← Maçlar
Japonya · J2 League · 14. hafta31 Ekim 2026 · 08:05 TSİ

FC Imabari 1-1 Ventforet: Maç Sonucu ve İstatistikleri

FC Imabari
1–1İY 0–1
Ventforet
Maç sonu

FC Imabari 1–1 Ventforet (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

FC Imabari – Ventforet maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Y. Kajiura 57' (FC Imabari); S. Takei 34' (Ventforet).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

FC Imabari üstte · Ventforet altta

01530İY607590 8' sarı kart: Y. Koide (Ventforet)34' gol: S. Takei (Ventforet)46' oyuncu değişikliği: H. Abe ↔ T. Nakai (FC Imabari)↔46' oyuncu değişikliği: T. Kondo ↔ H. Shibano (FC Imabari)↔46' oyuncu değişikliği: K. Sato ↔ K. Oshima (Ventforet)↔57' gol: Y. Kajiura (FC Imabari)59' sarı kart: H. Endo (Ventforet)66' oyuncu değişikliği: K. Kumakura ↔ H. Sueki (Ventforet)↔66' oyuncu değişikliği: H. Mizuno ↔ I. Kobayashi (Ventforet)↔71' oyuncu değişikliği: K. Kikuchi ↔ Wesley Tanque (FC Imabari)↔77' oyuncu değişikliği: A. Kurokawa ↔ K. Fujii (Ventforet)↔86' oyuncu değişikliği: T. Tsuchiya ↔ Y. Maruyama (FC Imabari)↔86' oyuncu değişikliği: Y. Kajiura ↔ Y. Komai (FC Imabari)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 8' sarı kart: Y. Koide (Ventforet)
  • 34' gol: S. Takei (Ventforet)
  • 46' oyuncu değişikliği: H. Abe ↔ T. Nakai (FC Imabari)
  • 46' oyuncu değişikliği: T. Kondo ↔ H. Shibano (FC Imabari)
  • 46' oyuncu değişikliği: K. Sato ↔ K. Oshima (Ventforet)
  • 57' gol: Y. Kajiura (FC Imabari)
  • 59' sarı kart: H. Endo (Ventforet)
  • 66' oyuncu değişikliği: K. Kumakura ↔ H. Sueki (Ventforet)
  • 66' oyuncu değişikliği: H. Mizuno ↔ I. Kobayashi (Ventforet)
  • 71' oyuncu değişikliği: K. Kikuchi ↔ Wesley Tanque (FC Imabari)
  • 77' oyuncu değişikliği: A. Kurokawa ↔ K. Fujii (Ventforet)
  • 86' oyuncu değişikliği: T. Tsuchiya ↔ Y. Maruyama (FC Imabari)
  • 86' oyuncu değişikliği: Y. Kajiura ↔ Y. Komai (FC Imabari)

Maç olayları

  1. FC ImabariVentforet
  2. VAR: inceleme90+5'
  3. T. Tsuchiya ↔ Y. MaruyamaOyuncu değişikliği86'
  4. Y. Kajiura ↔ Y. KomaiOyuncu değişikliği86'
  5. 77'A. Kurokawa ↔ K. FujiiOyuncu değişikliği
  6. K. Kikuchi ↔ Wesley TanqueOyuncu değişikliği71'
  7. 66'K. Kumakura ↔ H. SuekiOyuncu değişikliği
  8. 66'H. Mizuno ↔ I. KobayashiOyuncu değişikliği
  9. 59'H. EndoSarı kart
  10. Gol Y. Kajiura 1–157'
  11. H. Abe ↔ T. NakaiOyuncu değişikliği46'
  12. T. Kondo ↔ H. ShibanoOyuncu değişikliği46'
  13. 46'K. Sato ↔ K. OshimaOyuncu değişikliği
  14. 34'Gol S. Takei 0–1
  15. 8'Y. KoideSarı kart

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FC Imabari
Toplam (16)İç saha (7)
Galibiyet%19 3/16%14 1/7
Beraberlik%19 3/16%29 2/7
Mağlubiyet%63 10/16%57 4/7
Ventforet
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%20 3/15%14 1/7
Beraberlik%20 3/15%29 2/7
Mağlubiyet%60 9/15%57 4/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FC Imabari
Toplam (16)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,00 (16 gol)1,14 (8 gol)
Yediği gol / maç2,00 (32 gol)2,29 (16 gol)
Ventforet
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç0,73 (11 gol)0,71 (5 gol)
Yediği gol / maç1,93 (29 gol)2,57 (18 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FC Imabari
Toplam (16)İç saha (7)
KG Var%63 10/16%57 4/7
1,5 Üst%81 13/16%86 6/7
2,5 Üst%69 11/16%71 5/7
3,5 Üst%31 5/16%43 3/7
Gol yememe%6 1/16%14 1/7
Ventforet
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%53 8/15%57 4/7
1,5 Üst%80 12/15%100 7/7
2,5 Üst%53 8/15%57 4/7
3,5 Üst%13 2/15%29 2/7
Gol yememe%0 0/15%0 0/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FC Imabari
Toplam (16)İç saha (7)
Önde%25 4/16%0 0/7
Berabere%44 7/16%57 4/7
Geride%31 5/16%43 3/7
Ventforet
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%20 3/15%29 2/7
Berabere%33 5/15%0 0/7
Geride%47 7/15%71 5/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FC Imabari (16 maç)

1/121/X11/21X/11X/X1X/252/102/X12/24

Ventforet (15 maç)

1/121/X11/20X/10X/X1X/242/112/X12/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FC Imabari (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 6 1
31-45 0 4
46-60 3 8
61-75 3 2
76-90 2 7

Ventforet (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 6
16-30 3 2
31-45 1 5
46-60 2 4
61-75 2 6
76-90 1 6

Kartlar

FC Imabari

Sarı 27 · Kırmızı 2 (16 maç · maç başı sarı 1,7)

Ventforet

Sarı 21 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 1,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Imabari son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Ventforet son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 12 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Imabari 0, Ventforet 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 5 Temmuz 2025, Imabari 2-4 Ventforet.

Sıralama
19. (11 p) – 20. (11 p)
Form (son 5)
MMBGG – BMMGM
H2H (G-B-M)
0-0-2 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,82 – 3,09 – 3,19
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Imabari iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,20 gol yedi; Ventforet dış saha 6 maçta 0,67 attı, 2,83 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %80, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Imabari %60, Ventforet %50. İlk yarıyı önde kapatma: Imabari 0/5, Ventforet 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,82, 0 – 3,09, 2 – 3,19. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,65, Üst 1,72. Karşılıklı Gol: Var 1,60, Yok 1,79.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %73; KG var ortalaması %55; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 21 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 14:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J2 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Albirex Niigata 161024 2324 -132 GGMGG
2Yokohama FC 16943 3217 +1531 GBGGG
3Kataller Toyama 16943 2915 +1431 GMGGG
4Tegevajaro Miyazaki 16853 2617 +929 GGGGG
5Omiya Ardija 15762 2718 +927 MMBGG
6Vegalta Sendai 15834 2314 +927 BGMMM
7Iwaki 16727 2622 +423 BBGMG
8Consadole Sapporo 15726 2119 +223 GGGGG
9Oita Trinita 16574 1914 +522 BBMGM
10Jubilo Iwata 15645 1816 +222 BBBGG
11Shonan Bellmare 15573 1514 +122 BBGMM
12Blaublitz Akita 16556 1818 020 MGBMG
13Sagan Tosu 16628 1619 -320 MGMGM
14Montedio Yamagata 16619 1416 -219 MMGGM
15Tokushima Vortis 16529 1217 -517 MGMMM
16Fujieda MYFC 16376 1721 -416 BMBMM
17Vanraure Hachinohe 15429 1125 -1414 BGMMM
18Tochigi City 15339 2128 -712 BBMMM
19Imabari 163310 1632 -1612 MMBMM
20Ventforet Kofu 15339 1129 -1812 MMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Albirex Niigata 9801 158 +724
2Tegevajaro Miyazaki 9531 158 +718
3Blaublitz Akita 9531 149 +518
4Yokohama FC 7511 197 +1216
5Iwaki 8512 157 +816
6Oita Trinita 8431 157 +815
7Omiya Ardija 8431 1510 +515
8Sagan Tosu 8503 129 +315
9Consadole Sapporo 7412 910 -113
10Vegalta Sendai 7331 117 +412
11Montedio Yamagata 9405 89 -112
12Jubilo Iwata 7322 75 +211
13Kataller Toyama 8242 129 +310
14Fujieda MYFC 8242 86 +210
15Tokushima Vortis 8314 76 +110
16Shonan Bellmare 7232 78 -19
17Ventforet Kofu 8215 611 -57
18Vanraure Hachinohe 7205 410 -66
19Tochigi City 7124 1214 -25
20Imabari 7124 816 -85
#TakımOGBMAYAVP
1Kataller Toyama 8701 176 +1121
2Vegalta Sendai 8503 127 +515
3Yokohama FC 9432 1310 +315
4Shonan Bellmare 8341 86 +213
5Omiya Ardija 7331 128 +412
6Tegevajaro Miyazaki 7322 119 +211
7Jubilo Iwata 8323 1111 011
8Consadole Sapporo 8314 129 +310
9Albirex Niigata 7223 816 -88
10Vanraure Hachinohe 8224 715 -88
11Montedio Yamagata 7214 67 -17
12Oita Trinita 8143 47 -37
13Iwaki 8215 1115 -47
14Tochigi City 8215 914 -57
15Tokushima Vortis 8215 511 -67
16Imabari 9216 816 -87
17Fujieda MYFC 8134 915 -66
18Sagan Tosu 8125 410 -65
19Ventforet Kofu 7124 518 -135
20Blaublitz Akita 7025 49 -52

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:40 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,82X3,0923,19

Çifte şans

1X1,16121,17X21,53

Karşılıklı gol

Var1,60Yok1,79

1,5 Alt / Üst

Alt3,05Üst1,16

2,5 Alt / Üst

Alt1,65Üst1,72

3,5 Alt / Üst

Alt1,19Üst2,90

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J2 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.