← Maçlar
Japonya · J2 League · 14. hafta31 Ekim 2026 · 08:00 TSİ

Sendai 1-2 Omiya Ardija: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Sendai
1–2İY 0–1
Omiya Ardija
Maç sonu

Sendai 1–2 Omiya Ardija (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Sendai – Omiya Ardija maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: H. Iwabuchi 53' (Sendai); T. Izumi 45', O. Yamamoto 64' (Omiya Ardija).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Sendai üstte · Omiya Ardija altta

01530İY607590 7' oyuncu değişikliği: Mateus Moraes ↔ H. Kamada (Sendai)↔27' sarı kart: T. Umeki (Sendai)37' sarı kart: H. Kamada (Sendai)45' gol: T. Izumi (Omiya Ardija)53' gol: H. Iwabuchi (Sendai)57' sarı kart: H. Ishii (Sendai)64' gol: O. Yamamoto (Omiya Ardija)70' oyuncu değişikliği: Y. Sugiyama ↔ R. Sagara (Sendai)↔70' oyuncu değişikliği: H. Iwabuchi ↔ R. Asakura (Sendai)↔72' sarı kart: K. Sekiguchi (Omiya Ardija)76' oyuncu değişikliği: Carlinhos Junior ↔ Y. Toyokawa (Omiya Ardija)↔76' oyuncu değişikliği: Caprini ↔ Y. Kobayashi (Omiya Ardija)↔79' oyuncu değişikliği: H. Takeda ↔ S. Araki (Sendai)↔80' oyuncu değişikliği: T. Izumi ↔ H. Hidaka (Omiya Ardija)↔80' oyuncu değişikliği: T. Umeki ↔ K. Kobayashi (Sendai)↔82' sarı kart: Gabriel (Omiya Ardija)87' oyuncu değişikliği: M. Edward ↔ R. Nishio (Omiya Ardija)↔90+1' sarı kart: K. Nakayama (Omiya Ardija)90+9' sarı kart: M. Sugata (Sendai)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 7' oyuncu değişikliği: Mateus Moraes ↔ H. Kamada (Sendai)
  • 27' sarı kart: T. Umeki (Sendai)
  • 37' sarı kart: H. Kamada (Sendai)
  • 45' gol: T. Izumi (Omiya Ardija)
  • 53' gol: H. Iwabuchi (Sendai)
  • 57' sarı kart: H. Ishii (Sendai)
  • 64' gol: O. Yamamoto (Omiya Ardija)
  • 70' oyuncu değişikliği: Y. Sugiyama ↔ R. Sagara (Sendai)
  • 70' oyuncu değişikliği: H. Iwabuchi ↔ R. Asakura (Sendai)
  • 72' sarı kart: K. Sekiguchi (Omiya Ardija)
  • 76' oyuncu değişikliği: Carlinhos Junior ↔ Y. Toyokawa (Omiya Ardija)
  • 76' oyuncu değişikliği: Caprini ↔ Y. Kobayashi (Omiya Ardija)
  • 79' oyuncu değişikliği: H. Takeda ↔ S. Araki (Sendai)
  • 80' oyuncu değişikliği: T. Izumi ↔ H. Hidaka (Omiya Ardija)
  • 80' oyuncu değişikliği: T. Umeki ↔ K. Kobayashi (Sendai)
  • 82' sarı kart: Gabriel (Omiya Ardija)
  • 87' oyuncu değişikliği: M. Edward ↔ R. Nishio (Omiya Ardija)
  • 90+1' sarı kart: K. Nakayama (Omiya Ardija)
  • 90+9' sarı kart: M. Sugata (Sendai)

Maç olayları

  1. SendaiOmiya Ardija
  2. M. SugataSarı kart90+9'
  3. 90+1'K. NakayamaSarı kart
  4. 87'M. Edward ↔ R. NishioOyuncu değişikliği
  5. 82'GabrielSarı kart
  6. 80'T. Izumi ↔ H. HidakaOyuncu değişikliği
  7. T. Umeki ↔ K. KobayashiOyuncu değişikliği80'
  8. H. Takeda ↔ S. ArakiOyuncu değişikliği79'
  9. 76'Carlinhos Junior ↔ Y. ToyokawaOyuncu değişikliği
  10. 76'Caprini ↔ Y. KobayashiOyuncu değişikliği
  11. 72'K. SekiguchiSarı kart
  12. Y. Sugiyama ↔ R. SagaraOyuncu değişikliği70'
  13. H. Iwabuchi ↔ R. AsakuraOyuncu değişikliği70'
  14. 64'Gol O. Yamamoto 1–2
  15. H. IshiiSarı kart57'
  16. Gol H. Iwabuchi 1–1Asist: H. Ishii53'
  17. 45'Gol T. Izumi 0–1Asist: Carlinhos Junior
  18. H. KamadaSarı kart37'
  19. T. UmekiSarı kart27'
  20. Mateus Moraes ↔ H. KamadaOyuncu değişikliği7'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Sendai
Toplam (15)İç saha (7)
Galibiyet%53 8/15%43 3/7
Beraberlik%20 3/15%43 3/7
Mağlubiyet%27 4/15%14 1/7
Omiya Ardija
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%47 7/15%43 3/7
Beraberlik%40 6/15%43 3/7
Mağlubiyet%13 2/15%14 1/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Sendai
Toplam (15)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,53 (23 gol)1,57 (11 gol)
Yediği gol / maç0,93 (14 gol)1,00 (7 gol)
Omiya Ardija
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,80 (27 gol)1,71 (12 gol)
Yediği gol / maç1,20 (18 gol)1,14 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Sendai
Toplam (15)İç saha (7)
KG Var%53 8/15%71 5/7
1,5 Üst%73 11/15%71 5/7
2,5 Üst%47 7/15%57 4/7
3,5 Üst%27 4/15%29 2/7
Gol yememe%33 5/15%29 2/7
Omiya Ardija
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%73 11/15%86 6/7
1,5 Üst%80 12/15%86 6/7
2,5 Üst%67 10/15%57 4/7
3,5 Üst%40 6/15%29 2/7
Gol yememe%20 3/15%14 1/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Sendai
Toplam (15)İç saha (7)
Önde%40 6/15%14 1/7
Berabere%40 6/15%57 4/7
Geride%20 3/15%29 2/7
Omiya Ardija
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%47 7/15%43 3/7
Berabere%27 4/15%14 1/7
Geride%27 4/15%43 3/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Sendai (15 maç)

1/161/X01/20X/11X/X3X/222/112/X02/22

Omiya Ardija (15 maç)

1/171/X01/20X/10X/X3X/212/102/X32/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Sendai (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 4
16-30 5 1
31-45 3 2
46-60 4 1
61-75 1 4
76-90 4 1

Omiya Ardija (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 2
16-30 3 1
31-45 5 4
46-60 3 3
61-75 4 5
76-90 8 3

Kartlar

Sendai

Sarı 23 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 1,5)

Omiya Ardija

Sarı 24 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 1,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Sendai için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 7, yenilen 4. Omiya Ardija son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 8 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 10 kez karşılaştı: Sendai 5, Omiya Ardija 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Ekim 2025, Sendai 1-2 Omiya Ardija.

Sıralama
1. (27 p) – 6. (21 p)
Form (son 5)
MGBGG – BMMGM
H2H (G-B-M)
5-1-4 (10 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %83
iddaa MS 1-0-2
1,69 – 3,30 – 3,46
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Sendai iç saha 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 0,83 gol yedi; Omiya Ardija dış saha 6 maçta 1,67 attı, 1,17 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Sendai %50, Omiya Ardija %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sendai %67, Omiya Ardija %83. İlk yarıyı önde kapatma: Sendai 1/6, Omiya Ardija 2/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,69, 0 – 3,30, 2 – 3,46. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,86, Üst 1,54. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,93.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 14:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J2 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Albirex Niigata 161024 2324 -132 GGMGG
2Yokohama FC 16943 3217 +1531 GBGGG
3Kataller Toyama 16943 2915 +1431 GMGGG
4Tegevajaro Miyazaki 16853 2617 +929 GGGGG
5Omiya Ardija 15762 2718 +927 MMBGG
6Vegalta Sendai 15834 2314 +927 BGMMM
7Iwaki 16727 2622 +423 BBGMG
8Consadole Sapporo 15726 2119 +223 GGGGG
9Oita Trinita 16574 1914 +522 BBMGM
10Jubilo Iwata 15645 1816 +222 BBBGG
11Shonan Bellmare 15573 1514 +122 BBGMM
12Blaublitz Akita 16556 1818 020 MGBMG
13Sagan Tosu 16628 1619 -320 MGMGM
14Montedio Yamagata 16619 1416 -219 MMGGM
15Tokushima Vortis 16529 1217 -517 MGMMM
16Fujieda MYFC 16376 1721 -416 BMBMM
17Vanraure Hachinohe 15429 1125 -1414 BGMMM
18Tochigi City 15339 2128 -712 BBMMM
19Imabari 163310 1632 -1612 MMBMM
20Ventforet Kofu 15339 1129 -1812 MMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Albirex Niigata 9801 158 +724
2Tegevajaro Miyazaki 9531 158 +718
3Blaublitz Akita 9531 149 +518
4Yokohama FC 7511 197 +1216
5Iwaki 8512 157 +816
6Oita Trinita 8431 157 +815
7Omiya Ardija 8431 1510 +515
8Sagan Tosu 8503 129 +315
9Consadole Sapporo 7412 910 -113
10Vegalta Sendai 7331 117 +412
11Montedio Yamagata 9405 89 -112
12Jubilo Iwata 7322 75 +211
13Kataller Toyama 8242 129 +310
14Fujieda MYFC 8242 86 +210
15Tokushima Vortis 8314 76 +110
16Shonan Bellmare 7232 78 -19
17Ventforet Kofu 8215 611 -57
18Vanraure Hachinohe 7205 410 -66
19Tochigi City 7124 1214 -25
20Imabari 7124 816 -85
#TakımOGBMAYAVP
1Kataller Toyama 8701 176 +1121
2Vegalta Sendai 8503 127 +515
3Yokohama FC 9432 1310 +315
4Shonan Bellmare 8341 86 +213
5Omiya Ardija 7331 128 +412
6Tegevajaro Miyazaki 7322 119 +211
7Jubilo Iwata 8323 1111 011
8Consadole Sapporo 8314 129 +310
9Albirex Niigata 7223 816 -88
10Vanraure Hachinohe 8224 715 -88
11Montedio Yamagata 7214 67 -17
12Oita Trinita 8143 47 -37
13Iwaki 8215 1115 -47
14Tochigi City 8215 914 -57
15Tokushima Vortis 8215 511 -67
16Imabari 9216 816 -87
17Fujieda MYFC 8134 915 -66
18Sagan Tosu 8125 410 -65
19Ventforet Kofu 7124 518 -135
20Blaublitz Akita 7025 49 -52

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:40 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,69X3,3023,46

Çifte şans

1X1,13121,15X21,63

Karşılıklı gol

Var1,50Yok1,93

1,5 Alt / Üst

Alt3,57Üst1,10

2,5 Alt / Üst

Alt1,86Üst1,54

3,5 Alt / Üst

Alt1,28Üst2,45

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J2 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.