← Maçlar
Japonya · J2 League · 14. hafta31 Ekim 2026 · 08:00 TSİ

Tochigi City FC 1-3 Iwaki FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Tochigi City FC
1–3İY 1–1
Iwaki FC
Maç sonu

Tochigi City FC 1–3 Iwaki FC (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Tochigi City FC – Iwaki FC maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: B. Vasquez 13' (Tochigi City FC); R. Hisanaga 17', Y. Michiwaki 55', T. Kato 64' (Iwaki FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Tochigi City FC üstte · Iwaki FC altta

01530İY607590 13' gol: B. Vasquez (Tochigi City FC)17' gol: R. Hisanaga (Iwaki FC)22' sarı kart: H. Nakano (Iwaki FC)37' sarı kart: D. Yamaguchi (Iwaki FC)46' oyuncu değişikliği: R. Hisanaga ↔ T. Kato (Iwaki FC)↔45+1' sarı kart: S. Fukaminato (Iwaki FC)55' gol: Y. Michiwaki (Iwaki FC)60' oyuncu değişikliği: Y. Takahashi ↔ R. Nagaki (Iwaki FC)↔64' gol: T. Kato (Iwaki FC)66' oyuncu değişikliği: Y. Okaniwa ↔ T. Mori (Tochigi City FC)↔66' oyuncu değişikliği: Y. Koike ↔ K. Yamashita (Tochigi City FC)↔67' oyuncu değişikliği: R. Okui ↔ A. Simmons (Tochigi City FC)↔73' oyuncu değişikliği: R. Nishitani ↔ I. Konno (Iwaki FC)↔73' oyuncu değişikliği: A. Yoshida ↔ Y. Masukake (Tochigi City FC)↔78' oyuncu değişikliği: T. Kuwata ↔ T. Ushizawa (Iwaki FC)↔78' oyuncu değişikliği: K. Shota ↔ A. Yamanaka (Iwaki FC)↔81' oyuncu değişikliği: K. Nishiya ↔ M. Kato (Tochigi City FC)↔88' sarı kart: T. Inui (Tochigi City FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 13' gol: B. Vasquez (Tochigi City FC)
  • 17' gol: R. Hisanaga (Iwaki FC)
  • 22' sarı kart: H. Nakano (Iwaki FC)
  • 37' sarı kart: D. Yamaguchi (Iwaki FC)
  • 46' oyuncu değişikliği: R. Hisanaga ↔ T. Kato (Iwaki FC)
  • 45+1' sarı kart: S. Fukaminato (Iwaki FC)
  • 55' gol: Y. Michiwaki (Iwaki FC)
  • 60' oyuncu değişikliği: Y. Takahashi ↔ R. Nagaki (Iwaki FC)
  • 64' gol: T. Kato (Iwaki FC)
  • 66' oyuncu değişikliği: Y. Okaniwa ↔ T. Mori (Tochigi City FC)
  • 66' oyuncu değişikliği: Y. Koike ↔ K. Yamashita (Tochigi City FC)
  • 67' oyuncu değişikliği: R. Okui ↔ A. Simmons (Tochigi City FC)
  • 73' oyuncu değişikliği: R. Nishitani ↔ I. Konno (Iwaki FC)
  • 73' oyuncu değişikliği: A. Yoshida ↔ Y. Masukake (Tochigi City FC)
  • 78' oyuncu değişikliği: T. Kuwata ↔ T. Ushizawa (Iwaki FC)
  • 78' oyuncu değişikliği: K. Shota ↔ A. Yamanaka (Iwaki FC)
  • 81' oyuncu değişikliği: K. Nishiya ↔ M. Kato (Tochigi City FC)
  • 88' sarı kart: T. Inui (Tochigi City FC)

Maç olayları

  1. Tochigi City FCIwaki FC
  2. T. InuiSarı kart88'
  3. K. Nishiya ↔ M. KatoOyuncu değişikliği81'
  4. 78'T. Kuwata ↔ T. UshizawaOyuncu değişikliği
  5. 78'K. Shota ↔ A. YamanakaOyuncu değişikliği
  6. 73'R. Nishitani ↔ I. KonnoOyuncu değişikliği
  7. A. Yoshida ↔ Y. MasukakeOyuncu değişikliği73'
  8. R. Okui ↔ A. SimmonsOyuncu değişikliği67'
  9. Y. Okaniwa ↔ T. MoriOyuncu değişikliği66'
  10. Y. Koike ↔ K. YamashitaOyuncu değişikliği66'
  11. 64'Gol T. Kato 1–3Asist: R. Nishitani
  12. 60'Y. Takahashi ↔ R. NagakiOyuncu değişikliği
  13. 55'Gol Y. Michiwaki 1–2
  14. 46'R. Hisanaga ↔ T. KatoOyuncu değişikliği
  15. 45+1'S. FukaminatoSarı kart
  16. 37'D. YamaguchiSarı kart
  17. 22'H. NakanoSarı kart
  18. 17'Gol R. Hisanaga 1–1Asist: D. Yamaguchi
  19. Gol B. Vasquez 1–0Asist: K. Nishiya13'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Tochigi City FC
Toplam (15)İç saha (7)
Galibiyet%20 3/15%14 1/7
Beraberlik%20 3/15%29 2/7
Mağlubiyet%60 9/15%57 4/7
Iwaki FC
Toplam (16)Dış saha (8)
Galibiyet%44 7/16%25 2/8
Beraberlik%13 2/16%13 1/8
Mağlubiyet%44 7/16%63 5/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Tochigi City FC
Toplam (15)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,40 (21 gol)1,71 (12 gol)
Yediği gol / maç1,87 (28 gol)2,00 (14 gol)
Iwaki FC
Toplam (16)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,62 (26 gol)1,38 (11 gol)
Yediği gol / maç1,38 (22 gol)1,88 (15 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Tochigi City FC
Toplam (15)İç saha (7)
KG Var%67 10/15%86 6/7
1,5 Üst%93 14/15%100 7/7
2,5 Üst%80 12/15%86 6/7
3,5 Üst%47 7/15%71 5/7
Gol yememe%13 2/15%14 1/7
Iwaki FC
Toplam (16)Dış saha (8)
KG Var%63 10/16%88 7/8
1,5 Üst%88 14/16%88 7/8
2,5 Üst%56 9/16%75 6/8
3,5 Üst%38 6/16%50 4/8
Gol yememe%25 4/16%0 0/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Tochigi City FC
Toplam (15)İç saha (7)
Önde%20 3/15%14 1/7
Berabere%20 3/15%29 2/7
Geride%60 9/15%57 4/7
Iwaki FC
Toplam (16)Dış saha (8)
Önde%19 3/16%0 0/8
Berabere%50 8/16%50 4/8
Geride%31 5/16%50 4/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Tochigi City FC (15 maç)

1/121/X01/21X/10X/X2X/212/112/X12/27

Iwaki FC (16 maç)

1/121/X11/20X/15X/X1X/222/102/X02/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Tochigi City FC (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 4
16-30 2 8
31-45 2 3
46-60 6 5
61-75 2 1
76-90 5 4

Iwaki FC (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 3
16-30 3 1
31-45 1 6
46-60 8 2
61-75 5 5
76-90 4 2

Kartlar

Tochigi City FC

Sarı 28 · Kırmızı 6 (15 maç · maç başı sarı 1,9)

Iwaki FC

Sarı 27 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Tochigi City için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 6, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Iwaki son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 6 gol yedi.

Gol istatistikleri

Tochigi City iç saha 6 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,83 gol yedi; Iwaki dış saha 6 maçta 1,17 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Tochigi City %83, Iwaki %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tochigi City %83, Iwaki %83. İlk yarıyı önde kapatma: Tochigi City 1/6, Iwaki 0/6.

Sıralama
18. (12 p) – 9. (17 p)
Form (son 5)
MBBMM – BBGGM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %83
iddaa MS 1-0-2
2,39 – 3,26 – 2,17
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,39, 0 – 3,26, 2 – 2,17. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,08, Üst 1,42. Karşılıklı Gol: Var 1,35, Yok 2,24.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %83; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 14:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J2 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Albirex Niigata 161024 2324 -132 GGMGG
2Yokohama FC 16943 3217 +1531 GBGGG
3Kataller Toyama 16943 2915 +1431 GMGGG
4Tegevajaro Miyazaki 16853 2617 +929 GGGGG
5Omiya Ardija 15762 2718 +927 MMBGG
6Vegalta Sendai 15834 2314 +927 BGMMM
7Iwaki 16727 2622 +423 BBGMG
8Consadole Sapporo 15726 2119 +223 GGGGG
9Oita Trinita 16574 1914 +522 BBMGM
10Jubilo Iwata 15645 1816 +222 BBBGG
11Shonan Bellmare 15573 1514 +122 BBGMM
12Blaublitz Akita 16556 1818 020 MGBMG
13Sagan Tosu 16628 1619 -320 MGMGM
14Montedio Yamagata 16619 1416 -219 MMGGM
15Tokushima Vortis 16529 1217 -517 MGMMM
16Fujieda MYFC 16376 1721 -416 BMBMM
17Vanraure Hachinohe 15429 1125 -1414 BGMMM
18Tochigi City 15339 2128 -712 BBMMM
19Imabari 163310 1632 -1612 MMBMM
20Ventforet Kofu 15339 1129 -1812 MMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Albirex Niigata 9801 158 +724
2Tegevajaro Miyazaki 9531 158 +718
3Blaublitz Akita 9531 149 +518
4Yokohama FC 7511 197 +1216
5Iwaki 8512 157 +816
6Oita Trinita 8431 157 +815
7Omiya Ardija 8431 1510 +515
8Sagan Tosu 8503 129 +315
9Consadole Sapporo 7412 910 -113
10Vegalta Sendai 7331 117 +412
11Montedio Yamagata 9405 89 -112
12Jubilo Iwata 7322 75 +211
13Kataller Toyama 8242 129 +310
14Fujieda MYFC 8242 86 +210
15Tokushima Vortis 8314 76 +110
16Shonan Bellmare 7232 78 -19
17Ventforet Kofu 8215 611 -57
18Vanraure Hachinohe 7205 410 -66
19Tochigi City 7124 1214 -25
20Imabari 7124 816 -85
#TakımOGBMAYAVP
1Kataller Toyama 8701 176 +1121
2Vegalta Sendai 8503 127 +515
3Yokohama FC 9432 1310 +315
4Shonan Bellmare 8341 86 +213
5Omiya Ardija 7331 128 +412
6Tegevajaro Miyazaki 7322 119 +211
7Jubilo Iwata 8323 1111 011
8Consadole Sapporo 8314 129 +310
9Albirex Niigata 7223 816 -88
10Vanraure Hachinohe 8224 715 -88
11Montedio Yamagata 7214 67 -17
12Oita Trinita 8143 47 -37
13Iwaki 8215 1115 -47
14Tochigi City 8215 914 -57
15Tokushima Vortis 8215 511 -67
16Imabari 9216 816 -87
17Fujieda MYFC 8134 915 -66
18Sagan Tosu 8125 410 -65
19Ventforet Kofu 7124 518 -135
20Blaublitz Akita 7025 49 -52

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:40 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,39X3,2622,17

Çifte şans

1X1,36121,16X21,29

Karşılıklı gol

Var1,35Yok2,24

1,5 Alt / Üst

Alt4,15Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,08Üst1,42

3,5 Alt / Üst

Alt1,39Üst2,14

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J2 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.