Iğdır FK 1-0 Boluspor: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Iğdır FK 1–0 Boluspor (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 14–8, isabetli şut 2–2, topa sahip olma %54–%46, korner 4–2.
Maç özeti
Iğdır FK – Boluspor maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Leandro Bacuna 72' (Iğdır FK). xG: Iğdır FK 1,3 – 0,6 Boluspor.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Hakem
- Oğuzhan Gökçen · bu sezon 3 maç, maç başı 4,33 sarı
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Iğdır FK: K. Koçak · Boluspor: Mustapha Yatabaré
- Yayıncı
- beIN SPORTS
Maç akışı
Iğdır FK üstte · Boluspor altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 6' sarı kart: A. Çolak (Iğdır FK)
- 19' sarı kart: Giovanni Crociata (Iğdır FK)
- 22' oyuncu değişikliği: Loic Kouagba ↔ A. Selvi (Iğdır FK)
- 28' sarı kart: C. Özdemir (Boluspor)
- 38' sarı kart: B. Göçmen (Boluspor)
- 45' oyuncu değişikliği: A. Çolak ↔ Ozder Ozcan (Iğdır FK)
- 57' oyuncu değişikliği: N. Korkmaz ↔ F. Metin (Boluspor)
- 57' oyuncu değişikliği: E. Özkayımoğlu ↔ B. Özyürek (Boluspor)
- 66' oyuncu değişikliği: Moustapha Camara ↔ Felix Ohene Afena-Gyan (Iğdır FK)
- 66' oyuncu değişikliği: S. Gürler ↔ Leandro Bacuna (Iğdır FK)
- 72' gol: Leandro Bacuna (Iğdır FK)
- 78' sarı kart: D. Erdoğan (Iğdır FK)
- 78' oyuncu değişikliği: Ahmet Can Özdemir ↔ Can Arda Yılmaz (Boluspor)
- 79' oyuncu değişikliği: Muhammed Mert ↔ A. Kırım (Boluspor)
- 90+1' oyuncu değişikliği: Gökcan Kaya ↔ Leon Çalışkan (Iğdır FK)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Zeki Dursun ↔ Ali Uğurhan Uğurlu (Boluspor)
Maç olayları
- Iğdır FKBoluspor
- 90+2'Zeki Dursun ↔ Ali Uğurhan UğurluOyuncu değişikliği
- Gökcan Kaya ↔ Leon ÇalışkanOyuncu değişikliği90+1'
- 79'Muhammed Mert ↔ A. KırımOyuncu değişikliği
- D. ErdoğanSarı kart78'
- 78'Ahmet Can Özdemir ↔ Can Arda YılmazOyuncu değişikliği
- Gol Leandro Bacuna 1–072'
- Moustapha Camara ↔ Felix Ohene Afena-GyanOyuncu değişikliği66'
- S. Gürler ↔ Leandro BacunaOyuncu değişikliği66'
- 57'N. Korkmaz ↔ F. MetinOyuncu değişikliği
- 57'E. Özkayımoğlu ↔ B. ÖzyürekOyuncu değişikliği
- A. Çolak ↔ Ozder OzcanOyuncu değişikliği45'
- 38'B. GöçmenSarı kart
- 28'C. ÖzdemirSarı kart
- Loic Kouagba ↔ A. SelviOyuncu değişikliği22'
- Giovanni CrociataSarı kart19'
- A. ÇolakSarı kart6'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %57 8/14 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %83 10/12 | %83 5/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,36 (19 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 1,57 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,79 (11 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,59 düşük | 0,71 (5 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,42 (5 gol)ligde 20. · lig ortalamasından 0,96 düşük | 0,50 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,17 (26 gol)ligde 19. · lig ortalamasından 0,79 yüksek | 2,33 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14ligde 10.–13. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %36 5/14ligde 17.–18. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 4/12ligde 20. · lig ortalamasından 21 puan düşük | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %50 6/12ligde 8.–11. · lig ortalamasında | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %0 0/12 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,4 | 8,4 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,5 | 6,7 |
| 7,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %17 2/12 | %0 0/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 5,2 |
| 2,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,1 | 7,4 |
| 6,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Berabere | %57 8/14 | %57 4/7 |
| Geride | %7 1/14 | %0 0/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Geride | %58 7/12 | %67 4/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Iğdır FK (14 maç)
Boluspor (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Iğdır FK (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 5 | 3 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Boluspor (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 0 | 5 |
| 31-45 | 1 | 6 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 0 | 4 |
| 76-90 | 0 | 5 |
Kartlar
Iğdır FK
Sarı 34 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,4)
Boluspor
Sarı 29 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 135 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Iğdır FK: iç saha, 7 maç · Boluspor: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Iğdır FK – Boluspor ilk 11'ler
Iğdır FK · 4-4-2
- 29J. SzumskiK
- 39H. KarabeyD
- 5A. ÖztürkD
- 18L. KouagbaD22' oyundan çıktı 22. dk
- 28S. GönülD
- 7M. CamaraO66' oyundan çıktı 66. dk
- 21D. ErdoğanO78' sarı kart 78. dk
- 24G. CrociataO19' sarı kart 19. dk
- 17S. GürlerO66' oyundan çıktı 66. dk
- 58G. KayaF90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 9A. ÇolakF6' sarı kart 6. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 61S. AsanD
- 10L. BacunaO66' oyuna girdi 66. dk72' gol 72. dk
- 22A. SelviD22' oyuna girdi 22. dk
- 1T. TepeK
- 11Malik YilmazF
- 99Douglas TanqueF
- 44L. CaliskanO90+1' oyuna girdi 90+1. dk
- 19Ö. ÖzcanF45' oyuna girdi 45. dk
- 6D. ŞenyurtO
- 33F. Afena-GyanF66' oyuna girdi 66. dk
Teknik direktör: K. Kocak
Boluspor · 4-1-4-1
- 1A. TafasK
- 64Ahmet OzdemirD78' oyundan çıktı 78. dk
- 50B. GöçmenD38' sarı kart 38. dk
- 3K. CuestaD
- 54C. ÖzdemirD28' sarı kart 28. dk
- 8T. ArtuçO
- 77N. KorkmazO57' oyundan çıktı 57. dk
- 23Z. DursunO90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 21M. MertO79' oyundan çıktı 79. dk
- 35E. ÖzkayımoğluO57' oyundan çıktı 57. dk
- 9R. RivasF
- 19J. DiazO
- 2F. MetinD57' oyuna girdi 57. dk
- 14A. KırımD79' oyuna girdi 79. dk
- 22Arda Tuğra SaygıD
- 27Ali Uğurhan UğurluD
- 32E. YunuszadəD
- 6C. YilmazO78' oyuna girdi 78. dk
- 25M. ÖzkanK
- 67B. ÖzyürekO57' oyuna girdi 57. dk
- 88Y. Can EsendemirD
Teknik direktör: Mustapha Yatabaré
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Iğdır FK istatistikleri → · Boluspor istatistikleri → · İki takımı karşılaştır → · Türkiye · 1. Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Iğdır FK için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 7, yenilen 4. Boluspor için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 2, yenilen 13. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2024 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Iğdır FK 1, Boluspor 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Mart 2026, Boluspor 2-0 Iğdır FK.
- Sıralama
- 3. (20 p) – 20. (1 p)
- Form (son 5)
- BGBGG – MMMBM
- H2H (G-B-M)
- 1-1-2 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %25
- Korner ort. (maç)
- 8,0
- iddaa MS 1-0-2
- 1,08 – 6,11 – 11,45
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Iğdır FK iç saha 5 maçta maç başına 1,80 gol attı, 0,80 gol yedi; Boluspor dış saha 4 maçta 0,25 attı, 3,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Iğdır FK %40, Boluspor %25. İlk yarıyı önde kapatma: Iğdır FK 3/5, Boluspor 0/4.
Korner ve kart
Maç başına korner: Iğdır FK 4,4, Boluspor 1,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,0. Maç başına kart: Iğdır FK 1,8, Boluspor 2,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,08, 0 – 6,11, 2 – 11,45. Karşılıklı Gol: Var 1,97, Yok 1,50.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %45; KG var ortalaması %32; maç başına toplam korner ortalaması 8,0; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Türkiye · 1. Lig puan durumu · Lig A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 14 | +18 | 32 |
| 2 | Kayserispor | 13 | +23 | 30 |
| 3 | Iğdır FK | 14 | +8 | 28 |
| 4 | Mardin 1969 | 13 | +6 | 24 |
| 5 | Keçiörengücü | 14 | +8 | 23 |
| 6 | Batman Petrolspor | 13 | +3 | 23 |
| 7 | Antalyaspor | 14 | -1 | 20 |
| 8 | Bodrum FK | 13 | +4 | 18 |
| 9 | Erokspor | 14 | +2 | 18 |
| 10 | Muğlaspor | 14 | -7 | 18 |
| 11 | Sarıyer | 14 | -4 | 17 |
| 12 | Karagümrük | 13 | 0 | 16 |
| 13 | Vanspor FK | 14 | -6 | 16 |
| 14 | Bandırmaspor | 13 | +4 | 14 |
| 15 | Ümraniyespor | 12 | +3 | 14 |
| 16 | Pendikspor | 14 | -10 | 14 |
| 17 | Manisa F.K. | 14 | -3 | 13 |
| 18 | Sivasspor | 14 | -6 | 13 |
| 19 | İstanbulspor | 14 | -21 | 8 |
| 20 | Boluspor | 12 | -21 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Iğdır FK | 7 | +6 | 16 |
| 2 | Batman Petrolspor | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Kayserispor | 6 | +12 | 13 |
| 4 | Bursaspor | 6 | +9 | 13 |
| 5 | Mardin 1969 | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Sarıyer | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Vanspor FK | 8 | -4 | 10 |
| 9 | Bodrum FK | 7 | +1 | 9 |
| 10 | Karagümrük | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Muğlaspor | 7 | -1 | 9 |
| 12 | Bandırmaspor | 7 | +6 | 8 |
| 13 | Sivasspor | 7 | +2 | 8 |
| 14 | Manisa F.K. | 7 | +1 | 8 |
| 15 | Pendikspor | 7 | -2 | 7 |
| 16 | Erokspor | 6 | -3 | 7 |
| 17 | Antalyaspor | 8 | -4 | 7 |
| 18 | Ümraniyespor | 6 | +2 | 6 |
| 19 | İstanbulspor | 6 | -5 | 2 |
| 20 | Boluspor | 6 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 8 | +9 | 19 |
| 2 | Kayserispor | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Antalyaspor | 6 | +3 | 13 |
| 4 | Iğdır FK | 7 | +2 | 12 |
| 5 | Erokspor | 8 | +5 | 11 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +3 | 11 |
| 7 | Mardin 1969 | 7 | +2 | 11 |
| 8 | Bodrum FK | 6 | +3 | 9 |
| 9 | Muğlaspor | 7 | -6 | 9 |
| 10 | Ümraniyespor | 6 | +1 | 8 |
| 11 | Vanspor FK | 6 | -2 | 8 |
| 12 | Batman Petrolspor | 7 | -3 | 8 |
| 13 | Karagümrük | 6 | 0 | 7 |
| 14 | Pendikspor | 7 | -8 | 7 |
| 15 | Bandırmaspor | 6 | -2 | 6 |
| 16 | Sarıyer | 6 | -3 | 6 |
| 17 | İstanbulspor | 8 | -16 | 6 |
| 18 | Manisa F.K. | 7 | -4 | 5 |
| 19 | Sivasspor | 7 | -8 | 5 |
| 20 | Boluspor | 6 | -11 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 1. Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
