← Maçlar
Japonya · J2 League · 14. hafta31 Ekim 2026 · 07:00 TSİ

Sapporo 1-0 Sh Bellmare: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Sapporo
1–0İY 1–0
Sh Bellmare
Maç sonu

Sapporo 1–0 Sh Bellmare (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Sapporo – Sh Bellmare maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: K. Konomi 16' (Sapporo).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Sapporo üstte · Sh Bellmare altta

01530İY607590 15' sarı kart: S. Toyama (Sapporo)16' gol: K. Konomi (Sapporo)26' sarı kart: H. Kawahara (Sapporo)46' oyuncu değişikliği: H. Ishii ↔ H. Okuno (Sh Bellmare)↔53' oyuncu değişikliği: H. Yamada ↔ K. Onose (Sh Bellmare)↔62' oyuncu değişikliği: S. Sarachat ↔ R. Aoki (Sapporo)↔62' oyuncu değişikliği: S. Kido ↔ H. Miyazawa (Sapporo)↔70' oyuncu değişikliği: T. Nishino ↔ F. Gonzalez (Sh Bellmare)↔76' oyuncu değişikliği: H. Miyazawa ↔ Y. Horigome (Sapporo)↔81' oyuncu değişikliği: S. Kozuki ↔ H. Matsumura (Sh Bellmare)↔81' oyuncu değişikliği: S. Matsumura ↔ G. Yamaguchi (Sh Bellmare)↔89' oyuncu değişikliği: K. Konomi ↔ Park Min-Gyu (Sapporo)↔89' oyuncu değişikliği: S. Omori ↔ A. Bakayoko (Sapporo)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 15' sarı kart: S. Toyama (Sapporo)
  • 16' gol: K. Konomi (Sapporo)
  • 26' sarı kart: H. Kawahara (Sapporo)
  • 46' oyuncu değişikliği: H. Ishii ↔ H. Okuno (Sh Bellmare)
  • 53' oyuncu değişikliği: H. Yamada ↔ K. Onose (Sh Bellmare)
  • 62' oyuncu değişikliği: S. Sarachat ↔ R. Aoki (Sapporo)
  • 62' oyuncu değişikliği: S. Kido ↔ H. Miyazawa (Sapporo)
  • 70' oyuncu değişikliği: T. Nishino ↔ F. Gonzalez (Sh Bellmare)
  • 76' oyuncu değişikliği: H. Miyazawa ↔ Y. Horigome (Sapporo)
  • 81' oyuncu değişikliği: S. Kozuki ↔ H. Matsumura (Sh Bellmare)
  • 81' oyuncu değişikliği: S. Matsumura ↔ G. Yamaguchi (Sh Bellmare)
  • 89' oyuncu değişikliği: K. Konomi ↔ Park Min-Gyu (Sapporo)
  • 89' oyuncu değişikliği: S. Omori ↔ A. Bakayoko (Sapporo)

Maç olayları

  1. SapporoSh Bellmare
  2. K. Konomi ↔ Park Min-GyuOyuncu değişikliği89'
  3. S. Omori ↔ A. BakayokoOyuncu değişikliği89'
  4. 81'S. Kozuki ↔ H. MatsumuraOyuncu değişikliği
  5. 81'S. Matsumura ↔ G. YamaguchiOyuncu değişikliği
  6. H. Miyazawa ↔ Y. HorigomeOyuncu değişikliği76'
  7. 70'T. Nishino ↔ F. GonzalezOyuncu değişikliği
  8. S. Sarachat ↔ R. AokiOyuncu değişikliği62'
  9. S. Kido ↔ H. MiyazawaOyuncu değişikliği62'
  10. 53'H. Yamada ↔ K. OnoseOyuncu değişikliği
  11. 46'H. Ishii ↔ H. OkunoOyuncu değişikliği
  12. H. KawaharaSarı kart26'
  13. Gol K. Konomi 1–0Asist: S. Sarachat16'
  14. S. ToyamaSarı kart15'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Sapporo
Toplam (15)İç saha (7)
Galibiyet%47 7/15%57 4/7
Beraberlik%13 2/15%14 1/7
Mağlubiyet%40 6/15%29 2/7
Sh Bellmare
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%33 5/15%38 3/8
Beraberlik%47 7/15%50 4/8
Mağlubiyet%20 3/15%13 1/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Sapporo
Toplam (15)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,40 (21 gol)1,29 (9 gol)
Yediği gol / maç1,27 (19 gol)1,43 (10 gol)
Sh Bellmare
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,00 (15 gol)1,00 (8 gol)
Yediği gol / maç0,93 (14 gol)0,75 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Sapporo
Toplam (15)İç saha (7)
KG Var%53 8/15%57 4/7
1,5 Üst%73 11/15%71 5/7
2,5 Üst%47 7/15%43 3/7
3,5 Üst%27 4/15%29 2/7
Gol yememe%40 6/15%43 3/7
Sh Bellmare
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%60 9/15%50 4/8
1,5 Üst%60 9/15%50 4/8
2,5 Üst%27 4/15%25 2/8
3,5 Üst%13 2/15%13 1/8
Gol yememe%27 4/15%38 3/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Sapporo
Toplam (15)İç saha (7)
Önde%33 5/15%43 3/7
Berabere%40 6/15%29 2/7
Geride%27 4/15%29 2/7
Sh Bellmare
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%13 2/15%25 2/8
Berabere%53 8/15%50 4/8
Geride%33 5/15%25 2/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Sapporo (15 maç)

1/141/X01/21X/13X/X2X/212/102/X02/24

Sh Bellmare (15 maç)

1/111/X11/20X/13X/X4X/212/112/X22/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Sapporo (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 2 3
31-45 2 4
46-60 4 6
61-75 2 1
76-90 5 3

Sh Bellmare (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 3
31-45 4 2
46-60 2 2
61-75 2 2
76-90 6 2

Kartlar

Sapporo

Sarı 19 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 1,3)

Sh Bellmare

Sarı 13 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 0,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Sapporo için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 6, yenilen 2. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Shonan Bellmare 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 5-8).

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 16 maçta galibiyetler Sapporo 7 – Shonan Bellmare 2; 7 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Kasım 2024, Shonan Bellmare 1-1 Sapporo.

Sıralama
12. (17 p) – 5. (22 p)
Form (son 5)
GGGMG – GBBBM
H2H (G-B-M)
7-7-2 (16 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %29
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %57
iddaa MS 1-0-2
2,18 – 3,01 – 2,55
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Sapporo iç saha 6 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,67 gol yedi; Shonan Bellmare dış saha 7 maçta 1,14 attı, 0,71 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sapporo %67, Shonan Bellmare %57. İlk yarıyı önde kapatma: Sapporo 2/6, Shonan Bellmare 2/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,18, 0 – 3,01, 2 – 2,55. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,68, Üst 1,70. Karşılıklı Gol: Var 1,54, Yok 1,86.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %39; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 14:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J2 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Albirex Niigata 161024 2324 -132 GGMGG
2Yokohama FC 16943 3217 +1531 GBGGG
3Kataller Toyama 16943 2915 +1431 GMGGG
4Tegevajaro Miyazaki 16853 2617 +929 GGGGG
5Omiya Ardija 15762 2718 +927 MMBGG
6Vegalta Sendai 15834 2314 +927 BGMMM
7Iwaki 16727 2622 +423 BBGMG
8Consadole Sapporo 15726 2119 +223 GGGGG
9Oita Trinita 16574 1914 +522 BBMGM
10Jubilo Iwata 15645 1816 +222 BBBGG
11Shonan Bellmare 15573 1514 +122 BBGMM
12Blaublitz Akita 16556 1818 020 MGBMG
13Sagan Tosu 16628 1619 -320 MGMGM
14Montedio Yamagata 16619 1416 -219 MMGGM
15Tokushima Vortis 16529 1217 -517 MGMMM
16Fujieda MYFC 16376 1721 -416 BMBMM
17Vanraure Hachinohe 15429 1125 -1414 BGMMM
18Tochigi City 15339 2128 -712 BBMMM
19Imabari 163310 1632 -1612 MMBMM
20Ventforet Kofu 15339 1129 -1812 MMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Albirex Niigata 9801 158 +724
2Tegevajaro Miyazaki 9531 158 +718
3Blaublitz Akita 9531 149 +518
4Yokohama FC 7511 197 +1216
5Iwaki 8512 157 +816
6Oita Trinita 8431 157 +815
7Omiya Ardija 8431 1510 +515
8Sagan Tosu 8503 129 +315
9Consadole Sapporo 7412 910 -113
10Vegalta Sendai 7331 117 +412
11Montedio Yamagata 9405 89 -112
12Jubilo Iwata 7322 75 +211
13Kataller Toyama 8242 129 +310
14Fujieda MYFC 8242 86 +210
15Tokushima Vortis 8314 76 +110
16Shonan Bellmare 7232 78 -19
17Ventforet Kofu 8215 611 -57
18Vanraure Hachinohe 7205 410 -66
19Tochigi City 7124 1214 -25
20Imabari 7124 816 -85
#TakımOGBMAYAVP
1Kataller Toyama 8701 176 +1121
2Vegalta Sendai 8503 127 +515
3Yokohama FC 9432 1310 +315
4Shonan Bellmare 8341 86 +213
5Omiya Ardija 7331 128 +412
6Tegevajaro Miyazaki 7322 119 +211
7Jubilo Iwata 8323 1111 011
8Consadole Sapporo 8314 129 +310
9Albirex Niigata 7223 816 -88
10Vanraure Hachinohe 8224 715 -88
11Montedio Yamagata 7214 67 -17
12Oita Trinita 8143 47 -37
13Iwaki 8215 1115 -47
14Tochigi City 8215 914 -57
15Tokushima Vortis 8215 511 -67
16Imabari 9216 816 -87
17Fujieda MYFC 8134 915 -66
18Sagan Tosu 8125 410 -65
19Ventforet Kofu 7124 518 -135
20Blaublitz Akita 7025 49 -52

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:40 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,18X3,0122,55

Çifte şans

1X1,26121,18X21,36

Karşılıklı gol

Var1,54Yok1,86

1,5 Alt / Üst

Alt3,12Üst1,16

2,5 Alt / Üst

Alt1,68Üst1,70

3,5 Alt / Üst

Alt1,20Üst2,83

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J2 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.