← Maçlar
Japonya · J2 League · 14. hafta31 Ekim 2026 · 08:00 TSİ

Hachnohe 1-2 M Yamagata: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Hachnohe
1–2İY 1–0
M Yamagata
Maç sonu

Hachnohe 1–2 M Yamagata (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Hachnohe – M Yamagata maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: F. Unoki 24' (Hachnohe); J. Takahashi 71', R. Kawana 79' (M Yamagata).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Hachnohe üstte · M Yamagata altta

01530İY607590 24' gol: F. Unoki (Hachnohe)32' sarı kart: K. Enomoto (M Yamagata)46' oyuncu değişikliği: T. Terayama ↔ K. Mori (M Yamagata)↔46' oyuncu değişikliği: S. Doi ↔ Yoshio Kaina (M Yamagata)↔48' sarı kart: K. Yanagimachi (M Yamagata)63' oyuncu değişikliği: K. Nagata ↔ M. Shintani (Hachnohe)↔63' oyuncu değişikliği: K. Enomoto ↔ R. Kawana (M Yamagata)↔71' gol: J. Takahashi (M Yamagata)72' oyuncu değişikliği: K. Yanagimachi ↔ S. Kokubu (M Yamagata)↔76' oyuncu değişikliği: A. Sato ↔ S. Suzuki (Hachnohe)↔76' oyuncu değişikliği: F. Unoki ↔ Y. Sato (Hachnohe)↔79' gol: R. Kawana (M Yamagata)86' oyuncu değişikliği: R. Kurisawa ↔ K. Oka (Hachnohe)↔86' oyuncu değişikliği: Y. Igari ↔ Y. Inami (Hachnohe)↔90+2' oyuncu değişikliği: J. Takahashi ↔ K. Sakamoto (M Yamagata)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 24' gol: F. Unoki (Hachnohe)
  • 32' sarı kart: K. Enomoto (M Yamagata)
  • 46' oyuncu değişikliği: T. Terayama ↔ K. Mori (M Yamagata)
  • 46' oyuncu değişikliği: S. Doi ↔ Yoshio Kaina (M Yamagata)
  • 48' sarı kart: K. Yanagimachi (M Yamagata)
  • 63' oyuncu değişikliği: K. Nagata ↔ M. Shintani (Hachnohe)
  • 63' oyuncu değişikliği: K. Enomoto ↔ R. Kawana (M Yamagata)
  • 71' gol: J. Takahashi (M Yamagata)
  • 72' oyuncu değişikliği: K. Yanagimachi ↔ S. Kokubu (M Yamagata)
  • 76' oyuncu değişikliği: A. Sato ↔ S. Suzuki (Hachnohe)
  • 76' oyuncu değişikliği: F. Unoki ↔ Y. Sato (Hachnohe)
  • 79' gol: R. Kawana (M Yamagata)
  • 86' oyuncu değişikliği: R. Kurisawa ↔ K. Oka (Hachnohe)
  • 86' oyuncu değişikliği: Y. Igari ↔ Y. Inami (Hachnohe)
  • 90+2' oyuncu değişikliği: J. Takahashi ↔ K. Sakamoto (M Yamagata)

Maç olayları

  1. HachnoheM Yamagata
  2. 90+2'J. Takahashi ↔ K. SakamotoOyuncu değişikliği
  3. R. Kurisawa ↔ K. OkaOyuncu değişikliği86'
  4. Y. Igari ↔ Y. InamiOyuncu değişikliği86'
  5. 79'Gol R. Kawana 1–2Asist: A. Kawai
  6. A. Sato ↔ S. SuzukiOyuncu değişikliği76'
  7. F. Unoki ↔ Y. SatoOyuncu değişikliği76'
  8. 72'K. Yanagimachi ↔ S. KokubuOyuncu değişikliği
  9. 71'Gol J. Takahashi 1–1Asist: H. Sugii
  10. K. Nagata ↔ M. ShintaniOyuncu değişikliği63'
  11. 63'K. Enomoto ↔ R. KawanaOyuncu değişikliği
  12. 48'K. YanagimachiSarı kart
  13. 46'T. Terayama ↔ K. MoriOyuncu değişikliği
  14. 46'S. Doi ↔ Yoshio KainaOyuncu değişikliği
  15. 32'K. EnomotoSarı kart
  16. Gol F. Unoki 1–0Asist: A. Sato24'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Hachnohe
Toplam (15)İç saha (7)
Galibiyet%27 4/15%29 2/7
Beraberlik%13 2/15%0 0/7
Mağlubiyet%60 9/15%71 5/7
M Yamagata
Toplam (16)Dış saha (7)
Galibiyet%38 6/16%29 2/7
Beraberlik%6 1/16%14 1/7
Mağlubiyet%56 9/16%57 4/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Hachnohe
Toplam (15)İç saha (7)
Attığı gol / maç0,73 (11 gol)0,57 (4 gol)
Yediği gol / maç1,67 (25 gol)1,43 (10 gol)
M Yamagata
Toplam (16)Dış saha (7)
Attığı gol / maç0,88 (14 gol)0,86 (6 gol)
Yediği gol / maç1,00 (16 gol)1,00 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Hachnohe
Toplam (15)İç saha (7)
KG Var%27 4/15%14 1/7
1,5 Üst%67 10/15%71 5/7
2,5 Üst%40 6/15%29 2/7
3,5 Üst%20 3/15%0 0/7
Gol yememe%27 4/15%29 2/7
M Yamagata
Toplam (16)Dış saha (7)
KG Var%19 3/16%29 2/7
1,5 Üst%69 11/16%57 4/7
2,5 Üst%25 4/16%43 3/7
3,5 Üst%0 0/16%0 0/7
Gol yememe%38 6/16%29 2/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Hachnohe
Toplam (15)İç saha (7)
Önde%20 3/15%29 2/7
Berabere%40 6/15%29 2/7
Geride%40 6/15%43 3/7
M Yamagata
Toplam (16)Dış saha (7)
Önde%13 2/16%0 0/7
Berabere%56 9/16%71 5/7
Geride%31 5/16%29 2/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Hachnohe (15 maç)

1/121/X01/21X/12X/X2X/222/102/X02/26

M Yamagata (16 maç)

1/121/X01/20X/13X/X1X/252/112/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Hachnohe (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 4
16-30 1 3
31-45 1 2
46-60 3 4
61-75 2 5
76-90 2 7

M Yamagata (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 4
16-30 1 2
31-45 1 1
46-60 2 3
61-75 2 2
76-90 7 2

Kartlar

Hachnohe

Sarı 10 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 0,7)

M Yamagata

Sarı 12 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 0,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Hachnohe 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-10). Son 5 maçta Montedio Yamagata 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 1-7). Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2026 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Hachnohe 0, Montedio Yamagata 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 19 Nisan 2026, Montedio Yamagata 1-0 Hachnohe.

Sıralama
16. (14 p) – 17. (13 p)
Form (son 5)
MGBMM – MMBMM
H2H (G-B-M)
0-0-2 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%17 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%0 – %20
iddaa MS 1-0-2
2,68 – 2,97 – 2,10
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Hachnohe iç saha 6 maçta maç başına 0,50 gol attı, 1,33 gol yedi; Montedio Yamagata dış saha 5 maçta 0,80 attı, 0,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Hachnohe %17, Montedio Yamagata %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hachnohe %0, Montedio Yamagata %20. İlk yarıyı önde kapatma: Hachnohe 1/6, Montedio Yamagata 0/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,68, 0 – 2,97, 2 – 2,10. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,61, Üst 1,78. Karşılıklı Gol: Var 1,60, Yok 1,78.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %28; KG var ortalaması %10; son 5 maçta toplam 6 gol attılar, 17 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 14:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J2 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Albirex Niigata 161024 2324 -132 GGMGG
2Yokohama FC 16943 3217 +1531 GBGGG
3Kataller Toyama 16943 2915 +1431 GMGGG
4Tegevajaro Miyazaki 16853 2617 +929 GGGGG
5Omiya Ardija 15762 2718 +927 MMBGG
6Vegalta Sendai 15834 2314 +927 BGMMM
7Iwaki 16727 2622 +423 BBGMG
8Consadole Sapporo 15726 2119 +223 GGGGG
9Oita Trinita 16574 1914 +522 BBMGM
10Jubilo Iwata 15645 1816 +222 BBBGG
11Shonan Bellmare 15573 1514 +122 BBGMM
12Blaublitz Akita 16556 1818 020 MGBMG
13Sagan Tosu 16628 1619 -320 MGMGM
14Montedio Yamagata 16619 1416 -219 MMGGM
15Tokushima Vortis 16529 1217 -517 MGMMM
16Fujieda MYFC 16376 1721 -416 BMBMM
17Vanraure Hachinohe 15429 1125 -1414 BGMMM
18Tochigi City 15339 2128 -712 BBMMM
19Imabari 163310 1632 -1612 MMBMM
20Ventforet Kofu 15339 1129 -1812 MMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Albirex Niigata 9801 158 +724
2Tegevajaro Miyazaki 9531 158 +718
3Blaublitz Akita 9531 149 +518
4Yokohama FC 7511 197 +1216
5Iwaki 8512 157 +816
6Oita Trinita 8431 157 +815
7Omiya Ardija 8431 1510 +515
8Sagan Tosu 8503 129 +315
9Consadole Sapporo 7412 910 -113
10Vegalta Sendai 7331 117 +412
11Montedio Yamagata 9405 89 -112
12Jubilo Iwata 7322 75 +211
13Kataller Toyama 8242 129 +310
14Fujieda MYFC 8242 86 +210
15Tokushima Vortis 8314 76 +110
16Shonan Bellmare 7232 78 -19
17Ventforet Kofu 8215 611 -57
18Vanraure Hachinohe 7205 410 -66
19Tochigi City 7124 1214 -25
20Imabari 7124 816 -85
#TakımOGBMAYAVP
1Kataller Toyama 8701 176 +1121
2Vegalta Sendai 8503 127 +515
3Yokohama FC 9432 1310 +315
4Shonan Bellmare 8341 86 +213
5Omiya Ardija 7331 128 +412
6Tegevajaro Miyazaki 7322 119 +211
7Jubilo Iwata 8323 1111 011
8Consadole Sapporo 8314 129 +310
9Albirex Niigata 7223 816 -88
10Vanraure Hachinohe 8224 715 -88
11Montedio Yamagata 7214 67 -17
12Oita Trinita 8143 47 -37
13Iwaki 8215 1115 -47
14Tochigi City 8215 914 -57
15Tokushima Vortis 8215 511 -67
16Imabari 9216 816 -87
17Fujieda MYFC 8134 915 -66
18Sagan Tosu 8125 410 -65
19Ventforet Kofu 7124 518 -135
20Blaublitz Akita 7025 49 -52

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:40 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,68X2,9722,10

Çifte şans

1X1,39121,19X21,24

Karşılıklı gol

Var1,60Yok1,78

1,5 Alt / Üst

Alt2,93Üst1,18

2,5 Alt / Üst

Alt1,61Üst1,78

3,5 Alt / Üst

Alt1,16Üst3,03

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J2 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.