Comerciantes Unidos 2-2 Asociacion Deportiva Tarma: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Comerciantes Unidos 2–2 Asociacion Deportiva Tarma (3 Kasım 2026). İlk yarı 0–1. Şut 10–14, isabetli şut 2–4, topa sahip olma %57–%43, korner 4–5.
Maç özeti
Comerciantes Unidos – Asociacion Deportiva Tarma maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Matías Eric Sen 51' (pen.), Joaquín Pereira (kendi kalesine) 90+6' (Comerciantes Unidos); Juan lucumi 8' (pen.), Aldair Rodríguez 63' (Asociacion Deportiva Tarma). xG: Comerciantes Unidos 1,5 – 2,1 Asociacion Deportiva Tarma.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Comerciantes Unidos: C. Biaggio · Asociacion Deportiva Tarma: V. Rivera
Maç akışı
Comerciantes Unidos üstteAsociacion Deportiva Tarma altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %66 · 2 şut · 0,8
- 16–30'Ev %57 · 0 şut · 0,0
- 31–45+'Dengeli · 8 şut · 0,6
- 46–60'Ev %77 · 2 şut · 0,9
- 61–75'Dep %72 · 5 şut · 0,8
- 76–90+'Ev %62 · 3 şut · 0,1
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Comerciantes Unidos, Dep = Asociacion Deportiva Tarma.
Maç olayları
- Comerciantes UnidosAsociacion Deportiva Tarma
- Kendi kalesine gol Joaquín Pereira 2–2Kendi kalesine90+6'
- 90+2'Aldair Rodríguez ↔ José RugelOyuncu değişikliği
- 89'Alejandro Ramos ↔ Jhair SotoOyuncu değişikliği
- Flavio Alcedo ↔ Maximiliano PérezOyuncu değişikliği89'
- 89'Joao Rojas ↔ Victor CedronOyuncu değişikliği
- Agustín Rodríguez ↔ Jean OlivaresOyuncu değişikliği71'
- Jhon Sánchez ↔ Wilter AyoviOyuncu değişikliği65'
- 63'Gol Aldair Rodríguez 1–2Asist: Juan lucumi
- 61'Said Peralta ↔ Aylton MazzoOyuncu değişikliği
- Alexis CossioSarı kart56'
- Penaltı golü Matías Eric Sen 1–1Penaltı51'
- 48'Juan ValenciaSarı kart
- 45+1'Orlando NunezSarı kart
- Yimy Gamero ↔ Thiago Alessandro Salinas MelgarOyuncu değişikliği45'
- 8'Penaltı golü Juan lucumi 0–1Penaltı
- 6'Said PeraltaVAR: penaltı onaylandı
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 8/32 | %38 6/16 |
| Beraberlik | %38 12/32 | %44 7/16 |
| Mağlubiyet | %38 12/32 | %19 3/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 7/33 | %6 1/16 |
| Beraberlik | %33 11/33 | %38 6/16 |
| Mağlubiyet | %45 15/33 | %56 9/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,38 (44 gol) | 1,38 (22 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,47 (47 gol) | 1,00 (16 gol) |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,09 (36 gol) | 0,88 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,45 (48 gol) | 1,88 (30 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 22/32 | %63 10/16 |
| 1,5 Üst | %72 23/32 | %63 10/16 |
| 2,5 Üst | %53 17/32 | %44 7/16 |
| 3,5 Üst | %44 14/32 | %38 6/16 |
| Gol yememe | %16 5/32 | %31 5/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 18/33 | %56 9/16 |
| 1,5 Üst | %76 25/33 | %81 13/16 |
| 2,5 Üst | %45 15/33 | %50 8/16 |
| 3,5 Üst | %27 9/33 | %31 5/16 |
| Gol yememe | %24 8/33 | %13 2/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 7,8 |
| 7,5 Üst | %69 22/32 | %63 10/16 |
| 8,5 Üst | %56 18/32 | %44 7/16 |
| 9,5 Üst | %44 14/32 | %25 4/16 |
| 10,5 Üst | %31 10/32 | %25 4/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 8,5 |
| 7,5 Üst | %76 25/33 | %75 12/16 |
| 8,5 Üst | %52 17/33 | %38 6/16 |
| 9,5 Üst | %39 13/33 | %25 4/16 |
| 10,5 Üst | %36 12/33 | %19 3/16 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,2 | 4,9 |
| 2,5 Üst | %91 29/32 | %94 15/16 |
| 3,5 Üst | %78 25/32 | %75 12/16 |
| 4,5 Üst | %66 21/32 | %56 9/16 |
| 5,5 Üst | %41 13/32 | %38 6/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,7 | 5,6 |
| 2,5 Üst | %88 29/33 | %81 13/16 |
| 3,5 Üst | %79 26/33 | %69 11/16 |
| 4,5 Üst | %67 22/33 | %63 10/16 |
| 5,5 Üst | %48 16/33 | %56 9/16 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %81 26/32 | %75 12/16 |
| 7,5 Üst | %72 23/32 | %63 10/16 |
| 8,5 Üst | %63 20/32 | %50 8/16 |
| 9,5 Üst | %50 16/32 | %38 6/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %73 24/33 | %63 10/16 |
| 7,5 Üst | %58 19/33 | %50 8/16 |
| 8,5 Üst | %55 18/33 | %44 7/16 |
| 9,5 Üst | %39 13/33 | %31 5/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 4/32 | %19 3/16 |
| Berabere | %50 16/32 | %56 9/16 |
| Geride | %38 12/32 | %25 4/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %24 8/33 | %13 2/16 |
| Berabere | %36 12/33 | %50 8/16 |
| Geride | %39 13/33 | %38 6/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Comerciantes Unidos (32 maç)
Asociacion Deportiva Tarma (33 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Comerciantes Unidos (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 6 |
| 16-30 | 3 | 11 |
| 31-45 | 8 | 7 |
| 46-60 | 11 | 5 |
| 61-75 | 5 | 6 |
| 76-90 | 11 | 10 |
Asociacion Deportiva Tarma (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 4 |
| 16-30 | 7 | 5 |
| 31-45 | 3 | 9 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 7 | 2 |
| 76-90 | 6 | 11 |
Kartlar
Comerciantes Unidos
Sarı 75 · Kırmızı 8 (32 maç · maç başı sarı 2,3)
Asociacion Deportiva Tarma
Sarı 87 · Kırmızı 11 (33 maç · maç başı sarı 2,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 291 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Comerciantes Unidos: iç saha, 16 maç · Asociacion Deportiva Tarma: dış saha, 16 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Comerciantes Unidos – Asociacion Deportiva Tarma ilk 11'ler
Comerciantes Unidos · 4-2-3-1
- 17Matías CordovaK
- 20J. ParodiD
- 40F. AlcedoD89' oyundan çıktı 89. dk
- 6J. RodriguezD
- 15A. CossioD56' sarı kart 56. dk
- 18A. RodríguezO71' oyundan çıktı 71. dk
- 54Y. GameroO45' oyundan çıktı 45. dk
- 11J. HerreraO
- 25Rodrigo Gary Vilca BetettaO
- 32J. SánchezO65' oyundan çıktı 65. dk
- 9M. SenF51' gol 51. dk
- 8W. AyovíF65' oyuna girdi 65. dk
- 10M. CarpioO
- 99José Pablo Alejandro Charún ValdezK
- 30P. GuzmánD
- 19D. LinoD
- 50J. OlivaresF71' oyuna girdi 71. dk
- 28O. PintoO
- 13M. PérezF89' oyuna girdi 89. dk
- 14Thiago SalinasO45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: C. Biaggio
Asociacion Deportiva Tarma · 4-2-3-1
- 30J. ValenciaK48' sarı kart 48. dk
- 98A. RamosD89' oyundan çıktı 89. dk
- 99J. PereyraD90+6' kendi kalesine 90+6. dk
- 44H. BenincasaD
- 59O. NúñezD45+1' sarı kart 45+1. dk
- 15Josué AlvinoO
- 16L. PérezO
- 77Juan David Lucumí CueroO8' gol 8. dk63' asist 63. dk
- 7J. RojasO89' oyundan çıktı 89. dk
- 22A. RodríguezO63' gol 63. dk90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 24S. PeraltaF61' oyundan çıktı 61. dk
- 33C. SolísK
- 2Jair ReyesO
- 31J. NavarroD
- 18Aylton MazzoF61' oyuna girdi 61. dk
- 27A. HidalgoO
- 26Jhojan GarcilazoF
- 10V. CedrónO89' oyuna girdi 89. dk
- 28J. SotoD89' oyuna girdi 89. dk
- 3L. RugelD90+2' oyuna girdi 90+2. dk
Teknik direktör: V. Rivera
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Comerciantes Unidos için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 8, yenilen 9. Son 5 maçta Asociacion Deportiva Tarma 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 4-8).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2024 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: Comerciantes Unidos 0, Asociacion Deportiva Tarma 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 1,00 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 0 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Mayıs 2026, Asociacion Deportiva Tarma 2-0 Comerciantes Unidos.
- Sıralama
- 13. (35 p) – 15. (30 p)
- Form (son 5)
- BGMBM – GBMBM
- H2H (G-B-M)
- 0-2-3 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %47
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %53
- Korner ort. (maç)
- 8,1
- iddaa MS 1-0-2
- 1,71 – 3,05 – 3,70
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Comerciantes Unidos iç saha 15 maçta maç başına 1,33 gol attı, 0,93 gol yedi; Asociacion Deportiva Tarma dış saha 15 maçta 0,80 attı, 1,87 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %47. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Comerciantes Unidos %60, Asociacion Deportiva Tarma %53. İlk yarıyı önde kapatma: Comerciantes Unidos 3/15, Asociacion Deportiva Tarma 1/15.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Comerciantes Unidos 3,6, Asociacion Deportiva Tarma 2,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,1. Maç başına kart: Comerciantes Unidos 2,3, Asociacion Deportiva Tarma 3,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,71, 0 – 3,05, 2 – 3,70. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,63, Üst 1,74. Karşılıklı Gol: Var 1,63, Yok 1,74.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %57; maç başına toplam korner ortalaması 8,1; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 3 Kasım 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Peru · Primera División puan durumu · Primera Division: Tabla Anual
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Alianza Lima | 32 | +30 | 68 |
| 2 | Universitario | 32 | +20 | 60 |
| 3 | FBC Melgar | 32 | +17 | 54 |
| 4 | Deportivo Garcilaso | 32 | +15 | 54 |
| 5 | Sporting Cristal | 33 | +15 | 51 |
| 6 | Cusco | 33 | -1 | 51 |
| 7 | Cienciano | 32 | +9 | 50 |
| 8 | Alianza Atletico | 32 | +3 | 49 |
| 9 | Sport Huancayo | 32 | -2 | 47 |
| 10 | Club Deportivo Los Chankas | 32 | -12 | 47 |
| 11 | Sport Boys | 32 | +2 | 45 |
| 12 | Juan Pablo II College | 32 | -10 | 41 |
| 13 | Atletico Grau | 33 | -9 | 37 |
| 14 | Comerciantes Unidos | 32 | -3 | 36 |
| 15 | ADT | 33 | -12 | 32 |
| 16 | UCV Moquegua | 32 | -21 | 29 |
| 17 | FC Cajamarca | 32 | -21 | 28 |
| 18 | UTC Cajamarca | 32 | -20 | 18 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ADT | — | — | — |
| 2 | Alianza Atletico | — | — | — |
| 3 | Alianza Lima | — | — | — |
| 4 | Atletico Grau | — | — | — |
| 5 | Cienciano | — | — | — |
| 6 | Club Deportivo Los Chankas | — | — | — |
| 7 | Comerciantes Unidos | — | — | — |
| 8 | Cusco | — | — | — |
| 9 | Deportivo Garcilaso | — | — | — |
| 10 | FBC Melgar | — | — | — |
| 11 | FC Cajamarca | — | — | — |
| 12 | Juan Pablo II College | — | — | — |
| 13 | Sport Boys | — | — | — |
| 14 | Sport Huancayo | — | — | — |
| 15 | Sporting Cristal | — | — | — |
| 16 | UCV Moquegua | — | — | — |
| 17 | UTC Cajamarca | — | — | — |
| 18 | Universitario | — | — | — |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ADT | — | — | — |
| 2 | Alianza Atletico | — | — | — |
| 3 | Alianza Lima | — | — | — |
| 4 | Atletico Grau | — | — | — |
| 5 | Cienciano | — | — | — |
| 6 | Club Deportivo Los Chankas | — | — | — |
| 7 | Comerciantes Unidos | — | — | — |
| 8 | Cusco | — | — | — |
| 9 | Deportivo Garcilaso | — | — | — |
| 10 | FBC Melgar | — | — | — |
| 11 | FC Cajamarca | — | — | — |
| 12 | Juan Pablo II College | — | — | — |
| 13 | Sport Boys | — | — | — |
| 14 | Sport Huancayo | — | — | — |
| 15 | Sporting Cristal | — | — | — |
| 16 | UCV Moquegua | — | — | — |
| 17 | UTC Cajamarca | — | — | — |
| 18 | Universitario | — | — | — |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
