2 | Universitario | 32 | +20 | 60 |
| 3 | FBC Melgar | 32 | +17 | 54 |
| 4 | Deportivo Garcilaso | 32 | +15 | 54 |
| 5 | Sporting Cristal | 33 | +15 | 51 |
| 6 | Cusco | 33 | -1 | 51 |
| 7 | Cienciano | 32 | +9 | 50 |
| 8 | Alianza Atletico | 32 | +3 | 49 |
| 9 | Sport Huancayo | 32 | -2 | 47 |
| 10 | Club Deportivo Los Chankas | 32 | -12 | 47 |
| 11 | Sport Boys | 32 | +2 | 45 |
| 12 | Juan Pablo II College | 32 | -10 | 41 |
| 13 | Atletico Grau | 33 | -9 | 37 |
| 14 | Comerciantes Unidos | 32 | -3 | 36 |
| 15 | ADT | 33 | -12 | 32 |
| 16 | UCV Moquegua | 32 | -21 | 29 |
| 17 | FC Cajamarca | 32 | -21 | 28 |
| 18 | UTC Cajamarca | 32 | -20 | 18 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ADT | — | — | — |
| 2 | Alianza Atletico | — | — | — |
| 3 | Alianza Lima | — | — | — |
| 4 | Atletico Grau | — | — | — |
| 5 | Cienciano | — | — | — |
| 6 | Club Deportivo Los Chankas | — | — | — |
| 7 | Comerciantes Unidos | — | — | — |
| 8 | Cusco | — | — | — |
| 9 | Deportivo Garcilaso | — | — | — |
| 10 | FBC Melgar | — | — | — |
| 11 | FC Cajamarca | — | — | — |
| 12 | Juan Pablo II College | — | — | — |
| 13 | Sport Boys | — | — | — |
| 14 | Sport Huancayo | — | — | — |
| 15 | Sporting Cristal | — | — | — |
| 16 | UCV Moquegua | — | — | — |
| 17 | UTC Cajamarca | — | — | — |
| 18 | Universitario | — | — | — |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ADT | — | — | — |
| 2 | Alianza Atletico | — | — | — |
| 3 | Alianza Lima | — | — | — |
| 4 | Atletico Grau | — | — | — |
| 5 | Cienciano | — | — | — |
| 6 | Club Deportivo Los Chankas | — | — | — |
| 7 | Comerciantes Unidos | — | — | — |
| 8 | Cusco | — | — | — |
| 9 | Deportivo Garcilaso | — | — | — |
| 10 | FBC Melgar | — | — | — |
| 11 | FC Cajamarca | — | — | — |
| 12 | Juan Pablo II College | — | — | — |
| 13 | Sport Boys | — | — | — |
| 14 | Sport Huancayo | — | — | — |
| 15 | Sporting Cristal | — | — | — |
| 16 | UCV Moquegua | — | — | — |
| 17 | UTC Cajamarca | — | — | — |
| 18 | Universitario | — | — | — |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman Alt/Üst 1.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
