← Maçlar
Japonya · J2 League · 14. hafta31 Ekim 2026 · 08:00 TSİ

Niigata 2-3 Kat. Toyama: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Niigata
2–3İY 1–1
Kat. Toyama
Maç sonu

Niigata 2–3 Kat. Toyama (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Niigata – Kat. Toyama maçı 2-3 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: S. Nishiya (kendi kalesine) 18', Iury Castilho 62' (Niigata); D. Matsuoka 33', S. Tanimoto 54', K. Tsuboi 77' (Kat. Toyama).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Niigata üstte · Kat. Toyama altta

01530İY607590 18' kendi kalesine gol: S. Nishiya (Niigata)28' oyuncu değişikliği: M. Moraes ↔ Iury Castilho (Niigata)↔33' gol: D. Matsuoka (Kat. Toyama)54' gol: S. Tanimoto (Kat. Toyama)56' oyuncu değişikliği: M. Furukawa ↔ K. Tsuboi (Kat. Toyama)↔56' oyuncu değişikliği: T. Yoshihira ↔ T. Kim (Kat. Toyama)↔56' oyuncu değişikliği: K. Ogawa ↔ Y. Kunitake (Kat. Toyama)↔62' gol: Iury Castilho (Niigata)63' oyuncu değişikliği: S. Okamoto ↔ Y. Kagawa (Kat. Toyama)↔72' oyuncu değişikliği: D. Matsuoka ↔ S. Mizoguchi (Kat. Toyama)↔74' sarı kart: K. Kasai (Niigata)77' gol: K. Tsuboi (Kat. Toyama)78' oyuncu değişikliği: T. Osawa ↔ C. Konagaya (Niigata)↔85' oyuncu değişikliği: Y. Wakatsuki ↔ K. Kuwayama (Niigata)↔85' oyuncu değişikliği: K. Kasai ↔ Danilo Gomes (Niigata)↔86' oyuncu değişikliği: K. Shimabuku ↔ M. Sato (Niigata)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 18' kendi kalesine gol: S. Nishiya (Niigata)
  • 28' oyuncu değişikliği: M. Moraes ↔ Iury Castilho (Niigata)
  • 33' gol: D. Matsuoka (Kat. Toyama)
  • 54' gol: S. Tanimoto (Kat. Toyama)
  • 56' oyuncu değişikliği: M. Furukawa ↔ K. Tsuboi (Kat. Toyama)
  • 56' oyuncu değişikliği: T. Yoshihira ↔ T. Kim (Kat. Toyama)
  • 56' oyuncu değişikliği: K. Ogawa ↔ Y. Kunitake (Kat. Toyama)
  • 62' gol: Iury Castilho (Niigata)
  • 63' oyuncu değişikliği: S. Okamoto ↔ Y. Kagawa (Kat. Toyama)
  • 72' oyuncu değişikliği: D. Matsuoka ↔ S. Mizoguchi (Kat. Toyama)
  • 74' sarı kart: K. Kasai (Niigata)
  • 77' gol: K. Tsuboi (Kat. Toyama)
  • 78' oyuncu değişikliği: T. Osawa ↔ C. Konagaya (Niigata)
  • 85' oyuncu değişikliği: Y. Wakatsuki ↔ K. Kuwayama (Niigata)
  • 85' oyuncu değişikliği: K. Kasai ↔ Danilo Gomes (Niigata)
  • 86' oyuncu değişikliği: K. Shimabuku ↔ M. Sato (Niigata)

Maç olayları

  1. NiigataKat. Toyama
  2. K. Shimabuku ↔ M. SatoOyuncu değişikliği86'
  3. Y. Wakatsuki ↔ K. KuwayamaOyuncu değişikliği85'
  4. K. Kasai ↔ Danilo GomesOyuncu değişikliği85'
  5. T. Osawa ↔ C. KonagayaOyuncu değişikliği78'
  6. 77'Gol K. Tsuboi 2–3Asist: G. Takenaka
  7. K. KasaiSarı kart74'
  8. 72'D. Matsuoka ↔ S. MizoguchiOyuncu değişikliği
  9. 63'S. Okamoto ↔ Y. KagawaOyuncu değişikliği
  10. Gol Iury Castilho 2–2Asist: Y. Wakatsuki62'
  11. 56'M. Furukawa ↔ K. TsuboiOyuncu değişikliği
  12. 56'T. Yoshihira ↔ T. KimOyuncu değişikliği
  13. 56'K. Ogawa ↔ Y. KunitakeOyuncu değişikliği
  14. 54'Gol S. Tanimoto 1–2
  15. 33'Gol D. Matsuoka 1–1Asist: M. Furukawa
  16. M. Moraes ↔ Iury CastilhoOyuncu değişikliği28'
  17. Kendi kalesine gol S. Nishiya 1–0Kendi kalesine18'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Niigata
Toplam (16)İç saha (9)
Galibiyet%63 10/16%89 8/9
Beraberlik%13 2/16%0 0/9
Mağlubiyet%25 4/16%11 1/9
Kat. Toyama
Toplam (16)Dış saha (8)
Galibiyet%56 9/16%88 7/8
Beraberlik%25 4/16%0 0/8
Mağlubiyet%19 3/16%13 1/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Niigata
Toplam (16)İç saha (9)
Attığı gol / maç1,44 (23 gol)1,67 (15 gol)
Yediği gol / maç1,50 (24 gol)0,89 (8 gol)
Kat. Toyama
Toplam (16)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,81 (29 gol)2,12 (17 gol)
Yediği gol / maç0,94 (15 gol)0,75 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Niigata
Toplam (16)İç saha (9)
KG Var%63 10/16%67 6/9
1,5 Üst%69 11/16%67 6/9
2,5 Üst%63 10/16%67 6/9
3,5 Üst%31 5/16%11 1/9
Gol yememe%25 4/16%33 3/9
Kat. Toyama
Toplam (16)Dış saha (8)
KG Var%44 7/16%38 3/8
1,5 Üst%75 12/16%88 7/8
2,5 Üst%50 8/16%63 5/8
3,5 Üst%31 5/16%25 2/8
Gol yememe%44 7/16%50 4/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Niigata
Toplam (16)İç saha (9)
Önde%19 3/16%33 3/9
Berabere%63 10/16%67 6/9
Geride%19 3/16%0 0/9
Kat. Toyama
Toplam (16)Dış saha (8)
Önde%38 6/16%38 3/8
Berabere%44 7/16%50 4/8
Geride%19 3/16%13 1/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Niigata (16 maç)

1/131/X01/20X/17X/X2X/212/102/X02/23

Kat. Toyama (16 maç)

1/141/X21/20X/15X/X1X/212/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Niigata (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 5 2
31-45 2 4
46-60 6 4
61-75 2 3
76-90 3 5

Kat. Toyama (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 3 3
31-45 4 3
46-60 3 1
61-75 6 5
76-90 3 0

Kartlar

Niigata

Sarı 18 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 1,1)

Kat. Toyama

Sarı 23 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 1,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Niigata son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Kataller Toyama 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-4).

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Niigata 1 – Kataller Toyama 2; 0 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 4,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Nisan 2026, Kataller Toyama 2-0 Niigata.

Sıralama
2. (26 p) – 3. (22 p)
Form (son 5)
GGMBG – MGBBG
H2H (G-B-M)
1-0-2 (3 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %17
iddaa MS 1-0-2
3,17 – 3,30 – 1,76
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Niigata iç saha 7 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,71 gol yedi; Kataller Toyama dış saha 6 maçta 2,00 attı, 0,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Niigata %71, Kataller Toyama %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Niigata %71, Kataller Toyama %17. İlk yarıyı önde kapatma: Niigata 3/7, Kataller Toyama 2/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,17, 0 – 3,30, 2 – 1,76. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,05, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,39, Yok 2,14.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %61; KG var ortalaması %44; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 14:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J2 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Albirex Niigata 161024 2324 -132 GGMGG
2Yokohama FC 16943 3217 +1531 GBGGG
3Kataller Toyama 16943 2915 +1431 GMGGG
4Tegevajaro Miyazaki 16853 2617 +929 GGGGG
5Omiya Ardija 15762 2718 +927 MMBGG
6Vegalta Sendai 15834 2314 +927 BGMMM
7Iwaki 16727 2622 +423 BBGMG
8Consadole Sapporo 15726 2119 +223 GGGGG
9Oita Trinita 16574 1914 +522 BBMGM
10Jubilo Iwata 15645 1816 +222 BBBGG
11Shonan Bellmare 15573 1514 +122 BBGMM
12Blaublitz Akita 16556 1818 020 MGBMG
13Sagan Tosu 16628 1619 -320 MGMGM
14Montedio Yamagata 16619 1416 -219 MMGGM
15Tokushima Vortis 16529 1217 -517 MGMMM
16Fujieda MYFC 16376 1721 -416 BMBMM
17Vanraure Hachinohe 15429 1125 -1414 BGMMM
18Tochigi City 15339 2128 -712 BBMMM
19Imabari 163310 1632 -1612 MMBMM
20Ventforet Kofu 15339 1129 -1812 MMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Albirex Niigata 9801 158 +724
2Tegevajaro Miyazaki 9531 158 +718
3Blaublitz Akita 9531 149 +518
4Yokohama FC 7511 197 +1216
5Iwaki 8512 157 +816
6Oita Trinita 8431 157 +815
7Omiya Ardija 8431 1510 +515
8Sagan Tosu 8503 129 +315
9Consadole Sapporo 7412 910 -113
10Vegalta Sendai 7331 117 +412
11Montedio Yamagata 9405 89 -112
12Jubilo Iwata 7322 75 +211
13Kataller Toyama 8242 129 +310
14Fujieda MYFC 8242 86 +210
15Tokushima Vortis 8314 76 +110
16Shonan Bellmare 7232 78 -19
17Ventforet Kofu 8215 611 -57
18Vanraure Hachinohe 7205 410 -66
19Tochigi City 7124 1214 -25
20Imabari 7124 816 -85
#TakımOGBMAYAVP
1Kataller Toyama 8701 176 +1121
2Vegalta Sendai 8503 127 +515
3Yokohama FC 9432 1310 +315
4Shonan Bellmare 8341 86 +213
5Omiya Ardija 7331 128 +412
6Tegevajaro Miyazaki 7322 119 +211
7Jubilo Iwata 8323 1111 011
8Consadole Sapporo 8314 129 +310
9Albirex Niigata 7223 816 -88
10Vanraure Hachinohe 8224 715 -88
11Montedio Yamagata 7214 67 -17
12Oita Trinita 8143 47 -37
13Iwaki 8215 1115 -47
14Tochigi City 8215 914 -57
15Tokushima Vortis 8215 511 -67
16Imabari 9216 816 -87
17Fujieda MYFC 8134 915 -66
18Sagan Tosu 8125 410 -65
19Ventforet Kofu 7124 518 -135
20Blaublitz Akita 7025 49 -52

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:40 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,17X3,3021,76

Çifte şans

1X1,57121,15X21,16

Karşılıklı gol

Var1,39Yok2,14

1,5 Alt / Üst

Alt4,08Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,05Üst1,43

3,5 Alt / Üst

Alt1,38Üst2,18

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J2 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.