← Maçlar
Japonya · J2 League · 14. hafta31 Ekim 2026 · 08:00 TSİ

Tegevajaro Miyazaki 2-0 Oita Trinata: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Tegevajaro Miyazaki
2–0İY 1–0
Oita Trinata
Maç sonu

Tegevajaro Miyazaki 2–0 Oita Trinata (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Tegevajaro Miyazaki – Oita Trinata maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: K. Murakoshi 9', K. Matsumoto 76' (Tegevajaro Miyazaki).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Tegevajaro Miyazaki üstte · Oita Trinata altta

01530İY607590 9' gol: K. Murakoshi (Tegevajaro Miyazaki)41' sarı kart: I. Tone (Oita Trinata)55' sarı kart: K. Hayashida (Oita Trinata)61' oyuncu değişikliği: Patrick Verhon ↔ H. Kiyotake (Oita Trinata)↔61' oyuncu değişikliği: Y. Nishimura ↔ K. Sakakibara (Oita Trinata)↔62' oyuncu değişikliği: T. Shige ↔ Y. Matsuo (Oita Trinata)↔69' sarı kart: S. Utsumoto (Oita Trinata)73' oyuncu değişikliği: Matheus Leiria ↔ M. Kimoto (Oita Trinata)↔75' oyuncu değişikliği: M. Ano ↔ R. Inoue (Tegevajaro Miyazaki)↔75' oyuncu değişikliği: Y. Iesaka ↔ E. Watanabe (Tegevajaro Miyazaki)↔76' gol: K. Matsumoto (Tegevajaro Miyazaki)77' oyuncu değişikliği: K. Matsumoto ↔ K. Hashimoto (Tegevajaro Miyazaki)↔84' oyuncu değişikliği: K. Murakoshi ↔ T. Abe (Tegevajaro Miyazaki)↔84' oyuncu değişikliği: K. Okumura ↔ Y. Tanaka (Tegevajaro Miyazaki)↔84' oyuncu değişikliği: K. Arima ↔ D. Aizawa (Oita Trinata)↔90+3' sarı kart: H. Kiyotake (Oita Trinata)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 9' gol: K. Murakoshi (Tegevajaro Miyazaki)
  • 41' sarı kart: I. Tone (Oita Trinata)
  • 55' sarı kart: K. Hayashida (Oita Trinata)
  • 61' oyuncu değişikliği: Patrick Verhon ↔ H. Kiyotake (Oita Trinata)
  • 61' oyuncu değişikliği: Y. Nishimura ↔ K. Sakakibara (Oita Trinata)
  • 62' oyuncu değişikliği: T. Shige ↔ Y. Matsuo (Oita Trinata)
  • 69' sarı kart: S. Utsumoto (Oita Trinata)
  • 73' oyuncu değişikliği: Matheus Leiria ↔ M. Kimoto (Oita Trinata)
  • 75' oyuncu değişikliği: M. Ano ↔ R. Inoue (Tegevajaro Miyazaki)
  • 75' oyuncu değişikliği: Y. Iesaka ↔ E. Watanabe (Tegevajaro Miyazaki)
  • 76' gol: K. Matsumoto (Tegevajaro Miyazaki)
  • 77' oyuncu değişikliği: K. Matsumoto ↔ K. Hashimoto (Tegevajaro Miyazaki)
  • 84' oyuncu değişikliği: K. Murakoshi ↔ T. Abe (Tegevajaro Miyazaki)
  • 84' oyuncu değişikliği: K. Okumura ↔ Y. Tanaka (Tegevajaro Miyazaki)
  • 84' oyuncu değişikliği: K. Arima ↔ D. Aizawa (Oita Trinata)
  • 90+3' sarı kart: H. Kiyotake (Oita Trinata)

Maç olayları

  1. Tegevajaro MiyazakiOita Trinata
  2. 90+3'H. KiyotakeSarı kart
  3. K. Murakoshi ↔ T. AbeOyuncu değişikliği84'
  4. K. Okumura ↔ Y. TanakaOyuncu değişikliği84'
  5. 84'K. Arima ↔ D. AizawaOyuncu değişikliği
  6. K. Matsumoto ↔ K. HashimotoOyuncu değişikliği77'
  7. Gol K. Matsumoto 2–0Asist: Y. Matsumoto76'
  8. M. Ano ↔ R. InoueOyuncu değişikliği75'
  9. Y. Iesaka ↔ E. WatanabeOyuncu değişikliği75'
  10. 73'Matheus Leiria ↔ M. KimotoOyuncu değişikliği
  11. 69'S. UtsumotoSarı kart
  12. 62'T. Shige ↔ Y. MatsuoOyuncu değişikliği
  13. 61'Patrick Verhon ↔ H. KiyotakeOyuncu değişikliği
  14. 61'Y. Nishimura ↔ K. SakakibaraOyuncu değişikliği
  15. 55'K. HayashidaSarı kart
  16. 41'I. ToneSarı kart
  17. Gol K. Murakoshi 1–0Asist: K. Okumura9'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Tegevajaro Miyazaki
Toplam (16)İç saha (9)
Galibiyet%50 8/16%56 5/9
Beraberlik%31 5/16%33 3/9
Mağlubiyet%19 3/16%11 1/9
Oita Trinata
Toplam (16)Dış saha (8)
Galibiyet%31 5/16%13 1/8
Beraberlik%44 7/16%50 4/8
Mağlubiyet%25 4/16%38 3/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Tegevajaro Miyazaki
Toplam (16)İç saha (9)
Attığı gol / maç1,62 (26 gol)1,67 (15 gol)
Yediği gol / maç1,06 (17 gol)0,89 (8 gol)
Oita Trinata
Toplam (16)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,19 (19 gol)0,50 (4 gol)
Yediği gol / maç0,88 (14 gol)0,88 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Tegevajaro Miyazaki
Toplam (16)İç saha (9)
KG Var%56 9/16%56 5/9
1,5 Üst%88 14/16%78 7/9
2,5 Üst%44 7/16%44 4/9
3,5 Üst%19 3/16%22 2/9
Gol yememe%31 5/16%33 3/9
Oita Trinata
Toplam (16)Dış saha (8)
KG Var%56 9/16%38 3/8
1,5 Üst%63 10/16%50 4/8
2,5 Üst%31 5/16%25 2/8
3,5 Üst%13 2/16%0 0/8
Gol yememe%25 4/16%38 3/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Tegevajaro Miyazaki
Toplam (16)İç saha (9)
Önde%44 7/16%56 5/9
Berabere%38 6/16%44 4/9
Geride%19 3/16%0 0/9
Oita Trinata
Toplam (16)Dış saha (8)
Önde%31 5/16%25 2/8
Berabere%44 7/16%63 5/8
Geride%25 4/16%13 1/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Tegevajaro Miyazaki (16 maç)

1/161/X11/20X/11X/X3X/222/112/X12/21

Oita Trinata (16 maç)

1/131/X11/21X/12X/X4X/212/102/X22/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Tegevajaro Miyazaki (16 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 3
16-30 3 3
31-45 4 1
46-60 4 2
61-75 3 1
76-90 5 7

Oita Trinata (16 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 2 2
31-45 4 2
46-60 5 4
61-75 1 2
76-90 5 2

Kartlar

Tegevajaro Miyazaki

Sarı 18 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 1,1)

Oita Trinata

Sarı 20 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 1,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Tegevajaro Miyazaki için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 6, yenilen 5. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Oita Trinata 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 10-4).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 3 kez karşılaştı: Tegevajaro Miyazaki 2, Oita Trinata 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 3 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Mayıs 2026, Oita Trinata 1-2 Tegevajaro Miyazaki.

Sıralama
7. (20 p) – 8. (19 p)
Form (son 5)
GGBBM – BBGGG
H2H (G-B-M)
2-0-1 (3 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %17
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %33
iddaa MS 1-0-2
1,79 – 2,89 – 3,59
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Tegevajaro Miyazaki iç saha 7 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,14 gol yedi; Oita Trinata dış saha 6 maçta 0,50 attı, 0,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Tegevajaro Miyazaki %43, Oita Trinata %17. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tegevajaro Miyazaki %71, Oita Trinata %33. İlk yarıyı önde kapatma: Tegevajaro Miyazaki 3/7, Oita Trinata 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,79, 0 – 2,89, 2 – 3,59. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,48, Üst 1,97. Karşılıklı Gol: Var 1,77, Yok 1,62.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %30; KG var ortalaması %52; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 9 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 14:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J2 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Albirex Niigata 161024 2324 -132 GGMGG
2Yokohama FC 16943 3217 +1531 GBGGG
3Kataller Toyama 16943 2915 +1431 GMGGG
4Tegevajaro Miyazaki 16853 2617 +929 GGGGG
5Omiya Ardija 15762 2718 +927 MMBGG
6Vegalta Sendai 15834 2314 +927 BGMMM
7Iwaki 16727 2622 +423 BBGMG
8Consadole Sapporo 15726 2119 +223 GGGGG
9Oita Trinita 16574 1914 +522 BBMGM
10Jubilo Iwata 15645 1816 +222 BBBGG
11Shonan Bellmare 15573 1514 +122 BBGMM
12Blaublitz Akita 16556 1818 020 MGBMG
13Sagan Tosu 16628 1619 -320 MGMGM
14Montedio Yamagata 16619 1416 -219 MMGGM
15Tokushima Vortis 16529 1217 -517 MGMMM
16Fujieda MYFC 16376 1721 -416 BMBMM
17Vanraure Hachinohe 15429 1125 -1414 BGMMM
18Tochigi City 15339 2128 -712 BBMMM
19Imabari 163310 1632 -1612 MMBMM
20Ventforet Kofu 15339 1129 -1812 MMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Albirex Niigata 9801 158 +724
2Tegevajaro Miyazaki 9531 158 +718
3Blaublitz Akita 9531 149 +518
4Yokohama FC 7511 197 +1216
5Iwaki 8512 157 +816
6Oita Trinita 8431 157 +815
7Omiya Ardija 8431 1510 +515
8Sagan Tosu 8503 129 +315
9Consadole Sapporo 7412 910 -113
10Vegalta Sendai 7331 117 +412
11Montedio Yamagata 9405 89 -112
12Jubilo Iwata 7322 75 +211
13Kataller Toyama 8242 129 +310
14Fujieda MYFC 8242 86 +210
15Tokushima Vortis 8314 76 +110
16Shonan Bellmare 7232 78 -19
17Ventforet Kofu 8215 611 -57
18Vanraure Hachinohe 7205 410 -66
19Tochigi City 7124 1214 -25
20Imabari 7124 816 -85
#TakımOGBMAYAVP
1Kataller Toyama 8701 176 +1121
2Vegalta Sendai 8503 127 +515
3Yokohama FC 9432 1310 +315
4Shonan Bellmare 8341 86 +213
5Omiya Ardija 7331 128 +412
6Tegevajaro Miyazaki 7322 119 +211
7Jubilo Iwata 8323 1111 011
8Consadole Sapporo 8314 129 +310
9Albirex Niigata 7223 816 -88
10Vanraure Hachinohe 8224 715 -88
11Montedio Yamagata 7214 67 -17
12Oita Trinita 8143 47 -37
13Iwaki 8215 1115 -47
14Tochigi City 8215 914 -57
15Tokushima Vortis 8215 511 -67
16Imabari 9216 816 -87
17Fujieda MYFC 8134 915 -66
18Sagan Tosu 8125 410 -65
19Ventforet Kofu 7124 518 -135
20Blaublitz Akita 7025 49 -52

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:40 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,79X2,8923,59

Çifte şans

1X1,12121,20X21,56

Karşılıklı gol

Var1,77Yok1,62

1,5 Alt / Üst

Alt2,62Üst1,25

2,5 Alt / Üst

Alt1,48Üst1,97

3,5 Alt / Üst

Alt1,11Üst3,47

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J2 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.