Atakan Çankaya
Atakan Rıdvan Çankaya
Atakan Çankaya 2026/27 TFF 1. Lig'de Manisa F.K. formasıyla 13 maçta 1170 dakika oynadı; 1 gol, 1 asist, 2 sarı kart (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
- takımında asist sayısında ortak 3.
- takımında dakika sayısında ortak 3.
2026/27 sezonu
| Lig | Takım | Maç | İlk 11 | Dk | Gol | Asist | Pen. | Sarı | Kırm. | Dk/Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TFF 1. Lig | Manisa F.K. | 13 | 13 | 1170 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1.170,0 |
Turnuvalara göre
| Turnuva | Takım | Maç | Gol | Asist | Kart |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. Lig | Manisa F.K. | 13 | 1 | 1 | 2/0 |
Kart: sarı/kırmızı. Kulüp hazırlık maçları dahil değildir.
Son 5 maç
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11 | D | Keçiörengücü | Mağlubiyet0-1 | 90' | – | – | – | |
| 31.10 | İ | Batman Petrolspor | Galibiyet2-1 | 90' | – | – | – | |
| 26.10 | D | Mardin 1969 | Mağlubiyet1-2 | 90' | – | – | – | |
| 19.10 | İ | Muğlaspor | Mağlubiyet3-4 | 90' | – | – | – | |
| 15.10 | İ | Erokspor | Beraberlik1-1 | 90' | – | – | – |
Tüm maçlar (13)
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10 | D | Kayserispor | Mağlubiyet2-3 | 90' | 1 | 1 | – | |
| 20.09 | İ | İstanbulspor | Mağlubiyet0-1 | 90' | – | – | – | |
| 13.09 | D | Karagümrük | Beraberlik1-1 | 90' | –1 | – | 1 | |
| 07.09 | İ | Bursaspor | Mağlubiyet1-2 | 90' | –1 | – | 1 | |
| 30.08 | İ | Bodrum FK | Beraberlik0-0 | 90' | – | – | – | |
| 24.08 | D | Sivasspor | Beraberlik2-2 | 90' | – | – | – | |
| 15.08 | İ | Vanspor FK | Galibiyet4-1 | 90' | – | – | – | |
| 07.08 | D | Boluspor | Galibiyet2-1 | 90' | – | – | – |
90 dakikada
- Şut
- 0,92
- İsabetli şut
- 0,15
- Kilit pas
- 0,38
- Top kapma
- 2,38
- Araya girme
- 2,00
- Başarılı çalım
- 0,31
- Pas isabeti
- %85,3
- İkili mücadele
- %56,8
90 dakika başına; en az 450 dakika oynayan oyuncular için.
Atakan Çankaya 2026/27 sezon özeti
Atakan Çankaya 2026/27 TFF 1. Lig sezonunda Manisa F.K. formasıyla 13 maçta 1 gol attı ve 1 asist yaptı; 1.170,0 dakikada bir gol buldu. Geçen sezon (2025/26) 17 maçta 1 gol atmıştı. Bu paragraftaki sayılar yalnız lig maçlarıdır; kupa, Avrupa ve milli takım maçları 'Turnuvalara göre' bölümündedir.
2025/26 sezonu
| Lig | Takım | Maç | İlk 11 | Dk | Gol | Asist | Pen. | Sarı | Kırm. | Dk/Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Süper Lig | Karagümrük | 17 | 17 | 1530 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1.530,0 |
Turnuvalara göre
| Turnuva | Takım | Maç | Gol | Asist | Kart |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. Lig | Iğdır FK | 18 | 2 | 1 | 4/0 |
| Süper Lig | Karagümrük | 17 | 1 | 1 | 3/0 |
| Türkiye Kupası(2 maçın istatistiği eksik) | Iğdır FK | 2 | 0 | 1 | 1/0 |
| Türkiye Kupası(1 maçın istatistiği eksik) | Karagümrük | 1 | 1 | 0 | 0/0 |
Kart: sarı/kırmızı. Kulüp hazırlık maçları dahil değildir.
Maç maç
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.12 | D | Alanyaspor | Mağlubiyet0-2 | 90' | – | – | – | |
| 14.12 | İ | Kocaelispor | Beraberlik1-1 | 90' | – | – | – | |
| 07.12 | D | Gençlerbirliği | Mağlubiyet0-3 | 90' | – | – | – | |
| 30.11 | İ | Beşiktaş | Mağlubiyet0-2 | 90' | – | – | – | |
| 22.11 | D | Eyüpspor | Beraberlik1-1 | 90' | – | – | – | |
| 09.11 | İ | Konyaspor | Galibiyet2-0 | 90' | – | – | – | |
| 03.11 | D | Rizespor | Mağlubiyet0-1 | 90' | –1 | – | 1 | |
| 24.10 | İ | Kayserispor | Beraberlik2-2 | 90' | 1 | – | – | |
| 19.10 | D | Fenerbahçe | Mağlubiyet1-2 | 90' | –1 | – | 1 | |
| 05.10 | İ | Gaziantep FK | Mağlubiyet0-2 | 90' | – | – | – |
Tüm maçlar (17)
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.09 | İ | Trabzonspor | Mağlubiyet3-4 | 90' | –1 | – | 1 | |
| 21.09 | D | Samsunspor | Mağlubiyet2-3 | 90' | – | – | – | |
| 17.09 | İ | Başakşehir | Mağlubiyet0-2 | 90' | – | – | – | |
| 13.09 | İ | Kasımpaşa | Mağlubiyet0-1 | 90' | – | – | – | |
| 30.08 | D | Antalyaspor | Galibiyet2-1 | 90' | – | 1 | – | |
| 22.08 | İ | Göztepe | Mağlubiyet0-2 | 90' | – | – | – | |
| 15.08 | D | Galatasaray | Mağlubiyet0-3 | 90' | – | – | – |
90 dakikada
- Şut
- 0,59
- İsabetli şut
- 0,18
- Kilit pas
- 0,29
- Top kapma
- 1,82
- Araya girme
- 1,53
- Başarılı çalım
- 0,71
- Pas isabeti
- %76,8
- İkili mücadele
- %57,4
90 dakika başına; en az 450 dakika oynayan oyuncular için.
Atakan Çankaya 2025/26 sezon özeti
Atakan Çankaya 2025/26 Süper Lig sezonunda Karagümrük formasıyla 17 maçta 1 gol attı ve 1 asist yaptı; 1.530,0 dakikada bir gol buldu. Geçen sezon (2025/26) 18 maçta 2 gol atmıştı. Bu paragraftaki sayılar yalnız lig maçlarıdır; kupa, Avrupa ve milli takım maçları 'Turnuvalara göre' bölümündedir.
2025/26 sezonu
| Lig | Takım | Maç | İlk 11 | Dk | Gol | Asist | Pen. | Sarı | Kırm. | Dk/Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TFF 1. Lig | Iğdır FK | 18 | 17 | 1488 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 744,0 |
Turnuvalara göre
| Turnuva | Takım | Maç | Gol | Asist | Kart |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. Lig | Iğdır FK | 18 | 2 | 1 | 4/0 |
| Süper Lig | Karagümrük | 17 | 1 | 1 | 3/0 |
| Türkiye Kupası(2 maçın istatistiği eksik) | Iğdır FK | 2 | 0 | 1 | 1/0 |
| Türkiye Kupası(1 maçın istatistiği eksik) | Karagümrük | 1 | 1 | 0 | 0/0 |
Kart: sarı/kırmızı. Kulüp hazırlık maçları dahil değildir.
Maç maç
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05 | İ | Amedspor | Beraberlik3-3 | 90' | 11 | – | 1 | |
| 26.04 | D | Sivasspor | Mağlubiyet1-2 | 27' (y) | –1 | – | 1 | |
| 19.04 | İ | Pendikspor | Beraberlik1-1 | 90' | – | – | – | |
| 12.04 | D | Adana Demirspor | Galibiyet6-1 | 90' | – | 1 | – | |
| 08.04 | İ | Keçiörengücü | Mağlubiyet0-1 | 90' | – | – | – | |
| 04.04 | D | Erzurumspor | Mağlubiyet1-2 | 89' | – | – | – | |
| 22.03 | İ | Çorum FK | Mağlubiyet0-2 | 90' | – | – | – | |
| 16.03 | D | Bandırmaspor | Beraberlik0-0 | 90' | – | – | – | |
| 12.03 | İ | Bodrum FK | Mağlubiyet2-3 | 70' | – | – | – | |
| 08.03 | D | Boluspor | Mağlubiyet0-2 | 90' | – | – | – |
Tüm maçlar (18)
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.02 | D | İstanbulspor | Galibiyet2-1 | 90' | – | – | – | |
| 21.02 | İ | Erokspor | Mağlubiyet0-3 | 77' | –1 | – | 1 | |
| 17.02 | D | Hatayspor | Galibiyet2-0 | 90' | – | – | – | |
| 08.02 | D | Serik Spor | Galibiyet3-1 | 55' | 11 | – | 1 | |
| 31.01 | İ | Manisa F.K. | Beraberlik0-0 | 90' | – | – | – | |
| 24.01 | D | Vanspor FK | Mağlubiyet0-3 | 90' | – | – | – | |
| 19.01 | İ | Sakaryaspor | Galibiyet1-0 | 90' | – | – | – | |
| 11.01 | D | Sarıyer | Mağlubiyet0-1 | 90' | – | – | – |
90 dakikada
- Şut
- 0,73
- İsabetli şut
- 0,48
- Kilit pas
- 0,42
- Top kapma
- 1,81
- Araya girme
- 1,45
- Başarılı çalım
- 0,18
- Pas isabeti
- %81,3
- İkili mücadele
- %52,5
90 dakika başına; en az 450 dakika oynayan oyuncular için.
Atakan Çankaya 2025/26 sezon özeti
Atakan Çankaya 2025/26 TFF 1. Lig sezonunda Iğdır FK formasıyla 18 maçta 2 gol attı ve 1 asist yaptı; 744,0 dakikada bir gol buldu. Bu paragraftaki sayılar yalnız lig maçlarıdır; kupa, Avrupa ve milli takım maçları 'Turnuvalara göre' bölümündedir.
Sık sorulan sorular
Atakan Çankaya bu sezon kaç gol attı?
Atakan Çankaya 2026/27 TFF 1. Lig sezonunda 13 maçta 1 gol attı ve 1 asist yaptı.
Atakan Çankaya hangi takımda oynuyor?
Atakan Çankaya 2026/27 sezonunda Manisa F.K. formasıyla TFF 1. Lig'de oynuyor. Mevkisi: defans.
Atakan Çankaya kaç maça çıktı?
Atakan Çankaya 2026/27 TFF 1. Lig sezonunda 13 maça çıktı; 13 maçta ilk 11'de başladı ve toplam 1170 dakika oynadı.
