Sivasspor 1-1 Sarıyer: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Sivasspor 1–1 Sarıyer (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 14–18, isabetli şut 3–5, topa sahip olma %48–%52, korner 4–2.
Maç özeti
Sivasspor – Sarıyer maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Rey Manaj 30' (Sivasspor); André Poko 1' (Sarıyer). xG: Sivasspor 1,5 – 1,8 Sarıyer.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Sivasspor: İsmet Taşdemir · Sarıyer: B. Bölükbaşı
- Yayıncı
- beIN SPORTS
Maç akışı
Sivasspor üstte · Sarıyer altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 1' gol: André Poko (Sarıyer)
- 30' gol: Rey Manaj (Sivasspor)
- 32' sarı kart: K. Arslan (Sarıyer)
- 45' oyuncu değişikliği: C. Osmanpaşa ↔ Joseph Attamah (Sarıyer)
- 45' oyuncu değişikliği: S. Kavrazlı ↔ Cihat Celik (Sivasspor)
- 45+3' sarı kart: H. Yeşilyurt (Sarıyer)
- 63' oyuncu değişikliği: Ebrima Ceesay ↔ Charilaos Charisis (Sivasspor)
- 63' oyuncu değişikliği: Oğuzhan Aksoy ↔ B. Kapacak (Sivasspor)
- 68' oyuncu değişikliği: André Poko ↔ T. Ergül (Sarıyer)
- 69' oyuncu değişikliği: D. Davas ↔ E. Karadağ (Sarıyer)
- 82' sarı kart: Y. Kefkir (Sivasspor)
- 83' oyuncu değişikliği: Turan Tuzlacik ↔ Clinton Duodu (Sivasspor)
- 86' oyuncu değişikliği: Barış Alıcı ↔ E. Dikmen (Sarıyer)
- 87' oyuncu değişikliği: H. Yeşilyurt ↔ Mamadou Thiam (Sarıyer)
- 90+7' sarı kart: E. Dikmen (Sarıyer)
Maç olayları
- SivassporSarıyer
- 90+7'E. DikmenSarı kart
- 87'H. Yeşilyurt ↔ Mamadou ThiamOyuncu değişikliği
- 86'Barış Alıcı ↔ E. DikmenOyuncu değişikliği
- 84'Emeka EzeVAR: gol iptal
- Turan Tuzlacik ↔ Clinton DuoduOyuncu değişikliği83'
- Y. KefkirSarı kart82'
- 69'D. Davas ↔ E. KaradağOyuncu değişikliği
- 68'André Poko ↔ T. ErgülOyuncu değişikliği
- Ebrima Ceesay ↔ Charilaos CharisisOyuncu değişikliği63'
- Oğuzhan Aksoy ↔ B. KapacakOyuncu değişikliği63'
- 59'Emeka EzeVAR: gol iptal
- 45+3'H. YeşilyurtSarı kart
- 45'C. Osmanpaşa ↔ Joseph AttamahOyuncu değişikliği
- S. Kavrazlı ↔ Cihat CelikOyuncu değişikliği45'
- 32'K. ArslanSarı kart
- Gol Rey Manaj 1–1Asist: Ebrima Ceesay30'
- 1'Gol André Poko 0–1
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %50 7/14 | %71 5/7 |
| Mağlubiyet | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %36 5/14 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,21 (17 gol)ligde 14.–15. · lig ortalamasından 0,17 düşük | 1,57 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,64 (23 gol)ligde 13.–14. · lig ortalamasından 0,26 yüksek | 1,29 (9 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (15 gol)ligde 17.–18. · lig ortalamasından 0,31 düşük | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (19 gol)ligde 11. · lig ortalamasında | 1,33 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %79 11/14ligde 1.–2. · lig ortalamasından 24 puan yüksek | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %57 8/14ligde 6.–7. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %7 1/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14ligde 4.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %93 13/14 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %36 5/14ligde 17.–18. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 9,1 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,5 | 6,7 |
| 7,5 Üst | %43 6/14 | %17 1/6 |
| 8,5 Üst | %36 5/14 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %0 0/6 |
| 10,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %64 9/14 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %79 11/14 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %36 5/14 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %21 3/14 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,1 | 7,7 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 6,5 |
| 6,5 Üst | %64 9/14 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %17 1/6 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Geride | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %0 0/6 |
| Berabere | %36 5/14 | %50 3/6 |
| Geride | %43 6/14 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sivasspor (14 maç)
Sarıyer (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sivasspor (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 5 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 7 | 2 |
| 76-90 | 1 | 6 |
Sarıyer (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 5 | 5 |
| 76-90 | 4 | 3 |
Kartlar
Sivasspor
Sarı 33 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 2,4)
Sarıyer
Sarı 27 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 135 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Sivasspor: iç saha, 7 maç · Sarıyer: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Sivasspor – Sarıyer ilk 11'ler
Sivasspor · 4-2-3-1
- 16Arda ErdusunK
- 26M. YıldırımD
- 4M. ÇelikD
- 34T. TuzlacikD83' oyundan çıktı 83. dk
- 77Y. KefkirD82' sarı kart 82. dk
- 66Oğuzhan AksoyO63' oyundan çıktı 63. dk
- 20M. MohammedO
- 30E. CeesayO30' asist 30. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 28S. KavrazlıO45' oyundan çıktı 45. dk
- 27V. EthemiO
- 9R. ManajF30' gol 30. dk
- 90M. AlbayrakD
- 1G. BakırbaşK
- 91Osman BaşkuyuD
- 8C. CharisisO63' oyuna girdi 63. dk
- 99Yilmaz CinF
- 17C. DuoduF83' oyuna girdi 83. dk
- 19E. GökayF
- 11B. KapacakO63' oyuna girdi 63. dk
- 43Eymen YurdcuO
- 23C. ÇelikO45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: Ismet Taşdemir
Sarıyer · 4-1-4-1
- 13I. ŠehićK
- 23Ü. ErgünD
- 24K. ArslanD32' sarı kart 32. dk
- 88C. OsmanpaşaD45' oyundan çıktı 45. dk
- 5E. KorkmazoğluD
- 28H. YeşilyurtO45+3' sarı kart 45+3. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 7B. AliciO86' oyundan çıktı 86. dk
- 53A. Biyogo PokoO1' gol 1. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 17D. DavasO69' oyundan çıktı 69. dk
- 10E. KaracaO
- 90E. EzeF
- 27M. YücelO
- 19Yagiz SenO
- 4E. DikmenD86' oyuna girdi 86. dk90+7' sarı kart 90+7. dk
- 3J. AttamahD45' oyuna girdi 45. dk
- 1F. AkyüzK
- 14T. ErgülO68' oyuna girdi 68. dk
- 41F. GedikF
- 11E. KaradağF69' oyuna girdi 69. dk
- 9B. KörF
- 93M. ThiamF87' oyuna girdi 87. dk
Teknik direktör: B. Bölükbaşı
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Sivasspor istatistikleri → · Sarıyer istatistikleri → · İki takımı karşılaştır → · Türkiye · 1. Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Sivasspor son 5 maçında 2 galibiyet, 3 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 9 gol attı, 5 gol yedi. Sarıyer son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 10 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Sivasspor 1, Sarıyer 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 7 Şubat 2026, Sarıyer 1-0 Sivasspor.
- Sıralama
- 11. (12 p) – 7. (15 p)
- Form (son 5)
- BGBBG – MBGBM
- H2H (G-B-M)
- 1-0-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %75
- Korner ort. (maç)
- 8,7
- iddaa MS 1-0-2
- 2,14 – 3,03 – 2,65
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Sivasspor iç saha 5 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,20 gol yedi; Sarıyer dış saha 4 maçta 1,00 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sivasspor %80, Sarıyer %75. İlk yarıyı önde kapatma: Sivasspor 2/5, Sarıyer 0/4.
Korner ve kart
Maç başına korner: Sivasspor 5,6, Sarıyer 2,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,7. Maç başına kart: Sivasspor 1,8, Sarıyer 1,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,14, 0 – 3,03, 2 – 2,65. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,65, Üst 1,75. Karşılıklı Gol: Var 1,59, Yok 1,83.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %78; maç başına toplam korner ortalaması 8,7; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 16 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Türkiye · 1. Lig puan durumu · Lig A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 14 | +18 | 32 |
| 2 | Kayserispor | 13 | +23 | 30 |
| 3 | Iğdır FK | 14 | +8 | 28 |
| 4 | Mardin 1969 | 13 | +6 | 24 |
| 5 | Keçiörengücü | 14 | +8 | 23 |
| 6 | Batman Petrolspor | 13 | +3 | 23 |
| 7 | Antalyaspor | 14 | -1 | 20 |
| 8 | Bodrum FK | 13 | +4 | 18 |
| 9 | Erokspor | 14 | +2 | 18 |
| 10 | Muğlaspor | 14 | -7 | 18 |
| 11 | Sarıyer | 14 | -4 | 17 |
| 12 | Karagümrük | 13 | 0 | 16 |
| 13 | Vanspor FK | 14 | -6 | 16 |
| 14 | Bandırmaspor | 13 | +4 | 14 |
| 15 | Ümraniyespor | 12 | +3 | 14 |
| 16 | Pendikspor | 14 | -10 | 14 |
| 17 | Manisa F.K. | 14 | -3 | 13 |
| 18 | Sivasspor | 14 | -6 | 13 |
| 19 | İstanbulspor | 14 | -21 | 8 |
| 20 | Boluspor | 12 | -21 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Iğdır FK | 7 | +6 | 16 |
| 2 | Batman Petrolspor | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Kayserispor | 6 | +12 | 13 |
| 4 | Bursaspor | 6 | +9 | 13 |
| 5 | Mardin 1969 | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Sarıyer | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Vanspor FK | 8 | -4 | 10 |
| 9 | Bodrum FK | 7 | +1 | 9 |
| 10 | Karagümrük | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Muğlaspor | 7 | -1 | 9 |
| 12 | Bandırmaspor | 7 | +6 | 8 |
| 13 | Sivasspor | 7 | +2 | 8 |
| 14 | Manisa F.K. | 7 | +1 | 8 |
| 15 | Pendikspor | 7 | -2 | 7 |
| 16 | Erokspor | 6 | -3 | 7 |
| 17 | Antalyaspor | 8 | -4 | 7 |
| 18 | Ümraniyespor | 6 | +2 | 6 |
| 19 | İstanbulspor | 6 | -5 | 2 |
| 20 | Boluspor | 6 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 8 | +9 | 19 |
| 2 | Kayserispor | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Antalyaspor | 6 | +3 | 13 |
| 4 | Iğdır FK | 7 | +2 | 12 |
| 5 | Erokspor | 8 | +5 | 11 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +3 | 11 |
| 7 | Mardin 1969 | 7 | +2 | 11 |
| 8 | Bodrum FK | 6 | +3 | 9 |
| 9 | Muğlaspor | 7 | -6 | 9 |
| 10 | Ümraniyespor | 6 | +1 | 8 |
| 11 | Vanspor FK | 6 | -2 | 8 |
| 12 | Batman Petrolspor | 7 | -3 | 8 |
| 13 | Karagümrük | 6 | 0 | 7 |
| 14 | Pendikspor | 7 | -8 | 7 |
| 15 | Bandırmaspor | 6 | -2 | 6 |
| 16 | Sarıyer | 6 | -3 | 6 |
| 17 | İstanbulspor | 8 | -16 | 6 |
| 18 | Manisa F.K. | 7 | -4 | 5 |
| 19 | Sivasspor | 7 | -8 | 5 |
| 20 | Boluspor | 6 | -11 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 1. Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
