Sarıyer 0-2 Karagümrük: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Sarıyer 0–2 Karagümrük (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 10–14, isabetli şut 2–6, topa sahip olma %48–%52, korner 3–3.
Maç özeti
Sarıyer – Karagümrük maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Ahmed Traore 28', C. Tosun 60' (pen.) (Karagümrük). xG: Sarıyer 0,8 – 2,4 Karagümrük.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Hakem
- Copur Muhammet Alperen · bu sezon 2 maç, maç başı 2,00 sarı
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Sarıyer: Umut Eskiköy · Karagümrük: A. Stanojević
- Yayıncı
- beIN SPORTS
Maç akışı
Sarıyer üstte · Karagümrük altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 28' gol: Ahmed Traore (Karagümrük)
- 39' sarı kart: E. Karaca (Sarıyer)
- 45' oyuncu değişikliği: André Poko ↔ T. Ergül (Sarıyer)
- 60' gol: C. Tosun (Karagümrük)
- 60' oyuncu değişikliği: Barış Alıcı ↔ E. Karadağ (Sarıyer)
- 60' oyuncu değişikliği: D. Davas ↔ Mamadou Thiam (Sarıyer)
- 67' sarı kart: E. Akbaba (Karagümrük)
- 67' oyuncu değişikliği: J. Esen ↔ R. Civelek (Karagümrük)
- 74' oyuncu değişikliği: C. Tosun ↔ T. Çukur (Karagümrük)
- 74' oyuncu değişikliği: Manolis Siopis ↔ Robin Yalçın (Karagümrük)
- 74' oyuncu değişikliği: Yaya Onogo ↔ Marius Tresor Doh (Karagümrük)
- 77' oyuncu değişikliği: E. Karaca ↔ B. Kör (Sarıyer)
- 90+1' oyuncu değişikliği: E. Akbaba ↔ D. Toköz (Karagümrük)
Maç olayları
- SarıyerKaragümrük
- 90+1'E. Akbaba ↔ D. ToközOyuncu değişikliği
- E. Karaca ↔ B. KörOyuncu değişikliği77'
- 74'C. Tosun ↔ T. ÇukurOyuncu değişikliği
- 74'Manolis Siopis ↔ Robin YalçınOyuncu değişikliği
- 74'Yaya Onogo ↔ Marius Tresor DohOyuncu değişikliği
- 67'E. AkbabaSarı kart
- 67'J. Esen ↔ R. CivelekOyuncu değişikliği
- 60'Penaltı golü C. Tosun 0–2Penaltı
- Barış Alıcı ↔ E. KaradağOyuncu değişikliği60'
- D. Davas ↔ Mamadou ThiamOyuncu değişikliği60'
- 58'E. AkbabaVAR: penaltı onaylandı
- André Poko ↔ T. ErgülOyuncu değişikliği45'
- E. KaracaSarı kart39'
- 28'Gol Ahmed Traore 0–1
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %36 5/14 | %38 3/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (15 gol)ligde 17.–18. · lig ortalamasından 0,31 düşük | 1,25 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (19 gol)ligde 11. · lig ortalamasında | 1,38 (11 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,23 (16 gol)ligde 12.–13. · lig ortalamasından 0,15 düşük | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,23 (16 gol)ligde 8. · lig ortalamasından 0,15 düşük | 1,33 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14ligde 4.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %93 13/14 | %100 8/8 |
| 2,5 Üst | %36 5/14ligde 17.–18. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %38 3/8 |
| 3,5 Üst | %7 1/14 | %13 1/8 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %25 2/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13ligde 7. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %31 4/13ligde 20. · lig ortalamasından 19 puan düşük | %17 1/6 |
| 3,5 Üst | %8 1/13 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %33 2/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,5 | 8,1 |
| 7,5 Üst | %43 6/14 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %36 5/14 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %38 3/8 |
| 10,5 Üst | %7 1/14 | %13 1/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 8,3 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %31 4/13 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %23 3/13 | %0 0/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %79 11/14 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %75 6/8 |
| 4,5 Üst | %36 5/14 | %38 3/8 |
| 5,5 Üst | %21 3/14 | %25 2/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,2 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %38 5/13 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %31 4/13 | %0 0/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %64 9/14 | %75 6/8 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %50 4/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %31 4/13 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %38 3/8 |
| Berabere | %36 5/14 | %25 2/8 |
| Geride | %43 6/14 | %38 3/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %38 5/13 | %17 1/6 |
| Geride | %31 4/13 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sarıyer (14 maç)
Karagümrük (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sarıyer (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 5 | 5 |
| 76-90 | 4 | 3 |
Karagümrük (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 0 | 3 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Kartlar
Sarıyer
Sarı 27 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,9)
Karagümrük
Sarı 24 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 135 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Sarıyer: iç saha, 8 maç · Karagümrük: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Sarıyer – Karagümrük ilk 11'ler
Sarıyer · 4-4-2
- 13I. ŠehićK
- 23Ü. ErgünD
- 24K. ArslanD
- 3J. AttamahD
- 5E. KorkmazoğluD
- 7B. AliciO60' oyundan çıktı 60. dk
- 28H. YeşilyurtO
- 53A. Biyogo PokoO45' oyundan çıktı 45. dk
- 10E. KaracaO39' sarı kart 39. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 90E. EzeF
- 17D. DavasF60' oyundan çıktı 60. dk
- 1F. AkyüzK
- 4E. DikmenD
- 14T. ErgülO45' oyuna girdi 45. dk
- 41F. GedikF
- 11E. KaradağF60' oyuna girdi 60. dk
- 35H. KayalıD
- 9B. KörF77' oyuna girdi 77. dk
- 8Marcos SilvaO
- 93M. ThiamF60' oyuna girdi 60. dk
- 19Yagiz SenO
Teknik direktör: Umut Eskiköy
Karagümrük · 4-2-3-1
- 1M. SilvestriK
- 25M. SarıkayaD
- 4D. BiraschiD
- 28A. ÇınarD
- 21Candan BaskaleD
- 19Y. OnogoO74' oyundan çıktı 74. dk
- 20M. SiopisO74' oyundan çıktı 74. dk
- 26Traore AhmedO28' gol 28. dk
- 5E. AkbabaO67' sarı kart 67. dk90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 41J. EsenO
- 9C. TosunF60' gol 60. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 22R. CivelekO67' oyuna girdi 67. dk
- 14Marius Tresor DohO74' oyuna girdi 74. dk
- 24B. ErsoyO
- 7Baris KalayciF
- 33Ç. KurukalıpD
- 3A. NukanD
- 8D. ToközO90+1' oyuna girdi 90+1. dk
- 6R. YalçınO74' oyuna girdi 74. dk
- 11T. ÇukurF74' oyuna girdi 74. dk
- 23B. ŞenK
Teknik direktör: A. Stanojević
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Sarıyer istatistikleri → · Karagümrük istatistikleri → · İki takımı karşılaştır → · Türkiye · 1. Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Sarıyer 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 6-8). Karagümrük için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 5, yenilen 5. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2021 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Sarıyer 0, Karagümrük 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 4 Aralık 2024, Karagümrük 3-0 Sarıyer.
- Sıralama
- 8. (16 p) – 13. (13 p)
- Form (son 5)
- BMBGB – MMBGB
- H2H (G-B-M)
- 0-0-2 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %20
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %40
- Korner ort. (maç)
- 8,6
- iddaa MS 1-0-2
- 2,04 – 3,01 – 2,76
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Sarıyer iç saha 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,33 gol yedi; Karagümrük dış saha 5 maçta 1,20 attı, 1,60 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sarıyer %67, Karagümrük %40. İlk yarıyı önde kapatma: Sarıyer 3/6, Karagümrük 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Sarıyer 4,8, Karagümrük 4,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,6. Maç başına kart: Sarıyer 2,0, Karagümrük 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,04, 0 – 3,01, 2 – 2,76. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,56, Üst 1,83. Karşılıklı Gol: Var 1,65, Yok 1,72.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %35; KG var ortalaması %53; maç başına toplam korner ortalaması 8,6; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 13:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Türkiye · 1. Lig puan durumu · Lig A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 14 | +18 | 32 |
| 2 | Kayserispor | 13 | +23 | 30 |
| 3 | Iğdır FK | 14 | +8 | 28 |
| 4 | Mardin 1969 | 13 | +6 | 24 |
| 5 | Keçiörengücü | 14 | +8 | 23 |
| 6 | Batman Petrolspor | 13 | +3 | 23 |
| 7 | Antalyaspor | 14 | -1 | 20 |
| 8 | Bodrum FK | 13 | +4 | 18 |
| 9 | Erokspor | 14 | +2 | 18 |
| 10 | Muğlaspor | 14 | -7 | 18 |
| 11 | Sarıyer | 14 | -4 | 17 |
| 12 | Karagümrük | 13 | 0 | 16 |
| 13 | Vanspor FK | 14 | -6 | 16 |
| 14 | Bandırmaspor | 13 | +4 | 14 |
| 15 | Ümraniyespor | 12 | +3 | 14 |
| 16 | Pendikspor | 14 | -10 | 14 |
| 17 | Manisa F.K. | 14 | -3 | 13 |
| 18 | Sivasspor | 14 | -6 | 13 |
| 19 | İstanbulspor | 14 | -21 | 8 |
| 20 | Boluspor | 12 | -21 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Iğdır FK | 7 | +6 | 16 |
| 2 | Batman Petrolspor | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Kayserispor | 6 | +12 | 13 |
| 4 | Bursaspor | 6 | +9 | 13 |
| 5 | Mardin 1969 | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Sarıyer | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Vanspor FK | 8 | -4 | 10 |
| 9 | Bodrum FK | 7 | +1 | 9 |
| 10 | Karagümrük | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Muğlaspor | 7 | -1 | 9 |
| 12 | Bandırmaspor | 7 | +6 | 8 |
| 13 | Sivasspor | 7 | +2 | 8 |
| 14 | Manisa F.K. | 7 | +1 | 8 |
| 15 | Pendikspor | 7 | -2 | 7 |
| 16 | Erokspor | 6 | -3 | 7 |
| 17 | Antalyaspor | 8 | -4 | 7 |
| 18 | Ümraniyespor | 6 | +2 | 6 |
| 19 | İstanbulspor | 6 | -5 | 2 |
| 20 | Boluspor | 6 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 8 | +9 | 19 |
| 2 | Kayserispor | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Antalyaspor | 6 | +3 | 13 |
| 4 | Iğdır FK | 7 | +2 | 12 |
| 5 | Erokspor | 8 | +5 | 11 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +3 | 11 |
| 7 | Mardin 1969 | 7 | +2 | 11 |
| 8 | Bodrum FK | 6 | +3 | 9 |
| 9 | Muğlaspor | 7 | -6 | 9 |
| 10 | Ümraniyespor | 6 | +1 | 8 |
| 11 | Vanspor FK | 6 | -2 | 8 |
| 12 | Batman Petrolspor | 7 | -3 | 8 |
| 13 | Karagümrük | 6 | 0 | 7 |
| 14 | Pendikspor | 7 | -8 | 7 |
| 15 | Bandırmaspor | 6 | -2 | 6 |
| 16 | Sarıyer | 6 | -3 | 6 |
| 17 | İstanbulspor | 8 | -16 | 6 |
| 18 | Manisa F.K. | 7 | -4 | 5 |
| 19 | Sivasspor | 7 | -8 | 5 |
| 20 | Boluspor | 6 | -11 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 1. Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
